درصدها و تخمین رتبه ویژه کنکور ارشد مهندسی شیمی 93

farhad urmia

عضو جدید
من امروز صبح رفتم تحقیقات در مورد این گرایش های جانبی :D(هسته ای.زیست پزشکی.تسلیحات و...) گفتم بیام اینجا نتایج رو با دوستان شیر کنم
نتیجه نهایی:اگه زیست پزشکی مدرس(احتمالا تا 10 سال دیگه کار نداره) قبول بشم و هسته ایی(که کلا هیچی) بهشتی بازم مهندسی شیمی سیستان و بلوچستان رو ترجیح میدم به همین برکت قسم:D

با این حساب بعد ارشد هر کدوممون یه بیل میگیریم میریم میدون عمله ها

kianoosh-s

عضو جدید
آقا من الان فهمیدم فرم دفترچم C بود فرق داره با a خیلی حال داد بهم دوتا سوالم درست شد میانگینم شد 36 :cool:

BULGARIA

کاربر بیش فعال
آقا من الان فهمیدم فرم دفترچم C بود فرق داره با a خیلی حال داد بهم دوتا سوالم درست شد میانگینم شد 36 :cool:

دفترجه های دیگه رو چه جور میشه تهیه کرد؟من دنبال دفترچه dمیگردم کسی نداره؟ممنون میشم

hadi216

عضو جدید
قطعا زیر 100 هستی.رتبت فکر کنم بین 50 تا80 بشه.به احتمال 100 % دانشگاه تهران رو میاری.ولی تربیت مدرس رو احتمالش خیلی کم هست.چون فکر کنم بدونی که بهترین دانشگاه برای بیوتکنولوژی تربیت مدرس هست.برای همین خوبای بیو تربیت مدرس میرن.
خدا کنه که این طوری که شما میگی باشه ، پارسال یکی ازدوستام با 78 تربیت مدرس قبول شد ، میانگین درصدشم 40 بود ، البته امسال از پارسال سخت تر بوده

ziiizooo

عضو جدید
خدا کنه که این طوری که شما میگی باشه ، پارسال یکی ازدوستام با 78 تربیت مدرس قبول شد ، میانگین درصدشم 40 بود ، البته امسال از پارسال سخت تر بوده

میانگین مهندسی شیمیتون چنده؟؟؟؟؟؟

sajedeh123

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام به تمامی مهندسان عزیز
من دانش آموز سال ول دبیرستانم یه طرحی دارم که میشه با استفاده پی ال سی درسش کرد ازتون میخوام بهم کمک کنین چون من سطحم خیلی پایینه اگه کسی حاضره بهم کمک کنه لطفا اطلاع بده
ممنون میشم.........

BULGARIA

کاربر بیش فعال
سلام به تمامی مهندسان عزیز
من دانش آموز سال ول دبیرستانم یه طرحی دارم که میشه با استفاده پی ال سی درسش کرد ازتون میخوام بهم کمک کنین چون من سطحم خیلی پایینه اگه کسی حاضره بهم کمک کنه لطفا اطلاع بده
ممنون میشم.........

سوالتونو در قسمت مهندسی برق مطرح کنید

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا پویا دیروز یه مطلبی خوندم که گفته بود به دلیل سیاست های ریاست دانشگاه صنعتی اصفهان خیلی از اساتید از دانشگاه رفتند و خلاصه اینکه بار علمی دانشگاه خیلی کاهش پیدا کرده . البته خبر یه کم قدیمی بود .

رییس فبلی دانشگارو به لجن کشیده بود ولی بعد عوض شدنش(که دستور د.روحانی بود)در حال حاضر بسیاری از اساتید برگشتن و دانشگاه باز به حالت عادی و خوب خودش برگشته خوشبختانه

kianoosh-s

عضو جدید
یه نظرشما اگه تمام تستایی که زدیم درست بودن بهترین دانشگاه قبول شدیم حالا به غیر اونایی که بورس می شن وقتی کاری نیست آخرش ما هارو با پول مقایسه می کنند بهتر نیست زیاد جوش این چیزارو نزنیم منظورم تخمین رتبه و اینا؟؟من که فک کردم در این مورد بی خیال همه چیز شدم اصلا ارزش نداره آدم جوشش بزنه هر جا بیفتیم اگه بورس نشیم از زندگی سیر خواهیم بود بعد ارشد و خدمت می شیم 28 سال تازه باید یریم دنبال کار که نیست؟؟؟؟:smile:

S.Mehran.S

عضو جدید
رییس فبلی دانشگارو به لجن کشیده بود ولی بعد عوض شدنش(که دستور د.روحانی بود)در حال حاضر بسیاری از اساتید برگشتن و دانشگاه باز به حالت عادی و خوب خودش برگشته خوشبختانه
توی سایت نگاه کردم اسم دکتر چالکش امیری توی اعضای هیئت علمی نبود . از دانشگاه رفته ؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میزنم ولی معلوم نیست انتخاب چندم بزنم ، چون بورس که نداره فرقی زیاد نداره

با کمک یکی از دوستان قراره یه تفسیری در مورد این دانشگاه بنویسیم توی قسمت بررسی دانشگاه ها و گرایش ها:Dکه دوستان با اون جهنم اشنا شن کامل:biggrin:

نوشته شد:)

آخرین ویرایش:

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این حداقل و حداکثر رو برای چه دانشگاهی میگی؟ گنگ حرف نزن

من آجیل میخورم اگه گنگ حرف بزنم اینا درصدای خود بودم میخاستم نظر دوستان رو بدونم

ممنون سال نو شما هم مبارک
فکر کنم قبلانم این سوالتونو مطرح کرده بودید.در هر 2 حالت زیر 400 ایشالله

در بهترین حالت زیر 200
در بدتربن حالت زیر 400

خدا از دهنتون بشنفه
از استرس نفهمیدم عید چه جوری گذشت
سید جان با این واژه زیر خیلی حال میکنم اگه 402 شدم میام پیشت...

ilia.azimi

کاربر فعال
درصدها و رتبه دوستان کنکوری سابق امیدوارم مفید باشه;)

ir_bu

عضو جدید
به نظرتون با این درصدا من رتبم چی میشه:cool: فقط زیاد نخندین :D
زبان 33
انتقال حرارت 26
ترمودینامیک 15
سیالات 13
کنترل 4
جرم 25
سنتیک 8
کاربرد 0

kianoosh-s

عضو جدید
زبان 33
انتقال حرارت 26
ترمودینامیک 15
سیالات 13
کنترل 4
جرم 25
سنتیک 8
کاربرد 0
من با همین درصدا حدودا پارسال شدم 2400 امسال چون جرمو خوب زدی به نظرم 1700 می شی.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

farhad urmia

عضو جدید
به نظر من حول 2200-2300

چه خبره مگ 2200 بشه دوست عزیز
من پارسال با این درصدا شدم 1575 شدو دانشگاه شمال قبول شدم. البته دانشگاههایی مثه یاسوج رفسنجان قوچان اینا رو نزده بودم
زبان 12
حرارت 41.33
ترمو 31
سیالات 15
جرم 8
راکتور 56.66
ریاضی 0
فرآیند0

ziiizooo

عضو جدید
زبان 33
انتقال حرارت 26
ترمودینامیک 15
سیالات 13
کنترل 4
جرم 25
سنتیک 8
کاربرد 0

من دوستم با میانگین 13.24 سال پیش 2900 شد.شما میانگینت 15.7 هستش.حدودی بخویم بگیم با توجه به اینکه امسال سخت تر بوده(ولی دیگه تو این درصدا تفاوتی زیاد وجود نداره) شما رتبت 2200تا 2300 میشه

kianoosh-s

عضو جدید
من پارسال با این درصدا شدم 1575 شدو دانشگاه شمال قبول شدم. البته دانشگاههایی مثه یاسوج رفسنجان قوچان اینا رو نزده بودم
زبان 12
حرارت 41.33
ترمو 31
سیالات 15
جرم 8
راکتور 56.66
ریاضی 0
فرآیند0
شبانه دیگه آره؟؟؟؟

hadi216

عضو جدید
زبان 12
حرارت 41.33
ترمو 31
سیالات 15
جرم 8
راکتور 56.66
ریاضی 0
فرآیند0

دوست عزیز میانگین شما 21 ولی میانگین این دوستمون 15 هستش ، فرقش واضحه ، البته به معدل هم ربط داره

بالا