داداش گلم حجابت واسه تو قصه ها نیست!

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من !
خودت میبری ، خودت هم میدوزی :d

من که نگفتم میشینم تو تاکسی ، میچسبم به طرف !
اتفاقا چون خیلی از خانم ها به این مسئله حساس هستن من معمولا یه جوری میشینم که خانوم بغل دستیم راحت باشه ...

اما به نظرم سه تا مرد گنده هم تو تاکسی راحت جا میشن ...
با این جور نشستن هم ، من که تحریک نمیشم اصولا خانم ها هم نباید بشن ... :surprised:

ای بابا جسارت شد؟ ببخش داداش. ولی منم این جوری نگفتم ها :w05:
دستت درد نکنه. شما باعث افتخارین.

آره جا شدن رو که میشن. ولی 3 تا مرد اگر پاشون به هم بخوره. اصلا نمی فهمن! 3 تا خانوم هم همین طور!
بعضی ماشین ها هستن که پایین صندلی ها ی پشت، یه ور قلمبه ای دارن، که کف ماشین رو دو قسمت می کنه. نمی دونم اسمش چیه!
مثلا یه مرد میره ته می شینه! کل دو تا پاش رو مسلما (!) میزاره سمت چپ!
یه مرد میاد وسط میشینه دو تا پاش رو می زاره طرف راست.
یه زنم سمت راست می شینه و طبیعتا پاهاشم همون قسمت سمت راست میزاره(!)

حالا اینکه من اگر وسط بشینم، یه پام رو چپ و یه پام رو راست میزارم. یا یه پام رو رو اون ورقلمبه ای میزارم!

اینجوری بهتره! :w16:
می گم دانشجوهای فلسفه هم از اینی که من گفتم سر در نمیارن ها سخت شد نه! یه دویست باری بخونین، متوجه میشین چی شد :w01:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ما كه نفگفتيم حسي بهمون دست ميده. به قول رضا آدم بايد خيلي بيجنبه باشه كه.....
اما بزار واست يه مثال بزنم. فكر كنم سوم دبيرستان يا پيش دانشگاهي بوديم تو كتب زبانمون يه درسي بود كه توش از حريم شخصي حرف زده بود. و نوشته بود كه هر كسي يه محدوده اي رو براي خودش حريم ميدونه. كه بسته به اينكه فرد مورد نظر چقد بهش نزديك باشه اون دايره و اون محدوده اندازش فرق ميكنه. مثلا يه دوست خيلي بيشتر ميتونه بهت نزديك بشه تا فرضا يه يه فردي كه تو خيابونه. واگه كسي از اون محدوده جلوتر بياد حس خوبي به فرد دست نميده و فرد ناخود آگاه خودش رو عقب ميكشه.(نميدونم اون درس رو يادتون هست يا نه؟)
براي ما هم همينطوره ما هم يه محدوده اي رو حريم خودمون ميدونيم كه اگه كسي از محدوده خودش جلوتر بياد حس خوبي نداريم.
علاوه بر اون بر اساس آموزه هاي ديني ما تماس مرد و زن نامحرم درست نيست. و بهتره اجتناب بشه.

خب این درسته که هرکسی حریمی داره ...
اما این حریم زمانی مقبوله که برای دیگران درد سر ساز نشه ...
نمیشه که راننده تاکسی از خیر مسافرش بگذره چون شما راحت نیستین ... برای اون 200 تومن هم 200 تومنه و اون روزی ش رو و خرج زن و بچه ش رو با همین 200 تومنا در میاره !

البته این رو هم بدونین که ظاهرا طرحی تصویب شده که در قسمت عقب خودرو ، سوار کردن بیشتر از دو نفر ممنوع شده ! کی اجرا بشه نمی دونم اما یه همچین چیزی هست !

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ای بابا جسارت شد؟ ببخش داداش. ولی منم این جوری نگفتم ها :w05:
دستت درد نکنه. شما باعث افتخارین.

