درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

REZA mimshimi

عضو جدید
1-نام موسسه : پارسه
2-نام استاد : دکتر میرزازاده
3-نام درس: انتقال جرمو عملیات واحد
4-نظر درباره تسلط استاد بر درس: عالی بود و کاملا متلب را در سر کلاس میفهمیدی
5-نظر درباره کمکهای مشاوره ای استاد: اگرچه خیلی با اخلاق بود ولی اصلا در مورد مسائل مشاوره ای چیزی نمیدانست و یا نمیگفت حتی تو درس خودش
6-نظر درباره روند برگزاری کلاس: بسیار بد بود اوایل بسیار ارام و روان میگفت ولی یه هو از تقطیر سرعت کلاس سه برابر شد . ما هنوز خودکارمون خشک نشده بود که هی کلاس جبرانی میگذاشت . اخراش کلاس نصف شده بود چون کسی نمیرسید بخونه همش تو موسسه بودیم​
7-نظر درباره میزان حل تست برای درس: کلاس حل تمرین جدا بود و بچه ها میگفتند خوب بود ولی من که خود کلاس رو هم زوری میرسیدم
8-نظر درباره زمان کلاس: به نظرم برای عملیات کم بود
9-نظر درباره قیمت کلاس: مناسب بود​
10-نظر درباره نظم موسسه: اصلا اصلا خوب نبود یههو کلاس جبرانی میزاشتن ولی یادشون میرفت به یکسری اس ام اس بزنند بعد کلاس کنسل میشد
توضیحات نهایی: در کل استاد میرزا خیلی عالی درس میداد و خیلی کمکمیکرد در ضمن سر کلاسش با خوندن جزوش خیلی فرق داشت من قبلا جزوه را داشتم ولی جزوا را وقتی سر کلاس درس مسداد خوب میفهمیدی نه تو خونه اگرچه کمی بی انگیزه بود و نظم کلاسش هماصلا خوب نبود و سرعت کلاس هم بالا بود

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
من یه نمونه کد برنامه "متلب" برای حل یک دستگاه چند معادله چند مجهول (روش نیوتن رافسون) میخوام ممنون میشم کمکم کنید .
بفرمایید:

پیوست ها

• Exercise(5-1b-1) newton with analytical Derivative.zip
    29 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arshia hatami

عضو جدید
2-نام استاد : صفری فرد
3-نام درس: ترمودینامیک
4-نظر درباره تسلط استاد بر درس: ترمو یک متوسط ولی ترمو 2 ضعیف ایشان اصلا استاد مکانیک بود و ترمو 2 مهندسی شیمی راتازهخودشم خونده بود و سر کلاس همش با بچهها چلنج داشت
5-نظر درباره کمکهای مشاوره ای استاد: نه ما که هر چی مشاوره بود از سمیعی گهر میگرفتیم
6-نظر درباره روند برگزاری کلاس: اواخر کلاس 80 درصد ترمو 2 رو تو یه صبحتا شب کردتو پاچمون​
7-نظر درباره میزان حل تست برای درس: ترمو یک و سیکل خوب بود ولی ترمو 2 نه
8-نظر درباره زمان کلاس: کافی بود
9-نظر درباره قیمت کلاس: نظری ندارم​
10-نظر درباره نظم موسسه: متوسط بود
توضیحات نهایی:به نظرخوب نبود چون کلاس اصلا تمرکز لازم رو نداشت فقط دم سمیعی گهر گرم که یکسری کلیشه داد ما خوندیم من که فقط همونها رو زدم!​

AMIN_XCD

عضو جدید
سلام

برای محاسبه ویسکوزیته مخلوط گازها از چه معادله ای باید استفاده کرد؟

من ویسکوزیته متان و هیدروژن سولفید را به صورت خالص دارم ، اما اگر محلوط با ترکیب درصد مشخص وزنی یا مولی از هر کدام داشته باشیم ، باید از کدام رابطه استفاده نمود ؟

بابت راهنمایی بی نهایت ممنونم. :gol:

