دانشجويان كارشناسي ارشد گرايش مديريت سيستم هاي اطلاعاتي

fatemeh4

عضو جدید
آره فقط پیام نور داره ، چون ارشد دولتی من داشتم انتخاب رشته میکردم جای دیگه ندیدم .

ممنون از اینکه پاسخ دادید.

lmthm

عضو جدید
تفاوت امنیت و مدیریت سیستم اطلاعات

تفاوت امنیت و مدیریت سیستم اطلاعات

سلام به دوستان مهندس
میخواستم بپرسم گرایش مدیریت سیستم اطلاعات با امنیت اطلاعات چه تفاوتی میکنه؟
ممنون میشم اگه کامل توضیح بدید.

lmthm

عضو جدید
تفاوت امنیت اطلاعات و مدیریت سیستم اطلاعات

تفاوت امنیت اطلاعات و مدیریت سیستم اطلاعات

واقعا کسی نمیتونه جواب بده خیلی گلید...
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

lmthm

عضو جدید
اين تابيك براي آشنايي دانشجويان گرايش مديريت سيستم هاي اطلاعاتي و تبادل اطلاعات راه اندازي شده است .:gol:

سلام به دوستان مهندس

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام به دوستان مهندس
سلام
امنیت اطلاعات که کاملا مشخصه! اما تو گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی فرد باید بتونه توانایی شناسایی نیاز برای سیستم های اطلاعاتی، توانایی طراحی و مدیریت ایجاد سیستم های اطلاعاتی در سازمان هایی که از فناوری اطلاعات استفاده میکنند، داشته باشه! بتونه راه حلی برای تهیه، بهبود و بهینه سازی سیستم های اطلاعاتی ارائه بده!
اطلاعات دیگر رو هم از این تاپیک میتونید بگیرید! این که چه واحد های درسی رو باید گذروند!
پست دوستمون(
samigorgan) در همین تاپیک رو هم مطالعه کنید!

fatemeh4

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من کارشناسی آی تی هستم ارشد 93 توی تکمیل ظرفیت دانشگاه دولتی مدیریت سیستم های اطلاعات قبول شدم .از هر کسی راهنمایی گرفتم

بهم گفتن رشته کامپیوتری نیست و یه رشته مدیریتیه که زیر شاخه تمام گروه های مهندسی هست .

نمیدونم چکار کنم هنوز ثبت نام نکردم .به نظر شما دوباره بخونم یا برم؟؟؟؟؟

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان عزیز
من کارشناسی آی تی هستم ارشد 93 توی تکمیل ظرفیت دانشگاه دولتی مدیریت سیستم های اطلاعات قبول شدم .از هر کسی راهنمایی گرفتم

بهم گفتن رشته کامپیوتری نیست و یه رشته مدیریتیه که زیر شاخه تمام گروه های مهندسی هست .

سلام.
مدیریتی صرف نیست! اگر مدیریتی بود که جز رشته های مهندسی فناوری اطلاعات قرار نمیگرفت! میتونید دروسی که تدریس میشه رو هم نگاهی بندازید!
اینکه بخونید یا نه بستگی به خودتون داره!
به این رشته علاقه دارید؟! در خودتون این رو میبینید که سال بعد بخونید و جایی بهتر و یا حتی رشته بهتری قبول بشین؟! در رابطه با کار آینده هم فکر کنید!
و موارد دیگه!

hbigdeli

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

به نظرم گرایش خوبیه. زیر شاخه یکی از مدیریت ها مدیریت فناوری اطلاعات هستش ، من تو زیرشاخه های مدیریت، مدیریت سیستم های اطلاعاتی نشنیدم

بالا