در خیابان‌های پایتخت، خر داغ می‌کنند

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
دیروز با بچه ها برای اولین بار بعد از تعطیلات بعد دانشگاه رفتیم بازار من عادت ندارم خیلی تو مغازه ها بگردم بچه ها رفتن تو پاساژ من هم موندم دم در مغازه کناری قصابی بود یه خانمی اومد به قصاب گفت اشغال گوشت ها و باقی مونده گوشت اگه داری بده خلاصه از این التماس و قصاب هم هی می گفت نمیشه عصبانی شدم بهش گفتم واقعا قصابی نمیدونم تا خوابگاه چطور اومدم جواب تلفن هیچ کس رو هم ندادم وقتی دوستام برگشتن داستان رو گفتم یکی که اصلا هم ازش خوشم نمیاد گفت اون هم یکی بوده بدتر اعصابم رو خورد کرد بهش گفتم برادر یکی هم زیاده‏!‏

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ای بابا

ببین چه بلایی سر ملت بدبخت ایران آوردن که کارمون هر روز شده لعن و نفرین این و اون
هر اتفاقی هم که می افته یا هر بلایی که سرمون میارن
دو تا(....)!میارن تی وی...میگن بله این مشیت خداست...مسلمان واقعی باید این ها رو تحمل کنه...اصلا مگه مسلمون باید آب خوش از گلوش پایین بره..اونوقت که مسلمون نیست که..میشه مثل این غربی های بیخدا!!!!!!!!!

من نمیدونم چرا مشیت خدا برای ملت ایران همیشه سختی و بدبختیه..اون وقت واسه خودشون رفاه و آرامش و بالا کشیدن اموال مردم
یا:
هر که در این بزم مقرب تر است
جام بلا بیشترش میدهند
..
و از این چرندیات

از این شعر و امثالش حالم بهم میخوره..دوست دارم بالا بیارم روی شاعرش
از ماست که بر ماست.
این مشیت وحکمت الهی هم شده عصای جادویی هر وقت کم میارم میگن خواست خدا بوده.اخه مگه خدا دشمنی داره که هر چی بدبختیه میریزه سر ما؟بیش هم اینه ادمهای ساده لوح هم به راحتی تایید میکنن.
از ماست که بر ماست
حق داری والا

حیف که نمیشه حرف زد.

حرف نزن.حق گرفتنی است نه دادنی.

بالا