درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

amhain

عضو جدید
سلام یکی به من بگه این معدل موثرچیه که تو کارنامهارشد می نویسن؟
اگه کسی ترم 7 آزمون ارشد بده دیگه معدل ترم 7 واسش حساب نمیشه؟

banoo12

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یکی به من بگه این معدل موثرچیه که تو کارنامهارشد می نویسن؟
اگه کسی ترم 7 آزمون ارشد بده دیگه معدل ترم 7 واسش حساب نمیشه؟
تا اون جایی که من می دونم معدل موثر بر اساس معدل اعلام شده خودتون محاسبه می شود. با توجه به تفاوت سطح علمی دانشگا ههای مختلف .مثلا معدل موثر من حدود 1 نمره بیشتر از معدل خودمه. برای گزینش نهایی 80% نمره ای که به دست آوردین مطرحه و 20 % هم معدل تون
البته همه این ها رو تو دفترچه نوشته اگر دفترچه رو خوب مطالعه کنید در مورد معدل کسانی که فترغ التحصیل نشده هم یه سری توضیح داده

binahayat_m

عضو جدید
سلام دوستان. من رتبم 194 شده. گرايش زينتي رو دوست دارم.با اين رتبه كجا ميتونم زينتي قبول شم؟ شبانه تهران زينتي قبول ميشم؟ اگرنه تو كدوم گرايش احتمال قبولي دارم وكجا؟ پيشاپيش سپاسگذارم.

kiama

عضو جدید
سلام دوستان. من رتبم 194 شده. گرايش زينتي رو دوست دارم.با اين رتبه كجا ميتونم زينتي قبول شم؟ شبانه تهران زينتي قبول ميشم؟ اگرنه تو كدوم گرايش احتمال قبولي دارم وكجا؟ پيشاپيش سپاسگذارم.

سلام
فكر نميكنم شبانه تهران قبول بشيد چون اصولا بچه هايي كه رتبه هاي خوبي آوردن حتي شبانه تهران رو به روزانه جاهاي ديگه ترجيح ميدن

amhain

عضو جدید
تا اون جایی که من می دونم معدل موثر بر اساس معدل اعلام شده خودتون محاسبه می شود. با توجه به تفاوت سطح علمی دانشگا ههای مختلف .مثلا معدل موثر من حدود 1 نمره بیشتر از معدل خودمه. برای گزینش نهایی 80% نمره ای که به دست آوردین مطرحه و 20 % هم معدل تون
البته همه این ها رو تو دفترچه نوشته اگر دفترچه رو خوب مطالعه کنید در مورد معدل کسانی که فترغ التحصیل نشده هم یه سری توضیح داده

مرسی گلم
من امسال شرکت نکردم واسه همین دفترچه شماره 1 ندارم.اگه دفترچه شماره 1 داری ممنون میشم واسم بزاری

gasedakk

عضو جدید
سلام
امسال ارشد شیمی داده بودم رتبه هام بد نشده .اگه شما جای من بودین گرایشها رو(طبق بازار کار) چجوری الویت بندی میکردین (خیلی خیلی عجله دارم)

گرایشها//الی-تجزیه-کاربردی-نانو-پلیمر-شیمی فیزیک-معدنی-فیتوشیمی
مرررررررررررررررررررررررر ررررس​

zari joon

عضو جدید
:):)سلام من می خوام ارشد بیو بخونم ولی نمی دونم با درس خوندن تابستونم می تونم یه نتیجه خوبی بگیرم یا نه؟؟؟؟؟؟؟................

nujan87

عضو جدید
بچه ها من مي خوام بعد از تهران فردوسي مشهد رو بزنم . در مورد دانشكده كشاورزي مخصوصا صنايع غذايي اونجا خيلي شنيدم فكر مي كنيد ارزش اين دوري راه رو داشته باشه يا بهتره صنعتي اصفهان رو بزنم كه نزديك تره. مي خواستم بدونم تو فردوسي مشهد از همه جا هستن يا بيشتر جمعيت رو همون بچه هاي دور و بر تشكيل مي دن بچه ها معمولا از كجا هستن؟

banoo12

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی گلم
من امسال شرکت نکردم واسه همین دفترچه شماره 1 ندارم.اگه دفترچه شماره 1 داری ممنون میشم واسم بزاری
این توضیحات تو دفترچه شماره 2 نوشته شده . هنوز هم توی سایت سنجش هستش.می تونید از اونجا دانلودش کنید

a.jaberzadeh

عضو جدید
سلام
امسال ارشد شیمی داده بودم رتبه هام بد نشده .اگه شما جای من بودین گرایشها رو(طبق بازار کار) چجوری الویت بندی میکردین (خیلی خیلی عجله دارم)

