درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

sepiddd

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png komakkkkkkkkkk
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif salam be mohandesin aziz
mikhastam mano dar in zamine rahnami konid

(etlaf bokhar dar sanay petroshimi va paleshgahi va ravesh hay hazf anha ke ba tashrih naghsh bokhar dar sanay be onvane yeki az hamel hay enerji va gheymate tamam shode anha ba tavajoh be ghymate jadid gaz va sokht va ab​

sepiddd

عضو جدید
komakkkkkkkkkk

salam be mohandes aziz
mikhastam mano dar in zamine rahnami konid
(etlaf bokhar dar sanay petroshimi va paleshgahi va ravesh hay hazf anha ke ba tashrih naghsh bokhar dar sanay be onvane yeki az hamel hay enerji va gheymate tamam shode anha ba tavajoh be ghymate jadid gaz va sokht va ab

nafis...

مدیر بازنشسته
دوستان شرمنده بدقولی عظیمی کردم
آخه بدجوری سرم شلوغ شده....اخه مسائل ازدواج...برام
پیش اومده نمیشد:redface::redface:
مبارک باشه عزیزم

hofkamali

عضو جدید
اگر کسی مایل باشه؛ من می تونم کمکش کنم.رتبه کارشناسی ارشد من 145 بوده.

در ضمن برای تدریس خصوصی هم اگه مایل باشین من تهران و ارومیه می تونم کمکتون کنم.

--------------------------------------

ضمن تبریک و تشکّر از لطف شما، یادآوری می کنم که قرار دادن پست الکترونیکی و شماره همراه در ارسال ها ممنوع است.

پست شما ویرایش شد.

سبز باشید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amiriq

عضو جدید
سلام .یه سوال داشتم من ترم 8 کنکور میخوام بدم.اگه ترم تابستونی بعدش داشته باشم مشکلی نداره؟

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .یه سوال داشتم من ترم 8 کنکور میخوام بدم.اگه ترم تابستونی بعدش داشته باشم مشکلی نداره؟

منظورتون ترم 7 هست دیگه؟

چون ترم 8 میشه کنکور دانشگاه آزاد.

خیر موردی نداره، توی دفترچه می نویسه که شما تا 31 شهریور همون سالی که مهرش می خواهید مقطع بعد رو شروع کنید باید فارغ التحصیل شده باشید.

Audi.R8

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من نمیدونم این تاپیک رو کدوم قسمت باید جا بدم تنها دلیلی که مطلبم رو به صورت تاپیک میزنم و تو بخش سوالات مطرح نمیکنم اینه که قبلا تو اون بخش در مورد مطالب مختلف پرسیدم و جواب درست و حسابی نگرفتم. بگذریم و برم سر اصل مطلب

به عنوان فردی که در شرایط کاری اقماری به سر میبرم به شخصه احساس میکنم بخش زیادی از عمرم داره به بیهودگی و بطالت میگذره. دوست دارم از فرصتهام خوب استفاده کنم از فرصت دو هفته تعطیلی و فرصت های خالی شبکاری. کارهای تحقیقاتی و پژوهشی رو خیلی دوست دارم و بخاطر همین علاقه حتی آزمون دکترا هم شرکت کردم هرچند مصاحبه ها خیلی راضی کننده نبود حداقل واسه خودم. دنبال جایی هستم که بتونم پروژه های تحقیقاتی و مطالعاتی انجام بدم نه به عنوان شغل و برای کسب درآمد فقط واسه مفید بودن زمان های خالی خودم و اینکه دچار اون لختی و یاری به هرجهتی و تنبلی ناشی از کار اقماری نشم. خواهش میکنم راهنماییم کنین چه جوری میتونم این فرصتها رو برای خودم ایجاد کنم و بتونم تو زمینه های مرتبط با مهندسی شیمی به صورت تنها یا ترجیحا" تیمی پژوهش و تحقیق کنم؟کجاها باید بگردم و کجاها موقعیت های پژوهشی وجود داره؟
ممنون میشم از راهنماییهای با ارزش دوستان

به لیست پژوهشکده های زیرمجموعه وزارت علوم و پارک های علم و فناوری نگاه کنید:

- مراکز پژوهشی

- پارک های علم و فناوری

پروژه های تعریف شده دارند که ممکنه بتونید همکاری کنید، من خودم کارآموزیم رو پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی بودم یه کارایی انجام می شد.

معتمدد

عضو جدید
سلام این رتبه شما برای چه سالیه؟اگه برای سالهای گذشته هست الان کدوم دانشگاه و چه گرایشی در حال تحصیل هستید؟
ممنون

معتمدد

عضو جدید
چه خبر شده دیگه این جا از کسی هیچ خبری نیست؟یا خیلی درس میخونید یا اینکه رفتید 13بدر!!!:w10::w10::w14:

reza_eghdami

عضو جدید
سلام به دوستان
بنده مشغول طراحی یه واحد پالایشگاهی با aspen pluss هستم. شبیه سازیم ران شده اما نمی تونم از ارور هایی که می ده سر در بیارم. ارورها اینان. لطفا راهنمایی کنید. ممنون
Block: H-101 Model: HEATER
*** SEVERE ERROR
INFEASIBLE TQ SPECIFICATIONS; V=1 BUT ENERGY BALANCE IS STILL NOT
ACHIEVED. FLASH OF OUTLET STREAM FAILED.
Block: E-154 Model: HEATX
** ERROR
TEMPERATURE CROSSOVER DETECTED
RE-CALCULATING WITH MINIMUM APPROACH TEMP. SPEC

Block: E-155 Model: HEATX
** ERROR

** ERROR

Block: E-156 Model: HEATX
** ERROR

** ERROR

** ERROR

** ERROR

البته اینا بخش کوچکی از طراحین. باقیش ران شده.
بازم ممنون

آخرین ویرایش:

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به دوستان
بنده مشغول طراحی یه واحد پالایشگاهی با aspen pluss هستم. شبیه سازیم ران شده اما نمی تونم از ارور هایی که می ده سر در بیارم. ارورها اینان. لطفا راهنمایی کنید. ممنون
Block: H-101 Model: HEATER
*** SEVERE ERROR
INFEASIBLE TQ SPECIFICATIONS; V=1 BUT ENERGY BALANCE IS STILL NOT
ACHIEVED. FLASH OF OUTLET STREAM FAILED.
** ERROR

** ERROR

** ERROR

** ERROR

** ERROR

** ERROR

** ERROR

البته اینا بخش کوچکی از طراحین. باقیش ران شده.
بازم ممنون

سلام رضا جان.خوبي؟
عزيز، سوالتو اينجا بپرسي بهتره.زودتر به نتيجه ميرسي
[h=3]سوالها و درخواستها در مورد شبیه سازی با نرم افزار Aspen[/h]

sepiddd

عضو جدید
komak komakkkkk

komak komakkkkk

salam man porojei dar in mored daram lotfan mano rahnami va komak konid
نقش بخار در صنايع بعنوان حامل انرژي وقيمت تمام شده آن
طرق نشت بخار در صنايع و عوامل
راههاي جلوگيري از نشت
براورد هزينه مربوط به نشت بخار بصورت متوسط
تخمين فلوي بخار نشت شده

simin64

عضو جدید
کمک فوری برای طراحی برج تقطیر ناپیوسته از نوع پر شده

کمک فوری برای طراحی برج تقطیر ناپیوسته از نوع پر شده

سلام
من باید یه برج تقطیر ناپیوسته طراحی کنم نمی دونم چه جوری باید تعداد نگهدارنده های پرکنها در طول برج را حساب کنم؟؟؟؟؟؟
خیلی فوریه

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.من نمیدونم این تاپیک رو کدوم قسمت باید جا بدم تنها دلیلی که مطلبم رو به صورت تاپیک میزنم و تو بخش سوالات مطرح نمیکنم اینه که قبلا تو اون بخش در مورد مطالب مختلف پرسیدم و جواب درست و حسابی نگرفتم. بگذریم و برم سر اصل مطلب

به عنوان فردی که در شرایط کاری اقماری به سر میبرم به شخصه احساس میکنم بخش زیادی از عمرم داره به بیهودگی و بطالت میگذره. دوست دارم از فرصتهام خوب استفاده کنم از فرصت دو هفته تعطیلی و فرصت های خالی شبکاری. کارهای تحقیقاتی و پژوهشی رو خیلی دوست دارم و بخاطر همین علاقه حتی آزمون دکترا هم شرکت کردم هرچند مصاحبه ها خیلی راضی کننده نبود حداقل واسه خودم. دنبال جایی هستم که بتونم پروژه های تحقیقاتی و مطالعاتی انجام بدم نه به عنوان شغل و برای کسب درآمد فقط واسه مفید بودن زمان های خالی خودم و اینکه دچار اون لختی و یاری به هرجهتی و تنبلی ناشی از کار اقماری نشم. خواهش میکنم راهنماییم کنین چه جوری میتونم این فرصتها رو برای خودم ایجاد کنم و بتونم تو زمینه های مرتبط با مهندسی شیمی به صورت تنها یا ترجیحا" تیمی پژوهش و تحقیق کنم؟کجاها باید بگردم و کجاها موقعیت های پژوهشی وجود داره؟
ممنون میشم از راهنماییهای با ارزش دوستان

سلام دوست عزیز

ما با کمک تعدادی از مهندسین از رشته های مختلف مانند مکانیک و الکترونیک و مهندسی مواد و غیره باهم داریم یک خط تولید طراحی میکنیم که توی جامعه یکی
از مباحث مهم هست و علاوه بر تحقیقاتی بودن کاربردی و عملی هست موضوعش طراحی خط تولید الیاف کربن و الیاف اکریلیک و کامپوزیتهای الیاف کربن هست
که احتمالا میدونی یک بحث خیلی مهم و روز در دنیا هست.
فعلا یازده نفر اعلام آمادگی کرده اند ولی دو سه نفر بیشتر عملا کمک نمیکنند
فعلا بیا روی این پروژه به ما کمک کن تا کم کم اگر خواستی خدا پروژه بهتری هم بهت برسونه:

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/391968

majid200779

عضو جدید
catview11.6

catview11.6

سلام کسی هست یه لینک از catview11.6 قرار بده بد جوری بش احتیاج دارم.
ممنون

alireza66_85

عضو جدید
من می خوام جاذبی بسازم که در نهایت تشکیل کربن فعال بده و بتونه آلاینده های آلی آب (ترکیباتی مثل فنل و مشتقاتش یا ترکیباتی که باعث بو و طعم بد آب میشن) رو حدف کنه.برای این کار باید دو یا چند ماده را با هم ترکیب کنیم. مثلا اول از لاستیک ماشین کربن فعال درست کنیم و بعد با کربن فعال به دست آمده از مثلا پوست نارگیل ترکیب کنیم و با اون آلودگی آب رو حذف کنیم
حالا سوال من اینه که اصلا این ترکیب کردن ها شدنیه؟ یعنی میشه دو تا کربن فعال رو از 2 تا ماده مختلف درست کرد و با هم مخلوط کرد؟
ممنون میشم بهم کمک کنید آخه باید سریع تر به استادم جواب بدم

ario chelsea

عضو جدید
رتبه مهندسی گاز شیراز واسه ارشد چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا