درخواست مقاله انگليسي با ترجمه ؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behraniha

عضو جدید
با سلام . دوستان من يك مقاله انگليسي با ترجمه در مورد خطوط انتقال توزيع ميخواستم . تا 4 برگ كافي است . در صورت امكان چند تا مقاله معرفي كنيد . با سپاس فراوان

M e t a l l i c

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان ! بنده دانشجوی کاردانی رشته برق صنعتی هستم ! یه تحقیق تو درس زبان فنی بهمون دادن ! اینه که 10 صفحه به بالا مطلب انگلیسی بهمراه ترجمه در مورد قطعات برقی مثلا : یا رله باشه یا کنتاکتور یا هر چیز برقیه دیگه !! ممنون میشم اگه برام بذارید !

M e t a l l i c

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان ! بنده دانشجوی کاردانی رشته برق صنعتی هستم ! یه تحقیق تو درس زبان فنی بهمون دادن ! اینه که 10 صفحه به بالا مطلب انگلیسی بهمراه ترجمه در مورد قطعات برقی مثلا : یا رله باشه یا کنتاکتور یا هر چیز برقیه دیگه !! ممنون میشم اگه برام بذارید !
آقا من به این مقاله خیلی احتیاج دارم کسی نمی تونه برام پیدا کنه ؟×

hosseinassar

مدیر ارشد
با سلام . دوستان من يك مقاله انگليسي با ترجمه در مورد خطوط انتقال توزيع ميخواستم . تا 4 برگ كافي است . در صورت امكان چند تا مقاله معرفي كنيد . با سپاس فراوان
آقا من به این مقاله خیلی احتیاج دارم کسی نمی تونه برام پیدا کنه ؟×

برای کی(when) می خواین؟

ojaghi.mohammad

عضو جدید
سلام عزيز.منم دقيقآ يه همچين چيزي ميخوام.واقعآ ممنون ميشم بتوني كمكي كني.

ojaghi.mohammad

عضو جدید
سلام.منم دقيقآ يه همچين چيزي ميخوام.نكنه تو يه دانشگاه باهميم.من آزاد تهران جنوبم.شما چي؟

moein

عضو جدید
در مورد ترموکوپل باشه به دردت مبخوره؟

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره، خوبه من دیده بودمش این مقاله رو(در مورد ترموکوپل) اما الان لینکش رو پیدا نمی کنم، اگه میشه لطف کن و لینک ترجمش رو بذار ممنون
با سلام
در اینجا http://www.iran-eng.ir/images/misc/paperclip.gif زبان تخصصی برق
می تونید مقالات مربوط به زبان تخصصی را پیدا کنید
لطفا تنها در تاپیک های درخواست از این به بعد درخواست بدین
تاپیک قفل شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا