سلام بچه ها میخواستم ببینم کسی در رشته لجستیک زنجیره تامین در مقطع کارشناسی در این تالار هست

hamidi

عضو جدید
سلام تا جایی که من اطلاع دارم هنوز مقطع کارشناسی برای لجستیک گذاشته نشده :redface:

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
:) اگر کسی هست لطفا به چند مورد سوال من جواب بده
سلام دوست عزیز - در چه موردی نیاز به کمک دارید - من یه تاپیک با عنوان زنجیره تامین در بخش گذاشتم - شما ابتدا اون قسمت را مطالعه بفرمایید اگر باز هم سوال داشتید در خدمتم -
با تشکر
این هم لینک
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/303863-زنجیره-تامین-Chain-supply

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز - در چه موردی نیاز به کمک دارید - من یه تاپیک با عنوان زنجیره تامین در بخش گذاشتم - شما ابتدا اون قسمت را مطالعه بفرمایید اگر باز هم سوال داشتید در خدمتم -
با تشکر
این هم لینک
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/303863-زنجیره-تامین-Chain-supply
تالارمون داره جون میگیره

hamidi

عضو جدید
منم فکر کردم جدیده ولی موضوعش برام جالب بود آخه خودم هم دنبال جواب این سوال بودم

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام تا جایی که من اطلاع دارم هنوز مقطع کارشناسی برای لجستیک گذاشته نشده :redface:
درسته هنوز این مبحث به صورت واحدی در کارشناسی تدریس نمی شود - اما به صورت واحدهای مرتبط با برنامه ریزی تولید - و مدیریت جامع تولید به صورت تیتر وار اشاره می شود - مباحث کامل را در بخش مدیریت تولید در کارشناسی ارشد در ایران خواهید یافت - اگرچه در خارج از کشور رشته مدیریت لجستیک به عنوان یه واحد (course ) جداگانه در کارشناسی و یک رشته کاملا مجزا در قالب مهندسی ساخت (manufacturing ) و همچنین مدیریت لجستیک تامین تدریس می شود .

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام دوستان شرمنده یکذره با تاخیر جواب میدم من کاردانی لجستیک هستم و تا اونجایی که تحقیق کردم کشور ایران هنوز کارشناسی رو نیاورده اخه ما اولین کاردانی لجستیک هستیم شاید به این دلیل هنوز کارشناسی رو نذاشتن ولی کارشناسی ارشد لجستیک رو ئانشگاه شریف و امیر کبیر داره البته دانشگاه های ترکی هم اینطور که یکی از اساتیدمون میگفت داره هر سوالی که داشتی میتونی بهم ایمیل بزنی آدرسم اینه (hamid_marefat_051@yahoo.com) در هر صورت در خدمتم

بالا