درخواستها و مشاوره کارشناسی ارشد

mahshid89

عضو جدید
سلام میشه ظرفیت های ارشد خاک توی گرایش های شیمی فیزیک بیولوژی رو هم بزارین

20112

عضو جدید
سلام

راستش در مورد صنايع غذايي چيزي نمي دونم ولي باي اينكه بيوتكنولوژي بتوني قبول بشي ژنتيك اصلاح فيزيولوژي و بيوشيمي رو بايد بالاي 60 بزني سوالات سالهاي 86 تا 89 رو هم ميتوني از سايت www.pardazeshpub.com دانلود كني سوالات و كليد سراسري و آزاد تمام رشته ها هست
موفق باشيد
;)
دوست عزیز انتشارات پردازش ارشد آزاد رو نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

siyasiya

عضو جدید
درخواست سئوالات کارشناسی ارشد هواشناسی کشاورزی سال 90

درخواست سئوالات کارشناسی ارشد هواشناسی کشاورزی سال 90

دوستان

خواهشمندم این سئوالات رو برای دانلود بذارین
ممنون

essi66

عضو جدید
من کنکور 90 ارشد اصلاح نباتات رو می خوام بزنم حدودا هر درس رو چند درصد بزنی قبول می شی ؟
به نظر شما قبولی اصلاح نباتات علوم تحقبقات راحت تره یا کرج ؟

خب مسلما قبولیه علوم تحقیقات سختره

shidi1369

عضو جدید
با سلام میشه منابع کارشناسی ارشد اصلاح نباتات و همچنین ظرفیت دانشگاهها برای اصلاح نباتات و برام بذارید ممنون.

mohsens2011

عضو جدید
کسی ازسطح علمی دانشگاه شاهد تهران خبری داره

کسی ازسطح علمی دانشگاه شاهد تهران خبری داره

سلام کسی ازسطح علمی دانشگاه شاهد تهران خبری داره یااینکه مصاحبه داره یا نه؟

ghaem1174

عضو جدید
بيماري شناسي (دانشگاه صنعتی اصفهان)

بيماري شناسي (دانشگاه صنعتی اصفهان)

خواستم بپرسم دانشگاه صنعتي اصفهان يه سال درميون بيماري ميگيره؟كسي ازاين دانشگاه تو تالار هست كمك كنه :

honey66

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام دوستان[/FONT]
[FONT=&quot]یه راهنمایی و همفکری فوری از اساتید محترم این سایت احتیاج دارم.من فارغ التحصیل رشته زراعت و اصلاح نباتات هستم[/FONT].
[FONT=&quot]کنکور ارشد دولتی رو که مطمئنا قبول نمیشم[/FONT].
20 [FONT=&quot]روز دیگه کنکور دانشگاه آزاده. رشته اصلاح نباتات کرمانشاه رو انتخاب کردم[/FONT].
[FONT=&quot]اینو میدونم که کنکور بدم قبول میشم. تو رو خدا یکی از سر دلسوزی بیاد و حقایق رو برای من بگه.همین الان بیخیال این کنکور هم بشم و برم دنبال کارهای سربازیم؟ یا اینکه خدایی ارزشش رو داره که برم دانشگاه آزاد و رشته اصلاح نباتات بخونم؟[/FONT]
[FONT=&quot]به هر حال تقریبا ترمی 2 میلیون تومان باید برای این دانشگاه کنار گذاشت[/FONT].
[FONT=&quot]تو رو خدا فقط حقیقت رو بگید.چیکار کنم؟[/FONT]
[FONT=&quot]اصلا دانشگاه آزاد برای ارشد ارزش داره؟کرمانشاه چطور؟ اصلاح نباتات چطور؟[/FONT]
[FONT=&quot]ممنون میشم زود تر نظراتتون رو بگید[/FONT]
[FONT=&quot]ممنون[/FONT]

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
[FONT=&quot]سلام دوستان[/FONT]
[FONT=&quot]یه راهنمایی و همفکری فوری از اساتید محترم این سایت احتیاج دارم.من فارغ التحصیل رشته زراعت و اصلاح نباتات هستم[/FONT].
[FONT=&quot]کنکور ارشد دولتی رو که مطمئنا قبول نمیشم[/FONT].
20 [FONT=&quot]روز دیگه کنکور دانشگاه آزاده. رشته اصلاح نباتات کرمانشاه رو انتخاب کردم[/FONT].
[FONT=&quot]اینو میدونم که کنکور بدم قبول میشم. تو رو خدا یکی از سر دلسوزی بیاد و حقایق رو برای من بگه.همین الان بیخیال این کنکور هم بشم و برم دنبال کارهای سربازیم؟ یا اینکه خدایی ارزشش رو داره که برم دانشگاه آزاد و رشته اصلاح نباتات بخونم؟[/FONT]
[FONT=&quot]به هر حال تقریبا ترمی 2 میلیون تومان باید برای این دانشگاه کنار گذاشت[/FONT].
[FONT=&quot]تو رو خدا فقط حقیقت رو بگید.چیکار کنم؟[/FONT]
[FONT=&quot]اصلا دانشگاه آزاد برای ارشد ارزش داره؟کرمانشاه چطور؟ اصلاح نباتات چطور؟[/FONT]
[FONT=&quot]ممنون میشم زود تر نظراتتون رو بگید[/FONT]
[FONT=&quot]ممنون[/FONT]

بستگی به خودت داره و هدفت. اگه میخوای ارشد بگیری و بری دنبال کار که اصلا وقت و پولتو حروم نکن. ولی اگه میخوای از این بعنوان پله صعود استفاده کنی تا به اصطلاح به مدارج علمی بالاتر برسی ارزششو داره، به شرطی که بیشتر از دوره کارشناسی تلاش کنی تا آخرش نگی من که دکترای سراسری قبول نمیشم! برای رتبه اول شدن باید بخونی و هدفت رو مشخص کنی ...
البته اگه امکان این رو داری که یه سال دیگه پشت کنکور بمونی و دوباره کنکور ارشد سراسری بدی دیگه از این هزینه دانشگاه آزاد هم خلاص میشی
موفق باشی

amhain

عضو جدید
با سلام میشه منابع کارشناسی ارشد اصلاح نباتات و همچنین ظرفیت دانشگاهها برای اصلاح نباتات و برام بذارید ممنون.

سلام
منابع ارشد برات گذاشتم
برای ظرفیت دانشگاها یه کم صبر کن.تو همین ماه نتایج ارشد میاد.ظرفیت هارو تو دفترچه امسال ببین.چون هر سال ظرفیتا عوض می شه.

1-ژنتیک:ژنتیک استانفیلد - اصول و مبانی ژنتیک بهمن صمدی یزدی و طباطبایی-ژنتیک از دیدگاه مولکولی بهمن صمدی یزدی تا صفحه *202-جزوه ژنتیک میبدی و میر لوحی دانشگاه صنعتی اصفهان * -تست دیباگران و پوران پژوهش
۲- اصلاح نباتات:اصول اصلاح نباتات باقری و فارسی-اصلاح گیاهان زراعی ارزانی- جزوه اصلاح نباتات خصوصی دکتر ولی الله محمذی دانشگاه تهران* -جزوه اصلاح نباتات عمومی دکتر مقدم ذانشگاه تبریز*- جزوه اصلاح نباتات خصوصی دکتر مقدم دانشگاه تبریز *- جزوه دکتر میر لوحی دانشگاه صنعتی اصفهان* - تست دیباگران و پوران پژوهش-
۳-طرح وازمایشات اماری: طرح های اماری ولیزاده ومقدم - جزوه طرح دكتر بهمن صمدی یزدی *-جزوه طرح دکتر سید علی پیغمبری دانشگاه تهران*- تست دیباگران و پوران پژوهش
۴- امار و احتمالات:امار واحتمالات عبدالمجیدرضایی چاپ جدید -جزوه آمارو احتمالات دکتر فرج الله پور* -تست دیباگران
۵-زراعت :
زراعت گیاهان صنعتی: جزوه زراعت گیاهان صنعتی ( برگرفته از كتاب های زراعت گیاهان صنعتی خواجه پور، زراعت گیاهان صنعتی ناصر خدابنده، دانه های روغنی هوشنگ آلیاری)*
زراعت علوفه :جزوه زراعت علوفه ای ** ( برگرفته از كتاب دكتر هادی كریمی و و كتاب دكتر شهبازیان -**دکتر چائی چی دانشگاه تهران**
زراعت عمومی:-کتاب اصول ومبانی زراعت خواجه پور به غیر از فصل های حشرات -امراض و علف های هرز - -
زراعت غلات: زراعت غلات قربان نور محمدی وکاشانی-جزوه زراعت غلات** ( برگرفته از کتاب های زراعت غلات قربان نورمحمدی- زراعت غلات ناصر خدابنده- زراعت غلات یحیی امام به همراه سوالات ارشد غلات سال های 71-1387)
دیمکاری: جزوه دیمکاری** دانشگاه تهران- جزوه خلاصه زراعت غلات صنعتی، علوفه،غلات*
کتاب تست زراعت دیباگران مولف حسن حیدری ذوله

موفق باشی

abtin3

عضو جدید
با سلام
من به دنبال تراز رشته کارشناسی ارشد اصلاح نباتات دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات 89 می گردم کسی می دونه چند هست ؟

mary.85

عضو جدید
بچه ها من کارشناسی مهندسی شیمی خوندم، الان نمیدونم ارشد صنایع بدم یا مهندسی شیمی! میشه کمکم کنید؟ اگه بخوام ادامه بدم بازار کار کدومش بهتره؟

mohamad.fars1365

عضو جدید
از نظر بازار کار؟ دکترای کدوم بیشتر کاربرد داره؟!

دکترای مهندسی شیمی
خصوصا واسه یه خانم که خیلی سخته وارد صنعت بشه اگه بتونه تو مهندسی شیمی دکترا بگیره خیلی راحت میتونه وارد قسمتهای تحقیقاتی و طراحی بشه که مزایای خیلی خوبی داره

amhain

عضو جدید
سلام
من میخوام ارشد بیوتکنولوژی شرکت کنم
به نظر شما برای بیوشیمی کتاب بیوشیمی کشاورزی دکتر صفری بهتره یا چکیده بیوشیمی پاسالار؟می خوام فقط یه کتابو بخونم
فقط با خوندن یکی از این کتابا میشه حدود 60_70 درصد جواب داد؟
البته کتاب استرایرم دارم ولی اون خیلی سنگینه

برای فیزیولوژی کتاب گاردنر بهتره یا هاپکینز یا لسانی؟

kiama

عضو جدید
سلام
من میخوام ارشد بیوتکنولوژی شرکت کنم
به نظر شما برای بیوشیمی کتاب بیوشیمی کشاورزی دکتر صفری بهتره یا چکیده بیوشیمی پاسالار؟می خوام فقط یه کتابو بخونم
فقط با خوندن یکی از این کتابا میشه حدود 60_70 درصد جواب داد؟
البته کتاب استرایرم دارم ولی اون خیلی سنگینه

برای فیزیولوژی کتاب گاردنر بهتره یا هاپکینز یا لسانی؟
به نظر من كتاب بيوشيمي پاسالار رو خوب بخون تمام فصلاش رو و مطالبي رو كه در اون كتاب نيست رو مثل قندها ليپيدها اسيدهاي آمينه و .... رو از كتاب محمد صفري بخون پاسالار فقط چرخه ها رو داره معرفي قندها و .... رو نداره. من كه خودم اين كارو كردم و 54 زدم ولي اگه همينارو خوب بخوني ميتوني تا 70 هم بزني
براي فيزيولوژي توصيه من اينه كه به هيچ وجه تكيه ات به گاردنر نباشه من سالاي قبل فقط اونو ميخوندم بيشتر از 30 نمي شه زد. راستشو بخواي هاپكينز رو نديدم ولي خودم تايز و زايگر خوندم و 53 زدم البته ميشه با خوندن اون بيشتر هم زد خوندنش هم راحته جمله بنديش آسونه
موفق باشي

amhain

عضو جدید
به نظر من كتاب بيوشيمي پاسالار رو خوب بخون تمام فصلاش رو و مطالبي رو كه در اون كتاب نيست رو مثل قندها ليپيدها اسيدهاي آمينه و .... رو از كتاب محمد صفري بخون پاسالار فقط چرخه ها رو داره معرفي قندها و .... رو نداره. من كه خودم اين كارو كردم و 54 زدم ولي اگه همينارو خوب بخوني ميتوني تا 70 هم بزني
براي فيزيولوژي توصيه من اينه كه به هيچ وجه تكيه ات به گاردنر نباشه من سالاي قبل فقط اونو ميخوندم بيشتر از 30 نمي شه زد. راستشو بخواي هاپكينز رو نديدم ولي خودم تايز و زايگر خوندم و 53 زدم البته ميشه با خوندن اون بيشتر هم زد خوندنش هم راحته جمله بنديش آسونه
موفق باشي
ممنون عزیزم
شما همه فصلای دو جلد تایزوزایگرو خوندی؟
کتاب پوران پژوهش چی؟اونم واسه فیزیولوژی خوندی؟

اگه ممکنه دقیقا بگو کدوم فصلای کتاب صفری خوندی؟

kiama

عضو جدید
ممنون عزیزم
شما همه فصلای دو جلد تایزوزایگرو خوندی؟
کتاب پوران پژوهش چی؟اونم واسه فیزیولوژی خوندی؟

اگه ممکنه دقیقا بگو کدوم فصلای کتاب صفری خوندی؟
از تايز و زايگر جلد 1 فصل سوم به بعد رو خوندم يعني فصل يك و 2 رو نخوندم از جلد دوم هم فصل اول كه مربوط به تثبيت ازت بود و دو فصل آخرش رو خوندم
كتاب پوران پژوهش رونخوندم ولي تعريفش رو شنيدم خيليا مي خوننش
البته من كتاب احمدي و سي و سه مرده رو هم خوندم اونم خوبه تقريبا خلاصه تايز و زايگره اين دو تا رو با هم بخوني كمكت ميكنه

از كتاب محمد صفري هم فصل مربوط به قندها ليپيدها و اسيدهاي آمينه رو خوندم البته متابوليسم شون رو لازم نيست بخونيد كتاب پاسالار كامل اينارو توضيح داده
توصيه من براي اينكه بتونيد خوب بزنيد اينه كه تست زياد بزنيد خصوصا براي بيوشيمي ميتونيد از تست ديباگران استفاده كنيد چون بيوشيمي درس حفظيه سوال تكراري زياد مياد هر چقدر تستاي زيادي بزنيد احتمال اينكه سوال سر جلسه براتون تكراري باشه بيشتره
البته تست ديباگران در پاسخنامه اشتباه زياد داره حتي اشتباهات خيلي واضح ولي اگه تونستيد تست بهتري پيدا كنيد حتما استفاده كنيد
درس بيوشيمي براي بچه هاي علوم دامي هم مياد ميتونيد از تستاي اونا هم استفاده كنيد
موفق باشيد دوست عزيز

banoo12

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام می خواستم ببینم کسی در مورد گرایش های ارشد رشته باغبانی اطلاعی داره؟ یعنی کدوم گرایشش بهتره ؟؟؟؟و اینکه کدوم دانشگاهها دکتری هم دارند.ممن.ن می شم اگه کسی اطلاعی داره به منم بگه

a.jaberzadeh

عضو جدید
رشته باغبانی برای ارشد چهار گرایش گیاهان زینتی ،دارویی،میوه و سبزی داره که من فکر میکنم گیاهان زینتی و گیاهان داروییش از بقیه گرایشها بهتره.( البته نظر شخصیه). اکثر دانشگاه ها این رشته رو دارن

abtin3

عضو جدید
چرا امسال تعداد سوالات کارشناسی ارشد ازاد اصلاح نباتات برای هر درس 15 تا بود

banoo12

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشته باغبانی برای ارشد چهار گرایش گیاهان زینتی ،دارویی،میوه و سبزی داره که من فکر میکنم گیاهان زینتی و گیاهان داروییش از بقیه گرایشها بهتره.( البته نظر شخصیه). اکثر دانشگاه ها این رشته رو دارن
lممنون. می دونید کدوم دانشگاه دکترای باغبانی رو هم داراه؟ مثلا کرمان داره؟

kiama

عضو جدید
lممنون. می دونید کدوم دانشگاه دکترای باغبانی رو هم داراه؟ مثلا کرمان داره؟

بر اساس دفترچه ثبت نام دكتراي سال 90

دانشگاه بوعلي سيناهمدان فيزيولوژي واصلاح ميوه

دانشگاه تبريز سبزيكاري

دانشگاه تبريزميوه كاري

دانشگاه تهران فيزيولوژي واصلاح سبزي(عنوان رشته علوم باغباني - بيوتكنولوژي وژنتيك مولكولي ميباشد).

دانشگاه تهران فيزيولوژي واصلاح ميوه

دانشگاه فردوسي مشهدسبزيكاري

دانشگاه فردوسي مشهدگياهان زينتي

دانشگاه فردوسي مشهدميوه كاري

banoo12

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از محبتت. دکمه تشکر ندارم نمی دونم چرا؟؟؟؟؟؟؟

nujan87

عضو جدید
به نظر شما تا چه رتبه اي شانس قبولي تو تربيت مدرس رو در رشته صنايع غذايي دارم ؟؟؟؟

mohammad.mtb

عضو جدید
سلام دوستان من کنکور ارشد امسال ( 90 ) رو شرکت کردم اما رتبم جالب نشده می خ.استم ببینم که میتونم سال دیکه کنکور بدم ؟ یعنی از لحاظ سربازی مشکلی پیش نمیاد برام آخه شهریور امسال فارغ التحصیل کارشناسی می شم
ممنون می شم اگی راهنمایی کنید

kalemati12

عضو جدید
سلام دوستان من کنکور ارشد امسال ( 90 ) رو شرکت کردم اما رتبم جالب نشده می خ.استم ببینم که میتونم سال دیکه کنکور بدم ؟ یعنی از لحاظ سربازی مشکلی پیش نمیاد برام آخه شهریور امسال فارغ التحصیل کارشناسی می شم
ممنون می شم اگی راهنمایی کنید

سلام

خیر. از تاریخ فارغ التحصیلی 6 ماه فرصت دارید که مدارک رو ارسال کنید.
تاره بعد 6 ماه هم که ارسال کنید کد خدمت شما واسه 5-6 ماه بعدش میخوره!

بالا