دفتر مدیریت تالار مهندسی برق

navidkhob

عضو جدید
eror database

eror database

سلام به مدیر محترم تالار و دوست خیلی خوب.
راستش راجع به نظر سنجی و تایپک دعوت همکاری واسه ترجمه مقاله کامل متنشو آماده کردم اما از دیشب تا حالا هر چقدر تلاش کردم خطای دیتا بیس می ده.راستش به جواب شما تو چند پست قبل عمل کردم و چند ساعت بعد هم امتحان کردم اما جواب نداد.امیدوارم بشه این مشکل سایت رو از بین ببریم.
ممنون از توجهتون.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به مدیر محترم تالار و دوست خیلی خوب.
راستش راجع به نظر سنجی و تایپک دعوت همکاری واسه ترجمه مقاله کامل متنشو آماده کردم اما از دیشب تا حالا هر چقدر تلاش کردم خطای دیتا بیس می ده.راستش به جواب شما تو چند پست قبل عمل کردم و چند ساعت بعد هم امتحان کردم اما جواب نداد.امیدوارم بشه این مشکل سایت رو از بین ببریم.
ممنون از توجهتون.
سلام دوست عزیز
خیلی عجیبه من الان امتحان کردم ظاهرا مشکلی نبود
البته گاها می شه که برای یه کاربر این اتفاق می یوفته
اگر باز هم تلاش کردید و نتیجه نداد متن هر کدام را به صورت جداگانه به صورت پیام خصوصی برام ارسال کنید تا به نام خودتون بزنم
موفق باشید :gol:

navidkhob

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام به مدیر محترم.می خواستم یکم کمکم کنید.چون احساس می کنم نیاز دارم چند تا ایده یا راهکار راجع پست ترجمه مقاله ازتون بگیرم.
یک خواهش دیگه هم دارم اونم اینه که اگه کار اشتباه یا بی کیفیت انجام دادم بهم اطلاع بدید.

• Like
واکنش ها: sh85

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به مدیر محترم.می خواستم یکم کمکم کنید.چون احساس می کنم نیاز دارم چند تا ایده یا راهکار راجع پست ترجمه مقاله ازتون بگیرم.
یک خواهش دیگه هم دارم اونم اینه که اگه کار اشتباه یا بی کیفیت انجام دادم بهم اطلاع بدید.
سلام دوست عزیز
فکر کنم می تونیم این کار را به صورت مسابقه هم در بیاریم
مثلا یک مقاله را قرار می دیم برای ترجمه و یک مدت معین قرار می دیم برای ترجمه و همه باید یک تاریخ معین مقالات را ارسال کنن و سپس به رای می ذاریم که کدام مقاله بهتر ترجمه شده و برنده را اعلام می کنیم
البته این تنها یه ایدست باز هم هر کس ایده دیگه ای داره می تونه ارائه بده
موفق و پایداری باشید :gol:

navidkhob

عضو جدید
سلام.ممنون از توجهتون.
به نظرم ایده خوبیه شاید دیگه این نگرانی هم واسه بعضی ها پیش نیاد که زحمت زیاد کشیدن اما ترجمه مقاله به اسم خودشون تنها ثبت نشه.
اما اگه ما اول از هر فعالیتی یک نمونه کار انجام بدیم واسه خیلی ها جا میوفته و مشارکت هم بهتر می شه و اون موقع هستش که ایده های خوب و مناسب فضای پست ها رو پر می کنه.اما من با ایده جدیدتون هیچ مشکلی ندارم.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.ممنون از توجهتون.
به نظرم ایده خوبیه شاید دیگه این نگرانی هم واسه بعضی ها پیش نیاد که زحمت زیاد کشیدن اما ترجمه مقاله به اسم خودشون تنها ثبت نشه.
اما اگه ما اول از هر فعالیتی یک نمونه کار انجام بدیم واسه خیلی ها جا میوفته و مشارکت هم بهتر می شه و اون موقع هستش که ایده های خوب و مناسب فضای پست ها رو پر می کنه.اما من با ایده جدیدتون هیچ مشکلی ندارم.
ممنون از نظراتتون
البته به نظرم دوستانی که اعلام آمادگی کردن و قراره هم گروه بشن اول از ترجمه مطالب ساده شروع کنن مانند مطالب پایه ای که در سایت های انگلیسی هست چون بالطبع ترجمه مقالات IEEE سنگین تر و تخصصی تره و ممکنه دوستان همون اول کار زده بشن
راستی اعلامیه پخش کردین برای بچه ها :D;)

