درخواستهای مربوط به زیست شناسی

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ببخشید دوستان من دنبال منابع میکروب هستم چندتاییش بهم معرفی شد ولی یه چندتاییش جزوه هستن مثل جزوه انگل شناسی دکتر امامی میدونین چطور اینا رو میشه گیر اورد؟

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ببخشید دوستان من دنبال منابع میکروب هستم چندتاییش بهم معرفی شد ولی یه چندتاییش جزوه هستن مثل جزوه انگل شناسی دکتر امامی میدونین چطور اینا رو میشه گیر اورد؟
یه کتاب میشناسم "انگل شناسی پزشکی"مولفش هم آقای دکترعمیداطهری..کتاب خیلی خوبیه من که ازش راضی ام
جزوه انگل هم دارم اونم خوبه ولی کتاب جامع تره

mycobacter

عضو جدید
انگل شناسی پزشکی نوا-براون مرجع وزارت بهداشت هستش!اون رو بخون فقط!

shayesteh-namvar

عضو جدید
سلام من امسال پشت کنکوری بودم ، شدم 9000منطقه2رشته تجربی،خیلی دوست داشتم پزشکی قبول شم ولی دریغ که نشد..حالا میخوام اولویت بندی کنم واسه انتخاب رشته ام ، به نظرتون ژنتیک بزنم یا ...ژنتیک ارزشش رو داره؟

mycobacter

عضو جدید
سلام من امسال پشت کنکوری بودم ، شدم 9000منطقه2رشته تجربی،خیلی دوست داشتم پزشکی قبول شم ولی دریغ که نشد..حالا میخوام اولویت بندی کنم واسه انتخاب رشته ام ، به نظرتون ژنتیک بزنم یا ...ژنتیک ارزشش رو داره؟
شاید.ولی ارزش کمی داره.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرمنم خیلی ارزش نداره توومقطع لیسانس مگراینکه ادامه بدی واسه ارشدودکترا
رشته های تجربی بعدازرشته های پزشکی وپیراپزشکی به نظرمن میکروبیولوژی وبیوتکنولوژی وبیوشیمی خوبه

shayesteh-namvar

عضو جدید
به نظرمنم خیلی ارزش نداره توومقطع لیسانس مگراینکه ادامه بدی واسه ارشدودکترا
رشته های تجربی بعدازرشته های پزشکی وپیراپزشکی به نظرمن میکروبیولوژی وبیوتکنولوژی وبیوشیمی خوبه

سلام ..
ممنون از جوابتون..نظرتون در مورد علوم آزمایشگاهی چیه؟با این اوصاف ممکنه همین رشته رو برم..نظرتون در مورد علوم تغذیه چیه؟

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ..
ممنون از جوابتون..نظرتون در مورد علوم آزمایشگاهی چیه؟با این اوصاف ممکنه همین رشته رو برم..نظرتون در مورد علوم تغذیه چیه؟
علوم آزمایشگاهی رشته ی خوبیه وبایدتوانایی مختص به این رشته روداشته باشی مثلاازخون نترسی وبتونی روومدفوع و..کارکنی البته چندمدت که توواین رشته رفتی این چیزاواست عادی میشه درکل رشته خوبیه واونایی که توواین رشته فارغ التحصیل شدن ازجمله داداش خودم راضی ان براکارهم بایدیه جفت عرضه داشته باشی که بری دنبالش اونوقته که گیرت میادهم چنین اگه این رشته روادامه بدی وبراارشدهماتولوژی بخونی خیلی خوبه چون این رشته درسطح دنیایکی ازبهترین رشته هاست
نظرمن اینه که علوم آزمایشگاهی ازتغذیه بهتره حالاخودت میدونی

shayesteh-namvar

عضو جدید
............

............

علوم آزمایشگاهی رشته ی خوبیه وبایدتوانایی مختص به این رشته روداشته باشی مثلاازخون نترسی وبتونی روومدفوع و..کارکنی البته چندمدت که توواین رشته رفتی این چیزاواست عادی میشه درکل رشته خوبیه واونایی که توواین رشته فارغ التحصیل شدن ازجمله داداش خودم راضی ان براکارهم بایدیه جفت عرضه داشته باشی که بری دنبالش اونوقته که گیرت میادهم چنین اگه این رشته روادامه بدی وبراارشدهماتولوژی بخونی خیلی خوبه چون این رشته درسطح دنیایکی ازبهترین رشته هاست
نظرمن اینه که علوم آزمایشگاهی ازتغذیه بهتره حالاخودت میدونی

یه دنیا ممنون :gol::gol::gol:

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
من دنبال یه سری لغت نامه پزشکی میگردم که به مخزن دیکشنریم اضافه کنم که مال بابیلون بهش میخوره کسی داره واسه دانلود بزاره اینجا خوده دیکشنریک گلدن دیکته ممنون میشم

mohaddeseh91

عضو جدید
سلام دوستان تازگیا تصمیم گرفتم واسه ارشد میکروب بخونم کسی می تونه کمکم کنه ....چه کتابایی بخونم تو این فرصت کم که خوب باشه ؟؟؟

mastane20

عضو جدید
کاربر ممتاز
این در تخصص اقا سینا هستش ولی من یه چیزایی ازشون یاد گرفتم بهتون میگم بقیه شو اگه کافی نبود تکمیل میکنن
البته بستگی داره بخوای وزارت علوم شرکت کنی یا علوم پزشکی که البته علوم پزشکی بهتره
اول از همه باید زبانت رو تقویت کنی و برای باکتری باید جاوتز بخونی برای ویروس مورای برای قارچ مسعود امامی و شهلا شادزی بخونی اینا مال وزارت بهداشته

mohaddeseh91

عضو جدید
خیلی ممنونم مستانه جان به خاطر کمکت :gol: فقط یه سوال دیگه ..فکر می کنی بشه تو این مدت همه این کتابارو خوند .؟

hesam53

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

سلام به دوستان عزیز
کسی هست که بتونه کتاب بیولوژی سولومون رو واسه دانلود بزاره؟
اگه بیولوژی کمپبل هم بزارید ممنون میشم.

قاصدک**

عضو جدید
سوال

سوال

سلام .من زیست جانوری خوندم......میتونم یه سوال در مورد ارشد بپرسم! من میخوام برای ارشد تکوین جانوری بخونم.نمیدونین چه رشته ای اینده خوبی داره؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

orkidehm

مدیر تالار زیست شناسی
مدیر تالار
سلام .منم زیست جانوری خوندم......میتونم یه سوال در مورد ارشد بپرسم! من میخوام برای ارشد تکوین جانوری بخونم.نمیدونین چه رشته ای اینده خوبی داره؟

سلام دوست عزیز
توی رشته ی ارشدجانوری بهترین گزینه همین تکوین جانوریه.به لحاظ تحقیقاتی که دراین زمینه جدیداصورت میگیره عرض میکنم.
البته هررشته ایی درجایگاه خودش میتونه خوب باشه.شمابایدببنین به چی علاقه دارین.

antirium

عضو جدید
سلاااام دوستای گلم!!

اول از همه با ااجازه به shayesteh-namvar
عزیزم این رشته فوق العاده اس اگه میخوای کار کنی اصن نگران پیدا کردنش نیستی چون همیشه تو هر شهر آزمایشگاه زیاده و نیاز به نیروی کار!من خودم تو رفتم ازمایشگاه کاراموزی و بر حسب شانسی که آوردم قراره از ماهه دیگه استخدامم بشم!!به نظرم کار کردن با استول (مدفوع)و خونو اینا هم فقط روزای اول دوم برات سخته من خودم روز سوم مشکلم باهاش حل شد!!یه جورایی عادی میشه برات!اگه بتونی این رشته را ادامه هم بدی تا دکتری دیگه فوق العاده هم هست

بعد دوستان یه سوال دارم من میخوام تو آزمونای ازمایشی شرکت کنم واسه رشته علوم گیاهی میخوام ببینم کودوم اموزشگاه بهتره؟ماهان یا مدرسان شریف؟

orkidehm

مدیر تالار زیست شناسی
مدیر تالار
بعد دوستان یه سوال دارم من میخوام تو آزمونای ازمایشی شرکت کنم واسه رشته علوم گیاهی میخوام ببینم کودوم اموزشگاه بهتره؟ماهان یا مدرسان شریف؟

دوست عزیزبرای دولتی میخواین اماده بشین یاازاد؟
شهرستان هستین یاتهران؟

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااام دوستای گلم!!

سلام عزیزم

من که از آزمون آزمایشی خیری ندیدم

آزمون آزمایشی برای کارشناسی خوبه که می خوان سؤالا رو بپیچونن

واسه ارشد که اینقدر حجم مطالب زیاده سؤالا کاملا ساده و واضحه هر چی مطالعه بیشتر داشته باشی سؤالای بیشتری جواب می دی

زمانشم که کم نیست

antirium

عضو جدید
مرسی عزیزای من!

ارکیده جونم دولتی میخوام شرکت کنم آزادو بهش فکر نمیکنم عزیزم

زیباجوننم یعنی میگی این کار اشتباهه؟ شرکت نکنم بهتره؟

orkidehm

مدیر تالار زیست شناسی
مدیر تالار
مرسی عزیزای من!

ارکیده جونم دولتی میخوام شرکت کنم آزادو بهش فکر نمیکنم عزیزم

خب برای دولتی این دوتااموزشگاه فکرنمیکنم مناسب باشن.
اگه تهران هستین ازمون های اکسین ومهستان واسه زیست شناسی میگن خوبه.