سلام

کسی در این زمینه نظری برای بنده ندارد ؟

ممنون می شوم اکر من را راهنمایی نمایید.

arshia hatami

عضو جدید
2-نام استاد : سمیعی گهر
3-نام درس: کاربرد ریاضیات
4-نظر درباره تسلط استاد بر درس: عالی بود حتی برخی جاها هم فوریه و بسل و ماتریس که متوسط بود خودش میگفت و حداقل انتقال مطلبش عالی بود
5-نظر درباره کمکهای مشاوره ای استاد: مشاوره هاش از درس دادنش هم بهتر بود اصلا دقیقا میدونست مشکل بچه ها کجاست و اغلب اخر کلاس هر جلسه 30 دقیقه توضیح مشاوره ای میداد که عالی بود فقط مشکلش این بود که حرفا برای روز اول خوب بود نه برای ابان !
6-نظر درباره روند برگزاری کلاس: اول تو 2 ماه (90 درصدکلاسو) تمرکزو گذاشت رو قسمت اصلی درس یعنی 16-17 تست اصلی بعد هم همه ی تستای کنکور را برامونزد و یکسری کلیشه داد و بعد درس 2-3 تا تست معادلاتو دستگاه و ماتریس و فوریه و بسل و ... را داد و هی سر کلاس میگفت دیکه نیایدبرید رو همون 17 تا تمرکز کنید

7-نظر درباره میزان حل تست برای درس: تمام تست های کنکور را برامون تحلیل کرد
8-نظر درباره زمان کلاس: کم بود چون مجبور شد 10 ساعت اضافه بیاد
9-نظر درباره قیمت کلاس: مناسب بود

10-نظر درباره نظم موسسه: اصلا خوب نبود کلاس مارو از ابان شروع کردن چون طاهری پیچونده بود

توضیحات نهایی: یه مشکلی که کلاس داشت این بود که به سوال همه جواب می داد حتی اونایی که چرت و پرت میپرسیدن و این در برخی موارد رو مخ همه بود در ضمن نوشتنش هم پر از غلط بود به بازده میگفت بازه ! تستهای پارسه راهم که طرح میکرد پر از غلط املایی بود
:biggrin:

arshia hatami

عضو جدید
1-نام موسسه : ماهان
2-نام استاد : سمیع پور
3-نام درس: سیالات

4-نظر درباره تسلط استاد بر درس: کلیشه بو کتاب پوران را کپی پیس میکرد هی میگفت مهندسی شیمی مثل عمران نیست سخت بدن حالا بیاد 93 رو ببینه ...

5-نظر درباره کمکهای مشاوره ای استاد: درس هم نمیداد چه بره سه مشاوره

6-نظر درباره روند برگزاری کلاس:​
7-نظر درباره میزان حل تست برای درس: تو کتاب بود دیگه

8-نظر درباره زمان کلاس:کم بود
9-نظر درباره قیمت کلاس:نسبت به پارسه بهتر بود حداقل کلاس مثل پارسه شلوغ نبود (من جرم داشتم)
10-نظر درباره نظم موسسه: خوب بود
توضیحات نهایی: در کل بشینید خودتون بخونید بهتره من که همه این استادارو دیدم فقط میرزا خوب بود با سمیعی که اونم پارسه انقدر بی نظم بود که نگو بقیه هم که...​

parham asadi

عضو جدید
2-نام استاد :
دکتر طاهری
3-نام درس:
کاربرد ریاضیات
4-نظر درباره
تسلط استاد بر درس: همش میگفت حفظ کنید
5-نظر درباره کمکهای مشاوره ای استاد:
فقط سر کلاس شوخی خنده بود تا هم سوال میکردی اخماشو میکرد تو هم و میگفت وقت نداریم
6-نظر درباره روند برگزاری کلاس:
اصلا خوب نبود کلی حرف و قصه میگفت ولی به درس که میرسید سریع میگفت و میرفت​
7-نظر درباره میزان حل تست برای درس: اصلا برای ما خودش تست حل نکرد
8-نظر درباره زمان کلاس: خودش میگفت زمان نداریم و کم داریم و ماتریس ودستگاه و ... میپیچوند
9-نظر درباره قیمت کلاس:​
10-نظر درباره نظم موسسه
: خوب نبود یه زنگ نمیزدن بگن کلاس کنسل شده باید تو این ترافیک میرفتی بعد برمیگشتی
توضیحات نهایی:
اخر سمبل کاری بود یه بار یکی بهش گفت باهم دعواشون شد دعواهاااااااا.

