دانلود ESI ProCAST v2008

Behrooz.Sabbagh

عضو جدید
یافتم . یافتم . یافتم ... ;)
نابود شدم تا بالاخره یک لینک غیر سر کاری و غیر تورنت از ProCAST 2008 پیدا کردم.ولی مهم اینه که یافتم.
این هم لینکاش.
http://rapidshare.com/files/110167345/ESI_PROCAST_V2008.0-LND.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/110167499/ESI_PROCAST_V2008.0-LND.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/110167657/ESI_PROCAST_V2008.0-LND.part3.rar.html

البته من خودم ورژن 2005 رو هم گرفتم چون اون حدود 700 مگابایت هست ولی این یکی حتی با لینکهای مختلف و کرک شده Magnitude هم حدود 250 مگابایت هست.احتمالا 2005 یک چیزایی کاملتر داشته باشه.
قابل شما رو نداشت.:)

hamid_asiabi

عضو جدید
ممنون و دستت درد نكنه

ممنون و دستت درد نكنه

ممنون، دست مريزاد. من 2 تا از پارتهاشو دانلود كردم، لينكش هم مشكلي نداشت.

hamid_asiabi

عضو جدید
اشكال در فايل اپلود شده

اشكال در فايل اپلود شده

مهندس جان من هر سه تا پارت رو دانلود كردم بعد extract كردم، يك فولدر با فايلهاي پيوستي ايجاد شد ( يه تصوير از فولدر مربوطه ضميمه كردم) كه توي اونها فايل exe براي نصب نرم افزار وجود نداشت. ميشه يه توضيحي بدين كه چيكار بايد بكنم.

ممنون

پیوست ها

• 01.JPG
    01.JPG
    26.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Behrooz.Sabbagh

عضو جدید
مهندس جان من هر سه تا پارت رو دانلود كردم بعد extract كردم، يك فولدر با فايلهاي پيوستي ايجاد شد ( يه تصوير از فولدر مربوطه ضميمه كردم) كه توي اونها فايل exe براي نصب نرم افزار وجود نداشت. ميشه يه توضيحي بدين كه چيكار بايد بكنم.

ممنون

این فایلها دوباره extract می شن.با Winrar می تونی دوباره این کار رو بکنی
من کامل دانلود و نصبش کردم.مشکلی نداشته و الان هم دارم کار می کنم.

تشکر و سوال

تشکر و سوال

من تمام فایل ها رو گرفتم و کامل به مراحل بیان شده عمل کردم ولی با این حال فایل exe در میان فایل ها وجود نداره! اگه راه حلی داره لطفا منو راهنمایی کنید.

mali325

عضو جدید
مشكل در نصب و نبودن فايل اجرايي

مشكل در نصب و نبودن فايل اجرايي

من il تمام فایل ها رو extract کردم ولی با این حال فایل exe در میان فایل ها وجود نداره! اگه راه حلی داره لطفا راهنمایی کنید.

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تمام فایل ها رو گرفتم و کامل به مراحل بیان شده عمل کردم ولی با این حال فایل exe در میان فایل ها وجود نداره! اگه راه حلی داره لطفا منو راهنمایی کنید.

من il تمام فایل ها رو extract کردم ولی با این حال فایل exe در میان فایل ها وجود نداره! اگه راه حلی داره لطفا راهنمایی کنید.

فایل ها را وقتی دانلود می کنید، باید extarct کنید! اما نه یک بار بلکه دو بار!! بار اول که extract می کنید فایل های فشرده جدید ایجاد می شوند که آن فایل های فشرده ی جدید را نیز باید دوباره extarct کنید.

موفق باشید

mali325

عضو جدید
كتاب آموزشي

كتاب آموزشي

با سلام
آيا اين نرم افزار كتاب آموزش فارسي كه بتوان آن را دانلود كرد را دارد؟

آخرین ویرایش:

mali325

عضو جدید
آموزش Procast

آموزش Procast

با سلام
آيا براي اين نرم افزار ،لوح آموزشي وجود دارد؟

rahatarin

عضو جدید
متاسفانه کرک نسخه 2008 ناسالم و معیوب هستش وگرنه خودم میخواستم براتون بذارم... نتایج مش بندی نسخه ی کرک شده اون کاملا ضعیفه... برای ورود به نرم افزار هر دفعه باید لایسنس همراه ایمیج رو بارگذاری کنید که اصلا جالب نیست...!!! بنا براین بهتره نیاز های خودتون رو در حال حاضر با همون نسخه ی 2005 رفع کنین...!!!

flightsazan

عضو جدید
متاسفانه کرک نسخه 2008 ناسالم و معیوب هستش وگرنه خودم میخواستم براتون بذارم... نتایج مش بندی نسخه ی کرک شده اون کاملا ضعیفه... برای ورود به نرم افزار هر دفعه باید لایسنس همراه ایمیج رو بارگذاری کنید که اصلا جالب نیست...!!! بنا براین بهتره نیاز های خودتون رو در حال حاضر با همون نسخه ی 2005 رفع کنین...!!!
با سلام من از لینک های نسخه 2005 راپیدشر نتوانستم دانلود نمایم و با پیغام پیدا نکردن فایل مواجه می شوم
لطفا راهنمایی نمایید
h_flightsazan@yahoo.com

josseph

عضو جدید
سلام
من سه تا پارت را دانلود كردم و دوبار هم اونا را extract كردم ولي يه سري فايل بدون پسوند برام درست مي كنه كه با win rar نميتونم اونا را extract كنم.
نر افزار خاصي براي اين كار بايد دانلود كنم؟

