درصدها و تخمین رتبه ویژه کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

hadi216

عضو جدید
من که میگم بیخیال شیم حالا 1روز 2روز تاثیری نداره که . ( البته خودم تا الان 2بار خواب نتایجو دیدم )
چندتا سوال دارم اگه اطلاع دقیق دارید بگید لطفا ، در مورد گرایش ترمودینامیک و سینیتیک :
1. پایان نامه هایی که توش کار میشه چه سبکیه ؟؟ بررسی معادلات حالت ، کار روی یه کاتالیست و دیگه چی ؟؟؟
2. شرکت نفت چه نگاهی نسبت به استخدامیه این افراد داره ؟؟؟
3. تو پتروشیمی کاری واسشون هست (استخدام داره ؟؟)
4. کلا میشه پایان نامه رو کاربردی تر ورداشت تو این گرایش ؟؟ میشه یه مثال بزنید ؟؟؟

BULGARIA

کاربر بیش فعال
من که میگم بیخیال شیم حالا 1روز 2روز تاثیری نداره که . ( البته خودم تا الان 2بار خواب نتایجو دیدم )
چندتا سوال دارم اگه اطلاع دقیق دارید بگید لطفا ، در مورد گرایش ترمودینامیک و سینیتیک :
1. پایان نامه هایی که توش کار میشه چه سبکیه ؟؟ بررسی معادلات حالت ، کار روی یه کاتالیست و دیگه چی ؟؟؟
2. شرکت نفت چه نگاهی نسبت به استخدامیه این افراد داره ؟؟؟
3. تو پتروشیمی کاری واسشون هست (استخدام داره ؟؟)
4. کلا میشه پایان نامه رو کاربردی تر ورداشت تو این گرایش ؟؟ میشه یه مثال بزنید ؟؟؟

یه تاپیک درباره گرایش کاتالیست تویه باشگاه;)

kianoosh-s

عضو جدید
بچه ها من میترسم خدایا اینا چندتا غلط وتصحیح کردن؟؟؟چند تا سوال حذف کردن؟؟؟ خداکنه عدالت رعایت شه؟

BULGARIA

کاربر بیش فعال
چه اطلاعیه ای؟؟خوب غیر منطقیه چی باید بنویسن؟الان آزمون دکترا اطلاعیه نزدن واسه اعلام نتایج مستقیم اومده

اطلاعیه میزنند ک زمان دقیق اعلام نتایجو بگن:Dاین رسم سازمان سنجش برای اعلام نتایج ارشده دکترارو نمدونم:(

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من میترسم خدایا اینا چندتا غلط وتصحیح کردن؟؟؟چند تا سوال حذف کردن؟؟؟ خداکنه عدالت رعایت شه؟
من فک کنم بیشترشو درس کنن.اگه این کارو نکنن باعثه دردسرشون میشه بعدن...

sungirl5

عضو جدید
در دابره قسمت ما نقطه تسلیمیم / لطف آنچه تو اندیشی حکم آنچه تو فرمایی...
برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم:gol::w11:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در دابره قسمت ما نقطه تسلیمیم / لطف آنچه تو اندیشی حکم آنچه تو فرمایی...
برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم:gol::w11:
دیگه با این شعرا و التماس دعا از خدا رتبه خوب نمیشه :D

BULGARIA

کاربر بیش فعال
شما که نیازی به این کارا نداری داش BULGARIA :D
رتبه ها دیگه الان اومدن فقط سنجش داره ناز میکنه :redface: :D

فک کنم چون اطلاعیه رو 5شنبه نزدند احتمالا فردا اطلاعیه رو بزنند و جوابارو 3شنبه بدن-موندم دلیل این ناز کردنشون جیه؟؟؟////:w06:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فک کنم چون اطلاعیه رو 5شنبه نزدند احتمالا فردا اطلاعیه رو بزنند و جوابارو 3شنبه بدن-موندم دلیل این ناز کردنشون جیه؟؟؟////:w06:
خدا خیرشون نده وجدانن از بلاتکلیفی ترکیدم دیگه .تا میخوام کاری چیزی شروع کنم میگم صب کن نتیجه ها بیاد ببینیم کدوم طرفی میشیم.الانم خداوکیلی دارن ناز میکنن .مه اینا هستن که دیر میرن سر قراراشون که بگن خیلی وقتمون پره خیلی سرمون شلوغه اه اه.اینام دیر جوابا رو میدن که بگن چه کارسختی داریم انجام میدیم.تازه اینو که رد کنیم باید تا شهریور دوباره صبر کنیم :cry:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه شد چی؟
به دعای خیلی ها کنکور که 1هفته عقب افتاد!!!!!
نه اونو که شوخی کردم :) مطمئنن دعا کردن واسه ماهایی که معتقد بهش هستیم اثر داره
البته اون یه هفته رو موافق باهات نیستم چون هر ساله بچه ها از این دعاها میکنن ولی این یه بار متاسفانه اتفاقی بود :D

