دستگاه ورزشي توتال کُر TOTAL CORE

bazargah100

عضو جدید
کاربرد: وسيله اي انقلابي جهت تناسب اندام
قيمت: 1,000,000 ريال
روش خريد: نقدي و پستي و ...
دستگاه ورزشي توتال کور حرکت ورزشي دراز نشست که بهترين حرکت براي عضلاني شدن شکم و پهلوها مي باشد را بدون فشارآوردن به ستون فقرات و عضلات گردن و ايجاد خستگي مفرط براي فرد استفاده کننده در رنج زاويه 120 درجه انجام مي دهد. مکانيسم اين وسيله ورزشي براساس حرکت رفت و برگشتي دو چرخ موجود در قسمت پشت صندلي اين دستگاه مي باشد. اين دستگاه بر روي سطح زمين قرار مي گيرد و داراي ارتفاع از سطح زمين نمي باشد. تاشو و با قابليت حمل آسان. همراه بادي وي دي آموزشي استفاده از دستگاه MADE IN CHINA صندلي پلاستيکي و توپ و شمارنده ديجيتالي داراي 3 ماه گارانتي شرکت هيراد
برخي از امکانات و قابليتها:
# بدون ايجاد فشار به قسمتهاي ديگر بدن
# شامل توپ ورزشي
# شامل شمارنده ديجيتالي
# ارسال رايگان تهران
# خريد پستي شهرستان
# پرداخت قبل يا بعد از تحويل کالا
# ارسال کالا 24 ساعت پس از تاييد سفارش

par_aziz

عضو جدید
کاربرد: وسيله اي انقلابي جهت تناسب اندام
قيمت: 1,000,000 ريال
روش خريد: نقدي و پستي و ...
دستگاه ورزشي توتال کور حرکت ورزشي دراز نشست که بهترين حرکت براي عضلاني شدن شکم و پهلوها مي باشد را بدون فشارآوردن به ستون فقرات و عضلات گردن و ايجاد خستگي مفرط براي فرد استفاده کننده در رنج زاويه 120 درجه انجام مي دهد. مکانيسم اين وسيله ورزشي براساس حرکت رفت و برگشتي دو چرخ موجود در قسمت پشت صندلي اين دستگاه مي باشد. اين دستگاه بر روي سطح زمين قرار مي گيرد و داراي ارتفاع از سطح زمين نمي باشد. تاشو و با قابليت حمل آسان. همراه بادي وي دي آموزشي استفاده از دستگاه MADE IN CHINA صندلي پلاستيکي و توپ و شمارنده ديجيتالي داراي 3 ماه گارانتي شرکت هيراد
برخي از امکانات و قابليتها:
# بدون ايجاد فشار به قسمتهاي ديگر بدن
# شامل توپ ورزشي
# شامل شمارنده ديجيتالي
# ارسال رايگان تهران
# خريد پستي شهرستان
# پرداخت قبل يا بعد از تحويل کالا
# ارسال کالا 24 ساعت پس از تاييد سفارش
سلام
داداش من دستگاه رو دارم میخام اون رو بدم پدرم برا استفاده ولی متاسفانه cdو سایر مطعلقاتش رو توی اسباب کشی گم کردم میشه cdرو برام ارسال کنید ممنون میشم
par_aziz@hotmail.com