درصدها و تخمین رتبه کنکور 94

REZA1597

عضو جدید
سلام امیدوارم هممون نتیجه زحمت هامون رو ببینیم
گفتم تا کسی این تاپیک رو نزده خودم افتتاحش کنم;)

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ... دوستان خدا قوت
بگید سوالات چه جوری بود؟

S.Mehran.S

عضو جدید
آقا هادی ! عزیز من !
دست بردار از این کنکور دیگه برادر من ! ! ! !:smile:
آخرش که چی ؟ هممون رو میکن توی قبر ! دیگه ازت نمی پرسن ارشد داری یا نه که !!!:D

آخرین ویرایش:

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا هادی ! عزیز من !
دست بردار از این کنکور دیگه برادر من ! ! ! !:smile:
آخرش که چی ؟ هممون رو میکن توی قبر ! دیگه ازت نمی پرسن ارشد داری یا نه که !!!:D

سید نظرت یه تاپیک بزنیم بچه های دکترای 95 ؟

اوه اوه الان دوستان میان یه چی میگن (معذرت)

623

عضو جدید
دوستان کسی میدونه تو رشته بیو با چه میانگین درصدی، چه رتبه ای میاری ؟؟؟؟......

omid elnino

عضو جدید
سلام .کارنامه های بچه های سال گذشته نشون میده اگه رتبه بین 60 تا 70 بخوای مجموع درصدات باید حدود 220 باشه.

623

عضو جدید
سلام .کارنامه های بچه های سال گذشته نشون میده اگه رتبه بین 60 تا 70 بخوای مجموع درصدات باید حدود 220 باشه.

دوست عزیز خیلی دستتونو بالا گرفتین، ما مثل شما شاگرد اول نیستیم....:) رتبه هایی که گفتین دو برابر کنید

omid elnino

عضو جدید
دوست عزیز خیلی دستتونو بالا گرفتین، ما مثل شما شاگرد اول نیستیم....:) رتبه هایی که گفتین دو برابر کنید
چشم حالا چرا ناراحت میشین :biggrin: پارسال با مجموع درصد182 رتبه 166 را اوردن و فکر کنم مالک اشتر قبول شده بود

• Like
واکنش ها: 623

623

عضو جدید
چشم حالا چرا ناراحت میشین :biggrin: پارسال با مجموع درصد182 رتبه 166 را اوردن و فکر کنم مالک اشتر قبول شده بود
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، دعا کنید منم امسال مالک قبول شم...... بنظرتون آینده شغلی رشته بیو چطوریاست؟

omid elnino

عضو جدید
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز، دعا کنید منم امسال مالک قبول شم...... بنظرتون آینده شغلی رشته بیو چطوریاست؟
انشاءا... قبول میشید باید توکل کرد به خدا.... این گرایش تو کشور های خارجی جزء گرایش های مطرح مهندسی شیمی و در ایران هم کم کم داره رشد میکنه و خوبیش اینه که اشباع نیست از فارغ التحصیل های متعدد و از نظر تحقیقاتی خیلی کار ها میشه کرد.

• Like
واکنش ها: 623

ssordi

عضو جدید
سلام دوستان
من می خواهم سال بعد بیو امتحان بدم
اما نمیدونم بجز راکتور و ترمو درس تخصصی اش چیه؟
کسایی که ارشد بیو بودن کتاب جزوه یا هر پی دی اف به درد بخور دارن ممنون میشم بذارن.

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من می خواهم سال بعد بیو امتحان بدم
اما نمیدونم بجز راکتور و ترمو درس تخصصی اش چیه؟
کسایی که ارشد بیو بودن کتاب جزوه یا هر پی دی اف به درد بخور دارن ممنون میشم بذارن.

مهمترین درس تخصصی این گرایش بیوشیمی و طراحی راکتور هست.

نام دروس و ضرایب کارشناسی ارشد مجموعه بیوتکنولوژی و داروسازی براساس دفترچه آزمون سال 94

عناوین دروس امتحانی: 1- زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)، 2- سینتیک و طراحی راکتور، 3- پدیده های انتقال (انتقال جرم، مکانیک سیالات و انتقال حرارت)، 4- بیوشیمی و میکروبیولوژی عمومی، 5- ترمودینامیک، 6- مجموعه دروس تخصصی (ریاضیات مهندسی، شیمی پایه 1و2، شیمی آلی 1و2).

تمامی مجموعه دروس داراری ضریب یک هستند.
البته مجموع دروس شماره 6 مربوط به گرایش دارو سازی هست که دارای ضریب سه هست و شما برای بیو لازم نیست که انها رو بخونید.

میتونید به این تایپیک هم مراجعه کنید.
مهندسی شیمی - [ داروسازی ]

ssordi

عضو جدید
مهمترین درس تخصصی این گرایش بیوشیمی و طراحی راکتور هست.

نام دروس و ضرایب کارشناسی ارشد مجموعه بیوتکنولوژی و داروسازی براساس دفترچه آزمون سال 94

عناوین دروس امتحانی: 1- زبان عمومی و تخصصی (انگلیسی)، 2- سینتیک و طراحی راکتور، 3- پدیده های انتقال (انتقال جرم، مکانیک سیالات و انتقال حرارت)، 4- بیوشیمی و میکروبیولوژی عمومی، 5- ترمودینامیک، 6- مجموعه دروس تخصصی (ریاضیات مهندسی، شیمی پایه 1و2، شیمی آلی 1و2).

تمامی مجموعه دروس داراری ضریب یک هستند.
البته مجموع دروس شماره 6 مربوط به گرایش دارو سازی هست که دارای ضریب سه هست و شما برای بیو لازم نیست که انها رو بخونید.

میتونید به این تایپیک هم مراجعه کنید.
مهندسی شیمی - [ داروسازی ]

ممنون برای آزمون دکتری میخواستم

leyla70

عضو جدید
سلام دوستان
میدونید که امسال پاسخنامه کلیدی کنکور بیو اشتباهات نسبتا زیادی داشت که تا امروز هنوز تصحیح نشده، کسی میدونه آیا اعتراضاتی که داشتیم واقعا پیگیری میشه یا نه؟؟ آخه چرا سازمان سنجش کاری نمیکنه؟؟؟:mad:

ssordi

عضو جدید
اخه گفتین دانشجوهای ارشد فکر کردم برای ارشد میخوایین:D

مرسی از لطف شما .منظورم این بود که مطالبی که در دوره ارشد داشتید میخام
من امسال کنکور دکتری مهندسی شیمی شرکت کردم .
ممنون میشم اگه از دروس تخصصی بیو توی دوره ارشد فایلی دارید بذارید

بالا