دفتر مدیریت تالار مهندسی برق

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

به اطلاع دوستان می رسونیم دوست عزیزمون mostafa ghodrat از این پس به عنوان دستیار مدیر برق در چهار تالار قدرت، تحصیلات تکمیلی، کتابهای برق و نرم افزارهای برق به فعالیت خودشون ادامه خواهند داد.

انشالله در آینده نزدیک ایشون رو در سمت همکار مدیر خواهیم دید.

انتظارمون از دوستان اینه که کمال همکاری رو با ایشون داشته باشند.

با تشکر

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
به کاربران 890031156 و armincoobilas وllvll.asoud و samin_m وjuvefans عنوان جدید رو تبریک میگم .انشالله در کنار هم بتونیم روز به روز پیشرفت کنیم و موفقیت های بیشتری کسب کنیم/

ممنون مصطفی جان.منم به دوستان تبریک میگم ایشالا بتونیم در کنار هم برای ارتقای سطح کیفی و کمی تالار برق قدمهایی رو برداریم:gol::gol:

Joe_Bel

کاربر ممتاز
به کاربران 890031156 و armincoobilas وllvll.asoud و samin_m وjuvefans عنوان جدید رو تبریک میگم .انشالله در کنار هم بتونیم روز به روز پیشرفت کنیم و موفقیت های بیشتری کسب کنیم/

من هم به نوبه خودم تبریک میگم ان شاءالله همیشه موفق باشند

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=209957&d=1400937574

پیوست ها

• JOE-BEL.jpg
    10.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Armin-Z

کاربر ممتاز
سلام
ممنون از مدیران عزیز، انشاالله که بتونم بیشتر از قبل به انجمن و دوستان خوبم کمک کنم

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام وبا ارزوی قبولی طاعات و عبادات

به اطلاع دوستان می رسونیم یکی از دوستان عزیز و همراهان قدیمی که برای تالار زحمت کشیدن و از نظر علمی از اساتید بزرگوار حاضر هستند عنوان زیر بهشون اعطا شد.

Unknown_S
متخصص سیستم های قدرت

همچنین برای تشکر و قدردانی یاز زحمات دوستان امتیازات زیر به برخی از دوستان تعلق گرفت، انشالله در آینده با توجه به ادامه فعالیت های دوستان شاهد عنوان گرفتن این عزیزان نیز خواهیم بود.

javad ta
100 امتیاز

P O U R I A
100 امتیاز

Paydar91
75 امتیاز

amir3620
75 امتیاز

با آرزوی موفقیت برای دوستان

مدیریت تالار برق

آخرین ویرایش:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

برای قدردانی از زحمات دوستان و برای استفاده دوستان از افراد مطلع، طی صحبتی که با یکی از عزیزان مهندس رزمجو داشتیم انشاالله من بعد بیشتر در خدمت این استاد گرام یخواهیم بود و از اطلاعات ایشون استفاده خواهیم کرد.

عنوان زیر هم به ایشون داده شد.

razmjoo144
متخصص ترانسفورماتورهای قدرت

با تشکر
مدیریت تالار برق

razmjoo144

عضو جدید
با سلام

برای قدردانی از زحمات دوستان و برای استفاده دوستان از افراد مطلع، طی صحبتی که با یکی از عزیزان مهندس رزمجو داشتیم انشاالله من بعد بیشتر در خدمت این استاد گرام یخواهیم بود و از اطلاعات ایشون استفاده خواهیم کرد.

عنوان زیر هم به ایشون داده شد.

razmjoo144
متخصص ترانسفورماتورهای قدرت

با تشکر
مدیریت تالار برق

با سلام

دوست عزیز من جناب آقای مهندس ice man ، ممنون از لطفی که نسبت به بنده دارین

انشالله مِن بَعد سعی خواهم کرد که بیشتر در خدمتتون باشم
و در ضمینه حفاظت ماشین های الکتریکی و ترانسفورماتور ها تا جایی که در امکانم باشه در خدمت دوستان خواهم بود

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

با تبریک عید سعید فطر خدمت کاربران محترم تالار مهندسی برق

به اطلاع دوستان می رسانیم، با مساعدت مدیریت محترم سایت، در جهت تامین نیازهای تالار برق تالارها و زیر تالارهای جدیدی اضافه شدن که عبارتند از:

