درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

درخواست نرم افزار خود را در این تاپیک مطرح کنید

• nice

رای: 0 0.0%
  • normal

• bad

• مجموع رای دهندگان
    1
  • نظرسنجی بسته .

me_abdi

عضو جدید
تنظیمات ویندوز در pdms

تنظیمات ویندوز در pdms

من آخرین نسخه pdms همراه با کرک را تهیه کردم و لی بعد از نصب امکان ورود به محیط برنامه و ابجاد پروژه را ندارم که فکر می کنم از تنظیمات خاص ویندوز برای این برنامه ناشی باشد............دوستان محترم لطفا مرا راهنمایی فرمایید . متشکرم

mojsfr1984

عضو جدید
برای رفع مشکل گپ های کوچک. اولاً از اینکه مش شما تو گوشه های تیز به اندازه کافی ریز باشه اطمینان حاصل کنید. در ثانی در نرم افزار گمبیت در شاخه mesh>Face>set vertex type گوشه هاتون رو چک کنید که از نوع Corner باشن. و مهمتر از همه اینکه هر تغییری که تو مش یا تو مدلتون دادین حتماً Connect Face رو انجام بدین.;)

mojsfr1984

عضو جدید
یادم رفت بگم نوع مشتون هم خیلی مهمه.برای مش بندی اگه مشکلی با مش pave ندارین تو مش بندی face ها از مش بندی نوع Tri/Pave و تو مش بندی حجمتون اگه مدلتون سه بعدی باشه از Tet/hybrid و TGrid استفاده بکنید.

mojsfr1984

عضو جدید
salam
man mikham hododan20000nodo to gambit import konam , ama harkari mikonam nemisheh ,
plz ,age mitunid rahnamaim bokonid
mer30

فایلی رو که حاوی نود هاتون(نقطه ها) هستش چند قسمت بکنید.بعد هر یکی از فایلها رو تک تک ایمپورت کنید. به احتمال زیاد جواب میده. من این کارو با تعداد نقاط کمتر انجام دادم ولی با این تعداد نه. امتحان کنید نتیجه رو هم به من اطلاع بدین "لطفاً"

حمیدبابا

عضو جدید
سلام
من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک هستم
پایان نامه ام رو با گمبیت وفلوئنت کار میکنم
اگه خواستین میتونم چند تا از مسایلی رو که روشون کار کردم براتون بفرستم
فلوِِِِینت به درد سیالات میخوره؟

mojsfr1984

عضو جدید
در مورد سوالات فوق باید بگم که هر سه نرم افزار فوق مهم و پر کاربرد هستن اما هیچ کدام با دیگری سنخیت ندارن. یعنی اینکه به عنوان مثال فلوئنت مخصوص شبیه سازی پدیده های سیالاتی و اتقال حرارتی و مسائل احتراق و برخی مسائل شیمیایی به روش عددی هستش. در حالی که کریر مخصوص محاسبات تاسیساتی و HVAC هست. کتیا هم که آچار فرانسه هستش. یعنی هم می تونین توش مدلتون رو به صورت سه بعدی رسم کنین هم می تونین نقشه های سه نما از مدل سه بعدی تون بگیرین. هم می تونین توش تحلیل بارگذاری در مقیاس محدود انجام بدین. حتی طراحی مدارات الکتریکی و جدیداً هم فلوئنت یه ماژول برای محسط کتیا داده بیرون که می تونین فلوئنت رو تو محیط کتیا بیارین.

ولی در کل باید بگم که برای کارهای علمی دقیق سیالاتی و مخصوصاً برای دانشجویان کارشناسی ارشد که کد نویسی می کنن فلوئنت ابزار مناسبی برای ارزیابی نتایج با نتایج کدنویسی شده است.
اما برای دفاتر مهندسی تاسیسات و خدمات کریر خوبه و برای محیط های صنعتی که نیاز به تنوع امکانات نرم افزاری زیادی داره کتیا خوبه مخصوصاً برای طراحان صنعتی.

اگه بخواهیم مقایسه کنیم می تونیم
فلوئنت رو با ANSYS یا STAR CD یا AVL FIRE
کتیا رو با Mehanical desktop- Solid Wroks-Working Model-Adamz
و کریر رو با HVAC Solution Professional
مقایسه کنیم.

یعنی هر سه نرم افزار در زمینه خودشون سرآمد هستند و نمیشه هیچ کدوم رو با اون یکی مقایسه کرد.

آخرین ویرایش:

mojsfr1984

عضو جدید
لطفاً از موضوع تاپیک منحرف نشین.

اینجا باید یه محیط کاملاً علمی و فنی باشه نه محلی واسه حراّفی و تیکه انداختن به همدیگه.

در ضمن هر کسی در مورد دانلود کردن یا نکردن برنامه مختاره. هر کسی که احساس می کنه احتمالاً مشکلی در اجرای این برنامه یا نصبش پیش بیاد می تونه اونو از یه جای دیگه تهیه کنه. هدف اون کسی که این تاپیک رو زده هر چی باشه نتیجه کارش مثبته. پس شایسته قدردانی هستش.
اگه کسی واقعاً دلسوزتر از ایشون هستش و می خواد به قول خودش دیگه هیچ کس سر کار نباشه. به جای این همه ایراد گیری، همون نسخه سالم رو به همراه کرکش این جا قرار بده تا همه به صورت رایگان استفاده کنن وگرنه همون بهتر که یه گوشه وایسه و اعتراض نکنه تا فضای تاپیک اینجوری آلوده نشه.
اگه قصد انتقاده با یه تذکر ساده در مورد ایراد نرم افزار یا کرکش و یا همون طور که گفتم با ارائه یه نرم افزار بدون ایراد قابل حله.

hamidreza parsi

عضو جدید
نرم افزار

نرم افزار

سلام.من از شما میخوام که واسه من نرم افزار solid 2007 باebookeshبزارید ممنون.;)

pdms.ir

عضو جدید
من آخرین نسخه pdms همراه با کرک را تهیه کردم و لی بعد از نصب امکان ورود به محیط برنامه و ابجاد پروژه را ندارم که فکر می کنم از تنظیمات خاص ویندوز برای این برنامه ناشی باشد............دوستان محترم لطفا مرا راهنمایی فرمایید . متشکرم
از یوزر نیم و پس.ورد زیر استفاده کنید
user name : SYSTEM
pass : XXXXXX

prodGnius

عضو جدید
اگه امکان داره لطف کنید و لینک نرم افزار catia V6R2009 را برای دانلود بگذارید.
ممنون
آرین

imant1361

عضو جدید
سلام اگر امکان دارد چندتا ازمسائلی که کارکردینو باسم بفرستید ممنون میشم. در ضمن من دارم جریان حول پره بالگرد را با fluent بررسی می کنم ولی در مرحله initialize پیغام خطا زیر داده می شود نمی دانم اشکال کارم کجاست ؟ آیا شما می دانید باید چکار کنم.
"specific_heat_by_T_integral:invalid lower bound T0<= 0)".

alzizou

عضو جدید
simdesigner

simdesigner

سلام .
اگر ممکن هست نرم افزار sim designer for catia R17 رو برای دانلود بزارید . خیلی ممنون

vaheb

عضو جدید
سلام
سلام قربان.من اسمم علی هستش:smile:.خیلی خوشبختم.دانشجوی مکانیکم.
می تونم بپرسم کجا درس میخونید؟چقدر خوندید تا ارشد قبول شدید؟ممنونم.

vaheb

عضو جدید
سلام
سلام قربان.من اسمم علی هستش:smile:.خیلی خوشبختم.دانشجوی مکانیکم.
می تونم بپرسم کجا درس میخونید؟چقدر خوندید تا ارشد قبول شدید؟ممنونم.

emohammadi

عضو جدید
سلام
من با نصب فلوئنت و گمبیت مشکل دارم.تا حالا سه تا CD استفاده کردم اما نصب نشده است.می شه راهنمايی کنيد چه کار باید بکنم؟

خرم اباد

عضو جدید
مطلب جوشکاری

مطلب جوشکاری

بهترین مطالب راجه به جوشکاری برق و گازه ÷یشرفته دارم هر کی خواست یه امار بده براش بزارم:confused::)

mm.salemi

عضو جدید
سلام دوست عزیز. من نسخه Fluent 6.3 رو دارم . همچنین Gambit 2.2 و Exceed 2006 رو هم دارم. من اهواز هستم. اگه دوست داشتی با این شماره تماس بگیر تا واست پست کنم. راجع به هزینشم با هم صحبت می کنیم. موفق باشی. ;) 09358037780 سالمی