درخواست های مرتبط با: عکس ها و پلان

bahar_hs

عضو جدید
سلام دوستان .
یه پلان با زیر بنای 500 متری می خوام . (فرق نداره چند واحدی )
که ترجیحا پارکینگ و زیر زمین و رمپ داشته باشه .
فوریهههه . اگر کسی داره لطفا بذاره واسم .

raha pania

کاربر بیش فعال
با سلام دوستان لطفا سریع به داد بنده برسید خیلی لازم دارم بخدا

من یک پلان برای یه باغبون با رعایت تمام روابط فضا ها و تمام عرصه میخوام مثلا رابطه اشپزخونه با نشیمن چه طوری نزدیک هم با شه یا دور این پلان دوتا خواب و نشیمن و پذیرایی و انباری و تراس سرویس های بهداشتی و پارکینگ و اشپز خانه لظفا سایتم طراحی داشته باشه بهمراه درختان و ابنما واسه پروژه است

ممنونم ومتشکرم از شما
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/357768-کرکسیون-مقدمات-طراحی-معماری-1-و-2/page9

mohammad dg

عضو جدید
raha pania

دوست عزیزمن به دنبال پاسخم و قتی رویه لینک شما کلیک میکنم چیزی پیدا نمیکنم شما چرا اینو نوشتید

آخرین ویرایش:

mohammad dg

عضو جدید

من یک پلان برای یه باغبون با رعایت تمام روابط فضا ها و تمام عرصه میخوام مثلا رابطه اشپزخونه با نشیمن چه طوری نزدیک هم با شه یا دور این پلان دوتا خواب و نشیمن و پذیرایی و انباری و تراس سرویس های بهداشتی و پارکینگ و اشپز خانه لظفا سایتم طراحی داشته باشه بهمراه درختان و ابنما واسه پروژه است

ممنونم ومتشکرم از شما

توروخدا کمکم کنید خیلی عجله دارم کارم گیره بخدا

mohammad dg

عضو جدید
تو روخدا یکی کمکم کنه به دادم برسیدددد من تازه واردم یه پلان بدید خیر سرم برم تحویل بدم ممنون از شما

mohammad dg

عضو جدید

ممنونم ومتشکرم از شما

توروخدا کمکم کنید خیلی عجله دارم کارم گیره بخدا

raha pania

کاربر بیش فعال
دوست عزیز اون صفحه در تاپیک کرکسیون مقدمات طراحی 1 و 2 ،که درباره طراحی یه خونه برای باغبان توضیح داده ،یکم بگرد عزیزم ،من فقط قصدم کمک به شما بود

faribadarya25

عضو جدید
سلام بچه ها من پلان های خونه های قدیمی توی گرگان رو می خوام
ممنون میشم اگه کمکم کنید
میسییییییییییی

Fatimba

عضو جدید
سلام دوستان من نقشه ای اتو کدی لازم دار از آب یا منابع آبی تهران. کسی میتونه کمکم کنه؟ یا حداقل راهنماییم کنه از کجا گیر بیارمش؟ لطفا جواب بدین خیلی مهمه :(

misagh8900

عضو جدید
سلام. یه نقشه میخوام که طبقه همکف مغازه باشه و طبقه اول سه واحد داشته باشه. در ضمن اگه پلان های تیر ریزی و فونداسیون و شیب بندی و پارکینگ هم داشته باشه عالیه.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
در مورد خانه ي صلح يه سري مطلب با عكس و اينا لازم دارم
اگه راهنماييم كنين ممنون ميشم

فطریس

عضو جدید
دوستان به شدت به چندتا پلان و سایت پلان و... پایانه مسافربری (بین شهری) دارم هرکسی که یه همچین چیزی داره لطف میکنه در اختیارم بذاره؟

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

h.a.n.i.y.e.h

عضو جدید
سلام دوستان در مورد مجتمع مسكوني ليندن استراسه سايت پلانشو لازم دارم ....
هرچي درباره ش دارين بيزحمت بهم بديد...;)

m.ahmady

عضو جدید
سلام، من برای طرح 3 باید از برش طراحی کنم روی یه زمین شیب دار
موضوع هم موزه هست
اگرکسی کار روی زمین با توپوگرافی داره لطفا بذاره​

Fa&M

عضو جدید
سلام من پلان و تصویر یه  ویلای مسکونی دوبلکس و میخوام ک با اصول معماری پایدار طراحی شده باشه خواهشا اگه کسی داره کمکم کنه

_ speed _

عضو جدید
سلام میخواستم بدونم پلان دست چطوریه فقط باید دایره های بالای انگشتا ها رو بکشیم؟
اخه من دو تا دست کناره هم رو روی یه مربع ماکتش رو ساختم حالا باید پلانش رو هم بکشیم ولی من نمیدونم چطوریه ...این حالت دست یکمی کشیده شده (یعنی کج) و انگشت ها سمت یه مکان مثل قبله رو نشون میدن روی اون مربع ایستاده...پلانش رو نمیدونم باید چه شکلی بکشم با مقیاس1/250 هم هست...میشه کمک کنید؟ به نظرون باید اون تهی رو که یک مربع هست رو بکشم اخه اون تو دریاست و دست روی مربع..

اتودیش هم همین الان درستش کردم تا متوجه بشید خوب نشده چون خودم میخوام با گچ درست کنم دست رو تا حالت یه تندیس درست شه...

آخرین ویرایش:

vahidaz

عضو جدید
سلام.....اگه کسی پلان و نما وبرش از آثار معماران بزرگ داره.برای دانلود بزاره خیلی لازم دارم.

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.....اگه کسی پلان و نما وبرش از آثار معماران بزرگ داره.برای دانلود بزاره خیلی لازم دارم.

سلام...شما میتونید با مراجعه ب سایت wwwarchdaily.comو تایپ نام معمار یا نام اثر توضیحات وپلان و نما و عکسهایی از اون کار دریافت کنید.....

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میخواستم بدونم پلان دست چطوریه فقط باید دایره های بالای انگشتا ها رو بکشیم؟
اخه من دو تا دست کناره هم رو روی یه مربع ماکتش رو ساختم حالا باید پلانش رو هم بکشیم ولی من نمیدونم چطوریه ...این حالت دست یکمی کشیده شده (یعنی کج) و انگشت ها سمت یه مکان مثل قبله رو نشون میدن روی اون مربع ایستاده...پلانش رو نمیدونم باید چه شکلی بکشم با مقیاس1/250 هم هست...میشه کمک کنید؟ به نظرون باید اون تهی رو که یک مربع هست رو بکشم اخه اون تو دریاست و دست روی مربع..

اتودیش هم همین الان درستش کردم تا متوجه بشید خوب نشده چون خودم میخوام با گچ درست کنم دست رو تا حالت یه تندیس درست شه...

اره فق انگشتارو باید کشی..اگه مربع از آب بالا زده باید بکشیش..در غیر اینصورت نکش...

aydaaaa

کاربر بیش فعال
سلام من نمونه تجاری-خدماتی کوچیک نیاز دارم اگه چیزی دارید لطف کنید بهم بدین. ممنون:w27:

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز

سلام دوست خوبم شاید این نقشه ها کمکتون کرد
نقشه ویلا ساوا :#5
نقشه خانه ابشار :#345
نقشه موزه گوگنهام نیویورک:#1

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام......من چن تا عکس از نماهای لوکس و تاپ میخواستم....اگه کسی چنین عکس داره و ترجیحاخودش گرفته ممنون میشم برام بزاره....با تشکر فراوان

بالا