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام

کسی در این زمینه نظری برای بنده ندارد ؟

ممنون می شوم اکر من را راهنمایی نمایید.

تمامی روش‌های تقریب ویسکوزیته بر پایه تئوری چپمن- انسکوگ و یا اصل حالت‌های متناظر بنا نهاده شده است.ویسکوزیته مخلوط گازها در فشار پائین را با رابطه ویلک محاسبه می‌کنیم که از تئوری سینتیکی چپمن- انسکوگ استفاده می‌کند و نسبت به روش متناظر خود یعنی رایشنبرگ از سادگی بیشتری برخوردار است

فرمولشم هر کاری میکنم اینجا نمیتونم بنویسم
ایمیلتون رو برام بفرستین من براتون ایمیل کنم در قالب یه فایل ورد

AMIN_XCD

عضو جدید
تمامی روش‌های تقریب ویسکوزیته بر پایه تئوری چپمن- انسکوگ و یا اصل حالت‌های متناظر بنا نهاده شده است.ویسکوزیته مخلوط گازها در فشار پائین را با رابطه ویلک محاسبه می‌کنیم که از تئوری سینتیکی چپمن- انسکوگ استفاده می‌کند و نسبت به روش متناظر خود یعنی رایشنبرگ از سادگی بیشتری برخوردار است

از لطف شما بی نهایت ممنونم.

خیلی خیلی لطف می کنید .

ایمیل را در پیغام خصوصی برای شما ارسال نمودم.

باز هم ممنونم. :gol:

iran4irani

عضو
مایع سازی so2 خروجی از زباله سازها و تبدیل به گوگرد و کود

مایع سازی so2 خروجی از زباله سازها و تبدیل به گوگرد و کود

[h=2]با سلام خدمت دوستان[/h]
آیا کسی از دوستان در مورد موضوع مطلبی به زبان فارسی یا لاتین داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید​

fatemeh motahari

عضو جدید
1-نام موسسه :نگاره
2-نام استاد :خداکرمی
3-نام درس:جرم
4-نظر درباره تسلط استاد بر درس: تسلطش خببود ولی تشریحی درس میداد و اصلا تو فای کنکورنبود
5-نظر درباره کمکهای مشاوره ای استاد: متوسط
6-نظر درباره روند برگزاری کلاس: اوایل کمی سرعت کلس بالا بودولی بعد بهتر شد اما تعاد خیلی کم بود
7-نظر درباره میزان حل تست برای درس: در حد کم
8-نظر درباره زمان کلاس:متوسط
9-نظر درباره قیمت کلاس:-
10-نظر درباره نظم موسسه:
توضیحات نهایی:
اگرچه ایشان کتابای نسبات خوبی داند ولی کلساشون رو بچه ها راضی نبودن چون اصل کنکوری نبود من یه درسم را جای دیگه رفتم خیلی بهتر بود تاز ه با اینکه استادمون هم خیی جوانتر بود در کل نمیارزید.

mk0711

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من پروژه دارم در مورد گوگردزدایی از نفت و مشتقات نفتی
می خواستم ببینم میشه چندتا لینک بذارین
معمولا هر جی می بینم در مورد گاز هست.
خیلی ممنون

nazanin1811

کاربر فعال
----------------------------------------------
من که چیزی به این شکل ندیدم
\

بحث زياد در مورد كلاس هاي كنكور هست ولي شما سازماندهي تر عنوانش كردين

به هر حال تايپيكتون رو تو همون بخش ايجاد كنين به نظم باشگاه كمك بيشتري ميشه ...

ممنون

REZA mimshimi

عضو جدید
\

بحث زياد در مورد كلاس هاي كنكور هست ولي شما سازماندهي تر عنوانش كردين

به هر حال تايپيكتون رو تو همون بخش ايجاد كنين به نظم باشگاه كمك بيشتري ميشه ...

ممنون

شما درست میفرمایید ولی من نمیدونم چرا مدیران بخش تایپیک من رابا اینتایپیک ادغام کردند
شلم شوروا شده !

SCIENSE

عضو جدید
شما درست میفرمایید ولی من نمیدونم چرا مدیران بخش تایپیک من رابا اینتایپیک ادغام کردند
شلم شوروا شده !
متاسفانه یک سری افراد که اتفاقا خودشون هم از با ایجاد حساب کاربری تو با شگاه هستند دارن با اشکال ناجوانمردانه ای خودشون رو تبلیغ می کنن ایجاد هم چین تاپیک هایی و کمک به اونهاست تا بتونن با وعده های خالی کیسه های خوشون رو پر کنن . متاسفانه اکثر این اساتید در کلاساشون هیچ کمک به دانشجو نمی کنن و کسایی که شرکت کردن کاملا می دونن برخی افراد که به عنوان مولف کتاب های کارشناسی ارشد اقدام به تشکیل کلاس می کنن در واقع خودشون چندین سال پیش با کپی کردن از متن کتابا یه سری درس نامه جمع کردن و هر سال بعد از کنکور سوالارو به دانشجوهای دیگه می دن تا اونا براشون جوابا رو حل کنن و بعد حل تشریحی اون رو داخل کتاب می زارن این افراد اکثرا سال ها از فضا کنکور دور بودن و حتی با اینکه شاید نام شناخته شده ای داشته باشند ولی حتی تسلط نسبی به مطالب رو هم ندارند . تنها کلید موفقیت تو ارشد خوندن مستمر به مدت 5 تا 6 ماه حداکثر هست و زدن تمامی تست ها و تسلط روی سوالات سال های گذشته مهندسی شیمی ، گاز ، و بیو و گاها تو درس هایی مثل سیالات استفاده از سوالات دیگر رشته ها است

• Like
واکنش ها: .6.

REZA mimshimi

عضو جدید
متاسفانه یک سری افراد که اتفاقا خودشون هم از با ایجاد حساب کاربری تو با شگاه هستند دارن با اشکال ناجوانمردانه ای خودشون رو تبلیغ می کنن ایجاد هم چین تاپیک هایی و کمک به اونهاست تا بتونن با وعده های خالی کیسه های خوشون رو پر کنن . متاسفانه اکثر این اساتید در کلاساشون هیچ کمک به دانشجو نمی کنن و کسایی که شرکت کردن کاملا می دونن برخی افراد که به عنوان مولف کتاب های کارشناسی ارشد اقدام به تشکیل کلاس می کنن در واقع خودشون چندین سال پیش با کپی کردن از متن کتابا یه سری درس نامه جمع کردن و هر سال بعد از کنکور سوالارو به دانشجوهای دیگه می دن تا اونا براشون جوابا رو حل کنن و بعد حل تشریحی اون رو داخل کتاب می زارن این افراد اکثرا سال ها از فضا کنکور دور بودن و حتی با اینکه شاید نام شناخته شده ای داشته باشند ولی حتی تسلط نسبی به مطالب رو هم ندارند . تنها کلید موفقیت تو ارشد خوندن مستمر به مدت 5 تا 6 ماه حداکثر هست و زدن تمامی تست ها و تسلط روی سوالات سال های گذشته مهندسی شیمی ، گاز ، و بیو و گاها تو درس هایی مثل سیالات استفاده از سوالات دیگر رشته ها است

