درخواست های مرتبط با | پروژه‌ها و گزارش‌های کارآموزی مهندسان شیمی

haniye s

عضو جدید
سلام,دوستان یه پروژه ی انگلیسی تقریبا ده تا پانزده صفحه ای راجع به کافعین میخوام.
اگه کسی داره ممنون میشم بذاره واسم.

megax

عضو جدید
سلام دوستان

کسی گزارش کارآموزی شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی ( واحد تهیه ی الکل ) رو داره ؟

n-s-t

عضو جدید
سلام .کسی در مورد مدل سازی تعادلات فازی ترمودینامیکی مطلبی داره؟؟

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
پروژه ای که آماده باشه بدرد نمیخوره. وقتی آماده باشه یعنی قبلا استفاده شده

اونایی که دنیال پروژه آماده میگردن بهتره از موسساتی که کار پروژه انجام میدن کمک بگیرن

H-Engineer

عضو جدید
سلام دوستان. کسی نمودار فرایندی تولید ASA رو نداره؟ Acrilonitryle Styrene Acrylate

alireza30302007

عضو جدید
سلام به همه عزیزان
خسته نباشید
در مورد پارس جنوبی (مخصوصا فاز 12) یا عسلویه گزارش کارآموزی لازم دارم، تقریبا تمام صفحه های این فروم رو گشتم، چیزی که به درد لیسانس بخوره نبود...
برای کارآموزی یه شرکت خصوصی رفتم که الآن تو فاز 12 عسلویه کار می کنه، اما خودم نتونستم چیزی بنویسم
ممنون میشم بتونید کمکی بکنید

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزارش كار آموزي مجتمع گاز پارس جنوبي (فارسي بسيار كامل و جامع )

گزارش كار آموزي مجتمع گاز پارس جنوبي (فارسي بسيار كامل و جامع )

در اين قسمت لينك دانلود گزارش كار آموزي مجتمع گاز پارس جنوبي را براي دوستان قرار مي دهم كه بسيار كامل و بسيار جامع به جزئيات و كليات اين مجتمع فرآيندها و قيمتهاي مختلف اشاره شده و معرفي شده اند اين گزارش در دوجلد و 5 فصل كلي مي باشد كه مربوط به يكي از پرسنل مجتمع بوده و جهت استفاده دوستان قرار گرفته است .

جلد اول : ( فایل 1 و 2 )

جلد دوم: (فایل 3 )

پیوست ها

• SPGC.Chapter1.part1.rar
    5 مگایابت · بازدیدها: 7
  • SPGC.Chapter1.part2.rar
    4.7 مگایابت · بازدیدها: 6
  • SPGC.Chapter2.pdf
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 6

sami hypia

عضو جدید
سلام
پروژه کارشناسی من "تبدیل گاز طبیعی به الکتریسیته و انتقال آن" هستش.یه مقایسه بین هزینه ها و تلفات انتقال گاز و برق ببینیم کدوم انتقال بصرفه تره و محل نیروگاه رو جوری تعیین کنیم که که کمترین هزینه رو داشته باشیم که دو حالت باید بررسی شه:1.نیروگاه نزدیک پالایشگاه باشه و همونجا گاز رو تبدیل کنیم به برق و برق تولیدی رو انتقال بدیم.2.نیروگاه رو نزدیک محل مصرف برق بزنیم و گاز رو از پالایشگاه تا نیروگاه بوسیله خطوط لوله انتقال بدیم و اونجا تبدیلش کنیم.
خیلی وقتم کمه لطفاااااا اگه مطلبی در باره این موضوع دارید بفرستید.:cry:حالا چه درباره هزینه ها و تلفات انتقال گاز و برق بصورت جداگانه باشه یا روش های تبدیل گاز به برق در نیروگاه:(
خیلی ممنون:(

chemical engin2

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید .
من پروژه کارشناسیم درباره راکتور های غشایی پلیمری هستش (polymeric membrane reactor) لطفا کمک بفرمایید .
مقاله فارسی معتبر از کجا میتونم پیدا کنم ؟
ممنون .

motazedianz

عضو جدید
پایان نامه

پایان نامه

با سلام
دوستان پایان نامه ای در مورد جداسازی گازها با استفاده از غشاء میخواستم . ترجیحا غشاء پلی یورتان و پلی اکریلونیتریل

