درخواست های مرتبط با | پروژه‌ها و گزارش‌های کارآموزی مهندسان شیمی

karba

عضو جدید
با عرض سلام و خسته نباشید من ارشد مهندسی شیمی هستم و ترمودینامیک پیشرفته دارم. استاد چند موضوع گفته که باید در موردشون مقاله بخونیم و در قالب گزارش بهشون تحویل بدیم. اکثر موضوعاتی رو هم ک داده باید با نر افزار کار بشه میخواستم ببینم کسی از دوستان یا اشنایانشون هست که در این مورد پروه انجام داده باشن یا کلا مقاله ای چیزی در مورد ترمودینامیک چند تایی میخوام دارید ک پروژمو رو اونا انجام بدم؟ضمنا وقتم کمه
موضوعاتی که استادم داده:
phase Equilibrium
Equation of state
Virial coefficient
Cubic EOS
Activity coefficient
Mixing rules
SAFT
Cosmos
ONIFAC
Jule-Tomson curve
enthalpy of vaporazation
Supercritical solubility
liquid-liquid Equilibria

sahand_nima

کاربر فعال
با عرض سلام و خسته نباشید من ارشد مهندسی شیمی هستم و ترمودینامیک پیشرفته دارم. استاد چند موضوع گفته که باید در موردشون مقاله بخونیم و در قالب گزارش بهشون تحویل بدیم. اکثر موضوعاتی رو هم ک داده باید با نر افزار کار بشه میخواستم ببینم کسی از دوستان یا اشنایانشون هست که در این مورد پروه انجام داده باشن یا کلا مقاله ای چیزی در مورد ترمودینامیک چند تایی میخوام دارید ک پروژمو رو اونا انجام بدم؟ضمنا وقتم کمه
موضوعاتی که استادم داده:
phase Equilibrium
Equation of state
Virial coefficient
Cubic EOS
Activity coefficient
Mixing rules
SAFT
Cosmos
ONIFAC
Jule-Tomson curve
enthalpy of vaporazation
Supercritical solubility
liquid-liquid Equilibria

سلام دوست عزیز
من در مورد موارد فوق کار کردم ولی لیست شما خیلی خیلی کلی ه!!!!

S.RANJBAR

عضو جدید
آنالیزهایXRD-FTIR-STA

آنالیزهایXRD-FTIR-STA

باسلام
من دانشجوی ارشد برقم ولی این آنالیزها برای پایان نامه ام به دردم میخوره من از نمونه موادی که برای پروژم دارم این 3 تا آنالیز گرفتم ولی تحلیل زیادی ازش بلد نیستم کسی می تونه به من کمک کنه
ممنون

با سلام به همه
من پایان نامم سر این مسئله مونده لطفا کمک کنید...:(

من میخوام کلسیم بروماید جامد رو (CaBr2) در 34 لیتر آب حل کنم به طوری ک 60 درصد وزنی محلول کلسیم بروماید بشه
کسی میتونه بهم کمک کنه و بگه که چه عاملی توی انحلال پذیریش سهم زیادی داره و چگونه میتونم به این درصد برسم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟� �؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

e3starabi

عضو جدید
تبدیل اتانول به متانول-فوری

تبدیل اتانول به متانول-فوری

سلام دوستان خواهشا به من کمک کنید.
چطور اتانول را به متانول تبدیل کنیم؟(انواع روش ها.
برای پروژه درسی به این پاسخ خیلی نیاز دارم

hooooda

عضو جدید
این دیگه چه تاپیکی هست، همه فایلا منقضی شده، فقط وقتمو هدر دادم از اول تا آخرش گشتم واسه ی گزارش کارآموزی پلی اتیلن و پلی پروپیلن، همه فایلایی که در این رابطه بود باز نمیشدن.

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دیگه چه تاپیکی هست، همه فایلا منقضی شده، فقط وقتمو هدر دادم از اول تا آخرش گشتم واسه ی گزارش کارآموزی پلی اتیلن و پلی پروپیلن، همه فایلایی که در این رابطه بود باز نمیشدن.

موضوع مورد نظرتون رو در تاپیک زیر جست و جو کنید :
تاپیک: [دانلود] پروژه‌ها و گزارش‌های کارآموزی مهندسان شیمی
لازم نیست همه ی صفحه ها رو باز کنید. موضوعی که دنبالش هستین رو در قسمت "جستجوی تاپیک" تایپ کنید تا پست های مربوطه رو ببینید .
:gol:

ali2600

عضو جدید
درخواست

درخواست

با سلام و احترام
علی هستم دانشجوی ارشد جداساری
مهندسین عزیز من به پروزه باموضوع مرتبط به سیالات نباز دارم
(در مورد هر یک از موضوعات مرتبط با سیالات)
کسی هست کمکم کنه؟:heart:

mahpeykaran

عضو جدید
سلام
در ارتباط با پتروشیمی خراسان یا پتروشیمی بجنورد واحد های تولیدی اطلاعات می خوام

بالا