تهران شمال

niloo_tfm

عضو جدید
برای بچه های تهران شمال!خصوصا فنی و خصوصا مهندسی شیمی :دی

Flamenc0

عضو جدید
سلام بچه ها...من تازه ارشد مهندسی شیمی-پلیمر تهران شمال قبول شدم... از بچه های مهندسی شیمی کسی اینجا هست؟؟...راضی هستین؟؟
برای بچه های تهران شمال!خصوصا فنی و خصوصا مهندسی شیمی :دی

Flamenc0

عضو جدید
سلام...مرسی که جواب دادید...من تازه اونجا قبول شدم...می خواستم ببینم ثبت نامش کی هست؟؟ چه مدارکی می خوان؟؟...توی سایت دانشگاه که چیزی نزده بود...هرچقدرم زنگ می زنم یا اشغاله یا جواب نمی دن...یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که به دخترا خوابگاه می دن؟؟
در کل شما راضی هستین از اونجا؟؟؟
سلام من داشنجو ارشد تهران شمال هستم. شیمی

soli456

عضو
سلام . منم امسال ارشد قبول شدم ،ارشد شیمی - فرایند

لینک اطلاعات مربوط به ثبت نام و شهریه ارشد

شهریه ثابت : 1.105.180 تومن
شهریه هر واحد نظری : 71.225 تومن
شهریه هر واحد عملی : 96.295 تومن

اگه ترم اول 12 واحد بدن ، روز ثبت نام باید 1.960.000 باید پرداخت کرد

آخرین ویرایش:

Flamenc0

عضو جدید
این کاری که ما کردیم اسمش ثبت نام بود واقعاً ؟!!!:mad:
من که فقط یه تشکیل پرونده برام دادن گفتن برین چهارشنبه (فردا) تماس بگیرین تازه اون موقع می خوایم تصمیم بگیریم که کیا ترم مهر بیان کیا بهمن !!!!...با این وضعیتی که من اونجا دیدم بعید می دونم چهارشنبه هم جواب بدن !!!!
کیا تونستن ثبت نام کنن ؟

soli456

عضو
سلام
خبر جدیدی نشده ؟
ترم دو از کی شروع میشه ؟ من میترسم سر ترم دو هم همون برنامه های موقع ثبت نام پیش بیاد

Flamenc0

عضو جدید
سلام ... شما هم قرار شد از ترم بهمن برید؟؟
طبق تقویم آموزشی که تو سایت زده : http://amouzeshi.iau-tnb.ac.ir/LinkClick.aspx?fileticket=Lt91v9rNWiM%3d&tabid=379&mid=895
ثبت نام ترم دو : 28 دی تا 10 بهمن
شروع کلاس ها : 12 بهمن

من نمی دونم چند نفر موندن برای ترم دو...می ترسم نکنه فقط من باشم از همه جا بی خبر :cry:

سلام
خبر جدیدی نشده ؟
ترم دو از کی شروع میشه ؟ من میترسم سر ترم دو هم همون برنامه های موقع ثبت نام پیش بیاد

soli456

عضو
سلام ... شما هم قرار شد از ترم بهمن برید؟؟
طبق تقویم آموزشی که تو سایت زده : http://amouzeshi.iau-tnb.ac.ir/LinkClick.aspx?fileticket=Lt91v9rNWiM%3d&tabid=379&mid=895
ثبت نام ترم دو : 28 دی تا 10 بهمن
شروع کلاس ها : 12 بهمن

من نمی دونم چند نفر موندن برای ترم دو...می ترسم نکنه فقط من باشم از همه جا بی خبر :cry:

ممنون
تعداد که زیاد بود
ولی معلوم نیست برای بهمن ، باقی بچه ها رو هم بر میدارن ، یا میگن ظرفیت ندارن

Flamenc0

عضو جدید
نه دیگه نمی تونن همچین کاری بکنن ... واسه اونایی هم که افتادن ترم بهمن یه ثبت نام اولیه کردن...62 تومن گرفتن و یه برگه دادن که توش شماره دانشجوئی و رمز عبور دادن برای ورود به سایت و انتخاب واحد...یعنی دیگه دانشجوی این دانشگاه محسوب شدی که شماره دانشجویی صادر شده ....فقط ممکنه انتخاب واحدشون دوباره بی برنامه باشه !!!

