در آمریکا هم قزوینی وجود دارد!

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
به نظرتون،منظور این مرد چیه؟

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اه اه هالم بهم خورد،قزوینیا حتی به این نزدیکم نمیشن،

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
لو ندادم؟؟؟؟

همه باشگاه میدونن من قزوینیم.

بنازم به هرچی قزوینیه:smile:

اقا هوای ما رو داشته باش من با این که پسر خوبیم اما دیگه از وقتمون گذشته که ...

امضا جدید من

من قزوینی نیستم اما همه قزوینی ها را دوست دارم

اقا خدایش راسته؟ .....

من یکبار از یک قزوینی پرسیدم گفت تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها
بعدش گفت پسرم چرا بند کفشت بازه اما من چون قبلا این کلک مرغابی رو میدونستم به حرفش گوش ندادم

starone312

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا هوای ما رو داشته باش من با این که پسر خوبیم اما دیگه از وقتمون گذشته که ...

امضا جدید من

من قزوینی نیستم اما همه قزوینی ها را دوست دارم

اقا خدایش راسته؟ .....

من یکبار از یک قزوینی پرسیدم گفت تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها
بعدش گفت پسرم چرا بند کفشت بازه اما من چون قبلا این کلک مرغابی رو میدونستم به حرفش گوش ندادم

از این به بعد گوش بده،قزوینیا خیرتونو میخوان;)

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
......

......

میخواد بگه : بچه خاک بازی نکن .... دل به کار بده ... ببم جان :biggrin:

Sarp

مدیر بازنشسته
فارس نزاد پرست نیست (مگه کوروش نزاد پرست بود؟) رشتی بی غیرت نیست(مگر میرزا کوچک خوان بی غیرت بود؟) مازندرانی کله ماهی خور نیست(مگر نیما کله ماهی خور بود؟) لر هالو نیست(مگه لطف علی خان هالو بود؟) ترک زبان عر عر نمی کنه(مگه شهریار عر عر می کرد؟) قزوینی همجنس باز نیست(مگر علامه دهخدا همجنس باز بود؟) خراسانی بادیه نشین و بدوی نیست(مگر دکترشریعتی بادیه نشین بود؟)
بلکه اینان ستونهای ایرانند‎. وقتی داریم از داخل ستونها رو خراب میکنیم دیگه نیازی به دشمن خارجی نیست

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
فارس نزاد پرست نیست (مگه کوروش نزاد پرست بود؟) رشتی بی غیرت نیست(مگر میرزا کوچک خوان بی غیرت بود؟) مازندرانی کله ماهی خور نیست(مگر نیما کله ماهی خور بود؟) لر هالو نیست(مگه لطف علی خان هالو بود؟) ترک زبان عر عر نمی کنه(مگه شهریار عر عر می کرد؟) قزوینی همجنس باز نیست(مگر علامه دهخدا همجنس باز بود؟) خراسانی بادیه نشین و بدوی نیست(مگر دکترشریعتی بادیه نشین بود؟)
بلکه اینان ستونهای ایرانند‎. وقتی داریم از داخل ستونها رو خراب میکنیم دیگه نیازی به دشمن خارجی نیست

من قصدم شوخی بود که همه دوستان قزوینی هم فکر کنم حرف منو تایید کنن و ناراحت نشدن.وگرنه من تو اردبیل با سه تا قزوینی هم خونه هستم و بچه های گل روزگارن.اگه اونا یه موقع بله! که الان من اینجا نبودم که:biggrin:

• Like
واکنش ها: Sarp

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینجا هدف صرفا شوخیه انفرادیه و توهین به شخص یا قومیت و کسی نیست بابک جان:heart:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:
من قصدم شوخی بود که همه دوستان قزوینی هم فکر کنم حرف منو تایید کنن و ناراحت نشدن.وگرنه من تو اردبیل با سه تا قزوینی هم خونه هستم و بچه های گل روزگارن.اگه اونا یه موقع بله! که الان من اینجا نبودم که:biggrin:

خدایش دلی داره اندازه دل شیر:surprised:

بالا