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
با سلام
دوستان پایان نامه ای در مورد جداسازی گازها با استفاده از غشاء میخواستم . ترجیحا غشاء پلی یورتان و پلی اکریلونیتریل
سلام دوست من.
تنها راه مشاهده پایان نامه های فارسی مراجعه به کتابخانه های دانشگاه هاست. در اینترنت فایل پایان نامه ها قرار داده نمیشود و پایان نامه های موجود هم قدیمی هستند. سایت ایران داک هم هست که تنها از طریقش میشه 30صفحه از پایان نامه رو با پرداخت هزینه ای مشاهده کرد.
موضوعی هم که شما فرمودید خیلی موضوع جامعی هست و خیلی از پایان نامه های مهندسی شیمی در این زمینه هاست. به هر دانشگاهی دسترسی داشته باشید مطمئن باشید چندین پایان نامه در این زمینه در همون دانشگاه وجود دارد که میتوانید از انها استفاده کنید.

with_rose

عضو جدید
تورو خدا کمکمممممممم کنید بابا " خواهششششششششششششششششششش

تورو خدا کمکمممممممم کنید بابا " خواهششششششششششششششششششش

سلام " من یه پروژه با نرم افزار متلب میخوام
موضوعی که استادم داده اینه
مدل سازی فرآیند جابجایی آب و گاز در راکتور LTS واحد آمونیاک به روش شبکه عصبی فازی
توروخداااااااااا اگه کسی داره بهم کمک بکنه بخدا وقت ندارم :cry::cry::eek:

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزارش کارآموزی شرکت روغن نباتی ناز اصفهان

پیوست ها

• Naz_Oil[Shimi-Eng.Net].rar
    2.9 مگایابت · بازدیدها: 0

AMIN_XCD

عضو جدید
با سلام

من در مورد یکی از موضوعات ذیل احتیاج به فایل شبیه سازی با یکی از نرم افزاهای هایسیس و یا اسپن به همراه توضیحی در مورد آن دارم.

1. استخراج مایع-مایع
  2. تقطیر آزئوتروپی
  3. تقطیر استخراجی

لطفاً در مورد یکی از 3 مورد بالا اطلاعاتی در اختیار من قرار دهید.

ممنون.

marzie.niaki

عضو جدید
سلام.من دانشجو کارشناسی ارشد ترموکاتالیست هستم و برای پروژه ارشدم نیاز به داده های تجربی PVT مواد هستم.مخصوصا هیدروکربن ها.از کجا باید به دستشون بیارم.ممنون میشم راهنماییم کنین

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام.من دانشجو کارشناسی ارشد ترموکاتالیست هستم و برای پروژه ارشدم نیاز به داده های تجربی PVT مواد هستم.مخصوصا هیدروکربن ها.از کجا باید به دستشون بیارم.ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام، صفحه هشت کتاب رفتار فازی هیدروکربن ها | طارق احمد یا کتاب PVT دکتر دانش هر دوشون به صورت پی دی اف در باشگاه موجود هستن.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
با سلام

من در مورد یکی از موضوعات ذیل احتیاج به فایل شبیه سازی با یکی از نرم افزاهای هایسیس و یا اسپن به همراه توضیحی در مورد آن دارم.

1. استخراج مایع-مایع
  2. تقطیر آزئوتروپی
  3. تقطیر استخراجی

لطفاً در مورد یکی از 3 مورد بالا اطلاعاتی در اختیار من قرار دهید.

ممنون.

سلام، فایل شبیه سازی یا توضیح؟ فایل شبیه سازیشون توی تالار شبیه سازی های همین تالار هست که خودم انجام دادم و قرار دادمشون. اگر نبود و یا لینکش مخدوش بگو تا همون جا درستش کنیم.

AMIN_XCD

عضو جدید
سلام

ممنون از اینکه به من کمک می نمایید.

من هم احتیاج به شبیه سازی و هم توضیحات مربوطه درم.

در مورد فایل شبیه سازی که فرمودید، من تالار مدلسازی و شبیه سازی را گشتم، اما متاسفانه پیدا نکردم.

ممنون می شوم اگر در اختیار بنده قرار دهید.

بابت لطف شما بی نهایت سپاسگذارم.

nsetareh

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
کسی گزارش کاراموزی از شرکت باریج اسانس کاشان داره. خیلی فوری احتیاج دارم.

with_rose

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید :eek:
بچه ها من یه پروژه میخوام که باید تحویلش بدم
موضوعی که به من دادن اینه
مدلسازی (شبیه سازی ) سیکل آب و بخار راکتور Lts واحد آمونیاک به روش شبکه های فازی عصبی با استفاده از نرم افزار متلب
تورو خدا هرکی چیزی داره بهم کمک بکنه خیلی بهش نیاز دارم :cry:
لطفا بهم کمک کنین " از اینجا یه مقاله گرفتم ولی مطالبش اونی نبود که میخواستم :(
کمممممممک لطفا :surprised:

P O U R I A

مدیر تالار
سلام بچه ها خسته نباشید :eek:
بچه ها من یه پروژه میخوام که باید تحویلش بدم
موضوعی که به من دادن اینه
مدلسازی (شبیه سازی ) سیکل آب و بخار راکتور Lts واحد آمونیاک به روش شبکه های فازی عصبی با استفاده از نرم افزار متلب
تورو خدا هرکی چیزی داره بهم کمک بکنه خیلی بهش نیاز دارم :cry:
لطفا بهم کمک کنین " از اینجا یه مقاله گرفتم ولی مطالبش اونی نبود که میخواستم :(
کمممممممک لطفا :surprised:

سلام
پروژه شما یک پروژه ساده ای نیست که دوستان ببینند و با صرف زمان کمی براتون انجام بدن. شما بهتره خودتون شروع کنید. هرجا براتون سوالی پیش اومد و یا به مشکلی برخورد کردید مطرح بفرمایید تا اگر دوستان اطلاعاتی دارن در اختیارتون بگذارند.
اگر اطلاعاتی در زمینه شبکه های عصبی میخواید خب بهتره کتابهایی که در این زمینه هستند رو مطالعه کنید، چون توی اینترنت مطالب زیادی در این باره نیست. جز مقاله هایی که هر روزه منتشر می شوند.
البته در این زمینه تالار زیر میتواند کمکتان کند:
تالار: هوش مصنوعی

rapomid

عضو جدید
انتقال جرم در محیط متخلخل ( porous media )

انتقال جرم در محیط متخلخل ( porous media )

دوستان گلن در این رابطه اگه مقاله ای یا کتابی هست بم معرفی کنمید یا لینک بدید ممنونم . برای پروژه میخام

P O U R I A

مدیر تالار
دوستان گلن در این رابطه اگه مقاله ای یا کتابی هست بم معرفی کنمید یا لینک بدید ممنونم . برای پروژه میخام
سلام
سرچ مقاله که راحته. میتونید خودتون سرچ کنید و اگر دسترسی نداشتید درخواست بدید تا براتون بذاریم. در مورد کتاب هم من 2کتاب زیر رو معرفی میکنم که به طور مشخص به این زمینه پرداخته اند. ولی انگلیسی هستند.
Porous Media: Heat and Mass Transfer, Transport and Mechanics
و
Heat and Mass Transfer in Porous Media

haniye s

عضو جدید
سلام.من پروژم راجع به جداسازی و خالص سازی آلکالوییدها با استخراج مایع مایع با روش آب شور هستش.اگر کسی کتاب یا مقاله ای داره ممنون میشم معرفی کنه.

sami hypia

عضو جدید
سلام دوستان
من خیلی وقته منتظر جوابتون بودم:( ولی کسی جوابمو نداد:cry:
پروژه کارشناسی من درمورد مقایسه تلفات و هزینه های انتقال گاز و برق. اینکه کدوم انتقال بصرفه تره و برا تولید برق با استفاده از نیروگاههای حرارتی بهتره که محل نیروگاه رو کجا در نظر بگیریم؟؟نزدیک پالایشگه باشه که نیاز به انتقال گاز ب لوله کشی نداشته باشیم یا نزدیک محل مصرف برق باشیم که گاز رو انتقال بدیم و برق رو در مسافت کمتری انتقال بدیم؟؟
اگه کسی مطلبی درباره هزنه ها وتلفات هر کدوم از این دو انتقال یا روش تولید برق در نیروگاههای حرارتی با سوخت گاز طبیعی داره ممنونمیشم کمکم کنه یا راهنماییم کنید که از کجا باید این مطالب رو گیر بیارم..
ممــــــــــــــــــــــــــــــــــنــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون

P O U R I A

مدیر تالار
سلام.من پروژم راجع به جداسازی و خالص سازی آلکالوییدها با استخراج مایع مایع با روش آب شور هستش.اگر کسی کتاب یا مقاله ای داره ممنون میشم معرفی کنه.
سلام
شما میتوانید در گوگل و یا گوگل اسکولار هر موضوعی را که میخواهید سرچ کنید.
ﺟﺪاﺳﺎزي و ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ آﻟﻜﺎﻟﻮﻳﻴﺪﻫﺎي ﮔﻴﺎه ﻫﻴﻮﺳﻴﺎﻣﻮس اﻳﻨﺴﺎﻧﻮس

جداسازی و شناسايی آلکالوييدهای قسمت های هوايی گياه گلوسيوم گرنديفلوروم منطقه سرخه حصار
The extraction, separation and purification of alkaloids in the natural medicine - در پیوست
و همچنین میتوانید به صورت جداگانه استخراج مایع مایع را سرچ کنید که مطالب و مقالات بسیاری در این زمینه نیز خواهید یافت.

پیوست ها

• JCPR-2014-6-1-338-345.pdf
    262 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا