درخواست های مرتبط با:سایت پلان و تحلیل سایت

dthed

عضو جدید
سلام بیزحمت سایت پلان پایانه اتوبوس رانی درون شهری بیهقی تهران ( نزدیک شهروند ) . ممنون

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
من به يه كار كامل از يه معمار معروف احتياج دارم
يه كار كامل
كار فرانك لويد رايت رو انتخاب كردم خانه ابشار
نقشه هاي خانه ابشار رو دارم اما نميتونم پلانشو بخونم
به يه لكه گذاري زا طرح احتياج دارم كه همراه با معرفي فضاها داره
توضيح اينا نميخوام
يه تحليل خوب و گويا

مورد دوم به مدارك تحليل كامل از موزه هنري كمبيل احتياج دارم همه ي نقشه ها با مقاطع و مدارك
هر دوش خيلي فوريه
ممنون

imamin

عضو
درخواست پلان معکوس از گنبد آجری

درخواست پلان معکوس از گنبد آجری

سلام یه پلان معکوس از گنبدها و چهار طاقی های آجری که آجرکاریشون حصیری و ساده باشه میخواستم.
خیلی متشکر از کمکتون

Bgham

عضو جدید
سلام دوستان
به چند نمونه سایت پلان مربوط به طراحی مجتمع های مسکونی نیاز فوری دارم
خواهشی که دارم سریع جوابمو بدین زمان خیلی کمی دارم.
با تشکر

Bgham

عضو جدید
سلام دوستان
به چند نمونه سایت پلان مربوط به طراحی مجتمع های مسکونی نیاز فوری دارم
خواهشی که دارم سریع جوابمو بدین زمان خیلی کمی دارم.
با تشکر

دوستان در صورت امکان چند نمونه سایت پلان در اختیارم قرار بدید

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام
من به يه كار كامل از يه معمار معروف احتياج دارم
يه كار كامل
كار فرانك لويد رايت رو انتخاب كردم خانه ابشار
نقشه هاي خانه ابشار رو دارم اما نميتونم پلانشو بخونم
به يه لكه گذاري زا طرح احتياج دارم كه همراه با معرفي فضاها داره
توضيح اينا نميخوام
يه تحليل خوب و گويا

مورد دوم به مدارك تحليل كامل از موزه هنري كمبيل احتياج دارم همه ي نقشه ها با مقاطع و مدارك
هر دوش خيلي فوريه
ممنون
http://www.greatbuildings.com/buildings/Fallingwater.html

http://www.greatbuildings.com/buildings/Kimbell_Museum.html

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان کسی سایت پلانی در حد ده هزار متر بین انقلاب تا ولی عصر سراغ داره؟ینی زمین خالی باشه کاملا واسه پروژه این ترمم میخوام

+Sara+

عضو جدید
سلام دوستان...:gol:
اقلیم شهر مشهد رو میخواستم...خییییلی خییییلی فوریه!!!:cry:
خیییییییییییلی ازتون ممنون میشم اگه کمکم کنید!!!:redface:

• Like
واکنش ها: mpb

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان...:gol:
اقلیم شهر مشهد رو میخواستم...خییییلی خییییلی فوریه!!!:cry:
خیییییییییییلی ازتون ممنون میشم اگه کمکم کنید!!!:redface:

مشهد به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص كه درمنطقه مرزی بین شمال و جنوب خراسان قراردارد و همچنین تداخل جبهه‏های مختلف آب و هوایی، دارای آب و هوا و خصوصیات ویژه اقلیمی است و قسمت اعظم دشت مشهد- نیشابور، جزء اقلیم سرد و خشك و قسمتی از دشت مشهد - قوچان، نیم خشك و سرد و بخش كوچكی از بلندترین ارتفاعات رشته كوه های بینالود و هزار مسجد جزء اقلیم مرطوب سرد می‏باشد و در مجموع شهر مشهد دارای آب و هوای متغیر، اما معتدل و متمایل به سرد و خشك است و از تابستانهای گرم و خشك و زمستانهای سرد و مرطوب برخوردار است. بیشترین درجه حرارت در تابستانها 35 درجه بالای صفر و كمترین آن در زمستان 15 درجه زیر صفر و میزان بارندگی متغیر و میانگین بارندگی سالانه در مشهد حدود 253 میلیمتر می‏باشد.

+Sara+

عضو جدید
مشهد به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص كه درمنطقه مرزی بین شمال و جنوب خراسان قراردارد و همچنین تداخل جبهه‏های مختلف آب و هوایی، دارای آب و هوا و خصوصیات ویژه اقلیمی است و قسمت اعظم دشت مشهد- نیشابور، جزء اقلیم سرد و خشك و قسمتی از دشت مشهد - قوچان، نیم خشك و سرد و بخش كوچكی از بلندترین ارتفاعات رشته كوه های بینالود و هزار مسجد جزء اقلیم مرطوب سرد می‏باشد و در مجموع شهر مشهد دارای آب و هوای متغیر، اما معتدل و متمایل به سرد و خشك است و از تابستانهای گرم و خشك و زمستانهای سرد و مرطوب برخوردار است. بیشترین درجه حرارت در تابستانها 35 درجه بالای صفر و كمترین آن در زمستان 15 درجه زیر صفر و میزان بارندگی متغیر و میانگین بارندگی سالانه در مشهد حدود 253 میلیمتر می‏باشد.

خییییلی خییییلی ازتون ممنونم دوست عزیز!!!;)
میشه واسه طراحی و تحلیل و آنالیز یه سایت پلان-در همین شهر مشهد-هم کمکم کنید؟؟؟!!!
(اگه نمونه ی آماده ای دارید که مناسب شهر مشهد هستش و لطف کنید برام بذارید ازتون خییییلی خییییلی ممنون میشم!!!)

+Sara+

عضو جدید
خییییلی خییییلی ازتون ممنونم دوست عزیز!!!;)
میشه واسه طراحی و تحلیل و آنالیز یه سایت پلان-در همین شهر مشهد-هم کمکم کنید؟؟؟!!!
(اگه نمونه ی آماده ای دارید که مناسب شهر مشهد هستش و لطف کنید برام بذارید ازتون خییییلی خییییلی ممنون میشم!!!)

دوستان توروخدااااااااااا کمکم کنید!!!!!!!!!:cry:خییییییلی فوری فوتیه!!!!!!!!!:eek:

saze

عضو جدید
[h=2][/h]
سلام
لطفا چند نمونه سایت پلان(اگه امکان داره سایت پلان هنرستان).​

baran9060

عضو جدید
site analysis

site analysis

داخل این فایل pdfآیتم هایی رو که باید برای تحلیل سایت مد نظر داشته باشیم آورده شده:)

پیوست ها

• site analysis.pdf
    157 کیلوبایت · بازدیدها: 0

shaparak_7

عضو جدید
سلام یه پلان از ساختمان اسکلت فلزی 3 طبقه میخوام با زیر زمین البته ممنون

faegheh_ar

عضو جدید
سلام بچه ها... من نقشه ی اتوکد منطقه 1 تهران رو میخوام... کسی میتونه کمکم کنه اینجا؟ ( محله ی اوین رو میخوام)

vdi

کاربر فعال
سلام. همونطور کهazade -tft گفت، کتاب چگونه معمارانه طراحی کنیم 2 واقعا بدرد میخوره. ولی اگه نتونستی بخونیش، به طور خلاصه باید موارد زیر رو بررسی کنی:
دسترسی ها، هم جواری ها، جهت تابش نور، جهت وزش باد،(باد مزاحم) تاثیر فضاهای مجاور(مسکونی فرهنگی اداری و...).
قسمت دوم سوالتم متوجه نشدم.
اینجا یک سری سرفصل مطرح شده برای تاثیر فضاهای مجاور منبعی می شناسید آیا؟

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ...
اینجا پلان تحلیل میکنیـــد؟؟؟هوم؟؟؟
اگه کسی هست پلان موزه گوگنهایم +رایت رو واسم تحلیل کنه ... آخه من نمیدونم کجا گالری ها هستن کجا خدماته ... خیلی فوریه ...
ممنون میشم اگه کسی بلده یا چیزی داره راهنماییم کنه ...
موچکـــر ./

architecture77

عضو جدید
سایت شهرک

سایت شهرک

سلام دوستان.چند نمونه سایت پلان شهرک مسکونی میخوام.فایل اتوکد ترجیحا.فوریه.مــــیــــــــــــــــــــــسی

architecture77

عضو جدید
سایت شهرک

سایت شهرک

سلام دوستان.چند نمونه سایت پلان شهرک مسکونی میخوام.فایل اتوکد ترجیحا.فوریه.مــــیــــــــــــــــــــــسی

s.alikhani

عضو جدید
سلام دوستان!
من ی سایت 5000 متر مربعی برای طراحی موزه واسه پایان نامم میخوام!
کسی میتونه کمک کنه؟لطفااا!!!!!!
:confused:
خیلیییییی فوریه!!!البته مدارک کاملش رو میخوام!

asal_bh

عضو جدید
سلام دوستان.کسی اطلاعاتی درباره سایت هتل همای 2 مشهد داره؟واسه تحلیل سایت بهش احتیاج دارم.لطفا هر کی اطلاعاتی داره کمک کنه.خیلی فوریییییی احتیاج دارم.
ممنون.

bahar_hs

عضو جدید
دوستان من یه مطلب کلی راجع به چگونگی تحلیل سایت می خواستم . کسی چیزی داره ؟؟

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
دوستان من یه مطلب کلی راجع به چگونگی تحلیل سایت می خواستم . کسی چیزی داره ؟؟

سلام دوست خوبم مطالب این پست رو ببین شاید کمک کنه
آموزش تحلیل سایت - منبع کتاب آموزش طراحی معماری نوشته آرتور امید آذزی : #4

بالا