ممنون
تعداد که زیاد بود
ولی معلوم نیست برای بهمن ، باقی بچه ها رو هم بر میدارن ، یا میگن ظرفیت ندارن

soli456

عضو
نه دیگه نمی تونن همچین کاری بکنن ... واسه اونایی هم که افتادن ترم بهمن یه ثبت نام اولیه کردن...62 تومن گرفتن و یه برگه دادن که توش شماره دانشجوئی و رمز عبور دادن برای ورود به سایت و انتخاب واحد...یعنی دیگه دانشجوی این دانشگاه محسوب شدی که شماره دانشجویی صادر شده ....فقط ممکنه انتخاب واحدشون دوباره بی برنامه باشه !!!

آره درسته ، من انتخاب واحد هم کرده بودم ، یه جلسه سر کلاس حرارت هم رفتم دی: روز سه شنبه
ولی فرداش ، همه چیز به هم ریخت
من 2 تومن رو هم واریز کرده بودم ، برنداشتم ، گفتم بردارم ، خرج میشه ، بهمن ماه دوباره پول جور کردن مشکل میشه

Flamenc0

عضو جدید
چرا همه چیز به هم ریخت؟؟؟ ...یعنی گفتن نمی شه بیاین برید از همون بهمن بیاید؟؟ ... شما گرایشتون چی بود؟؟

آره درسته ، من انتخاب واحد هم کرده بودم ، یه جلسه سر کلاس حرارت هم رفتم دی: روز سه شنبه
ولی فرداش ، همه چیز به هم ریخت
من 2 تومن رو هم واریز کرده بودم ، برنداشتم ، گفتم بردارم ، خرج میشه ، بهمن ماه دوباره پول جور کردن مشکل میشه

soli456

عضو
چرا همه چیز به هم ریخت؟؟؟ ...یعنی گفتن نمی شه بیاین برید از همون بهمن بیاید؟؟ ... شما گرایشتون چی بود؟؟

چون تعداد دانشجویانی که واسه ثبت نام اومده بودن ، زیاد شد
اینا هم واسه 10 نفر جا داشتن ، که بیشترشون رو از مشمول ها برداشتن
فرایند

Flamenc0

عضو جدید
عجب ...پس اینطور که پیداست من نه تنها برای ترم بهمن تنها نیستم بلکه دوباره همون شلوغی روز ثبت نام رو در پیش داریم !!!!!
راستی برای انتخاب واحد حتماً باید بریم خود دانشگاه؟؟؟ آخه یکی از اینائی که ثبت نام کرده بود می گفت حتماً باید موقع انتخاب واحد اونجا باشی چون یه سری درسا رو با توجه به گرایشت اگه جبرانی بخوری باید بهت بدن یا مثلاً یه سری درسا رو برات باز کنن !! ولی من یکی دیگه از بچه ها رو هم سراغ دارم که خودش انتخاب واحد کرده بود !! بالاخره ما نفهمیدیم کی درست می گه !

چون تعداد دانشجویانی که واسه ثبت نام اومده بودن ، زیاد شد
اینا هم واسه 10 نفر جا داشتن ، که بیشترشون رو از مشمول ها برداشتن
فرایند

soli456

عضو
عجب ...پس اینطور که پیداست من نه تنها برای ترم بهمن تنها نیستم بلکه دوباره همون شلوغی روز ثبت نام رو در پیش داریم !!!!!
راستی برای انتخاب واحد حتماً باید بریم خود دانشگاه؟؟؟ آخه یکی از اینائی که ثبت نام کرده بود می گفت حتماً باید موقع انتخاب واحد اونجا باشی چون یه سری درسا رو با توجه به گرایشت اگه جبرانی بخوری باید بهت بدن یا مثلاً یه سری درسا رو برات باز کنن !! ولی من یکی دیگه از بچه ها رو هم سراغ دارم که خودش انتخاب واحد کرده بود !! بالاخره ما نفهمیدیم کی درست می گه !

بـــله
از اونجایی که به این دانشگاه ازاد هیچ اعتباری نیست ، بهتره حضور داشته باشین
همه درست میگن ، چون شرایط برای همه یکی نیست
به من 3 واحد اضافه دادن
به یه نفر دیگه ، 14 واحد ، چون گرایشش مهندسی نبود تو کارشناسی
یه نفر دیگه ، دیر رسیده بود ، ظرفیت پر شده بود ، ولی چون ترم آخر بود ، یه ظرفیت براش اضافه کردن (همون درس رو براش باز کردن) ، اونم سریع رفت و تو انتخاب واحد برش داشت
الانم که ثبت نام رو زدن 28 آذر تا 10 بهمن
تو این 12 روز معلوم نیست چند بار بامبول در بیارن معلوم نیست
من اگه بتونم ، هم 28 میرم ، هم 10 ام

Flamenc0

عضو جدید
اصلاً چه واحد هایی باید برداریم؟؟ ... خود دانشگاه ترم اولو می ده یا اینکه خودمون باید انتخاب کنیم؟؟؟
این 28 تا 10 که زده یعنی همه با همه انتخاب واحدشون؟!؟! ... رشته ها رو جدا نمی کنن؟! ...خیلی بی برنامه می شه که !!

بـــله
از اونجایی که به این دانشگاه ازاد هیچ اعتباری نیست ، بهتره حضور داشته باشین
همه درست میگن ، چون شرایط برای همه یکی نیست
به من 3 واحد اضافه دادن
به یه نفر دیگه ، 14 واحد ، چون گرایشش مهندسی نبود تو کارشناسی
یه نفر دیگه ، دیر رسیده بود ، ظرفیت پر شده بود ، ولی چون ترم آخر بود ، یه ظرفیت براش اضافه کردن (همون درس رو براش باز کردن) ، اونم سریع رفت و تو انتخاب واحد برش داشت
الانم که ثبت نام رو زدن 28 آذر تا 10 بهمن
تو این 12 روز معلوم نیست چند بار بامبول در بیارن معلوم نیست
من اگه بتونم ، هم 28 میرم ، هم 10 ام

soli456

عضو
اصلاً چه واحد هایی باید برداریم؟؟ ... خود دانشگاه ترم اولو می ده یا اینکه خودمون باید انتخاب کنیم؟؟؟
این 28 تا 10 که زده یعنی همه با همه انتخاب واحدشون؟!؟! ... رشته ها رو جدا نمی کنن؟! ...خیلی بی برنامه می شه که !!

4 تا درس پایه : ترمو ، راکتور ، مهندسی و یه درس با توجه به گرایش ، برای من حرارت
اینا میشه 12 واحد
سقف انتخاب واحد هم 14 هست

چرا ، به احتمال زیاد مشخص میکنن چه روزایی برای شیمی هست ، ولی بازم هیچ اعتباری نیست

Flamenc0

عضو جدید
کجای سایت دانشگاه می شه لیست دروسی که هر ترم باید انتخاب کنیم رو بر اساس رشته گرفت؟؟؟ من ارشد پلیمرم نمی دونم چه درسائی رو باید انتخاب کنم !!