گرایشها//الی-تجزیه-کاربردی-نانو-پلیمر-شیمی فیزیک-معدنی-فیتوشیمی
مرررررررررررررررررررررررر ررررس​

من اگر جای شما بودم فقط، فقط، فقط نانو رو انتخاب می کردم

mahbobe_alame

عضو جدید
جزوه هیدروبیولوژی هر کس میخواد

جزوه هیدروبیولوژی هر کس میخواد

هر کسی جزوه هیدروبیولوژی میخواد به ایمیل ام سر بزنه www.mahbobe_alame@yahoo.com یا www.dokhtar_abadany_63

mahbobe_alame

عضو جدید
سلام
اگه ميشه منابع جديد رشته شيلات گرايش تكثير وپرورش ابزيان را هم بگييد

yavar3140

عضو جدید
:cry:
برنامه ریزی تحصیلی :cry:

سلام به بچه های رشته مکانیزاسیون من یک برنامه ریزی تحصصیلی برای ارشد مکانیزاسیون می خواستم کمکم کنید :cry::cry:

doody_bala

عضو جدید
نظردهید

نظردهید

باسلام خدمت دوستان برای قبولی درارشدعلوم دامی(روزانه)چه رتبه ای لازم است وآیاکسی ازرتبه آخرین فردقبول شده روزانه 89خبرداره.متشکرم:warn:

ساشان

عضو جدید
سلام من رشتم مدیریته به خاطر علاقم خیلی دوست دارم بیوتکنولوژی کشاورزی شرکت کنم می خوام بدونم برای رتبه خوب چقدر زمان لازمه

amhain

عضو جدید
سلام من رشتم مدیریته به خاطر علاقم خیلی دوست دارم بیوتکنولوژی کشاورزی شرکت کنم می خوام بدونم برای رتبه خوب چقدر زمان لازمه
سلام
اگه از همین تیر شروع کنی و با اراده بخونی حتمامیتونی قبلا مطالعه داشتی؟
ولی دیگه زمانتو نباید از دست بدی
منم میخوام امسال شرکت کنم
4تیر آخرین امتحانمه از 5تیر شروع میکنم به خوندم
شمام اگه شروع کنی مطمئن باش میتونی:)

ساشان

عضو جدید
راستش این 4 سال کاملا دور بودم از چنین د رسایی و مطالعه ای نداشتم
ولی دوران دبیرستان که رشتم تجربی بود درسایی مثل ژنتیک رو کاملا تسلط داشتم
نمی دونم می تونه توی خوندنش بهم کمک کنه یا نه
خیلی نگرانم می خوام بدونم واقعا می تونم جای خوب قبول شم یا نه ایمان دارم که می تونم ولی دوست دارم یکی که تجربه داره راهنمااییم کنه

آخرین ویرایش:

ehsan555

عضو جدید
سلام منابع رو خوب گفتي ولي همين جزوه خانم مهندس سميرا اخوان رو از كجا تهيه كنيم؟؟؟؟

kiama

عضو جدید
راستش این 4 سال کاملا دور بودم از چنین د رسایی و مطالعه ای نداشتم
ولی دوران دبیرستان که رشتم تجربی بود درسایی مثل ژنتیک رو کاملا تسلط داشتم
نمی دونم می تونه توی خوندنش بهم کمک کنه یا نه
خیلی نگرانم می خوام بدونم واقعا می تونم جای خوب قبول شم یا نه ایمان دارم که می تونم ولی دوست دارم یکی که تجربه داره راهنمااییم کنه

من امسال رتبه 19 بيوتكنولوژي رو آوردم از اواخر شهريور شروع به خوندن كردم البته قبلا مطالعه داشتم
اگه مايل باشيد بيشتر راهنمايي تون مي كنم

fereshteff

عضو جدید
سلام:gol:
من تازه واردم فکر کنم سوال قبلیمو جای مناسبی مطرح نکرده بودم ولی از پاسخ مفید شما (kiama)ممنونم.
میشه اگه اطلاعاتی از جزوات بیوتکنولوژی هم دارید بهم بدید واینکه از کجا تهیه کنم.
شما کجا قبول شدید؟ هنوز مشخص نیست؟من علاقه زیادی به این رشته دارم ولی میترسم اگه خدا خواست و قبل شدم از پس دروس ارشد بر نیام.

ما گرایش داریم چیزهایی را ببینیم که وجود ندارند و چشم بر درسهایی ببندیم که درست جلوی چشممان است. ((زائر))

آخرین ویرایش:

chestnut

عضو جدید
در خواست سوالات ارشد

در خواست سوالات ارشد

با سلام ، لطفاً اگر کسی سوالات کنکور بیماری های 89 و 90 ارشد و همچنین سوالات ارشد بیوتکنولوژی 89 را دارد برایم بفرستد. با تشکر:)

kalemati12

عضو جدید
با این رتبه پیام نور قبول میشم؟!!

با این رتبه پیام نور قبول میشم؟!!

سلام دوستان

من امسال رتبه 422 بیوتکنولوژی آوردم!!!!!!! می خواستم یک سال دیگه هم شرکت کنم، اما به مشکل خدمت سربازی خوردم. اول دی ماه ...
توی انتخاب رشته من تمام کد رشته ها رو انتخاب کردم. می خوام امسال اگه پیام نور قبول بشم فقط ثبت نام رو انجام بدم تا معافیت تحصیلی رد بشه و بشینم دوباره واسه ارشد بخونم.
اما توی این مدت در مورد این که آیا من حتماً قبول میشم پیام نور یا نه خیلی مشغله ذهنی داشتم ... آیا کسی اطلاع یا تجربه داره؟ احتمالش هست که امسال پیام نور قبول بشم؟!
ظرفیت کل روزانه شبانه پیام نور 399 نفره!!! :(
که 132 نفرشو پیام نور میگیره ...

با تشکر

آخرین ویرایش:

doody_bala

عضو جدید
باسلام احتمال قبولی درپیام نور وجود دارد شانست دراصفهان (آموزش محور)بیشتراست

kalemati12

عضو جدید
باسلام احتمال قبولی درپیام نور وجود دارد شانست دراصفهان (آموزش محور)بیشتراست

سلام

آموزش محور اصفهان آخرین کدیه که انتخاب کردم ... و قبلش هم آموزش محور تهران و کرجه.
البته بعد پیام نور بین الملل تبریز رو هم انتخاب کردم که چون شرایط خاص داره مشکله و هزینه هم زیاد داره!

ممنون بابت پاسختون

kiama

عضو جدید
سلام دوستانمن امسال رتبه 422 بیوتکنولوژی آوردم!!!!!!! می خواستم یک سال دیگه هم شرکت کنم، اما به مشکل خدمت سربازی خوردم. اول دی ماه ...توی انتخاب رشته من تمام کد رشته ها رو انتخاب کردم. می خوام امسال اگه پیام نور قبول بشم فقط ثبت نام رو انجام بدم تا معافیت تحصیلی رد بشه و بشینم دوباره واسه ارشد بخونم.اما توی این مدت در مورد این که آیا من حتماً قبول میشم پیام نور یا نه خیلی مشغله ذهنی داشتم ... آیا کسی اطلاع یا تجربه داره؟ احتمالش هست که امسال پیام نور قبول بشم؟!ظرفیت کل روزانه شبانه پیام نور 399 نفره!!! :(که 132 نفرشو پیام نور میگیره ...با تشکر
ن فکر میکنم قبول بشید چون فاصله رتبه تون با ظرفیت پذیرش خیلی زیاد نیست و اصولا کسانی در رتبه های پایین تر از شما هستند که یا انتخاب رشته نمی کنند یا اینکه انتخاباشون خیلی محدوده مثل خود منبراتون دعا میکنم

alijz

عضو جدید
درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

سلام . منابع آزمون کارشناسی ارشد اصلاح نباتات رو اگردارید بگذارید و;)از اون مهمتر ;)نحوه درس خواندن برای کارشناسی ارشد ، البته منظورم برنامه ریزی درسی نیست بلکه منظورم شیوه مطالعه ای عملی است بنابراین از کسانی که ارشد رو با موفقیت گذرانیدند خواهشمندم خیرشون به بقیه هم برسه ،در این ماه مبارک دعاتون میکنم

shidi1369

عضو جدید
سلام لطف می کنید ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد اصلاح نباتات رو هم بذارید؟

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااام من از کجا میتونم دفترچه کنکور ارشد 90 رو از اینترنت دانلود کنم؟تو سایت سازمان سنجش تا اونجایی که من گشتم نبود!منظورم دفترچه اولی که برای ثبت نام هست و منابع و دفترچه انتخاب رشته هست.ممنون

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام / نماز روزه هاي همتون قبول باشه
يه سوال دارم /
من كارشناسي گياهان دارويي خوندم /
و ميخوام براي ارشد 91
شركت كنم و تغيير گرايش بدم به نظر شما چه رشته اي از كشاورزي رو بخونم كه كاربردش بيشتر باشه قبوليشم عالي.
لطف كنيد هر رشته اي كه به من معرفي كرديد. منابعشم بگيد ممنون ميشم.

بالا