امير مافي

عضو جدید
SET UP را پيدايش نميكنم

SET UP را پيدايش نميكنم

سلام
من سه تا پارت را دانلود كردم و دوبار هم اونا را extract كردم ولي يه سري فايل بدون پسوند برام درست مي كنه هر چي دنبال SET UP گشتم پيدايش نميكنم .:surprised:
لطف كنيد و در زمينه نصب آن راهنمايي كنيد

احمد یوسفی

عضو جدید
برای تهیه و استفاده از پروکست 2008 به شما پیشنهاد می کنم به سری به سایت
Castingsr.webs.com
بزنید و از پک شبیه سازی لذت ببرید.

این پک شبیه سازی که شامل:
1-نسخه ویندوز سرویس پک سه
2- برنامه های جانبی جهت نصب و اجرای بدون نقص برنامه ها
3-نسخه 2009 نرم افزار استاندارد مهندسی سالیدورک
4-نرم افزار مش بندی با نام GEOMesh v.5.0
5-نرم افزار شبیه سازی Procast 2008
6-آموزش تصویری (اما بدون صدا) از طراحی قطعه ، سیستم راهگاهی و قالب در سالیدورک – گرفتن خروجی از سالیدورک جهت مش بندی -مش بندی آنها GeoMesh – و وارد کردن در پروکست و طی کردن مراحل بصورت کلی(ادغام قطعه –قالب-ماهیچه)،تخصیص متریال، انتخاب فصل مشترک-نحوه تعریف شرایط مرزی و ... و انجام یک شبیه سازی با نرم افزار پروکست جهت آشنای کاربران به شیوه کار برنامه پروکست

Castingsr.webs.com

nrnotash

عضو جدید
اولين پارت دانلود نميشه

اولين پارت دانلود نميشه

دوستان سلام

من هر كاري مي كنم نمي توانم فايل هار و درست Extract كنم علتش اينه كه پارت اول رو فقط با 9Kb دانلود مي كنه كه به نظرم مياد مشكلي داشته باشه.

ميشه لطف كنين پارت اول رو برام لينكشو بذارين.
ممنون ميشم به nrnotash@gmail.com يه پيام بدين.

nrnotash

عضو جدید
مشكل در دانلود

مشكل در دانلود

دوستان سلام

من هر كاري مي كنم نمي توانم فايل هار و درست Extract كنم علتش اينه كه پارت اول رو فقط با 9Kb دانلود مي كنه كه به نظرم مياد مشكلي داشته باشه.

ميشه لطف كنين پارت اول رو برام لينكشو بذارين.
ممنون ميشم به nrnotash@gmail.com يه پيام بدين.

Maany Emo

عضو جدید
دیگه چیزی یافت نشد.

اما من این برنامه رو دیدم ریخته گری 2 واقعا محیط عالی دارد و فضای شبیه سازی کننده عملیات ریختگری را با رنگها و دیگر تغییرات ضمن قالب ریزی ... به مرور زمان نشان میدهد.

mehrdadeng

عضو جدید
سلام دوستان
من فایل ها رو همانطور که توضیح داده شد دوبار extract کردم اما باز هم فایل نصبی وجود ندارد.اگر امکان داره راهنمایی کنید.

پیوست ها

• pro error2.JPG
    pro error2.JPG
    48.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • pro error3.JPG
    pro error3.JPG
    64.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mehrdadeng

عضو جدید
برای تهیه و استفاده از پروکست 2008 به شما پیشنهاد می کنم به سری به سایت
Castingsr.webs.com
بزنید و از پک شبیه سازی لذت ببرید.

این پک شبیه سازی که شامل:
1-نسخه ویندوز سرویس پک سه
2- برنامه های جانبی جهت نصب و اجرای بدون نقص برنامه ها
3-نسخه 2009 نرم افزار استاندارد مهندسی سالیدورک
4-نرم افزار مش بندی با نام GEOMesh v.5.0
5-نرم افزار شبیه سازی Procast 2008
6-آموزش تصویری (اما بدون صدا) از طراحی قطعه ، سیستم راهگاهی و قالب در سالیدورک – گرفتن خروجی از سالیدورک جهت مش بندی -مش بندی آنها GeoMesh – و وارد کردن در پروکست و طی کردن مراحل بصورت کلی(ادغام قطعه –قالب-ماهیچه)،تخصیص متریال، انتخاب فصل مشترک-نحوه تعریف شرایط مرزی و ... و انجام یک شبیه سازی با نرم افزار پروکست جهت آشنای کاربران به شیوه کار برنامه پروکست

توی سایت که هنوز مطلبی نیست !!!!