تالار قدرت:

ایجاد زیر تالار مهندسی فشار قوی
ایجاد زیر تالار الکترونیک قدرت
ایجاد زیر تالار برق صنعتی
تغییر نام تالار تاسیسات به تاسیسات الکتریکی

تالار مخابرات:
ایجاد زیر تالار مخابرات نوری

تالار کنکور و تحصیلات تکمیلی:
ایجاد زیر تالار کاردانی به کارشناسی مهندسی برق
ایجاد زیر تالار کارشناسی ارشد مهندسی برق
ایجاد زیر تالار دکتری مهندسی برق

تالار نرم افزارهای مهندسی برق:
تغییر نام تالار دانلود و آموزش نرم افزار های مهندسی برق به رفع اشکال و سوال از نرم افزار های برق

تالار کتاب های مهندسی برق:
ایجاد زیر تالار کتاب های مهندسی برق الکترونیک
ایجاد زیر تالار کتاب های مهندسی برق قدرت
ایجاد زیر تالار کتاب های مهندسی برق کنترل
ایجاد زیر تالار کتاب های مهندسی برق مخابرات

ایجاد تالار جدید:
تالار چند رسانه ای مهندسی برق
و ایجاد زیر تالار چند رسانه ای قدرت

در اینجا لازم می دونم چند نکته را به اطلاع دوستان برسونم.

• در طی هفته جاری و هفته آینده بعضی از تاپیک ها توسط مدیریت منتقل خواهند شد، به دلیل کثرت تعداد تاپیک های انتقالی، انتقال تاپیک ها اطلاع رسانی نخواهد شد، در نتیجه مدیریت در این فرصت بابت این مسئله از کاربران عذرخواهی میکند.
  • به دلیل تغییرات جدید در هفته جاری و آینده شاهد تغییراتی در چینش تاپیک های عادی و مهم و تغییر مکان های تاپیک های مذکور خواهیم بود.
  • قوانین تالار جدید الاحداث چند رسانه ای در آینده نزدیک به اطلاع دوستان خواهد رسید.
  • با توجه به تغییر نام زیر تالار آموزش و دانلود نرم افزار شاهد جابجایی محتوای این تالار با تالار اصلی نرم افزار خواهیم بود.
  • دوستان در صورتی که موفق به پیدا کردن تاپیک های خود در مکان های جدید نشدند می توانند تاپیک های خود را فقط با ثبت درخواست در تاپیک پیگیری مسایل مدیریتی تالار مهندسی برق پیگیری نمایند.

همیشه منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات دوستان در این تاپیک و یا از طریق پیام خصوصی هستیم.

با تشکر
Ice Man

Joe_Bel

کاربر ممتاز
از این به بعد در مورد لینک های که قرار می دهم طبق قانون باشگاه عمل می کنم ...

مرد یخی عزیز من از تالار جدید که ایجاد شده متوجه نیستم که چه پستهای در این مورد قرار می گیرد لطفا برامون توضیح دهید

و در آخر خیلی خیلی تشکر می کنم بابت زحماتتون :gol::gol::gol::gol:

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار

مرد یخی عزیز من از تالار جدید که ایجاد شده متوجه نیستم که چه پستهای در این مورد قرار می گیرد لطفا برامون توضیح دهید

با سلا و تشکر خدمت دوست خوبم Joe_Bel

فکر کنم منظورتون از تالار جدید چند، تالار چند رسانه ای هست، در حال حاضر داریم روی قوانین تالار مذکور، نحوه اشتراک گذاری و... کار میکنیم، انشالله در 1-2 روز آینده هم تاپیک قوانین را می زنیم و هم از همین جا اطلاع رسانی میکنیم.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار

[h=3]قوانین تالار چند رسانه ای مهندسی برق[/h]

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
جهت اطلاع دوستانی که در تالار تحصیلات تکمیلی فعال نیستند عرض کنم رویداد بزرگی تحت عنوان ناگفته ها و تجربه های طلایی موفق های ارشد برق 93 ( دور اول ویژه داوطلبین کنکور 94 ) یه همت دوست عزیزمون Paydar91 و با همکاری تعدادی از دوستان موفق در کنکور ارشد 93 من جمله :M a t i n و hamedmirsaeedi وnavidba و juvefans و msani69 و melodi88 و dadash masoud و علی121 و monajo و spatula و freddy-elec و kavosh90 و armincoobilas در حال انجام هست، که مطالعه این تاپیک مطمئنا خالی از لطف نخواهد بود.

انشالله شاهد تداوم این تاپیک دو دوره های بعد و سالهای آتی باشیم.

همچنین چشم انتظار پیشنهادهای سازنده از طرف دوستان همانند پیشنهاد جناب Paydar91 هستیم.

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
دوستان و کاربران گرامی به دلیل اینکه چند روزی اقای مدیر Ice man حضور ندارند , برای تایید تاپیک ها و یا دیگر درخواست ها فقط تالار هایی که بنده و خانم مدیر nazliii دسترسی

دارند رسیدگی میشه ,و برای دیگر درخواست ها خارج از محدوده دسترسی دستیاران نیاز به حضور اقای Ice man هست.

دیگر مسائل مدیریتی رو میتونید با مطرح کردن در این تاپیک پیگیری کنید.

با تشکر mostafa ghodrat

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با تشکر از دوست خوبم آقا مصطفی

حدود دو هفته در خدمت دوستان نبودم، تاپیک هایی که فقط بنده دسترسی داشتم تایید شدند (اونهایی که قابل تایید بود)

باز اگه مسایلی بوده که من ندیدم، دوستان پیام دادن و من جواب ندادم و... به بنده اطلاع بدن.

در ضمن پیگیری مسایل مدیریتی مثل حذف و عدم تایید و... پست و تاپیک و اخطار و اخراج و... فقط از این تاپیک امکان پذیر بوده و از ارسال پیام خصوصی به دوستان خودداری کنید.

با تشکر

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

به منظور قدردانی از زحمات دوستانی که وقت گذاشتن و تجربیات خودشون را در تاپیک ناگفته ها و تجربه های طلایی موفق های ارشد برق 93 ( دور اول ویژه داوطلبین کنکور 94 ) قرار دادن و همچنین تشکر از زحمت های دوست عزیز جناب پایدار که ایده و زحمت های تاپیک مربوطه با ایشون بود به تمامی دوستان 50 امتیاز تعلق گرفت.

البته این امتیازات و .... در مقابل زحمت های دوستان ناچیز بوده و فقط ارزش معنوی دارد.

armincoobilas - M a t i n - kavosh90 - msani69 - melodi88 - dadash masoud - علی121 -monajo - spatula - freddy-elec - navidba - Paydar91

Armin-Z

کاربر ممتاز
با سلام

به منظور قدردانی از زحمات دوستانی که وقت گذاشتن و تجربیات خودشون را در تاپیک ناگفته ها و تجربه های طلایی موفق های ارشد برق 93 ( دور اول ویژه داوطلبین کنکور 94 ) قرار دادن و همچنین تشکر از زحمت های دوست عزیز جناب پایدار که ایده و زحمت های تاپیک مربوطه با ایشون بود به تمامی دوستان 50 امتیاز تعلق گرفت.

البته این امتیازات و .... در مقابل زحمت های دوستان ناچیز بوده و فقط ارزش معنوی دارد.

armincoobilas - M a t i n - kavosh90 - msani69 - melodi88 - dadash masoud -
علی121 -monajo - spatula - freddy-elec - navidba - Paydar91

با تشکر از مدیران محترم و جناب Ice Man ...
امیدوارم در آینده هم بتونم افتخار ادامه فعالیت در این انجمن رو داشته باشم...

با سلام
اقا چجوریه که این رئیس و رئسای تاپیکای مهندسی برق ما هر نوع تاپیکی میزنیم با هر سیستمی کلا پذیرفته نمیشه؟؟
بعد از اون ور یه سری تاپیک های بی ربط و تکراری اجازه ورود میدن./
خوب چرا حداقلش پیام نمیدن که اقا تاپیک شما به این دلیل اجازه ورود نگرفت./.
چجوریهه سیستم؟؟؟

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام
اقا چجوریه که این رئیس و رئسای تاپیکای مهندسی برق ما هر نوع تاپیکی میزنیم با هر سیستمی کلا پذیرفته نمیشه؟؟
بعد از اون ور یه سری تاپیک های بی ربط و تکراری اجازه ورود میدن./
خوب چرا حداقلش پیام نمیدن که اقا تاپیک شما به این دلیل اجازه ورود نگرفت./.
چجوریهه سیستم؟؟؟
با سلام

دوست عزیز من نگاه گذرا به پست های شما کردم، تاپیکی در تالار برق به چشم من نخورد، شما یا هر کاربر دیگه ای که میخواد سرنوشت پست و یا تاپیک و.. خودش را بدونه میتونه با ثبت درخواست فقط در تاپیک زیر و دادن اسم تاپیک و بخشی که ایجاد کرده از سرنوشت تاپیک و پست خودش اطلاع پیدا کنه:
پیگیری مسایل مدیریتی تالار مهندسی برق

چون من الان تاپیکی از شما ندیدم.

مورد بعدی در مورد اطلاع رسانی ، این سیستم باید از طرف مدیریت سایت ایجاد بشه که در صورت حذف اطلاع داده بشه، والا با توجه به حجم پست و تاپیک و... ارسالی روزانه در تالار برق نمیشه به صورت دستی تک تک اطلاع رسانی کرد.

البته من و دوستان سعی میکنیم برای کاربران تازه وارد که پست های تکراری و تبلیغاتی ارسال میکنن راهنمایی هایی داشته باشیم

همونطور که اشاره شد تمامی کاربران با ثبت درخواست در تاپیک فوق می توانند پیگیر پست و تاپیک و... خودشون باشن ولی به این نکته هم توجه داشته باشین که طبق اطلاع رسانی هایی که قبلا به دفعات صورت گرفته تاپیک های سوالات و... که در تالارهای اصلی ارسال می شوند تایید نمیشن.

در ضمن خوشحال میشیم که تاپیک های فعال بی ربط را هم به مدیریت معرفی کنید، چون سعی تیم مدیریت بر این هست که تاپیک های غیر علمی قدیمی را کلا حذف کنه و در اکثر زمینه ها به سمت تاپیک های جامع رفتیم.

البته در بعضی زیر تالارها امکان وجود تاپیک هایی با عناوین مشابه هست که کم کم همه اونها نیز ترکیب شده و به تاپیک های جامع تبدیل میشن.

با تشکر

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

با تسلیت ایام محرم

لازم دیدم نکته ای را دوباره خدمت دوستان عزیز یادآوری کنم.

با وجود اطلاع رسانی های قبلی همچنان شاهد ارسال روزانه تاپیک های سوالات در تالارهای اصلی هستیم که با توجه به حجم بالای این تاپیک های قادر به تایید و انتقال هر تاپیک به زیر تالار سوالات مربوطه نیستیم.

از دوستان محترم مجددا در خواست میکنیم که سوالات خود را در تاپیک های سوالات موجود در هر زیر تالار و یا در زیر تالار سوالات و مشکلات هر تالار که نیاز به تایید مدیریتی نیز ندارند ارسال نمایند.

با تشکر

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

به اطلاع دوستان می رسانیم تاپیک های گفتگوی مهندسین قدرت، الکترونیک، کنترل و مخابرات جهت استفاده دوستان به صورت آزمایشی در تالارهای مذکور راه اندازی گردیده!

تاپیک پاتوق بچه های برقی نیز همچنان جهت استفاده دوستان در تالار اصلی قابل دسترس هست.

دوستان می توانند عناوین پیشنهادی خود جهت تاپیک های گفتگو را از طریق این تاپیک و یا پیام خصوصی به من اطلاع دهند.

به تعدادی از دوستان فعال در تالارهای مختلف در آینده ای نزدیک عناوینی داده خواهد شد، دوستان عنوان داری که مدت زمان زیادی نیز فعالیتی نداشته اند می توانند با ادامه فعالیت از گرفته شدن عناوین جلوگیری نمایند.

تیم مدیریتی تالار برق همچنان منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات عزیزان از طریق این تاپیک و پیام خصوصی می باشد.