آره جا شدن رو که میشن. ولی 3 تا مرد اگر پاشون به هم بخوره. اصلا نمی فهمن! 3 تا خانوم هم همین طور!
بعضی ماشین ها هستن که پایین صندلی ها ی پشت، یه ور قلمبه ای دارن، که کف ماشین رو دو قسمت می کنه. نمی دونم اسمش چیه!
مثلا یه مرد میره ته می شینه! کل دو تا پاش رو مسلما (!) میزاره سمت چپ!
یه مرد میاد وسط میشینه دو تا پاش رو می زاره طرف راست.
یه زنم سمت راست می شینه و طبیعتا پاهاشم همون قسمت سمت راست میزاره(!)

حالا اینکه من اگر وسط بشینم، یه پام رو چپ و یه پام رو راست میزارم. یا یه پام رو رو اون ورقلمبه ای میزارم!

اینجوری بهتره! :w16:
می گم دانشجوهای فلسفه هم از اینی که من گفتم سر در نمیارن ها سخت شد نه! یه دویست باری بخونین، متوجه میشین چی شد :w01:

اینا رو ولش کن ...

از این به بعد تاکسی پراید اومد سوار نشو چون خیلی کوچیکه !

روآ هم از اون به قول شما ور قلمبه ای ها داره ، میتونی سوار نشی !

405 و سمند خوبن ! :d

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا رو ولش کن ...

از این به بعد تاکسی پراید اومد سوار نشو چون خیلی کوچیکه !

روآ هم از اون به قول شما ور قلمبه ای ها داره ، میتونی سوار نشی !

405 و سمند خوبن ! :d
L90 هم خوبه;)

افشین چرا اسپم میکنی؟:w25:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
L90 هم خوبه;)

افشین چرا اسپم میکنی؟:w25:

اسپم نبود که ! :surprised:

مگه بد میگم ؟

با این چیزایی که شماها میگین ، پراید مصیبته !

مگه غیر از اینه ؟

الان این پستم شد اسپم

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام مجدد
نقل قول نگرفتم چون امکان خوندن هم تاپیک را نداشتم و عادت ندارم بدون خوندن نظر بدم
منتها یکی دوتا از دوستان از خوب بودن صحبت کرده بودن
خوب بودن از نظر هر کس یه تعریفه و معمولا کم پیش می یاد که تعاریف همه یکسان باشه
قصد تکذیب و تائید یه گروه و یا عده را ندارم ولی بهتره هممون یه کم از اون بالا بیایم پایین !
مسلما تعریف یه هیپی ، یه غیر مسلمون ، و ... با یه مسلمون مذهبی کاملا فرق داره
هر کس صلاح خودش را در یک کاری می بینه
شاید از نظر من موی بلند برای مرد مسخره باشه ولی مسلما پسری که می زاره موهاش بلند بشن از موهای بلند خوشش می یاد
چه بخوایم چه نخوایم حکومت ما مذهبی هست و همین عامل باعث می شه که افرادی که اعتقادات مطابق با حکومت ندارن نتونن اظهار نظر کنن و یه عده هم چون مخالف نمی بینن خودشون را محق کامل ببینن !
تا اون خدای بالا سری یه حق انتخاب داده به بندش اونقت یه عده این حق را به خودشون می دن که واسه بقیه تعیین تکلیف کنن پس لابد خدا نمی فهمیده چه کار می کنه و اون عده می فهمن !!!
شما از پوشش ، ریخت ، قیافه و ... هر کسی خوشت نمی یاد اصراری نیست بهش نگاه کنی اونم نگفته بیا بشین بر دل من !
اهانت نباشه ولی از یه دید دیگه هم می شه گفت شاید یکی از دیدن یه خانوم با پوشش سر تا پا سیاه وحشت کنه ! پس می شه نتیجه گرفت که چادری ها حق این تیپ گشتن را ندارن !
عیب شمردن از دیگران کاری نداره منتها عیب های خودمون هم قابل شمارش هستن یا اعداد هم واسه شمارشون کم میان !
در رابطه با امر به معروف و نهی از منکر که بعضی دوستان گفته بودن
فکر کنم همه فقط از این موضوع یه اسم شنیدن بهتره شرایطش و قوانینش را هر کس اول بخونه بعد ببینه اصلا صلاحیت داره !
به حساب خود برسید پیش از آنکه به حساب شما برسند
پایان .

