درخواست های مرتبط با:سایت پلان و تحلیل سایت

atieh68

عضو جدید
درخواست"طراحی سایت پلان"

درخواست"طراحی سایت پلان"

سلام لطفا برای من چندتا عکس از طراحی سایت پلان بگذارید:)

Bgham

عضو جدید
بچه ها لطفا اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره کمک کنه - من هم همین درخواست رو دارم.
با تشکر20-3-90

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

imamin

عضو
سوال"تفاوت بین پلان جانمایی و سایت پلان"

سوال"تفاوت بین پلان جانمایی و سایت پلان"

سلام عزیزان
یه سوال : فرق بین پلان جانمایی و سایت پلان چیه؟
اگه نمونه تصویری هم باشه ممنون میشم
دم شما گرم

SAW II

عضو جدید
درخواست راهنمایی"جهت طراحی یک آلبوم"

درخواست راهنمایی"جهت طراحی یک آلبوم"

سلام

دوستان برای درس طراحی فنی نیاز به طراحی یک آلبوم 100*70 دارم.
تنها مشکل من صفحه اول این آلبوم و نحوه ارائه هست..

مهندسین عزیز اگر در این مورد تجربه ای دارید ممنون میشم باز گو کنید.
با تشکر

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر من برای درس طراحی فنی همین یه صفحه ساده که اسمتو اینارو بنویسی کافیه چون طراحی فنی اصلا داستانش با طرح و بیان و اینجور چیزا فرق داره که جینگول میکردیم البومو من هم خودم هم همه همکلاسیام همین کارو کردن و یه صفحه ساده گذاشتن استادام اینجوری به نظرم بیشتر خوششون بیاد (برای طراحی فنی)

narchitect

عضو جدید
چگونه برای طرحم طراحی سایت کنم؟

چگونه برای طرحم طراحی سایت کنم؟

سلام من هفته دیگه تحویل پروژه دارم طرحمون در رابطه با موزه است ولی من هنوز طراحی سایت نکردم میشه کمکم کنین نمیدونم چه جوری طراحی کنم؟

proarc

عضو جدید
سلام
اگه با این سوال پیش برین و بتونین بهترین جوابش رو پیدا کنید می تونید به راحتی سایت تون رو طراحی کنید
چرا و چگونه؟
یه نکته دیگه هم هست و اون این کهدقت داشته باشید که مسیرها و فضاهای اطراف ،سایت پلان رو می سازن

narchitect

عضو جدید
آخه مگه کسی هم پیدا میشه جوابمو بده ؟ من تازه عضو شدم . مرسی از راهنمایی کوچکتون

sunshid

عضو جدید
سلام دوست تازه،خوش اومدی
سعی کن برای مسیرهایی که درنظر میگیری فرمی انتخاب کنی که با فرم کلی پلانت هماهنگ باشه و اونو تکمیل کنه.دقتکن که سیرکولاسیون و ارتباط بین مسیرهای تردد رعایت بشه و تمام راهها با همدیگه ارتباطداشته باشن.معمولا استادا از فرم چهار باغهای ایرانی که یکمی تغییر کرده باشن خیلی خوششون میاد.سعی کن آبنما ها و باغچه ها به پررنگ تر شدن و تعریف ورودیت کمک کنن.

sunshid

عضو جدید
در ضمن قبل ازطراحی سعی کن زیاد نمونه کار ببینی تا ذهنت واسه طراحی آماده بشه و یک سری ایده بگیری.
امیدوارم حرفای تکراریم به دردت بخوره

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام من هفته دیگه تحویل پروژه دارم طرحمون در رابطه با موزه است ولی من هنوز طراحی سایت نکردم میشه کمکم کنین نمیدونم چه جوری طراحی کنم؟

خوب مگه در طول ترم كركسيون نكردي؟
ترم چندي؟
نمونه كار ببين
فقط نمونه ببين

nima arc

عضو جدید
سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز

هرچند برای طراحی سایت ،پلان ،مقطع ،پرسپکتیو،نما ،دیاگرام ،بابل دیگرام ، ایدوئوگرام ،راندو ،شیت بندی ،باالاخره هرچیز که مربوط به طراحی و اسکیس زدن می باشد فقط با تمرین و یادگیری مشکلتان را می توانید حل کنید.
اما جند نکته را بهت توصیه می کنم آنها را رعایت کن شاید جواب بگیری:
نشان دادن دسترسی سواره ،پیاده ،باد مطلوب ،باد نامطلوب،دسترسی اصلی ،دسترسی فرعی ،فضای مثبت و منفی حجم بنا ، جهت سایه ،فضای سبز ،توپو گرافی محیط ، ویژگی سایت و.......

SAW II

عضو جدید
برای همین طرح ساده هم ایده ای نیست؟
به هر حال نوشتن یک اسم و ... فکر نکنم زیاد جالب از آب در بیاد

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
برای همین طرح ساده هم ایده ای نیست؟
به هر حال نوشتن یک اسم و ... فکر نکنم زیاد جالب از آب در بیاد
بازم میل خودته اما طراحی فنی یه درس جدیه به قول یکی از استادامون میگه هیچوقت کار جدیتونو با کاره شوخی قاطی نکنین تو شیتاتون منظورش از کار شوخی عکس ماکت و راندو و تحلیلو اینجور چیزا بود منظورش از کار جدیم نما و مقطع و پلانای مهنذسی و اندازه گذاری شده بود
من جات باشم دیگه خیلی بخوام صفحه اول البوم درست کنم برای طراحی فنی! مثلا رو یه کاغذ سفید ساده اسمو اینامو مینویسم بعد یه مقوا مشکی ور میدارم میزارم روی همون کاغذ سفیدی که اسمو اینارو نوشتم او کادری که از زیرش اسم و اینا معلومه از مقوا مشکی کم میکنم دیگه نهایتش مثلایه تیکه از پلان یا نما یا مقطع رو با رنگ سفید و کمرنگ رو مقوا مشکیه پلات میگیرم یا میکشم

mamadeslo

عضو جدید
سلام به همگی میخام یه مسیری طراحی کنم که ریتم سکوت یا هیجان یا شادی و...داشته باشه لطفا کمکم کنین البته نمای این مسیر برام مهمi/QUOTE]

سلام
الان هنوز نیاز به کمک داری یا مسئله حل شده

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همگی میخام یه مسیری طراحی کنم که ریتم سکوت یا هیجان یا شادی و...داشته باشه لطفا کمکم کنین البته نمای این مسیر برام مهمi/QUOTE]

سلام
الان هنوز نیاز به کمک داری یا مسئله حل شده

دیدن اینا حتما کمکتون میکنه
http://www.google.com/search?um=1&h...on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=15c11f5012b9df41

SMTY

عضو جدید
سلام هم رشته اگه حال و حوصله کارکردن داری برو تو ترکیب اشکال هندسی (مثلث دایره مربع) باورت نمیشه یک چیز خارقالعده است.smty

donya-70

عضو جدید
پلان موقعیت

پلان موقعیت

سلام
من دارم پلان موقعیت یه ساختمون ویلایی رو میکشم ...
میخواستم بدونم وقتی که میگه مثلا ضلع غربی ساختمون یه خیابون 16 متری ... من این 16 متری رو دقیقا باید 16 متر در نقشه بکشم ... ؟ مقیاس نقشم 1/100 هستش ...
بعد چطوری 16 متری باید باشه ؟
طولی یا عرضی ؟
ممنون

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
میخواستم بدونم وقتی که میگه مثلا ضلع غربی ساختمون یه خیابون 16 متری ... من این 16 متری رو دقیقا باید 16 متر در نقشه بکشم ... ؟ مقیاس نقشم 1/100 هستش ...
طولی یا عرضی ؟
ممنون
وقتی مقیاس 1/100 یعنی شما هر 1 متر رو باید 1 سانتی متر بکشی 16 متر میشه 16 سانتی متر

arch.mi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
طولی یا عرضی ؟
ممنون

اولی رو که هلن عزیز گفت.عرض خیابونت باید 16 باشه.

zohreh110

عضو جدید
سایت پلان

سایت پلان

نیاز به سایت پلان که در کنارش پارک باشد دارم .

JEN.Arc

کاربر بیش فعال
نمونه تجزیه و تحلیل سایت پلان( حتما دانلود کنید ) (بدردتون میخوره)

نمونه تجزیه و تحلیل سایت پلان( حتما دانلود کنید ) (بدردتون میخوره)

نبود کتاب های فارسی کامل در مورد تجزیه و تحلیل سایت و نقشه های معماری باعث گردیده دانشجویان زیادی را در اوایل طرح خود دچار مشکل شوند.

بخش های زیادی در تجزیه و تحلیل سایت پلان های پیشنهادی تاثیر دارند که فقط به صورت موردی باید آموزش کامل آن را ارائه داد تا شما عزیزان متوجه راحتی این کار شوید.
به همین خاطر برای اینبار نمونه ای تقریبا کامل از تجزیه و تحلیل یک سایت پیشنهادی را آماده کرده ایم تا شما عزیزان نهایت استفاده را از این مجموعه ببرید.

حجم : ۳٫۸۶ مگابایت

دانلود (لینک مستقیم)http://www.farsicad.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=60

رمز عبور : www.farsicad.com ( حتما با حروف کوچک تایپ شود )

masty

عضو جدید
مرسی از لطفتون فقط اگه میتونید از سایت پلان ها ی مسکونی هم بزارید

Hojjat.66

عضو جدید
سلام
طولی یا عرضی ؟
ممنون
دوست خوبم در نقشه ها هیج وقت طول خیابون منظور نمیشه
منظور از 16 پهنای خیابون هستش ( عرض)

بالا