انتخاب گوشی

mostafa.af

عضو جدید
یک گوشی خوب با قیمت بین 100000تا250000تومان میخواستم میشه کمکم کنید:redface:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترین راه اینه که به سایت:
www.gsm.ir
مراجعه کنی و به بخش بررسی قیمت بری و ....

l-mohajeri

عضو جدید

juni

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی

سلام....
شما در مورد جی ال ایکس اطلاعات بیشتری ندارین؟
خودتون این مارک رو استفاده کردین که توصیه می کنین؟
میخوام بدونم خوب کار میکنن یا نه..........
مرسی..

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سلام....
شما در مورد جی ال ایکس اطلاعات بیشتری ندارین؟
خودتون این مارک رو استفاده کردین که توصیه می کنین؟
میخوام بدونم خوب کار میکنن یا نه..........
مرسی..

به اندازی قیمتشون خوبن. گوشی های جی ال ایکس از سونی و سامسونگ و... ارزون ترن، پس هیچ وقت نباید جی ال ایکس رو با برندای مطرح مقایسه کرد. از دیگر نکاتشون این که، مثلا تو یه برند مطرح از هر 1000 شارژر تولیدی یکیش می سوزه، تو جی ال ایکس بیشتر. البته نترسید اون قدری زیاد نیست درصدش. خدایی ناکرده چیزی هم خراب بشه، گارانتی و پشتیبانی خوبی من تا الآن ازشون دیدم. یه نکته ی دگ، عمر مفید باطری های جی ال ایکس 1 سالس. ولی خوبیش اینه که قیمت های باطری و سایر لوازم جانبیشون گرون نیست. یعنی شما یه سر بازار علاالدین برین با قیمت های نجومی اکسسوری رو به رو میشین، ولی جی ال ایکس اکسسوری هاش قیمت بالا نیست.
بعضی از مدل هاش از کیفیت بدنه ی خوبی برخوردارند (نمونش X1 داداشم که 10 بار از دستش بدون قاب محافظ رو سنگ و آسفالت افتاده و جز خراش چیزیش نشد) و بعضی از مدلاشونم کیفیت بدنه ی متوسط و بعضا پایین دارند. البته برا اکثر مدلا قاب محافظ ارائه کرده.
اگه از گوشی کارهای روزمره عادی می خواین جی ال ایکس خوبه نسبت به قیمتش، ولی اگه بازی های پرحجم و سنگین و... (البته خودشون که میگن مدل بالاهاشون آسفالت 8 و نید فور اسپید موست وانتد 2 رو اجرا می کنه) از گوشی انتظار دارین، چندان مناسب نیست. یکی از بزرگترین مزایای این برند، دو سیم کارت همزمان فعاله! که تو مدل های بالاشون از 3G (و شاید تماس تصویری از خود گوشی) هم ساپورت میشه.
ببخشید طولانی شد، ولی خواستم یه دید کلی از این برند بهتون بدم. خوب و بدشو بگم. من، اعضای خونواده و دوست نزدیکم از این برند استفاده کردیم (من به عنوان گوشی دومم، بقیه گوشی اصلیشون). اگه با گوشی کشتی گرفته نشه، صحیح و سالم کار می کنه.
و در آخر، پیشنهاد می کنم X2 و سایر مدل هایی که اندرویدشون 2.3 رو نخرین چون این ورژن خیلی دگ قدیمی شده. ورژن های 4 به بالا رو انتخاب کنید.

آخرین ویرایش:

juni

به اندازی قیمتشون خوبن. گوشی های جی ال ایکس از سونی و سامسونگ و... ارزون ترن، پس هیچ وقت نباید جی ال ایکس رو با برندای مطرح مقایسه کرد. از دیگر نکاتشون این که، مثلا تو یه برند مطرح از هر 1000 شارژر تولیدی یکیش می سوزه، تو جی ال ایکس بیشتر. البته نترسید اون قدری زیاد نیست درصدش. خدایی ناکرده چیزی هم خراب بشه، گارانتی و پشتیبانی خوبی من تا الآن ازشون دیدم. یه نکته ی دگ، عمر مفید باطری های جی ال ایکس 1 سالس. ولی خوبیش اینه که قیمت های باطری و سایر لوازم جانبیشون گرون نیست. یعنی شما یه سر بازار علاالدین برین با قیمت های نجومی اکسسوری رو به رو میشین، ولی جی ال ایکس اکسسوری هاش قیمت بالا نیست.
بعضی از مدل هاش از کیفیت بدنه ی خوبی برخوردارند (نمونش X1 داداشم که 10 بار از دستش بدون قاب محافظ رو سنگ و آسفالت افتاده و جز خراش چیزیش نشد) و بعضی از مدلاشونم کیفیت بدنه ی متوسط و بعضا پایین دارند. البته برا اکثر مدلا قاب محافظ ارائه کرده.
اگه از گوشی کارهای روزمره عادی می خواین جی ال ایکس خوبه نسبت به قیمتش، ولی اگه بازی های پرحجم و سنگین و... (البته خودشون که میگن مدل بالاهاشون آسفالت 8 و نید فور اسپید موست وانتد 2 رو اجرا می کنه) از گوشی انتظار دارین، چندان مناسب نیست. یکی از بزرگترین مزایای این برند، دو سیم کارت همزمان فعاله! که تو مدل های بالاشون از 3G (و شاید تماس تصویری از خود گوشی) هم ساپورت میشه.
ببخشید طولانی شد، ولی خواستم یه دید کلی از این برند بهتون بدم. خوب و بدشو بگم. من، اعضای خونواده و دوست نزدیکم از این برند استفاده کردیم (من به عنوان گوشی دومم، بقیه گوشی اصلیشون). اگه با گوشی کشتی گرفته نشه، صحیح و سالم کار می کنه.
و در آخر، پیشنهاد می کنم X2 و سایر مدل هایی که اندرویدشون 2.3 رو نخرین چون این ورژن خیلی دگ قدیمی شده. ورژن های 4 به بالا رو انتخاب کنید.

خییییییییییییلی ممنونم از توضیحات جامع و کاملتون.....
ای کاش میگفتین کدوم مدل هاشو شما پیشنهاد میکنین.......:redface:
چون گفتین x2 خوب نیستش...........
به هر حال یک دنیا مرسی...
:w27:

Major Geologist

کاربر ممتاز
خییییییییییییلی ممنونم از توضیحات جامع و کاملتون.....
ای کاش میگفتین کدوم مدل هاشو شما پیشنهاد میکنین.......:redface:
چون گفتین x2 خوب نیستش...........
به هر حال یک دنیا مرسی...
:w27:
دگ کم کمش مدلای Z1 و Snowy
بودجتون رو بگین، بهتر میشه راهنمایی کرد.
بین 450 تا 550 به هوآوی هم نگاهی بندازید. اگه بیشتره که سونی و سامسونگ

• Like
واکنش ها: juni

juni

دگ کم کمش مدلای Z1 و Snowy
بودجتون رو بگین، بهتر میشه راهنمایی کرد.
بین 450 تا 550 به هوآوی هم نگاهی بندازید. اگه بیشتره که سونی و سامسونگ

خیلی ممنونم از راهنماییتون....
جی ال ایکس مدل اسکایش هم هست.........دقیقا ازش اطلاعات ندارم....
همون حدودای 300-400 تومن میخوام یکی بگیرم....
زیاد نمیخوام براش پول خرج کنم چون گوشی سالم و خوبی دارم الان......
به سامسونگ ایس و استار پلاس هم فکر می کنم نظرتون چیه؟؟...

Major Geologist

کاربر ممتاز
خیلی ممنونم از راهنماییتون....
جی ال ایکس مدل اسکایش هم هست.........دقیقا ازش اطلاعات ندارم....
همون حدودای 300-400 تومن میخوام یکی بگیرم....
زیاد نمیخوام براش پول خرج کنم چون گوشی سالم و خوبی دارم الان......
به سامسونگ ایس و استار پلاس هم فکر می کنم نظرتون چیه؟؟...

آخرین بار اسکای 399.000 بود. مدل جی 3 رو هم نگاهی بندازین. اونم آخرین بار قیمتش این بود.
مدل ایس اگه منظورتون اینه ( http://www.alldigitall.ir/product/6878/Samsung-S5830i---Galaxy-Ace#page=1 ) رو هم دیدم، راستش CPU , RAM بالایی نداره. اندرویدشم که 2.3
استار پلاس ولی خوب بود مشخصاتش. فقط ظاهرا از 3G پشتیبانی نمی کنه. از سه 3 تا سایتی که دنبالش بودم فقط یکیشون همچین مدلی داشت! اون 2 تای دگ این مدلو تو سیستم نداشتن! :surprised:

• Like
واکنش ها: juni
بالا