درخواست: ایده برای تحقیق " انسان ، طبیعت ، معماری "

♥ Elena ♥

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من چند تا ایده برای تحقیقمون که در مورد درس انسان ، طبیعت و معماریه میخوام
استادمون یکم سختگیره و موضوعاتمون نبایستی مثل هم باشه
مثلا بعضی دوستان بام سبز یا تاثیر موسیقی تو معماری یا هنر های دیگه رو انتخاب کردن
باید موضوعی باشه که با هر سه ایتم انسان و طبیعیت و معماری ارتباط و سرکار داشته باشه - موضوعاتم باید طوری باز باشه که راحت دسترسی به منابع کتابخونه ای داشته باشم ( خیلی تاکید میکنه کتاب برا تحقیق بگیرید )
وقت زیادی ندارم باید موضوعم رو زودتر انتخاب کنم و در موردش تحقیق کنم و سرفصل و کتاب در موردش پیدا کنم
ممنون میشم کمکم کنید ،

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان عزیز
مثلا بعضی دوستان بام سبز یا تاثیر موسیقی تو معماری یا هنر های دیگه رو انتخاب کردن
باید موضوعی باشه که با هر سه ایتم انسان و طبیعیت و معماری ارتباط و سرکار داشته باشه - موضوعاتم باید طوری باز باشه که راحت دسترسی به منابع کتابخونه ای داشته باشم ( خیلی تاکید میکنه کتاب برا تحقیق بگیرید )
وقت زیادی ندارم باید موضوعم رو زودتر انتخاب کنم و در موردش تحقیق کنم و سرفصل و کتاب در موردش پیدا کنم
ممنون میشم کمکم کنید ،

سلام دوست عزیز در تاپیک های زیر نمونه پروژه ها و عناوین موضوعی مربوط به این درس آورده شده امیدوارم کمکتون کنه.

کارشناسی | انسان , طبیعت , معماری

انسان.طبیعت.معماری

TIGER N

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
ممنون میشم کمکم کنید ،

من پروژه ی خودم معماری جانوران بود. عنوان جالبیه بیشتر هم میتونید در زمینه ی سیر خانه سازی مورچه ها کار کنید. کمتر کسی این موضوع رو کار کرده.
موفق و پیروز باشید
:gol::gol::gol:

بالا