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ضمنا دوستان به هر کس می تونن اطلاع رسانی کنن به وسیله پیام در صفحه شخصی بچه های برق تا همه بچه های برق از موضوع مطلع بشن
هم برای ترجمه و هم دعوت از شاغلین برای بیان تجربیاتشون

navidkhob

عضو جدید
سلام.جدا من اگه کمک های شما و راهنمایی هاتون رو نداشتم به هیچ وجه نمی تونستم کاری پیش ببرم.اما در جواب ایده که باید بگم، کار درست و صحیح اجرا همین ایده شماست چون هر رشدی لازمش پله پله بالا رفتن هستش.اما اینو باید بدونیم که شاید از بزرگی کار کم کنه و بعضی ها رغبتی به این کار نشون ندن.
اما خب این کار (ترجمه متون ساده)فقط یک ترجمه رو بدنبال داره با درک و یادگیری یک سری مفاهیم پایه یا کمی پیشرفته برق که بچه ها شاید با درس زبان تخصصی و ... بتونن این کار و انجام بدن.اما به این سردی و خشکی هم که من می گم نخواهد بود.
اما ترجمه مقاله IEEE مباحث جدید رو به دنبال داره و صد در صد دوستانی که در این زمینه(ترجه مقالات ) آماتور هستن بیشتر از مقالات ترجمه شده بهره می برند.
ضمنا بیشترین ترغیب رو ما از دوستان ترم بالایی یا فارغ التحصیل یا در سطوح ارشد خواهیم داشت.
ضمنا کسانی هستند که واسه ثبت تو لیست رکورداشون هم که شده حاضرن حد اقل یک مقاله IEEE ترجمه کنن اما شاید این حس در متن ساده نباشه.
اما من می گم ایده من وشما رو hybrid کنیم.یعنی ابتدا با ایده شما کار رو شروع می کنیم و بعد با شناخت کسانی که همکاری خود رو ثابت کردند و کیفیت کاری خوبی هم داشتند به سراغ مقالات بریم.
اینجور کمتر هم ممکن شونه خالی بشه.
ممنون منتظر نظرتون هستم.

navidkhob

عضو جدید
help

help

راستی تشکر زیاد از همراهی و مدیریت خوبتون.خواهش می کنم راجع به پخش اعلامیه و خبررسانی یک راهنمایی کنید.اگه از شما می پرسم متاسفم اما شما بهتر توضیح می دید.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.جدا من اگه کمک های شما و راهنمایی هاتون رو نداشتم به هیچ وجه نمی تونستم کاری پیش ببرم.اما در جواب ایده که باید بگم، کار درست و صحیح اجرا همین ایده شماست چون هر رشدی لازمش پله پله بالا رفتن هستش.اما اینو باید بدونیم که شاید از بزرگی کار کم کنه و بعضی ها رغبتی به این کار نشون ندن.
اما خب این کار (ترجمه متون ساده)فقط یک ترجمه رو بدنبال داره با درک و یادگیری یک سری مفاهیم پایه یا کمی پیشرفته برق که بچه ها شاید با درس زبان تخصصی و ... بتونن این کار و انجام بدن.اما به این سردی و خشکی هم که من می گم نخواهد بود.
اما ترجمه مقاله IEEE مباحث جدید رو به دنبال داره و صد در صد دوستانی که در این زمینه(ترجه مقالات ) آماتور هستن بیشتر از مقالات ترجمه شده بهره می برند.
ضمنا بیشترین ترغیب رو ما از دوستان ترم بالایی یا فارغ التحصیل یا در سطوح ارشد خواهیم داشت.
ضمنا کسانی هستند که واسه ثبت تو لیست رکورداشون هم که شده حاضرن حد اقل یک مقاله IEEE ترجمه کنن اما شاید این حس در متن ساده نباشه.
اما من می گم ایده من وشما رو hybrid کنیم.یعنی ابتدا با ایده شما کار رو شروع می کنیم و بعد با شناخت کسانی که همکاری خود رو ثابت کردند و کیفیت کاری خوبی هم داشتند به سراغ مقالات بریم.
اینجور کمتر هم ممکن شونه خالی بشه.
ممنون منتظر نظرتون هستم.
:gol:
راستی تشکر زیاد از همراهی و مدیریت خوبتون.خواهش می کنم راجع به پخش اعلامیه و خبررسانی یک راهنمایی کنید.اگه از شما می پرسم متاسفم اما شما بهتر توضیح می دید.
نظر لطف شماست
منظورم از پخش اعلامیه یعنی در صفحه پروفایل بچه ها بهشون لینک قسمت نظرسنجی مقالات را بدین با بگین که می خوایم اقدام به ترجمه کنیم اگر مایل به همکاری هستن اعلام کنن و همچنین برای کسانی که شاغل به کار هستن آیا تمایل دارن که اطالعاتشون را به اشتراک بزارن یا نه
خواهش می کنم وظیفه منه
ممنون از همکاریتون
باز هم کاری داشتین خوشحال می شم :gol:

navidkhob

عضو جدید
سلام به مدیر تمام عیار و همکار خیلی خوبش.
ممنون از راهنمایتون.فکر کنم به 50 % اعضای فعال تالار مهندسی برق پیام خصوصی دادم که تو قسمت ترجمه مقالات حضور پیدا کنند.البته به تازه وارد ها و عضوها جسارت نمی کنم.این دوستان رو هم تا فردا مطلع می کنم.مگر نه من از همه تازه واردتر و بی سوادترم .اما می خوام از این همه مهندس خوب ایرانی راجع به رشته فوق العادمون چیز یاد بگیرم.

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام
یه پیشنهاد داشتم
تقریبا هر روز درباره منابع و کتاب های کنکور سوال می شه
به نظر شما اگه یک تاپیک برای منابع کنکور اختصاص داده بشه بهتر نمی شه
الان یه تاپیک درباره منابع هست ولی کامل نیست

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
یه پیشنهاد داشتم
تقریبا هر روز درباره منابع و کتاب های کنکور سوال می شه
به نظر شما اگه یک تاپیک برای منابع کنکور اختصاص داده بشه بهتر نمی شه
الان یه تاپیک درباره منابع هست ولی کامل نیست
پیشنهاد خیلی خوبیه
در ابتدا قرار بود تاپیک های ارشد به 4 دسته تقسیم بشه
1) سوالات و مشکلات
2) منابع
3)نکات مفید
4)داوطلبین شرکت برای کنکور امسال
که به دلایلی نشد
حالا دوستان باز هم اگر نظری دارن ارائه بدن
بخش یا قسمت دسگه ای اضافه بشه
حذف بشه و هر انتقاد و پیشنهادی :gol:

hosseinassar

مدیر ارشد
پیشنهاد شما خیلی خوبه
اگه موافقید یه تغییراتی توی تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی
داده بشه

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام

من هم یک پیشنهاد داشتم بخش avr بیشتر اهمیت بدهیم مثلا اگر از طرح ها کتاب ها ومنابع ویا طرز یادگیری بگیم خیلی خوبه

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پیشنهاد شما خیلی خوبه
اگه موافقید یه تغییراتی توی تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی
داده بشه

بسم الله
ریش و قیچی دست شما :gol:

سلام

من هم یک پیشنهاد داشتم بخش avr بیشتر اهمیت بدهیم مثلا اگر از طرح ها کتاب ها ومنابع ویا طرز یادگیری بگیم خیلی خوبه
کاملا موافقم یکی از دوستان هم اعلام آکادگی کردن یکی دو نفر بشن مسئوا اونجا
هر کی علاقه منده بسم الله همه جور همکاری می کنیم :gol:
سلام خواستم به مدیریت تالار خسته نباشید بگم خدا قوت
ممنون لطف دارین :gol:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان عزیز
می خواستم نظر شما دوستان را در رابطه با یه ایده بپرسم
نظرتون چیه که یه تاپیک بزنیم با عنوان حوادث و اتفاقات برقی :D
هر کسی به هر حال توی این این مدتی که درس خونه یا توی خونه با وسایل برقی بازی کرده یه سری اتفاقات براش افتاده مثلا از ترانزیستور سوزوندن تا پروندن فیوز و شاید هم کمی آتیش بازی :D
در این تاپیک هر کس هر اتفاق برقی که براش افتاده می نویسه که چند مزیت داره
1) همین خاطرات باعث می شه که این اتفاق بشه یه تجربه برای کسانی که تجربش نکرده بودن بشه و باعث می شه در موارد بیان شده بیشتر دقت کنن
2) شاید گاهی یه لبخندی را به صورتمون بیاره و برای چند لحظه شاد می شیم
3) شاید خدا کرد و دوستان فعال تر شدن ;)
خلاصه مثل همیشه نظرات و پیشنهادات و انتقاداتتون را در مورد این تاپیک بگید تا اگر دوستان موافق بودن این تاپیک را ایجاد کنیم
یا حق ...