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزیرو یادم رفت
اتفاقا اینجا بحث سر شخصیت نیست و سر حجاب آقایون است.
داریم درباره اصول حجاب آقایون بحث میکنیم نه اینکه کسی که مثلا چجوری لباس میپوشه عوضیه.داریم بحث میکنیم که چجوری لباس بپوشیم بهتره و با کسی دیگه کاری نداریم.
مثلا یه خانومی میگفت امروز یه دختریو دیدم چادری که خیلی پر رو بود من از فردا با مانتو میرم بیرون.گفتم مگه شما به خاطر مردم چادر سر میکنین که به خاطر یه نفر میخای چادرتو بذاری زمین اگه بهش اعتقاد داری که این چه حرفیه اگه اعتقاد نداری که چرا میندازی گردن یکی دیگه.البته ایشون کسی نبود که چادرشو بذاره زمین همین جوری یه چیزی گفت.
حالا شده بحث ما که چون یه نفر دیدیم که پیرنشو میندازه رو شلوارش دورو تشریف دارن ما باید تیشرت کوتاه بپوشیم که تکون خوردنی یه ورمون بزنه بیرون.
من قصد توهین به هیچ قشری رو ندارم . منظورم این بود که اصلا تیپ تو ذات بشر تاثیر نداره .
يه خورده فكر كنم تو انتخاب كلمات دقت نكرديد.
بهتر بود به جاي اينكه بگيد :‌" همه جا بايد خوب و بد باشه" ميگفتيد:‌ "همه جا خوب و بد هست"
اون "بايد" رو جاي نادرستي بكار برديد. چون چه خوب بود اگه همه ميتونستن خوب باشن.
شاید شما راست بگی ولی همیشه گفتن سیاه با سفید معنا پیدا میکنه پس خوبم با بد معنا پیدا میکنه . امکان نداره همه خوب باشن چون هنوز ادمایی با نفس ضعیف داریم
لامسبا یه تیپایی میزنن شاخ ادم درمیاد

دخترا که حیارو قورت دادن

پسرا هم که انگار اومدن استخر
معلوم نیست چه تیپیه
آقا خم میشه همه هیکلش معلوم میشه. دستشو میاره بالا نافش معلوم میشه

اقاهه تو تاکسی بوق میزنه که خانومو سوار کنه
ای کاش اونقد غیرت داشتن که حداقل برای کسی بوق بزنن که اهل این کارا باشه
میبینی دختر بیچاره پاک پاکه اونوقت یه بیشعور میخواد اذیت کنه

ولی جدا همونکه قران گفته
اقایون چشماشون رو کنترل کنن
و خانوما دامانشون رو از گناه حفظ کنن
دمت گرم . این رو خداوکیلی خوب اومدی
درباره ی اینا که جناب کربلایی گفتن هم نظر بدین.