BULGARIA

کاربر بیش فعال
خدا خیرشون نده وجدانن از بلاتکلیفی ترکیدم دیگه .تا میخوام کاری چیزی شروع کنم میگم صب کن نتیجه ها بیاد ببینیم کدوم طرفی میشیم.الانم خداوکیلی دارن ناز میکنن .مه اینا هستن که دیر میرن سر قراراشون که بگن خیلی وقتمون پره خیلی سرمون شلوغه اه اه.اینام دیر جوابا رو میدن که بگن چه کارسختی داریم انجام میدیم.تازه اینو که رد کنیم باید تا شهریور دوباره صبر کنیم :cry:

آخ ک گفتی منم عین تو حوصله هیچ کاری رو ندارم تا الان هیچوقت اینجوری نبودم-نتایج نهایی یجورایی دست خودمونه-مهم اعلام نتایج اولیس ک لاقل بفهمیم با خودمون چن چندیم:wallbash:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ ک گفتی منم عین تو حوصله هیچ کاری رو ندارم تا الان هیچوقت اینجوری نبودم-نتایج نهایی یجورایی دست خودمونه-مهم اعلام نتایج اولیس ک لاقل بفهمیم با خودمون چن چندیم:wallbash:
آره ولی مثلن کسی که رتبش مثلن 400 بشه و شبانه تهرانو بزنه بعد استرس داشته باشه که قبول میشه یا نه...هیچی این رتبه 350 تا 400 به نظر من معلوم نیس.
روی سخنم با این رتبه ها که شاید منم باشم بود :)

BULGARIA

کاربر بیش فعال
آره ولی مثلن کسی که رتبش مثلن 400 بشه و شبانه تهرانو بزنه بعد استرس داشته باشه که قبول میشه یا نه...هیچی این رتبه 350 تا 400 به نظر من معلوم نیس.
روی سخنم با این رتبه ها که شاید منم باشم بود :)

شکست نفسیت منو کشته:w47:

• Like
واکنش ها: .6.

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شکست نفسیت منو کشته:w47:
از این حرارته میترسم عاخه :cry: میترسم ناکوتم کنه همش 15 تا سوال بود اینجور که یادمه با حزف سوالای غلطم کلن 7 تا درست داشتم منم به خیال اینکه اون سوال یکی مونده به آخریش که الان یادم نمیاد چی بود حذف میشه فک میکردم 50%ای زدم ولی الان میگم نکنه حذف نشه اگه نشه میشم 42% :cry: داش BULGARIA به نطرت حذف میشه؟ :cry:
مطمئنم حرارته یه حاله اساسی بم میده :cry:

BULGARIA

کاربر بیش فعال
از این حرارته میترسم عاخه :cry: میترسم ناکوتم کنه همش 15 تا سوال بود اینجور که یادمه با حزف سوالای غلطم کلن 7 تا درست داشتم منم به خیال اینکه اون سوال یکی مونده به آخریش که الان یادم نمیاد چی بود حذف میشه فک میکردم 50%ای زدم ولی الان میگم نکنه حذف نشه اگه نشه میشم 42% :cry: داش BULGARIA به نطرت حذف میشه؟ :cry:
مطمئنم حرارته یه حاله اساسی بم میده :cry:

حمزه اگه سوالی حذف بشه تاثیرش برای همه یکسانه یعنی 50با 42هیچ فرقی نداره-منم اتفاقا روی اون سواله حساب باز کرده بودم ولی بعدش فهمیدم حذف بشه یا نشه برامون تاثیری نداره و الکی شکممو صابون زدیم:cry:

.6.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حمزه اگه سوالی حذف بشه تاثیرش برای همه یکسانه یعنی 50با 42هیچ فرقی نداره-منم اتفاقا روی اون سواله حساب باز کرده بودم ولی بعدش فهمیدم حذف بشه یا نشه برامون تاثیری نداره و الکی شکممو صابون زدیم:cry:
نه میدونم از لحظ بار روانیش میگم.البته من تو همین حرارت یا فک کنم چنتا سوال دیگه چون نمیدونستم کدوم گزینه رو زدم اون سوالا رو غلط زده فرض میکردم.الان امیدم به همون سوالاس :D

بالا