درخواست های مرتبط با | کتاب های مهندسی شیمی

3147

عضو جدید
با سلام. من کتاب انتقال جرم بهمنیار و حل المسائل آن را میخواستم . کسی میتونه کمکم کنه این کتاب از کجا تهیه کنم. به این کتاب خیلی نیاز دارم . لطفا کمکم کنید. کتابفروشی ها میگویند دیگه چاپ نمیشه. دست دوم این کتاب میدونید از کجا میتونم تهییه کنم . با تشکر

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
با سلام. من کتاب انتقال جرم بهمنیار و حل المسائل آن را میخواستم . کسی میتونه کمکم کنه این کتاب از کجا تهیه کنم. به این کتاب خیلی نیاز دارم . لطفا کمکم کنید. کتابفروشی ها میگویند دیگه چاپ نمیشه. دست دوم این کتاب میدونید از کجا میتونم تهییه کنم . با تشکر

میتونید از سایت آدینه بوک خریداری کنید.
این کتاب حل تمرین ندارد.

cement

عضو جدید
با سلام و تشکر از زحمات شما این کتاب رو اگر برای دانلود بذارید بی نهایت ممنون میشم
  • نام کتاب:
Solutions Manual to Accompany Applied Mathematics and Modeling for Chemical Engineers

• نام نویسنده:
Richard G. Rice

• لینک کتاب:
http://www.amazon.com/Solutions-Accompany-Mathematics-Modeling-Engineers/dp/0471104019

با سپاس

salam age halal Rice&Doe giret omade vase mn hm mifrestin?

storm

عضو جدید
سلام دوستان کسی حل مسایل سیالات foss داره؟ حل تمارین fluid mechanic potter & foss می خواستم با تشکر

"Che.Engineer"

عضو جدید
آخرین ویرایش:

Hamid Reza 1

عضو جدید
سلام
این کتاب رو کسی داره؟؟؟

[h=1]Problem Solving in Chemical and Biochemical Engineering with POLYMATH, Excel, and MATLAB[/h]

avid.s

عضو
سلام ...
میشه لطفا راهنماییم کنید چطوری این کتاب رو دانلود کنم ؟

با تشکر

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام ...
میشه لطفا راهنماییم کنید چطوری این کتاب رو دانلود کنم ؟

با تشکر
سلام
لینک دانلود در همون تاپیک قبلی که پستتون رو قرار دادید قرار داشت ... لطفا دقت بیشتری داشته باشید.
لینک :
لينك دانلود جديد

chemicalenginer

عضو جدید
سلام بچه ها . کتاب زیر رو نیاز دارم . تو سایت هم هست . منتها . در دو جای مختلف سایت لینک دانلود داره که هیچ کدومش کار نمی کنه . لطفا اگه می تونید کمک کنید . بایان نامم لنگ همین کتابه .
[h=2]Packed Bed Columns: For absorption, desorption, rectification and direct heat transfe[/h]

storm

عضو جدید
سبام دوستان کسی واقعا حل مسایل سیالات پوتر و فاس نداشت؟(fluid mechanic potter & foss)

rghr

عضو جدید
سلام بچه ها . کتاب زیر رو نیاز دارم . تو سایت هم هست . منتها . در دو جای مختلف سایت لینک دانلود داره که هیچ کدومش کار نمی کنه . لطفا اگه می تونید کمک کنید . بایان نامم لنگ همین کتابه .
Packed Bed Columns: For absorption, desorption, rectification and direct heat transfe

سلام مهندس.اینم لینک کتاب مورد نظرت.
ایشالا پایان نامه ات رو زودتر کامل کنی.

بالا