درخواست تالار تهران شمال

loren

عضو جدید
هرچی میگردم این لیست بالارو انواع و اقسام دانشگاه آزادارو میبینم جز دانشگاه خودمونو !
چرا تهران شمال که زیر مجموعه یک دانشگاه های آزاده نیست و قزوین دو تا تالار اختصاصی داره ؟؟؟؟؟
:surprised:

358

عضو جدید
منم خیلی تعجب کردم :( ولی الان خوشحال شدم یکی از هم دانشگاهیام اینجاست :))

mgh.ptr

عضو جدید
تهران شمال

تهران شمال

سلام دوستان...
اتفاقا منم خیلی تعجب کردم که مثلا تاپیک دانشگاه تهران مرکز ایجاد شده و این همه هم موضوعات متنوع و بحث های داغ دارن..
و همین طور تاپیک دانشگاه های جاهای خیلی دور از تهران ساخته شده ولی صحبتی از تهران شمال نیست...
البته تهران شمال که از لحاظ آموزشی و اساتید در سطح بالایی قرار داره قطعا نسبت به دانشگاه آزادای دیگه...
یادمه دوستم از مدیران آموزش که سوال میکردن که چرا انقدر اذیت می کنین؟ به رتبه ی بالای آموزشیشون افتخار می کردن.
ولی خب می دونیم هممون که محیط دانشکده هاش و امکاناتش در سطح الف نیست.من فکر میکنم انتقال به حکیمیه (که دارن میسازنو انسانی ها هم رفتن) خیلی چیزا رو راجع به این دانشگاه تغییر بده.
خوشحالم که درخواست ایجاد تاپیکش رو دادی.
حتما هممون کمک می کنیم...:gol:

Chemist Man

عضو جدید
سلام به همه ي بر و بچ دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران شمال!:)
و سلام خدمت شما كه الان فكر ميكني رفتيم حكيميه!!!
طبق اخبار سايت روابط عمومي دانشگاه حدودا 4 سال طول ميكشه كه پرديس حكيميه كاملا آماده بشه!:surprised:
ضمنا آخه چرا تالار دانشگاه ما وجود نداره؟ آخه چچچررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!:w39:

loren

عضو جدید
چقدر مظلومیم آخه
نه بابا فکر نمیکنم انتقال به حکیمیه هم چیزی رو درست کنه ماها صدامون در نمیاد
خوب نزدن هم نزدن اشکالی نداره ما عادت داریم حق مونو بخورن :دی بیاید خودتونو معرفی کنید ورودی چه سالی چه رشته ای ؟؟؟

loren

عضو جدید
سلام دوستان...
اتفاقا منم خیلی تعجب کردم که مثلا تاپیک دانشگاه تهران مرکز ایجاد شده و این همه هم موضوعات متنوع و بحث های داغ دارن..
و همین طور تاپیک دانشگاه های جاهای خیلی دور از تهران ساخته شده ولی صحبتی از تهران شمال نیست...
البته تهران شمال که از لحاظ آموزشی و اساتید در سطح بالایی قرار داره قطعا نسبت به دانشگاه آزادای دیگه...
یادمه دوستم از مدیران آموزش که سوال میکردن که چرا انقدر اذیت می کنین؟ به رتبه ی بالای آموزشیشون افتخار می کردن.
ولی خب می دونیم هممون که محیط دانشکده هاش و امکاناتش در سطح الف نیست.من فکر میکنم انتقال به حکیمیه (که دارن میسازنو انسانی ها هم رفتن) خیلی چیزا رو راجع به این دانشگاه تغییر بده.
خوشحالم که درخواست ایجاد تاپیکش رو دادی.
حتما هممون کمک می کنیم...:gol:

این ضیایی هم پدر همه رو در آورده ...

mgh.ptr

عضو جدید
سلام...

من کامپیوتر 87 ام...تو چی؟
ضیایی آره قبول دارم ولی دقت کردی آدم وقتی سر کلاس ضیایی میشینه حداقل تا یک هفته بعدش انگیزه و تلاشش برای درس خوندن خیلی بیشتر میشه؟
من خودم باهاش کلاس ندارم ولی گاهی میرم سر کلاسش میشینم...کل اون هفته رو فقط تو فکر درسم :)

loren

عضو جدید
سلام من 88 ام
آره خوب زیاد حالیشه ولی معمولا به نفع ماها نیست !

ali_mlk6001

عضو جدید
کامپیوتر تهران شمال

کامپیوتر تهران شمال

به به جمع بچه های کامپیوتر اینجا حمعه
من 84ای بودم ولی الان فارغ التحصیل شدم.
خوش بگذره بهتون با ضیایی

hamed3d

عضو جدید
الان که وضع دانشگاه تعریفی نداره
اما ما انجمن داریم
www.unifo.ir