با تشکر

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

در راستای تشویق کاربران فعال تالار مهندسی برق عنوان زیر اعطا گردید:

Paydar91
کاربر فعال مهندسی برق

همچنین جهت ترغیب کاربران عنوان دار به ادامه فعالیت های مفید خود و به روز کردن پروسه عناوین عنوان دو کاربر زیر با اجازه عزیزان گرفته شد:
behnam1988
barghghodrat.ir

مطمئنا این دو عزیز و دوستانی که قبلا عناوین آنها گرفته شده می توانند مجددا با آغاز فعالیت های مفید خود دوباره عناوین مربوطه را اخذ نمایند.

همچنین در راستای تشکر از زحمات عزیزان امتیازات زیر به دوستان داده شد:

200 امتیاز:
javad ta

150 امتیاز:
imannasa2000
daemon_a
keyhan386
ehsan0641
dashhad

100 امتیاز:
natanaeal
Benefic.H

انشالله شاهد تداوم فعالیت بیشتر تمام کاربران و ادامه اعطاء امتیازات و عناوین باشیم.

نکته: احتمال اینکه اسم تعدادی از عزیزان از قلم افتاده باشه همیشه وجود دارد در نتیجه این دوستان به بزرگواری خود تیم مدیریت را ببخشند.

همچنین در آینده نزدیک دوستان جدیدی به تیم مدیریتی تالار مهندسی برق ملحق خواهند شد.

با تشکر

sanam.j

عضو جدید
سلام به همه ی مدیران محترم و مهندسین و همه ی کسانی که علیرغم مشغله ی زیاد برای سایت زحمت میکشند، انصافاً سایت علمی و پر محتواییه ،من به شخصه خیلی استفاده علمی کردم. ازتون ممنونم.
این مطلبی که عرض میکنم نظر شخصیمه و شاید بقیه ی دوستان اینطوری فکر نکنند بنابراین اگر صلاح دونستید و براتون مقدور بود ممنون میشم مورد توجهتون قرار بگیره.
من از تالار مهندسی برق استفاده میکنم و خوشبختانه با توجه به حجم بالای مطالب و موضوعات مختلف در گرایشهای مختلف، صفحات زیادی رو شامل میشه و مشکل من یا شاید دوستان دیگه هم این باشه که بعضی از مطالب و موضوعات در صفحات بعدی قرار گرفتن و شاید خیلی ها اون صفحات رو باز نکنند و فقط از صفحه ی اول موضوعات رو دنبال کنند، و شاید اگه همه ی مطالب و موضوعات در یک صفحه نمایش داده بشن، بهتر باشه،میدونم که مثلا 100 تا مطلب در یک صفحه جا نمیگیره ، و پیشنهاد بنده اینه که موضوعات رو دسته بندی کنیم مثلا در مورد AVR در صفحه ی اول یک پوشه درست کنیم و تمامی مطالب مربوط به AVR داخل این پوشه باشند و به همین ترتیب مثلا موضوعات و سرفصلهای PLC ، قطعات ،آموزش پروتل و ... هر کدام در پوشه های جداگانه قرار بگیرند و مطالب مربوط به هر کدام ، داخل پوشه های مربوطه باشند.
اینطوری وقتی وارد مثلا تالار برق الکترونیک میشیم ، همه ی موضوعات رو در همان صفحه میتونیم ببینیم و اگه مثلا من در مورد پروتل، سوالی یا مطلبی رو مد نظر داشته باشم وارد پوشه ی پروتل میشم و به همین ترتیب تا آخر.
از شما به خاطر اینکه این فرصت رو به ما میدید که نظرهامون رو ارائه بدیم و همچنین توجه و زحمتی که میکشید سپاسگزارم.
اگه مطلبم مربوط به این قسمت نمیشه از شما عذرخواهی میکنم و خواهش میکنم که لطف بفرمایید و مطلبم رو به پست مربوطه ارجاع دهید یا به بنده اعلام فرمایید که در کدوم قسمت باید این مطلب رو مینوشتم. با تشکر از شما.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام به همه ی مدیران محترم و مهندسین و همه ی کسانی که علیرغم مشغله ی زیاد برای سایت زحمت میکشند، انصافاً سایت علمی و پر محتواییه ،من به شخصه خیلی استفاده علمی کردم. ازتون ممنونم.
این مطلبی که عرض میکنم نظر شخصیمه و شاید بقیه ی دوستان اینطوری فکر نکنند بنابراین اگر صلاح دونستید و براتون مقدور بود ممنون میشم مورد توجهتون قرار بگیره.
من از تالار مهندسی برق استفاده میکنم و خوشبختانه با توجه به حجم بالای مطالب و موضوعات مختلف در گرایشهای مختلف، صفحات زیادی رو شامل میشه و مشکل من یا شاید دوستان دیگه هم این باشه که بعضی از مطالب و موضوعات در صفحات بعدی قرار گرفتن و شاید خیلی ها اون صفحات رو باز نکنند و فقط از صفحه ی اول موضوعات رو دنبال کنند، و شاید اگه همه ی مطالب و موضوعات در یک صفحه نمایش داده بشن، بهتر باشه،میدونم که مثلا 100 تا مطلب در یک صفحه جا نمیگیره ، و پیشنهاد بنده اینه که موضوعات رو دسته بندی کنیم مثلا در مورد AVR در صفحه ی اول یک پوشه درست کنیم و تمامی مطالب مربوط به AVR داخل این پوشه باشند و به همین ترتیب مثلا موضوعات و سرفصلهای PLC ، قطعات ،آموزش پروتل و ... هر کدام در پوشه های جداگانه قرار بگیرند و مطالب مربوط به هر کدام ، داخل پوشه های مربوطه باشند.
اینطوری وقتی وارد مثلا تالار برق الکترونیک میشیم ، همه ی موضوعات رو در همان صفحه میتونیم ببینیم و اگه مثلا من در مورد پروتل، سوالی یا مطلبی رو مد نظر داشته باشم وارد پوشه ی پروتل میشم و به همین ترتیب تا آخر.
از شما به خاطر اینکه این فرصت رو به ما میدید که نظرهامون رو ارائه بدیم و همچنین توجه و زحمتی که میکشید سپاسگزارم.
اگه مطلبم مربوط به این قسمت نمیشه از شما عذرخواهی میکنم و خواهش میکنم که لطف بفرمایید و مطلبم رو به پست مربوطه ارجاع دهید یا به بنده اعلام فرمایید که در کدوم قسمت باید این مطلب رو مینوشتم. با تشکر از شما.
با سلام و با پوزش بابت تاخیر در پاسخ