Flamenc0

عضو جدید
واقعاً ؟؟ ... از کجا فهمیدید رفته حکیمیه؟؟
زمان انتخاب واحد م شیمی ارشد رو هم زدن 30 دی ... این ساعت 23:59-00:01 که زدن یعنی چی؟؟؟... یعنی همه توی همین ساعت با هم وارد سیستم انتخاب واحد می شن؟؟ ... من تو دانشگاه قبلیم هر کس ساعت انتخاب واحدش جدا بود آخه!!
مثل اینکه دانشگاه رفت حکیمیه:confused:

soli456

عضو
واقعاً ؟؟ ... از کجا فهمیدید رفته حکیمیه؟؟
زمان انتخاب واحد م شیمی ارشد رو هم زدن 30 دی ... این ساعت 23:59-00:01 که زدن یعنی چی؟؟؟... یعنی همه توی همین ساعت با هم وارد سیستم انتخاب واحد می شن؟؟ ... من تو دانشگاه قبلیم هر کس ساعت انتخاب واحدش جدا بود آخه!!

یکی از بچه های دانشکده بهم گفت
آره ، منم نمیدونم قضیش چیه ساعت 00.01

Flamenc0

عضو جدید
551 نفر ورودی رو زده ساعت 00.01 !! فک نکنم چیزی به ما برسه :eek:
راستی اول باید پول رو بریزیم به حساب تا انتخاب واحدمون باز شه؟؟ آخه تو سایت زده مهلت تسویه حساب تا 24/11/92 ولی من تو صفحه ام که می رم تو قسمت انتخاب واحد می زنه به دلیل بدهی انتخاب واحدتون اشکال داره... فک کنم اول باید 2 میلیونو بریزیم به حساب بعد انتخاب واحد کنیم؟ نه؟؟

لیست دروس ارائه شده رو هم نمی زنن ببینیم واسه ما که موندیم برای بهمن درس ارائه شده یا نه !!! آخه اون روز ثبت نام مدیر آموزش گفت اگه قرار باشه یه سری رو ترم بهمن بگیریم باید تازه برنامه ریزی کنیم که درسای ترم مهر، ترم بهمن هم ارائه بشه ! چون معمولاً درسائی که معموله که ترم اول بچه ها بگیرن تو ترم مهر بیشتر ارائه می شه !! :(

soli456

عضو
551 نفر ورودی رو زده ساعت 00.01 !! فک نکنم چیزی به ما برسه :eek:
راستی اول باید پول رو بریزیم به حساب تا انتخاب واحدمون باز شه؟؟ آخه تو سایت زده مهلت تسویه حساب تا 24/11/92 ولی من تو صفحه ام که می رم تو قسمت انتخاب واحد می زنه به دلیل بدهی انتخاب واحدتون اشکال داره... فک کنم اول باید 2 میلیونو بریزیم به حساب بعد انتخاب واحد کنیم؟ نه؟؟

لیست دروس ارائه شده رو هم نمی زنن ببینیم واسه ما که موندیم برای بهمن درس ارائه شده یا نه !!! آخه اون روز ثبت نام مدیر آموزش گفت اگه قرار باشه یه سری رو ترم بهمن بگیریم باید تازه برنامه ریزی کنیم که درسای ترم مهر، ترم بهمن هم ارائه بشه ! چون معمولاً درسائی که معموله که ترم اول بچه ها بگیرن تو ترم مهر بیشتر ارائه می شه !! :(

سایت از کار نیافته خوبه ، 551 نفر همزمان بیان تو سایت
من که مهر 2 تومن رو ریخته بودم ، ثبت نام هم کرده بودم ، انتخاب واحد هم همینطور ، تازه سر کلاس حرارت هم رفتم دی:
فرداییش همه چیز به هم ریخت ، یک کلمه : هیچ چیزی معلوم نیست
خدا به ما 551 نفر رحم کنه:confused:

Flamenc0

عضو جدید
بالا خره معلوم شد این 00.01-23:59 چیه .... از ساعت 00:01 روز 30ام شروع می شه تا ساعت 23:59 همون روز !!! ...توی قسمت زمان بندی ثبت نام زده... خب معلومه همه همون اول هجوم می برن تو سایت !! ... هیشکی نمی ذاره مثلاً فردا صبحش که ! ... لیست دروسی هم که تا الان زده که هیچی درس پایه توش نیست ...البته فک کنم حالا تکمیل می شه به تدریج