hosseinassar

مدیر ارشد
با سلام به همه دوستان عزیز
می خواستم نظر شما دوستان را در رابطه با یه ایده بپرسم
نظرتون چیه که یه تاپیک بزنیم با عنوان حوادث و اتفاقات برقی :D
هر کسی به هر حال توی این این مدتی که درس خونه یا توی خونه با وسایل برقی بازی کرده یه سری اتفاقات براش افتاده مثلا از ترانزیستور سوزوندن تا پروندن فیوز و شاید هم کمی آتیش بازی :D
در این تاپیک هر کس هر اتفاق برقی که براش افتاده می نویسه که چند مزیت داره
1) همین خاطرات باعث می شه که این اتفاق بشه یه تجربه برای کسانی که تجربش نکرده بودن بشه و باعث می شه در موارد بیان شده بیشتر دقت کنن
2) شاید گاهی یه لبخندی را به صورتمون بیاره و برای چند لحظه شاد می شیم
3) شاید خدا کرد و دوستان فعال تر شدن ;)
خلاصه مثل همیشه نظرات و پیشنهادات و انتقاداتتون را در مورد این تاپیک بگید تا اگر دوستان موافق بودن این تاپیک را ایجاد کنیم
یا حق ...
سلام
خیلی ممنون به
خاطر نو آوری های که انجام می دید
برای من که از این اتفاق ها زیاد افتاده
ان شاءالله وقت بشه تعریف کنم

• Like
واکنش ها: sh85

navidkhob

عضو جدید
با سلام مجدد به مدیر و همکار بسیار خوبش.
به نظر من ایده خوبی اما این رو هم بگید که مثلا اگر در کار عملی یه همچین اتفاقی براتون افتاده دلیلش چی بوده.
مثلا اگه برای تعمیر یک پاور کامپیوتر که فیوزش سوخته شما یک سیم جاش قرار دادی و بعد که تست کردی با یه کوچولو انفجار روبرو شدی چه دلیل تحلیلی و کارشناسی داره.
فکر کنم سوتی رو دادم که این اشتباه کاره خودم بوده.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
رسیدگی به تالار نرم افزار

رسیدگی به تالار نرم افزار

سلام به همه دوستان عزیز
از اونجایی که تالار نرم افزار ها تعداد تاپیک هاش بالا هست و تعدادی از تاپیک ها هم به دلیل قدیمی بودن یا پاک شدن فایل از روی سروس آپ شده فاقد ارزش هستن
از دوستان می خوام که هر وقت در هر تالاری فایلی را خواستن دانلود کنن و نتونستن به هر دلیلی به جای پست زدن و گفتن این که خرابه و ... تاپیک را گزارش کنن تا رسیدگی بشه
از طرفی هم به ذهنم رسید که برای کم شدن تاپیک ها شاید بهتر باشه تاپیک آموزش و دانلود هر نرم افزار را یکی کنیم یعنی پست اول تاپیک اختصاص بگیره به دانلود خود نرم افزار و پست های بعدی جزوات ، مقالات ، سایت ها ، بلاگ ها و هر چیز مربوط به آموزش اون نرم فزار
پس دوستان اگر موافقن از همین الان شروع کنن به گزارش کردن و اگر هم مخالف هستن و یا نظر دیگه ای دارن حتما همین جا اعلام کنن خوشحال می شیم سایر نظرات را هم بشنویم
موفق باشیم
یا حق ...

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
خیلی ممنون از زحمت هایی که می کشید

من سعی کردم نرم افزار هایی که توی تالار نرم افزار هستند و لینک سالمی دارند
تویی یک تاپیک جمع کنم تعداد زیادی نیستند
متاسفانه بیشتر لینک ها دیگه کار نمی کنه
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=195368
ممنون از لطفتون
پس فقط می مونه پاک سازی تاپیک های غیر مفید و جایگذاری نرم افزار هایی که الان دیگه کار نمی کنن

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
راستش در راستای فعال کردن تاپیک به فکر یه بازی افتادم
به این ترتیب که هر کس اصطلاح یا لغتی را که توسط قبلی نوشته شده را کامل (هم انگلیسی و هم فارسی ) توضیح می ده و خودش یه اصطلاح یا لغت جدید می زاره تا نفر بعد بیاد و اون را توضیح بده و ...
یا این که به جای ایده بالا عنوان تاپیک را به هر روز یک اصطلاح تغییر بدیم و هر روز یک لغت یا اصطلاح توضیح داده بشه
هر کدوم که به نظر دوستان مناسب تر دیدن همون را می زاریم
ایده دوم این که با دیدین نفر قبلی یاد چه قطعه ای میوفتی :دی
البته باید با ذکر دلیل باشه تا هم علاوه بر جنبه تفریح جنبه علمی هم داشته باشه
مثلا اگر یاد مقاومت می یوفتین می گین من یاد مقاومت می یوفتم چون مثل مقاومت در برابر عبور جریان مقاوم هست و ...
خلاصه دوستان منتظر نظراتتون هستیم

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
به این ترتیب که هر کس اصطلاح یا لغتی را که توسط قبلی نوشته شده را کامل (هم انگلیسی و هم فارسی ) توضیح می ده و خودش یه اصطلاح یا لغت جدید می زاره تا نفر بعد بیاد و اون را توضیح بده و ...
یا این که به جای ایده بالا عنوان تاپیک را به هر روز یک اصطلاح تغییر بدیم و هر روز یک لغت یا اصطلاح توضیح داده بشه
مثلا اگر یاد مقاومت می یوفتین می گین من یاد مقاومت می یوفتم چون مثل مقاومت در برابر عبور جریان مقاوم هست و ...
خلاصه دوستان منتظر نظراتتون هستیم

به نظرم بهتر دنبال ایده های جدید باشین نه اینکه بخوایین روشهای تالارهای دیگه را اینجا تکرار کنید، به عنوان مثال بازی با اصطلاحات زبان، به نظرتون نتیجه ای داشت؟ کسی چیزی یاد گرفت؟ اگه قرار با بازی اینجا رو فعال کنید کافیه یه قرار دسته جمع درست کنید ببینید چی میشه!!!(یه نگاه به قرار ملاقات بچه های شیراز تو انجمن بزن بیبن چه خبر هست)

اگه هدف حضور فیزیکی صرف هست خوب بهتره تاپیک سرگرمی ایجاد کنید نه تاپیک علمی، واقعیت اینه که باشگاه مهندسان به علت پاره ای از مسائل راهش رو گم کرد و دیگه هم نمیشه جم و جورش کرد، خیلی ها رفتند و خیلی ها طبق عادت اینجا هستند الان برای رشته برق انجمن های خیلی قوی تری وجود داره و تعصب الکی به محلی که همش شد قرار ملاقات، بحث راجب دوستی پسر و دختر و ..... دیگه به نظرم فایده ای نداره.

محلی که نتیجه ای علمی واسه آدم نداشته باشه را باید رها کرد.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظرم بهتر دنبال ایده های جدید باشین نه اینکه بخوایین روشهای تالارهای دیگه را اینجا تکرار کنید، به عنوان مثال بازی با اصطلاحات زبان، به نظرتون نتیجه ای داشت؟ کسی چیزی یاد گرفت؟ اگه قرار با بازی اینجا رو فعال کنید کافیه یه قرار دسته جمع درست کنید ببینید چی میشه!!!(یه نگاه به قرار ملاقات بچه های شیراز تو انجمن بزن بیبن چه خبر هست)

اگه هدف حضور فیزیکی صرف هست خوب بهتره تاپیک سرگرمی ایجاد کنید نه تاپیک علمی، واقعیت اینه که باشگاه مهندسان به علت پاره ای از مسائل راهش رو گم کرد و دیگه هم نمیشه جم و جورش کرد، خیلی ها رفتند و خیلی ها طبق عادت اینجا هستند الان برای رشته برق انجمن های خیلی قوی تری وجود داره و تعصب الکی به محلی که همش شد قرار ملاقات، بحث راجب دوستی پسر و دختر و ..... دیگه به نظرم فایده ای نداره.

محلی که نتیجه ای علمی واسه آدم نداشته باشه را باید رها کرد.
با سلام
تاپیک ها پیش از زدن بیان می شن تا نظر ها گفته بشن و پس از تائید دوستان تاپیک ها زده می شه
شما هر ایده جدید دارین اینجا عنوان کنید تنها صحبت کردن در رابطه با ایده جدید مشکل حل نمی شه بلکه دادن راه کار و شیوه هم مهمه
من همیشه عنوان کردم که دوستان هم انتقاد کنن و هم راه کار ارائه بدن تنها قسمت اول مشکل را حل نمی کنه
در رابطه با تاپیک بازی با لغات می تونم بپرسم بر چه اساس و برررسی شما متوجه به مفید نبودنش شدید ؟
فکر نکنم تاپیک قرار ملاقات ربطی به این تالار داشته باشه !
این که انسان بره سر یه سفره آماده کاری نداره و اصراری هم به رفتن و یا موندن کسی نیست بلکه هر کس اینجاست به دلیل علاقه شخصیشه
یکی از شیوه های مفید هم در ایجاد علاقه و هم به یاد موندن اطلاعات به کار گرفتن اونها با شیوه های غیر معمول هست همون طور که در همه کتاب های آموزشی بیان شده سعی کنید مطالب جدید را که مطالعه می کنید از طریق ربط دادنشون با کارهای روزانتون و به بازی گرفتن اون ها برای همیشه در حافظتون ضبط کنید
به هر حال شما اگر ایده ای دارید عنوان کنید مسلما استقبال می شه

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
تاپیک ها پیش از زدن بیان می شن تا نظر ها گفته بشن و پس از تائید دوستان تاپیک ها زده می شه
شما هر ایده جدید دارین اینجا عنوان کنید تنها صحبت کردن در رابطه با ایده جدید مشکل حل نمی شه بلکه دادن راه کار و شیوه هم مهمه
من همیشه عنوان کردم که دوستان هم انتقاد کنن و هم راه کار ارائه بدن تنها قسمت اول مشکل را حل نمی کنه
در رابطه با تاپیک بازی با لغات می تونم بپرسم بر چه اساس و برررسی شما متوجه به مفید نبودنش شدید ؟
فکر نکنم تاپیک قرار ملاقات ربطی به این تالار داشته باشه !
این که انسان بره سر یه سفره آماده کاری نداره و اصراری هم به رفتن و یا موندن کسی نیست بلکه هر کس اینجاست به دلیل علاقه شخصیشه
یکی از شیوه های مفید هم در ایجاد علاقه و هم به یاد موندن اطلاعات به کار گرفتن اونها با شیوه های غیر معمول هست همون طور که در همه کتاب های آموزشی بیان شده سعی کنید مطالب جدید را که مطالعه می کنید از طریق ربط دادنشون با کارهای روزانتون و به بازی گرفتن اون ها برای همیشه در حافظتون ضبط کنید
به هر حال شما اگر ایده ای دارید عنوان کنید مسلما استقبال می شه

در زمینه بخش زبان باید گفت قرار بود کلمه گفته بشه در موردش توضیح داده بشه، ولی فقط کلمه ذکر می شد که درصد زیادیشم اصلاً تخصصی نبودند. چون تو اون مرحله هم از هدف اصلیتون فاصله گرفتین به نظرم این تاپیک هم همون راه را خواهد رفت.

در مورد ایده و عمل متاسفانه و یا خوشبختانه من خودم انجمن تخصصی راه اندازی کردم و سعی می کنم ایده هام رو اونجا عملی کنم، اگه اینجا هم میام و پست می دم یا نظر می دم به خاطر اینکه سالها اینجا بودم و ترک کردنش سختی با اینکه دیگه اثری از اون باشگاه باقی نمونده.

در مورد قرار ملاقات هم منظورم این بود اگه دنبال تفریح هستید او روش بیشتر جواب میده، جمله کنایی بود.

در مورد نظریه بازی شکی وجود نداره ولی باید با بخش زنگ تفریح فرق داشته باشه اگه همه پستهای اونجا دوبله بشند و به نوعی دیگه اینجا بیان بشند و بخوان اجرا بشند خوب جاهای دیگه هم هست همچین چیزهایی.

در کل من سعی می کنم تحت هر شرایطی کنار باشگاه باشم و هر زمانی احساس کنم باید پست بدم که شاید کار ساز باشه اینکار رو می کنم. از روی علاقه من به این باشگاه و این بخش هست.

موفق باشید.

محمد فرزانه

عضو جدید
سلام
فقط به خاطر باشگاه برق که اولین فضا ی هم افزایی علمی برام بود دو تا نظر میدم
یکی اینجا در راستای حرف شما دوستان و یکی در بخش ایده ها ی بهتر شدن تالار.
سلام به همه دوستان
خلاصه دوستان منتظر نظراتتون هستی
اگر فکر تخصصی کردن تالار هستین این اندیشه ها رو بذارین کنار
حتی یه تاپیک هم نباشه
امکانات باشگاه از سایت های دیگه بشتره ولی وقتی یه متخصص میاد دنبال یه مطلب و در حین کار تاپیک پاتوق و امثال اینو در کنار سایر تاپیکا میبنه بد بین میشه
اندیشمون از مخاطب درست نیست
وقتی اینو میگم به این فکر میکنم که مثلا فلان دوستم کار بلدم و یا فلان استاد یا متخصص داره اینجارو بررسی می کنه !!!
مخاطب ما طرف چت رومیه یا فیس بوکیه نیست. وقتی اینجا جمع میشیم برای حرف و حدیث علمیه و نباید شبیه گفتگوی آزاد و تفرحکده باشگاه (اشتباه آشکار باشگاه)باشه که یه کاربلد بیادو در بره .
هدف جلب مخاطب بیشتر نباشه هدف باید درکنار هم قرار دادن متخصصا باشه
بزارید خلوت باشه ولی مفید!

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پیش ار هز چیز باید یک نکته را عنوان کنم
اونم این که وقتی برای زدن تاپیک در اینجا بحث می شه به این معنا هست که این تاپیک اگر مورد قبول جمع قرار گرفت و نظر سایر دوستان هم نسبت به اون مثبت بود و هم چنین پس از شنیدن مواردی که می تونه برای تاپیک مفید باشه تاپیک زده بشه یا خیر
پس نه دلیلی برای بحث جانبدارانه می مونه و نه کنایه و ...
در زمینه بخش زبان باید گفت قرار بود کلمه گفته بشه در موردش توضیح داده بشه، ولی فقط کلمه ذکر می شد که درصد زیادیشم اصلاً تخصصی نبودند. چون تو اون مرحله هم از هدف اصلیتون فاصله گرفتین به نظرم این تاپیک هم همون راه را خواهد رفت.

در مورد ایده و عمل متاسفانه و یا خوشبختانه من خودم انجمن تخصصی راه اندازی کردم و سعی می کنم ایده هام رو اونجا عملی کنم، اگه اینجا هم میام و پست می دم یا نظر می دم به خاطر اینکه سالها اینجا بودم و ترک کردنش سختی با اینکه دیگه اثری از اون باشگاه باقی نمونده.

در مورد قرار ملاقات هم منظورم این بود اگه دنبال تفریح هستید او روش بیشتر جواب میده، جمله کنایی بود.

در مورد نظریه بازی شکی وجود نداره ولی باید با بخش زنگ تفریح فرق داشته باشه اگه همه پستهای اونجا دوبله بشند و به نوعی دیگه اینجا بیان بشند و بخوان اجرا بشند خوب جاهای دیگه هم هست همچین چیزهایی.

در کل من سعی می کنم تحت هر شرایطی کنار باشگاه باشم و هر زمانی احساس کنم باید پست بدم که شاید کار ساز باشه اینکار رو می کنم. از روی علاقه من به این باشگاه و این بخش هست.

موفق باشید.
هدف اصلی تاپیک زبان آنایی و تکرار لغات تخصصی بود
شاید یک کم کاری که شد نذاشتن معنی لغات بود که اون هم اگر کسانی که از این موضوع ناراحت بودن در بین جواب هایی که می دادن در گذاشتن معنی لغات و تذکر به سایرین ایت نکته را یاد اور می شدن تاپیک به همون شکل اول پیش می رفت و الان هم مسلما اتفاق غیر قابل جبرانی نیوفتاده کافیه چند بار تذکر داده بشه احتمالا به همون شیوه اول بر می گرده کسی که عنوانی را یدک می کشه باید اگر کاربران تازه وارد هم جایی را اشتباه رفتن در جهت کمک تالار فعالیت کنه وگرنه هیچ فرقی با یک کاربر عادی نداره
و اما در رابطه با تاپیک های بازی و سرگرمی
اگر در یک فروم تنها هدف گرد آوری متخصصین باشه خوب پس یک کاربر عادی هیچ وقت هیچ جایگاهی نداره
ایجاد انگیزه و علاقه و بیرون کشیدن متخصص از کاربران عادی به نظرم بسیار با ارزش تر از استفاده از یک متخصص آماده هست
در رابطه با کنایه دلیل براش وجود نداره وقتی هدف پیشرفته کسی ازش استفاده کنه و تالار گفت و گوی آزاد هم هر عملی انجام می شه ربطی به اینجا نداره !
انشالله که سایت شما بهتر از اینجا باشه به هر حال هدف بالا رفتن و بهتر بودن هست
سلام
فقط به خاطر باشگاه برق که اولین فضا ی هم افزایی علمی برام بود دو تا نظر میدم
یکی اینجا در راستای حرف شما دوستان و یکی در بخش ایده ها ی بهتر شدن تالار.

اگر فکر تخصصی کردن تالار هستین این اندیشه ها رو بذارین کنار
حتی یه تاپیک هم نباشه
امکانات باشگاه از سایت های دیگه بشتره ولی وقتی یه متخصص میاد دنبال یه مطلب و در حین کار تاپیک پاتوق و امثال اینو در کنار سایر تاپیکا میبنه بد بین میشه
اندیشمون از مخاطب درست نیست
وقتی اینو میگم به این فکر میکنم که مثلا فلان دوستم کار بلدم و یا فلان استاد یا متخصص داره اینجارو بررسی می کنه !!!
مخاطب ما طرف چت رومیه یا فیس بوکیه نیست. وقتی اینجا جمع میشیم برای حرف و حدیث علمیه و نباید شبیه گفتگوی آزاد و تفرحکده باشگاه (اشتباه آشکار باشگاه)باشه که یه کاربلد بیادو در بره .
هدف جلب مخاطب بیشتر نباشه هدف باید درکنار هم قرار دادن متخصصا باشه
بزارید خلوت باشه ولی مفید!
باسلام
در صورتی که نظر سایر دوستان هم در رابطه با تالار همین باشه
این تاپیک ها زده نمی شه

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعی می کنم این بحث رو ادامه ندم چون به نظرم شما برای اظهار نظر هاتون خلی چیزهای دیگه ای که اصلاً ربطی به این باشگاه نداره رو هم دخیل می کنید.

فقط چند حرف آخرم در مورد این تاپیک اینه هست که:

1- هر مجموعه ای ابتدا نیاز به یک سری متخصص داره تا اونا بتونند تازه واردین رو راهنمایی کنند، چیزی که در حال حاظر تو این بخش به چشم نمی خوره، در ضمن این عنوان های کنار اسم کاربری ها تضمینی برای داشتن دانش کافیه افراد اون مجموعه نیست که خیلی راحت میشه اینا رو تشخیص داد.

2- کاشکی شما به جای کپی برداری از تاپیک های بحث آزاد و خاله زنکی که خودتون ظاهراً از مشریان پرو پا قرصش هستید(خیلی راحت میشه با مرور آمارتون به این قضیه پی برد) می رفتید به چهارتا انجمن تخصصی برق تو جاهای دیگه سر می زدید و از اونا کپی بر داری می کردید نه از این تاپیک ها.

3- ضمناً شما دقت نمی کنید که دیگه تو این تالار کسی باقی نمونده که بخواد چیزی به را گیری گذاشته بشه، تو همین تاپیک هم می بینی که جز خود ما ها کسی نظری برای گفتن نداره، اگه من اینطوری عمل کردم چون مثل خیلی برنامه های دیگه تائید و اجرایی می شد. در ضمن تو پست های نظر سنجی کسایی کار رو تائید می کنند که هیچوقت فعالیتی تو اون راستا انجام نخواهند داد.

4- در آخر هم در مورد بخش زبان من که ندیدم هیچوقت اون مسیر اولیه وجود داشته باشه که بخواد انحراف پیدا کنه.

بالا