تشکر میکنم از پیشنهادتون.

در واقع این موضوع در صورتی که عملی بشه خیلی مفید خواهد بود.

سالها پیش در زمان دستیاری بنده در تالار قدرت تا حدی این موضوع را در تالار قدرت احرا کردم.
به عوان مثال:
فهرست سوالات مطرح شده در تاپیک سوالات قدرتی

فهرست تاپیک های تالار "ترانسفورماتورها و ماشین های الکتریکی"
و...

مشکل این هست که بنده و دوستان همکار به دلیل گستردگی تالار، ارسال روزانه تاپیک و پست در تعداد بالا و.... نمی توانیم وقت و انرژی لازم برای این کار را کنار بزاریم.

اما از طرفی برای برخی تاپیک ها و عناوین مهم، با همکاری کاربران فهرست مطالب، لینک های دانلود و... را در پست شماره 1 اضافه کردیم. مانند:
[h=3] تاپیک جامع نظام مهندسی برق (قدرت) || دانلود منابع از اولین پست ||
[/h]
به نظر من در حال حاضر بهترین راه برای حل این مسئله، ایجاد فهرست، اضافه شدن لینک دانلود منابع و... در پست اول تاپیک های مهم و خاص هست، البته دوستان و کاربران باید همکاری کنند و لینک ها را برای ما معرفی و یا جمع آوری و ارسال کنند و ما هم ویرایش و اضافه کردن لینک ها و فهرست ها در پست اول را به عهده بگیریم.

اگر دوستان علاقه مند برای انجام این کار در تاپیک های خاص هستند به من پیام خصوصی بدن تا آموزش های کوتاه ولی لازم را یادآوری کنم.

همچنان منتظر انتقادات، پیشنهادات و نظرات سازنده شما و سایر دوستان هستیم.

