درخواست های مرتبط با: سازه,دیتیل و جزئیات ساختمان

دانشجوی جوان

عضو جدید
سلام.میشه یکی لطف کنه و یه مقاله ای در مورد "مصالح نوین ساختمانی" به من بده.یا سایتشو معرفی کنه .آخه هرچی توی اینترنت search کردم مطلب به درد بخور و کاملی پیدا نکردم.ممنون میشم کمکم کنید.

دانشجوی جوان

عضو جدید
درخواست مقاله "مصالح نوین ساختمانی"

سلام.من ترم یک کاردانی معماری ام.میشه یکی لطف کنه و مقاله ای در مورد مصالح نوین ساختمانی واسه من جور منه؟؟!!:cry:هرچی اینور اونور رو گشتم چیزه به درد بخوری نبود.یه مطلب کامل میخوام.:redface:
ممنونتون میشم.:smile::gol:

Archi_Nick

عضو جدید
معنی چند لغت مصالحی؟؟؟

معنی چند لغت مصالحی؟؟؟

سلام به همه:smile:
من با چند تا لغت مربوط به مصالح ساختمانی مشکل دارم ..
اگه کسی معنی اینا رو میدونه کمکم کنه.....
ممنون;)
رگلاژ.....
ریپر بولدوزر...
رج آجر.............
تراشنه لوله........
زنجاب...........
پوتر سقف.....

اینا رو گید بازم دارم:cool:

Archi_Nick

عضو جدید
سلام.من ترم یک کاردانی معماری ام.میشه یکی لطف کنه و مقاله ای در مورد مصالح نوین ساختمانی واسه من جور منه؟؟!!:cry:هرچی اینور اونور رو گشتم چیزه به درد بخوری نبود.یه مطلب کامل میخوام.:redface:
ممنونتون میشم.:smile::gol:
سلام این موضوع ها به دردت میخوره؟
بتن گوگردی
شیشه های ساگا گلس(3 صفحه ولی جالبه )

همشون توی همین قسمت باشگاه هستش......

heliacalow

عضو جدید
سلام کسی میتونه ریز فضاهای دانشکده هنر رو بهم بگه؟:(

تا اونجا که به ما گفتن و من یادمه :کارگاه ،سایت ،سلف ،کلاس تئوری ،آتلیه ،بخش اداری ،آمفی تأتر ،یا سالن همایش ،سالن ورزشی پارکینگ ،اگه چیزه دیگه ای یادم اومد بهت می گم .;)

کیمیا صبا

عضو جدید
سازه در معماری

سازه در معماری

میخوام راجع به اطلاعاتی راجع به سازه که یه معمار موقع طراحی بهش نیاز داره صحبت بشه. فکر می کنم که اونچه که عمرانیا به صورت تئوری و فرمولی میخونن هیچ نمیتونه با طراحی همسو شه. از طرفیم میدونم معماری که سازه رو در حد نرمال ندونه افتضاحه.راهنمایی میخوام.مرسی.

vahid1900

عضو جدید
این درسته که معمار باید راجب به سازه یک طرح بدونه البته توی کشور ما یکم سازه ها قدیمی شده وای هنوز که ادر بعضی جا ها اشتباهاتی انجام می شه مثلا یک تیر اهن برای جلوگیری از خمش باید دوی بال تیر اهن و وسط اون یک صفحه جوش بخوره در صورتی که بعضی جا ها روی جان تیر اهن نصب می شه معماران می تونن سازه هم طراحی کنن معمار باید از نوع ستون ها بادبندها نوع سقف ها و.... اطلاعات کافی داشته باشه وگر نه عمرانی ها هر جور دلشون یخواد طرح تغییر می دن من زیاد از این کار ها دیدم شما اگه می خوهید از سازه چیز هایی بفهمید باید سر کارهای اجرایی بروید اونجا خیلی چیز ها رو می تونید یاد بگیرید حتی می تونید به عمرانی ها هم گیر بدید چون اونها خیلی تیوری کار می کنن.

Archi_Nick

عضو جدید
منم با کیمیا موافقم باید در باره سازه صحبت هایی بشه
راستش من از سازه تقریبا هیچی نمیدونم

دانشجوی جوان

عضو جدید

سلام.من دوست تازه وارد شما,دانشجوی ترم یکه معماری,ازتون خواهشی داشتم.میخواستم بببینم کسی میتونه یه مقاله ی توپ در مورد مصالح نوین ساختمانی واسم جور کنه؟؟؟!!!!:cry:خیییلییی ممنون میشم.

SAW II

عضو جدید
در مورد کامپزیت آلمینیوم

در مورد کامپزیت آلمینیوم

سلام
اگر میشه در مورد کامپزیت آلمینیوم منابع ای رو معرفی کنید تا بتونم یک تحقیق درست حسابی به استادم بدم !

البته باید بگم قبل از زدن تاپیک بخش رو دید زدم و یک تاپیک با همین عنوان هست ولی متاسفانه در اون هیچ چیزی جز ایمیل دوستان نبود.

اگر قرار هست فایلی رو برای دوستان بفرستید بهتره در این جا قرار بدهید تا همه استفاده ببرند
با تشکر

SAW II

dadashamir

عضو جدید
با سلام لطفا برام درمورد ضوابءو نحوه اجراي سازه هاي لوله اي بفرستيد

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی هست که نشریه 92 سازمان مدیریت و برنامه ریزی رو داشته باشه بذاره که دانلود کنیم؟
هر چی تو نت گشتم نتونستم دانلودش کنم.نیست.
این سایت برنامه بودجه هم که باز نمی شه.
یه سوال دیگه شما اطلاعی از دوره های اموزش رایگان مبحث 19 دارید؟
سازمان بهینه سازی مصرف سوخت برگزار می کنه.
رفتم تو سایتش که فرم ثبت نام و پر کنم ولی نمی شه!!!

heliacalow

عضو جدید
سلام خسته نباشید.
می بخشید من یه مشکل جدید پیدا کردم در مورد نمای ساختمانم .من یه ساختمان 4 طبقه دارم که 3 طبقه ی آن روی زمین و پلان 3 طبقه کاملا با هم فرق می کنه حالا می خوام دیواره های هر 3 طبقه شیشه بشه اما جدا از هم یعنی شیشه ی طبقات جدا از هم باشند اما در هر طبقه به هم متصل مثل 3 ردیف جدا که روی هم قرار گرفتن .آیا همچین شیشه ای که هم از نظر نور گیری و هم از نظر استحکام خوب باشه برای این ساختمان که دانشکده هنرو معماری هست وجود داره و اگه وجود داره می شه اسمشو بهم بگید تا من در مورد ش تحقیق کنم ؟

heliacalow

عضو جدید
یه سوال دیگه شما اطلاعی از دوره های اموزش رایگان مبحث 19 دارید؟

سلام .مبحث نوزده یه کتاب داره به اسمه فیزیک ساختمان .شاید این کتابو در کتابخانه بتونی پیدا کنی .فعلا در همین حد می تونم کمک کنم.:D

bannafsheh

عضو جدید
سلام یک سری اطلاعات راجب تعمیر و نگهداری سنگ در ساختمان همراه با عکس (قرنیز. سنگ در نما.اسکوپ. .....) مرسی

m-nema

عضو جدید
دوستان عزیز نمونه طرحهای دبیرستان 16 کلاسه میخواهم لطفا کمک کنید

:smile:
لطفا سئوالات و درخواستهای خودتون رو در مورد سازه و مصالح و ... در این تاپیک مطرح کنید .

آخرین ویرایش:

snrazzaghi

عضو جدید
سلام دوستای خوبم کسی میتونه در باره ضوابط سایت در طراحی مسکونی اطلاعاتی به من بده؟
اگه میشه کمکم کنید.

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یک سری اطلاعات راجب تعمیر و نگهداری سنگ در ساختمان همراه با عکس (قرنیز. سنگ در نما.اسکوپ. .....) مرسی
سلام
راجع به تعمیرو نگهداری سنگ ها فکر می کنم نشریه 55 سازمان مدیریت برنامه ریزی مطالبی داشته باشه.
می تونی کتابشو بخری یا از نت دانلود کنی.
راجع به عکس شاید بتونی از نت چیزی پیدا کنی.
آقا کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟
نشریه 92 رو می خوام

alma007

عضو جدید
بچه ها نمونه نقشه سازه ای و دیتیل یه پروژه جالب که سازش فضاکار باشه رو ندارین؟:redface:

البته توی مجله فرایند معماری ،اگه اشتباه نکنم شماره چهارمش، کامل در مورد ورزشگاهها وسازه های فضایی کارشده دراونها بحث شده ولی حیف که دیتیل ها و نقشه های کارهارو نذاشته:razz: ....

سلام بچه ها. کسی در مورد سقف های توفالی چیزی میدونه؟ آخه استاده سفت کاریمون اسمشو گفت بعدم خواست ازش یه اسکیس بزنیم. من اصلا نمیدونم چی هست!!!!!!!!!!!!:cry:لطفا زودتر کمکم کنین.

کنجکاو فعال

عضو جدید
سازه غشایی

سازه غشایی

کمک کمک
سلام

من یک پروژه در مورد معرفی سازه غشایی و انواعش(سازه چادری) دارم لطفا کمکم کنید مرسی:D

mohsen_k1639

عضو جدید
اطلاعات كامل در موردپله و انواع نرده

اطلاعات كامل در موردپله و انواع نرده

لطفا اگر اطلاعاتي در مورد طراحي انواع پله و انواع نرده براي پله داريد بفرستيد

mahi kuchulu

عضو جدید
کمک کنید دیتایل لازمم

کمک کنید دیتایل لازمم

دوستان من تعدادی دیتایل و مطلب وعکس در مورد های زیر میخوام ارایه دارم مطالبم کمه.ممنون میشم.
دیوار
سقف
شومینه
بخاری
کولر
روشنایی
کف
.....
کلا فضاهای غیر مرطوب:)

sara80

عضو جدید
سلام سازه های مدرن که در ساخت ترمینال ها بیشتر مورد استفاده قرار میگیره می خوام؟

ahmadfadat_2000

عضو جدید
تمناااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا

تمناااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا

سلام تورو خدا به دادم برسید
یه پلان می خوام بالای 200 متر
فاز یک و دو هر دو کامل
نما سکشن و هر چیز دیگر
تو رو خدا به دادم برسید
این آی دی هام
به هر کدام خواستید بفرستید
baoo-naghavi
red_spring_flowers

hfb2003

عضو جدید

papa231

عضو جدید
مواد افزودنی

مواد افزودنی

به نام خدا
با سلام :smile:من همین امروز عضو شدم
دانشجوی ترم 1 مهندسی معماری:)
در درس- کارگاه مصالح -باید در باره ی افزودنیها به مصالح ساختمانی کنفرانس بدم که 8 نمره پایان ترمه:cool:
من اطلاعات دقیقی ندارم:cry: و باید تو هفته آینده کنفرانس بدم:confused:
از دوستان خواهشمندم به من کمک کنند:heart:

بالا