اتفاقادوست عزیز من هم این یپیک را برای جلوگیری از همین موضوع را انداختم تا بچه هاتجربیات خودشون رو بگن تا نرن پول مفتشون رو بریزن تو جیب برخی از این موسسات کهبه دانشجو به عنوان یه قلک نگاه میکنن که با یکسری تبلیغات تلوزیونی میزنن تومخش و پولاش رو میبرند
هیچ چیز مثل تجربه خود بچه ها نیست حال صد بار تو تلوزیون بگن 2تا شیش یا بگن 1و2و3 ...
در ضمن من که الان دیگه این اساتید رو از کف دستم بهتر میشناسمو می خواستم کمکی کرده باشم که ولش کن ...
انگار اب تو حونگ کوبیدنه .؟!
یا شایدم چونچند تاانتقاد از اساتیداین موسسات شد نگران شدید
البته که این موسسات با این تبلیغاتشون کاری براشون نداره خریدن و فروختن ...

ziiizooo

عضو جدید

با بعضی حرفاتون موافقم .ولی واقعا اساتیدی هستن که خوبن.مثل آقای میرزازاده که واقعا کلاساش و جزوه هاش محشره.به نظر منم ادم تو ارشد فقط باید بخونه ولی اگه بخواد کلاس بره باید با هدف بره .مثلا کلاس های دکتر میرزازاده خیلی خوب و مفید بودن

nazanin1811

کاربر فعال
زضا میم شیمی

تایپیکتو دوباره تشکیل بده اینبار تو بخش کارشناسی ارشد مطمئنا خیلی میتونه به همه کمک کنه که بدونن چه کلاس هایی برن چه کلاس هایی نرن.... من خودم یه مدت با موسسه ماهان همکاری داشتم و واقعا میدونم که چقدر بی مسئولیت هستن نه تنها این موسسه بلکه تقریبا همشون و فقط به فکر رقابت و از بین بردن رقبا هستن .... بماند...... به نظرم تایپیکت خوب بود دوباره بسازش

SCIENSE

عضو جدید
اتفاقادوست عزیز من هم این یپیک را برای جلوگیری از همین موضوع را انداختم تا بچه هاتجربیات خودشون رو بگن تا نرن پول مفتشون رو بریزن تو جیب برخی از این موسسات کهبه دانشجو به عنوان یه قلک نگاه میکنن که با یکسری تبلیغات تلوزیونی میزنن تومخش و پولاش رو میبرند
هیچ چیز مثل تجربه خود بچه ها نیست حال صد بار تو تلوزیون بگن 2تا شیش یا بگن 1و2و3 ...
در ضمن من که الان دیگه این اساتید رو از کف دستم بهتر میشناسمو می خواستم کمکی کرده باشم که ولش کن ...
انگار اب تو حونگ کوبیدنه .؟!
یا شایدم چونچند تاانتقاد از اساتیداین موسسات شد نگران شدید
البته که این موسسات با این تبلیغاتشون کاری براشون نداره خریدن و فروختن ...
ببینید واقعا در کنکور ارشد تنها راه موفقیت زدن تست هاست . البته شاید باشند اساتیدی که حتی با خوندن جزوات کنکوریشون راه موفقیت رو ساده تر کرد ولی خدا می دونه که اکثر این تاپیکا که در مورد کلاس ها یا مشاوره در خرید کتاباس رو خود این افراد راه انداختن فقط توصیه من به دوستان اینه که از کسایی که می بینن تو باشگاه قدیمی تر هستند یا واقعا یقین دارن که این فرد از اون کتابا یا کلاسا استفاده کرده و نتیجه گرقته به خرفای اونا گوش کنن . بنده خودم از نزدیک شاهده سطح سواد بعضی از اساتیدی که کتابای کنکور بسیار پرفروش دارن و همچنین با نحوه تالیف این کتابا بودم . اینا فقط از استعداد یک سری جوون با معلومات که تازه کنکور دادن استفاده می کنن ولی در آخر همه چیز رو به اسم خودشون تموم می کنن