با تشکر

sanam.j

عضو جدید
سلام جناب Ice Man ،خواهش میکنم لطف کردید،
ممنون از توجه و پاسخگوییتون، بنده هم خوشحال میشم کمکی هر چند اندک داشته باشم.
با تشکر از شما

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
هدیه نوروزی کاربر برتر سال 93

هدیه نوروزی کاربر برتر سال 93

با سلام

در کنار عناوین، امتیازها و تقدیرهایی که از کاربران فعال شده و خواهد شد، به پیشنهاد یکی از مدیران با سابقه تالار برق جناب مهندس عصار (hosseinassar) و مساعدت مدیریت محترم سایت، تصمیم بر این شد با توجه به فعالیت های چند سال اخیر کاربران، میزان تاثیر گذاری فعالیت ها و تداوم فعالیت ها در سالهای اخیر، جایزه نقدی هر چند ناچیز به دوستان ارسال بشه.

پس از بررسی کاربران محترم بر اساس پارامتر های فوق اولین جایزه نقدی تالار برق به کاربر زیر ارسال گردید:

استاد عزیز جناب مهندس اصغری

Unknown_S

IMAG0386.jpg

همچنین از کاربر عزیز Pro.Eng نیز از طرف مدیریت تالار برق تشکر و قدردانی می کنیم، که بازخورد فعالیت ایشان در سال جاری بسیار زیاد بود.

در پایان از تمامی کاربران تالار برق علی الخصوص کاربران فعال و متخصص تشکر میکنیم و امیدواریم سال جدید سالی توام با موفقیت باشد و انشالله تقدیر از این کاربران در سال جدید با ابزری نظیر عناوین و امتیازات و... ادامه خواهد داشت.

با وجود محدودیت های مالی سایت، سعی خواهد شد جایزه نقدی من بعد حداقل سالی یکبار اهدا گردد.

مجددا از جناب مهندس عصار (hosseinassar) که پیشنهاد، پیگیری، زحمت تهیه و ارسال کارت با ایشان بود و همچنین مساعدت مدیریت سایت کمال تشکر و قدردانی را داریم.

با تشکر
1393/12/27

مدیریت تالار برق

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
با سلام

در کنار عناوین، امتیازها و تقدیرهایی که از کاربران فعال شده و خواهد شد، به پیشنهاد یکی از مدیران با سابقه تالار برق جناب مهندس عصار (hosseinassar) و مساعدت مدیریت محترم سایت، تصمیم بر این شد با توجه به فعالیت های چند سال اخیر کاربران، میزان تاثیر گذاری فعالیت ها و تداوم فعالیت ها در سالهای اخیر، جایزه نقدی هر چند ناچیز به دوستان ارسال بشه.

پس از بررسی کاربران محترم بر اساس پارامتر های فوق اولین جایزه نقدی تالار برق به کاربر زیر ارسال گردید:

استاد عزیز جناب مهندس اصغری

Unknown_S

مشاهده پیوست 235550

همچنین از کاربر عزیز Pro.Eng نیز از طرف مدیریت تالار برق تشکر و قدردانی می کنیم، که بازخورد فعالیت ایشان در سال جاری بسیار زیاد بود.

در پایان از تمامی کاربران تالار برق علی الخصوص کاربران فعال و متخصص تشکر میکنیم و امیدواریم سال جدید سالی توام با موفقیت باشد و انشالله تقدیر از این کاربران در سال جدید با ابزری نظیر عناوین و امتیازات و... ادامه خواهد داشت.

با وجود محدودیت های مالی سایت، سعی خواهد شد جایزه نقدی من بعد حداقل سالی یکبار اهدا گردد.

مجددا از جناب مهندس عصار (hosseinassar) که پیشنهاد، پیگیری، زحمت تهیه و ارسال کارت با ایشان بود و همچنین مساعدت مدیریت سایت کمال تشکر و قدردانی را داریم.

با تشکر
1393/12/27

مدیریت تالار برق
سلام بر شما:gol:
در ابتدا سال خوبی رو برای شما آرزو دارم...
و ممنونم از زحمات شما در باشگاه که برای ترویج علم صورت میگیره...
همچنین ممنونم از مهندس عصار بابت پیشنهادشون و ارسال هدیه که باعث زحمتشون شده...
با سپاس

بالا