نوع حرف زدن آقایون ب خانوما درسته؟
نوع نگاهشون چی؟
رفتارشون چی؟

رفتار: وقتی تو تاکسی می شینیم. خانوما بیاین بگی چی می شه!
لول می شیم. :w05: "برو کنار بی شعور!:w00:"
متاسفانه الان نوع پوشش خانم ها خیلی بد شده (البته تا دعوام نکردید . همه رو نمیگم ) بنظر من خانم ها باعث فساد شدند . چرا خانم ها دوست ندارند عین مروارید داخل صدف باشن . چرا همه زیباییهاشون رو در معرض نمایش قرار میدن :w00:البته بازم کاری باهاشون ندارم ولی مقصر خانم ها هستند هرچند اقایونم مقصر میتونند باشن ولی خانم ها بیشتر
آخ گفتي تاكسي..
يه زماني هم مسافرا رعايت ميكردن كنار خانوما نمينشستن و هم راننده ها وقتي ميديدن اگه بخوان مسافر مرد سوار كنن كنار خانومه بايد بشينه از خير مسافر ميگذشتن.
نميدونم دبيرستان بودم يا پيش دانشگاهي سوار تاكسي شدم. يه كم جلوتر راننده واسه يه مرد توقف كرد. مرده بايد ميومد كنار من مينشست. با راننده بتحثم شد كه خب ميبيني كه جا نيست. حداقل واسه يه خانوم وايسا. مرده هم گفت يا پياده شو يا كرايه دو نفر رو بده. منم مجبور شدم كرايه دو نفر رو بدم.
خلاصه تا يه مدتها وقتي ميديدم پشت دو تا مرد نشسته اصلا سوار نميشدم. و يا اجازه نميدادم راننده مسافر مرد بزنه.
اما ديدم خب نميشه هر دقيقه با راننده بحث كنم.ديگه كلا همينجوري عرف شده. و غيرت ميرت تموم شده رفته.
ما هم شديم همرنگ جماعت. با اين فرق كه مثل لوله جمع ميشيم. اما مردا با خيال راحت همچين باز ميشينن انگار اومدن سيزده بدر .
سیزده بدر :surprised:
نه دیگه. شما هم که گفتی همه...
همه اینجوری نیستن

ولی اون راننده تاکسی هم انقد بیچارست که نمیشه توقع داشت از کرایه دویست تومنیش بگذره. شما هم بهتره همون کرایه دو نفر رو حساب کنی که هم شما راحت باشی هم مدینون تاکسیه نشی
این رو راست گفت
به قول شما آخ گفتین تاکسی.....
من یکی هر وقت کنارم یه خانوم میشینه پدرم درمیاد
برعکس اون خانومه این منم که همیشه لوله میشم.:( مصیبتی داریم
خیلی هم خجالتی و از این حرفا هستم بخاطر همین بدبختی داریم
البته منظور خوشبختی است که سیزده‌بدری نیستیم

ولی موافقم که غیرتن کم شده
و البته بعضی زن‌ها هم از حد گذروندن پررویی رو
ببینید بازم حرف من . تو هر قشری خوب و بد هست
یه داستان بگم واستون حالشو ببرید
راستش من به شدت خجالتی هستم و البته معتقد به روابط دینی
طوری که تو فامیل هم با دخترای فامیل حتی شاید سلام‌علیک هم نکنم
تو خیابون هم که میرم از روزی که از ممیزی دراومدیم و مکلف شدم عهد کردم سرمو بندازم پایین
(الان متخصص شدم تو شناخت اسفالت از نوع بد و خوبش)

اما بلخره گاهی چشم آدم به خانوما میفته و میبینه وضعشون رو.
دوسه باری یه کاری کردم که براتون میگم
یه ابر یه خانوم رو دیدم با وضع خیلی بد رفتم به شوهرش گفتم آقا ببخشید اجازه هست من خانوم شمارو ببینم؟
طرف کلی ناراحت شد و گفت مگه غیرت نداری بیشعور و ....
بهش گفتم مردحسابی این همه ادم بدون اجازه دارن زن تورو میبینن حالا من که دارم اجازه میگیرم نمیشه؟؟

اما چند روز پیش از این ترفند خوالستم دوباره استفاده کنم...
به یه اقایی گفتم میشه خانومتون رو ببینم؟
مرد بی‌غیرت بی‌شرف گفت چرا نمیشه عزیزم
اینو که گفت به سرعت نور در رفتم و از مرد بودن خودم شرمنده شدم
طرف بی‌غیرت بود درحد تیم‌ملی
:biggrin:
دوست من !
خودت میبری ، خودت هم میدوزی :d

من که نگفتم میشینم تو تاکسی ، میچسبم به طرف !
اتفاقا چون خیلی از خانم ها به این مسئله حساس هستن من معمولا یه جوری میشینم که خانوم بغل دستیم راحت باشه ...

