درخواست های مرتبط با: عکس ها و پلان

yaldayi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان ...
اگه پروژه ای جدیدساخت(معماری تاریخی نباشه) بر مبنای درونگرایی توی اقلیم شمال سراغ دارید معرفی کنید ممنون میشم...

zohre0011

عضو جدید
slm bache ha man be shedat be komak niyaz daram kasi hast ke 3d ya perspective cafishap .amfitaar baje restoran ketabkhone in chizaro dashte bashe
toroooo khoda komakam konid :cry: karam bad jor gire

zohre0011

عضو جدید
کمک فورییییییییییییییییییییی

کمک فورییییییییییییییییییییی

slm bache ha man be shedat be komak niyaz daram kasi hast ke 3d ya perspective cafishap .amfitaatr baje restoran ketabkhone in chizaro dashte bashe

toroooo khoda komakam konid :cry: karam bad jor gire

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان کسی اینجا پلان خونه ی روستایی برای اقلیم سرد نداره؟!

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.بچه ها من چن تا پلان از معمارای معروف میخوام...توروخدا اگه دارین در جریانم بذارین....خیلی نیاز دارم....

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
سلام.بچه ها من چن تا پلان از معمارای معروف میخوام...توروخدا اگه دارین در جریانم بذارین....خیلی نیاز دارم....

سلام دوست خوبم
نقشه ویلا ساوا :#5
نقشه خانه ابشار :#345
نقشه موزه گوگنهام نیویورک:#1

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم
نقشه ویلا ساوا :#5
نقشه خانه ابشار :#345
نقشه موزه گوگنهام نیویورک:#1

مرسی عزیزم...میشه اگ پلانی ب جز اینا هم داری برام بفرستی؟ممنون میشم...200تا پلان از معمارای معروف باید ارائه بدم ک 50تاشو دارم.....

M I N A

کاربر ممتاز
مرسی عزیزم...میشه اگ پلانی ب جز اینا هم داری برام بفرستی؟ممنون میشم...200تا پلان از معمارای معروف باید ارائه بدم ک 50تاشو دارم.....
خواهش میکنم،من فقط همینا رو تونستم پیداکنم این چن تا فایل کد بودبرا همین براتون گذاشتم ،ولی شمااون بالا ازجستجوی پیشرفته استفاده کن شاید بازپیداکنی، یا از اینجا تاپیک معمارای معروفو ببین
[h=1][/h]

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم،من فقط همینا رو تونستم پیداکنم این چن تا فایل کد بودبرا همین براتون گذاشتم ،ولی شمااون بالا ازجستجوی پیشرفته استفاده کن شاید بازپیداکنی، یا از اینجا تاپیک معمارای معروفو ببین

مرسی عزیزم..خیلی لطف کردی.

sky1368

عضو جدید
[h=2][/h]
با سلام من پلان مجموعه شوشتر نوو مدارک دیگه ای از اون میخاستم. ممنون میشم اگر کسی داره هرچه زودتر در اختیارم بذاره.:w27:

raha pania

کاربر بیش فعال
دوست عزیز کتاب مصادیق معماری ،تجزیه و تحلیل نقد شاهکارهای معماری خیلی کمکت میکنه ،اون تو هر چی میخوای هست ،حتی واسه ترمای دیگه هم کمکت میکنه

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز کتاب مصادیق معماری ،تجزیه و تحلیل نقد شاهکارهای معماری خیلی کمکت میکنه ،اون تو هر چی میخوای هست ،حتی واسه ترمای دیگه هم کمکت میکنه

فردا باید ببرم نمیرسم برم کتاب بخرم....سایتی چیزی میخواستم....

8811103

عضو جدید
سلام میتونی از سایت archdailyکمک بگیری. قسمت کارای معماران قدیمی بهت کمک میکنه حتماااا......
یا از سایت arcspace اونم کار معماران رو فقط داره کارتو راه میندازه.....
موفق باشی

M I N A

کاربر ممتاز

M I N A

کاربر ممتاز
بچه ها من پلان ها و مدارک کامل 5 تا خونه ی قدیمی تو کرمان رو میخوام.

سلام دوست خوبم به جمع ما خوش اومدی:gol:

پلان خانه امام جمعه کرمان(دانشکده پرستاری) : #58
و به این تاپیکو ببین شاید باز نمونه از خانه های کرمان باشه :
[h=1][ابنیه سنتی ایران] خانه های قدیمی[/h]

ojahan

عضو جدید
لطفا اگه کسی پلانی عکسی و یا برنامه فیزیکی از طرح یک ؛مرکز محله؛ داره برام بزاره
متشکرم

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان , امیدوارم که حال همگی خوبه. من ازتون عکسای دیزان داخلی دفتر کار یا مغازه رو میخوام. راستیتیش میخوایم داخل یه مغازه یا فروشگاه کامپیوتر و لپ تاپ رو دیزاین کنیم.....که هم خوشگل بشه و هم خرجش کم باشه....منتظر عکساتونم دوستان

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان , امیدوارم که حال همگی خوبه. من ازتون عکسای دیزان داخلی دفتر کار یا مغازه رو میخوام. راستیتیش میخوایم داخل یه مغازه یا فروشگاه کامپیوتر و لپ تاپ رو دیزاین کنیم.....که هم خوشگل بشه و هم خرجش کم باشه....منتظر عکساتونم دوستان

سلام دوست خوبم به تاپیکای زیر مراجعه کنید.

دکوراسیون اداری ودفترکار

دکوراسیون فروشگاه

mohammad dg

عضو جدید
با سلام دوستان لطفا سریع به داد بنده برسید خیلی لازم دارم بخدا

من یک پلان برای یه باغبون با رعایت تمام روابط فضا ها و تمام عرصه میخوام مثلا رابطه اشپزخونه با نشیمن چه طوری نزدیک هم با شه یا دور این پلان دوتا خواب و نشیمن و پذیرایی و انباری و تراس سرویس های بهداشتی و پارکینگ و اشپز خانه لظفا سایتم طراحی داشته باشه بهمراه درختان و ابنما واسه پروژه است

ممنونم ومتشکرم از شما

توروخدا کمکم کنید خیلی عجله دارم کارم گیره بخدا

آخرین ویرایش:
بالا