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. دوستان در مورد کاربرد علوم نظامی و کلاً صنایع دفاع در مهندسی شیمی کسی میتونه چند مورد رو بگه؟

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام. دوستان در مورد کاربرد علوم نظامی و کلاً صنایع دفاع در مهندسی شیمی کسی میتونه چند مورد رو بگه؟
میشه کاری که هابر برای ارتش هیتلر انجام داد رو در نظر گرفت
طراحی فرآیند تولید هیدروژن و نیتروژن

REZA mimshimi

عضو جدید
ببینید واقعا در کنکور ارشد تنها راه موفقیت زدن تست هاست . البته شاید باشند اساتیدی که حتی با خوندن جزوات کنکوریشون راه موفقیت رو ساده تر کرد ولی خدا می دونه که اکثر این تاپیکا که در مورد کلاس ها یا مشاوره در خرید کتاباس رو خود این افراد راه انداختن فقط توصیه من به دوستان اینه که از کسایی که می بینن تو باشگاه قدیمی تر هستند یا واقعا یقین دارن که این فرد از اون کتابا یا کلاسا استفاده کرده و نتیجه گرقته به خرفای اونا گوش کنن . بنده خودم از نزدیک شاهده سطح سواد بعضی از اساتیدی که کتابای کنکور بسیار پرفروش دارن و همچنین با نحوه تالیف این کتابا بودم . اینا فقط از استعداد یک سری جوون با معلومات که تازه کنکور دادن استفاده می کنن ولی در آخر همه چیز رو به اسم خودشون تموم می کنن

ببخشیدا
ما ایرانیا عادت داریم تو لفافه صحبت کنیم خوب شماکه میدونید چرا پس نمیایداون بدبختاییرو که دارن پول مفت باباهاشونو رو میریزن تو حلقوم این موسسات رو نجات بدید چیزی که راسته مگه کسی میتونه کتمان کنه یا جو بده
نمیدونم ما ها چرا همه چیز رو میدونیم ولی نمیگییییم!!!!
مگه کسی هست که بره سره کلاس میرزازاده و بتونه بگه بد درس میده یا بد اخلاقه....................................
مگه کسی میتونه رو صداقت و نو اوری و شیوه درس دادن سمیعی گهر شک کنه ....................................
این دوتا رو گفتم چون همه میدونن میرزازاده داره میره دانمارک و سمیعی گهر هم داره میره امریکا
در ضمن اینم بگم که بی نظمیه پارسه رو بعد ثبت نام که پول رو دادی هیچکس نمیتونه کتمان کنه ................

مثلا کسی هست که از سمیع پور راضی باشه؟
البته با تمام احترامی که برای ایشان و کتاباشون قاءل هستم .

ولی جرات خوبه که ادما داشته باشن برای گفتن خیلی چیزها تو این مملکت !!!

fatemeh motahari

عضو جدید
ببخشیدا
ما ایرانیا عادت داریم تو لفافه صحبت کنیم خوب شماکه میدونید چرا پس نمیایداون بدبختاییرو که دارن پول مفت باباهاشونو رو میریزن تو حلقوم این موسسات رو نجات بدید چیزی که راسته مگه کسی میتونه کتمان کنه یا جو بده
نمیدونم ما ها چرا همه چیز رو میدونیم ولی نمیگییییم!!!!
مگه کسی هست که بره سره کلاس میرزازاده و بتونه بگه بد درس میده یا بد اخلاقه....................................
مگه کسی میتونه رو صداقت و نو اوری و شیوه درس دادن سمیعی گهر شک کنه ....................................
این دوتا رو گفتم چون همه میدونن میرزازاده داره میره دانمارک و سمیعی گهر هم داره میره امریکا
در ضمن اینم بگم که بی نظمیه پارسه رو بعد ثبت نام که پول رو دادی هیچکس نمیتونه کتمان کنه ................

مثلا کسی هست که از سمیع پور راضی باشه؟
البته با تمام احترامی که برای ایشان و کتاباشون قاءل هستم .

ولی جرات خوبه که ادما داشته باشن برای گفتن خیلی چیزها تو این مملکت !!!

من هم موافقم
همین پارسه که تازه از همه موسسات بهتر بور تابستان خود من را بیچاره کرد دکتر طاهری سیالات و کاربرد و ترمو رو تو 1/5 ما درس داد بعد هم رفت 3 فصل از ترمو رو اصلا نگفت 3 تا سیالات رو نگفت من خودم وسط هاش ول کردم و دیگه نرفتم !

البته که باید هم بگم برای این موسسات که با پول یه بار تبلیغ تلوزیونی میتونن کل این سایت روبخرن کاری نداره که 2 تا رو مامور کنن براشون کتابا و ازمونارو تبلیغ کنن

در کل منم فکر میکنم اون تاپیکه خوبی بود!

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
دوستانی که قصد شرکت در کنکور ارشد رو دارین بنظرم من این کلاس رفتنها کاملا بی فایدس و صرف هدر دادن پول وووقته
ماشالا کارشناسی رو گذروندین پس شک نکنید فقط باخوندن درسا و تست زدن میتونید قبول بشین فقط یه کم همت میخواد
از من میشنوید وقت ظلای خودتون رو هدر ندیدی فقط تلاش و پشت کار خودتون
در ثانی تو این کلاسا همون مطالب کتاباشونو میگی نه چیزی بیشتر فقط تبلیغات پر رنک و لعاب دارن
همش میگن مشاوره مشاوره کلاس ........
همش تبلیغ گوش ندین ثبت نام که بکنید هیچ کاری براتون نمیکنن
ازموناشون که به هیچ دردی نمیخورن بسیار سطح پایین
کلاساشون از اونا بدتر
شک نکنید که فقط با خوندن کتاب ها و تست زدن میتونید موفق ترین باشین

chem-engm

اخراجی موقت
سلام

ببخشید اگر سوال نامربوط و غیر معلومی می پرسم !!!

برای محاسبه ضریب نفود گاز در جامد و مایع در جامد باید از چه معادله هایی استفاده نمود ؟

اسمش را هم بفرمایید ، خودم معادله اش و.... را پیدا می کنم .

گیج شده ام :confused:و واقعاً راهنمایی شما راهگشا خواهد بود !

:gol:

AMIN_XCD

عضو جدید

بابت لطف شما جهت ارسال فایل بی نهایت سپاسگذارم .

خیلی خیلی به من کمک کرد.

فقط من چند تا سوال دارم :

1-در توضیح تئوری گفته شده فشار پایین ، یعنی دقیقاً چه مقدار و یا چه رنجی از فشار ؟

2-آیا دما هم در این فرمول دخیل است ؟ یا در دمای استاندارد می باشد ؟

3-و سوال اخر اینکه رفرنس و یا مرجعی جهت اشاره و قید کردن توضیحات بیشتر که این فرمول در آن بیان شده است را بی زحمت معرفی می نمایید ؟

ببخشید که سوال های من زیاد شد !!!

ممنون از لطف شما :gol:

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
بابت لطف شما جهت ارسال فایل بی نهایت سپاسگذارم .

خیلی خیلی به من کمک کرد.

فقط من چند تا سوال دارم :

1-در توضیح تئوری گفته شده فشار پایین ، یعنی دقیقاً چه مقدار و یا چه رنجی از فشار ؟

2-آیا دما هم در این فرمول دخیل است ؟ یا در دمای استاندارد می باشد ؟

3-و سوال اخر اینکه رفرنس و یا مرجعی جهت اشاره و قید کردن توضیحات بیشتر که این فرمول در آن بیان شده است را بی زحمت معرفی می نمایید ؟

ببخشید که سوال های من زیاد شد !!!

ممنون از لطف شما :gol:

خواهش میکنم
مطالب موردنیازتون در این کتاب هست
The Properties of Gases and Liquids از poling &prausenitz
جواب همه سوالاتتون در این کتاب هست
اگر بازهم مساله ای بود در خدمتم

بالا