اما به نظرم سه تا مرد گنده هم تو تاکسی راحت جا میشن ...
با این جور نشستن هم ، من که تحریک نمیشم اصولا خانم ها هم نباید بشن ... :surprised:
مگه گفتیم میشیم:razz:
منم از اینکه یه خانوم تو تاکسی بهم بچسبه هیچ حسی پیدا نمیکنم. به نظرم طرف باید خیلی بی جنبه باشه که اینجور فکری بکنه...

ولی احترام به حقوق افراد جامعه رو مهم میدونم. به نظرم تو یه جامعه آزاد (منظورم آزاد واقعیه) هرکسی حق داره هر اعتقادی داشته باشه بدون اینکه به حریم شخص دیگه ای وارد بشه
الان ازادی شده پوشش . خداییش اگه مردم رو ازاد میذاشتند وضع از این بهتر نبود . خدا وکیلی ؟؟؟ تو زمان شاه میگفتند چادر سر نکنید همه چادر (بازم نه همه ) سر میکرند الان میگن سر کنید مردم خودداری میکنند . اصلا ذات بشر لجبازی هستش :cool:
با سلام مجدد
نقل قول نگرفتم چون امکان خوندن هم تاپیک را نداشتم و عادت ندارم بدون خوندن نظر بدم
قصد تکذیب و تائید یه گروه و یا عده را ندارم ولی بهتره هممون یه کم از اون بالا بیایم پایین !
شاید از نظر من موی بلند برای مرد مسخره باشه ولی مسلما پسری که می زاره موهاش بلند بشن از موهای بلند خوشش می یاد
چه بخوایم چه نخوایم حکومت ما مذهبی هست و همین عامل باعث می شه که افرادی که اعتقادات مطابق با حکومت ندارن نتونن اظهار نظر کنن و یه عده هم چون مخالف نمی بینن خودشون را محق کامل ببینن !
تا اون خدای بالا سری یه حق انتخاب داده به بندش اونقت یه عده این حق را به خودشون می دن که واسه بقیه تعیین تکلیف کنن پس لابد خدا نمی فهمیده چه کار می کنه و اون عده می فهمن !!!
شما از پوشش ، ریخت ، قیافه و ... هر کسی خوشت نمی یاد اصراری نیست بهش نگاه کنی اونم نگفته بیا بشین بر دل من !
اهانت نباشه ولی از یه دید دیگه هم می شه گفت شاید یکی از دیدن یه خانوم با پوشش سر تا پا سیاه وحشت کنه ! پس می شه نتیجه گرفت که چادری ها حق این تیپ گشتن را ندارن !
عیب شمردن از دیگران کاری نداره منتها عیب های خودمون هم قابل شمارش هستن یا اعداد هم واسه شمارشون کم میان !
فکر کنم همه فقط از این موضوع یه اسم شنیدن بهتره شرایطش و قوانینش را هر کس اول بخونه بعد ببینه اصلا صلاحیت داره !

پایان .
این حرفت خوب بود

ستاره سهیل

عضو جدید
با سلام مجدد
پایان .

سلام دوست عزیز
این حرفهای شما رو خیلیهای دیگه هم زدن و از حکومتهای اسلامی ایراد گرفتن.
امااسلام یه دین فردی و اجتماعی است همونطور که به زندگی افراداهمیت داده به اجتماع هم اهمیت داده.به افرادمیگه رفتارشما در اجتماع باید مناسب باشه.ازنظرتیپ و ...تاحدی آزادی هست که به محیط اجتماع لطمه وارد نشه،دین اسلام خیلی تلاش کرده تا خانواده حفظ شود.:gol:

مثلا توی دانشگاه مابعضیهایه تیپهایی میزدن که اصلا مناسب محیط دانشگاه نبود،بیشترمناسب میهمانیها و جشنها بود

درضمن توی کشورای دیگه که به اصطلاح آزادی هست چیزای دیگه هم هست که اون آزادی براشون دردسرسازنیست .

phalagh

مدیر بازنشسته
با سلام مجدد
پایان .
تا حدودي حرفات درست بود ولي نه همش.
ببين وقتي ما داريم اينجا از يه چيزايي ايراد ميگيرم همش بحث مذهبي نيست. بحث عرف هم هست.
اگه قرار باشه هركي هركاري دلش ميخواد بكنه و هرچي ميخواد بپوشه و كسي هم چيزي نگه كه ميشه هرج و مرج.
والا به خدا ما از آزادي تو كشواراي ديگه يه اسم شنيديم و بس. اما واقعا اونا هم يه محدوديتايي دارن.
كافيه بشيني فيلماشون رو نگاه كني. ميبيني اكه خانومه هميشه لباساي باز بپوشه مردم به يه چشم ديگه بهش نگاه ميكنن. و به قول خودمون ميگن اين از اون زناست!!!
يعني برا اونا هم مهمه كه چي چجوري ميگرده.
من ميگم يه حدودي بايد رعايت بشه. شايد اونقد كه من به شلوار فاق كوتاه و تيشرت كوتاه پسرا ايراد ميگيرم به موهاي دخترا(در حد معمولش نه از اون فشنا كه شبيه جن ميشنا) گير نميدم.
خب بابا وقتي پسره اونطوري لباس ميپوشه يه قسمتايي از بدنش معلوم ميشه كه هرجاي دنيا هم بري ميگن درست نيست و بايد پوشيده باشه.
شما به چادر ايراد ميگيري اما اين يه چيزيه كه عرفه تو جامعه.
پس لپ كلام من اينه :
1. شرع
2. عرف
عبور از هركدوم از اين دوتا جايز نيست.

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه دقت کنن.

قراره اینجا درباره ی حجاب داداشا صحبت بشه.

اگر درباره ی چیز دیگه ای صحبت بشه، از مدیرا میخوام حذفش کنن.

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید چی واسم جای تعجبه
وای
دوتا پسر بیشرف احمق میشینن بغل هم به خواهر و مادر هم فحش میدن بعدهم میگنو میخندن و شادن
بیناموسی‌تر از این کار هم هست؟

حجاب فقط تو پوشش نیست
تو نوع حرف زدن هم هست

تو نوع نگاه هم هست
تو رفتار هم هست

و پسرا و دخترای امروزی اصلا رعایت نمیکنن

در راستای حرف کربلایی که به رفتار آقایون با خانوما اشاره کرده،
به نظرتون لیدیز فرست یا نه؟

من همیشه متوجه ی این موضوع می شم که آقایان هم کلاسی و همکار، وقتی به یه در می رسیم، یا می خواییم کاری کنیم یا حرفی بزنیم، می گن خانوما مقدم ترن.

دستشون درد نکنه. خیلی گلن.
آره این حرفی که ما خانوما دربارشون میزنیم.
وقتی یه آقا به ما بگه خانوما مقدم ترن، دلمون میلرزه. لپامون گل میندازه. اگر خیلی اهل شرم و حیا باشیم، صبر می کنیم، طرف بره، بعد می دوییم طرف یکی از دوستان و براش تعریف می کنیم که چی شد. بعد با هم می گیم، وای چه قدر جنتلمنه! چقدر مرده! چه قدر با شخصیته و بعد جلوی زبونمون رو می گیریم تا بقیش رو نگیم ولی زدست دیده و دل هر دو فریاد که هر چه دیده بیند دل کند یاد!!!

حالا همون آقایون وقتی به محارم خودشون میرسن، اصلا یادشون نمیاد که بابا امروز عصری، تو اداره و دانشگاه معتقد بودم که لیدیز فرست!!!

به نظر من وقتی دو خانوم و آقا با هم هستن:
اگر نامحرمن، مرد باید جلو بره. همون قصه ی حضرت موسی
اگر محرمن، خانوم باید جلو بره. ( تو این حالت خانوم حس خوبی بهش دست میده و عاشق مرده هم میشه. و آقا هم تا دلش بخواد می تونه چشم بچرخونه.

نظر شما چیه؟:w12:

phalagh

مدیر بازنشسته

من همیشه متوجه ی این موضوع می شم که آقایان هم کلاسی و همکار، وقتی به یه در می رسیم، یا می خواییم کاری کنیم یا حرفی بزنیم، می گن خانوما مقدم ترن.

وقتی یه آقا به ما بگه خانوما مقدم ترن، دلمون میلرزه. لپامون گل میندازه. اگر خیلی اهل شرم و حیا باشیم، صبر می کنیم، طرف بره، بعد می دوییم طرف یکی از دوستان و براش تعریف می کنیم که چی شد. بعد با هم می گیم، وای چه قدر جنتلمنه! چقدر مرده! چه قدر با شخصیته و بعد جلوی زبونمون رو می گیریم تا بقیش رو نگیم ولی زدست دیده و دل هر دو فریاد که هر چه دیده بیند دل کند یاد!!!

حالا همون آقایون وقتی به محارم خودشون میرسن، اصلا یادشون نمیاد که بابا امروز عصری، تو اداره و دانشگاه معتقد بودم که لیدیز فرست!!!

اگر محرمن، خانوم باید جلو بره. ( تو این حالت خانوم حس خوبی بهش دست میده و عاشق مرده هم میشه. و آقا هم تا دلش بخواد می تونه چشم بچرخونه.

منظورت از اينكه با هم هستن چيه؟
اينكه ميخوان از يه در رد بشن؟
يا اينكه فرضا تو خيابون دارن راه ميرن؟
داداش من هميشه ميگه متنفرم از مردايي كه تو خيابون خودشون جلو راه ميرن زنشون پشت سرشون مياد.
ولي خب مثلا در مورد رد شدن از در به نظر من ليدي ايز فرست.
يا فرضا برا نشستن رو صندلي بازم همينطور. و امثالهم

سلامه

عضو جدید

سلام
معذرت میخوام اگه یهویی وارد شدم................................
ببخشید شما این حرفارو میزنین ولی کو گوش شنوا...............................
اگه توی دانشکده های معماری وعمران سری بزنین میبینین که یه سری مسائل بدتر از اینا داره غوغا میکنه............
نمیگم همه بچه های عمرانی ومعماری اینطورین ولی تعدادشون کمم نیست.
متاسفانه بعضی از دوستای ما حرکاتو رفتارایی میکنن که آدم از آدمیتش شرم میکنه......
بازم معذرت میخوام که پر حرفی کردم;)

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
معذرت میخوام اگه یهویی وارد شدم................................
ببخشید شما این حرفارو میزنین ولی کو گوش شنوا...............................
اگه توی دانشکده های معماری وعمران سری بزنین میبینین که یه سری مسائل بدتر از اینا داره غوغا میکنه............
نمیگم همه بچه های عمرانی ومعماری اینطورین ولی تعدادشون کمم نیست.
متاسفانه بعضی از دوستای ما حرکاتو رفتارایی میکنن که آدم از آدمیتش شرم میکنه......
بازم معذرت میخوام که پر حرفی کردم;)

سلام اختیار دارین، یهویی و نهویی نداره :lol:
خوش اومدین.
من نمی دونم اونجا چه خبره ولی من معتقدم، با حلوا حلوا گفتن، اگرچه دهن شیرین نمی شه ولی آب که میافته!!!!:weirdsmiley:

گفتنش بهتر از نگفتنه. نمی دونم شما خانوم گل هستین، یا جناب آقای خوش تیپ خان جان!! ولی دلم می خواد داداشا یه چیزایی درباره ی ما بدونن. ما خیلی چیزا درباره ی اونا شنیدیم ولی اصولا بنابر شرم و حیا، حرفای دلمون رو بهشون نمی زینم. نمی گیم شما هم می تونین ما رو اسیر خودتون کنید، دلمون رو آب کنین، ایمونمون رو نشونه بگیرین.
خوب باید بدونن که بعد تصمیم بگیرن، با احساسات ما بازی نکنن. چرا همش ما نباید با احساسات اونا بازی کنیم؟ :crying2:

پس پر حرفی ندیدی!! :w20:کسی به خلاصه ای شما حرف نزده!!!!:w16:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورت از اينكه با هم هستن چيه؟
اينكه ميخوان از يه در رد بشن؟
يا اينكه فرضا تو خيابون دارن راه ميرن؟
داداش من هميشه ميگه متنفرم از مردايي كه تو خيابون خودشون جلو راه ميرن زنشون پشت سرشون مياد.
ولي خب مثلا در مورد رد شدن از در به نظر من ليدي ايز فرست.
يا فرضا برا نشستن رو صندلي بازم همينطور. و امثالهم

اگر نا محرمن و مجبورن تا جایی با هم برن، بهتره که آقا جلو بره.
اگر محرم هستن، همه جا باید دوش به دوش باشن، مگر اینکه جایی تنگ باشه. حالا پیاده رو، دم در یا ... در این حالت بهتره خانوم جلو بره.

نشتستن رو صندلی رو نمی دونم. راستش ربطی به حجاب و این حرفا نداره ولی من یکی نمی تونم بشینم، و یه آقاهه فقط به خاطر اینکه مرده، یه لنگه پا واسته!! جدا نمی دونم این جور موقع ها باید چه کرد! مگر اینکه داداش یا شوهرم باشه. اون موقع فرق فوووووکوووووووله. کیف میده واسته :lol:

سلامه

عضو جدید
ممنونم از لطفت...
میدونی راستش دختر یا پسر بودن فرقی نمیکنه.مهم اینه که انسان باشیم و همون طوری رفتار کنیم که شایستمونه.....................................
مگه خوده خدا نگفته که ما بهترینه آفریده هاشیم .............................................
پس این کارای ابلهانه یعنی چی.البته دور از جون همه بچه های این سایت.....
اصلا به نظرم خودنمایی که شاخو دوم نداره.امیدوارم همه یه یه روزی ارزش واقعی خودشونو پیدا کنن.

red hat

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه داستان بگم واستون حالشو ببرید
راستش من به شدت خجالتی هستم و البته معتقد به روابط دینی
طوری که تو فامیل هم با دخترای فامیل حتی شاید سلام‌علیک هم نکنم
تو خیابون هم که میرم از روزی که از ممیزی دراومدیم و مکلف شدم عهد کردم سرمو بندازم پایین
(الان متخصص شدم تو شناخت اسفالت از نوع بد و خوبش)

اما بلخره گاهی چشم آدم به خانوما میفته و میبینه وضعشون رو.
دوسه باری یه کاری کردم که براتون میگم
یه ابر یه خانوم رو دیدم با وضع خیلی بد رفتم به شوهرش گفتم آقا ببخشید اجازه هست من خانوم شمارو ببینم؟
طرف کلی ناراحت شد و گفت مگه غیرت نداری بیشعور و ....
بهش گفتم مردحسابی این همه ادم بدون اجازه دارن زن تورو میبینن حالا من که دارم اجازه میگیرم نمیشه؟؟

اما چند روز پیش از این ترفند خوالستم دوباره استفاده کنم...
به یه اقایی گفتم میشه خانومتون رو ببینم؟
مرد بی‌غیرت بی‌شرف گفت چرا نمیشه عزیزم
اینو که گفت به سرعت نور در رفتم و از مرد بودن خودم شرمنده شدم
طرف بی‌غیرت بود درحد تیم‌ملی
:w15::w15::w15::w15:
...

بالا