درخواست کمک برای انتخاب گوشی

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان
من می خوام یه گوشی بخرم اول مشخصه اون زیبایی باشه.
تا به حال سه گوشی رو به من معرفی کردن
nokia 5800 xpressmusic
c905 , w705 سونی اریکسون
حالا شما اگه از این گوشی ها اطلاعی دارین لطف می کنید که در موردشون نظر بدین. البته بگم من مشخصاتشون رو دقیقا دارم اما کسی که داره استفاده می کنه بهتر می تونه نظر بده.
اگر هم گوشی خوبی سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنید. من خودم گوشی c905 رو بیشتر می پسندم اما نداشتن سیستم عامل و اینکه شنیدم برای فیلم برداری کیفیتش خوب نیست یه مقدار دودلم می کنه

jazi63

عضو جدید
یاری رسان

یاری رسان

سلام n79 را انتخاب کنید چون gps تم آن عوض می شه با در عقب آن زیبا جادار مطمئن دوربین 5 قیمت حدودا 300000 هزار تومان عکس آن را هم از سایت www.gsmarena.com می تونید ببینید.

سلام به دوستان
من می خوام یه گوشی بخرم اول مشخصه اون زیبایی باشه.
تا به حال سه گوشی رو به من معرفی کردن
nokia 5800 xpressmusic
c905 , w705 سونی اریکسون
حالا شما اگه از این گوشی ها اطلاعی دارین لطف می کنید که در موردشون نظر بدین. البته بگم من مشخصاتشون رو دقیقا دارم اما کسی که داره استفاده می کنه بهتر می تونه نظر بده.
اگر هم گوشی خوبی سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنید. من خودم گوشی c905 رو بیشتر می پسندم اما نداشتن سیستم عامل و اینکه شنیدم برای فیلم برداری کیفیتش خوب نیست یه مقدار دودلم می کنه
بهترین گوشی گوشی است که دارای بردوامکانات خوبی باشه تاشو نباشد جون فلت آن خراب میشودچرخشی هم نباشد چینی هم نباشدنوکیا یا سونی اریکسون خوب است من ازکا750استفاده میکنم

x-architect

عضو جدید
دور w705 رو خط بکش

اگه دوربین گوشی واست مهمه و اس ام اس زیاد میدی c905 بگیر وگرنه تو تمام موارد به غیر از دوربین 5800 سره و کارایی بیشتری داره.

gonzo

عضو جدید
وا... منم قصد خرید 5800 رو داشتم ولی هرچی گشتم (توی تهران) همه چینی بود !!

reza_1364

مدیر بازنشسته
اگه نظر منا میخوای .یه i900 بگیر.همه چیز کامل.وقتی میگم همه چیز یعنی همه چیز.

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
NOKIA مدل 6220 دارای GPS - دوربین 5 مگا پیکسل زنون - و ......... قیمتشم مناسب هست ساخت مجارش من گرفتم 200 تومن :)

بالا