خونه ی کوچه بالا نقض قانون محل کرده نظر شما چیست؟

خونه ی کوچه بالا نقض قانون محل کرده نظر شما چیست؟

• موافقم نقض کرده

رای: 17 77.3%
  • مخالفم نقض نکرده

رای: 5 22.7%

• مجموع رای دهندگان
    22

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا
با سلام
می خوام از محلمون براتون بگم خوب دقت کنید
.
ما یه محله داریم که حدود صد و هفتاد هشتاد خونه داره و هر خونه دارای صاحب خونه ای
این خونه ها تو چند تا کوچه تقسیم شدند و هر کوچه هم واسه خودش نامی داره (مثلا کوچه گلسیا یا اروگل و یا مثلا گلترالیا و ...)
متاسفانه به خاطر بی لیاقتی بعضی از اهالی محل بعضی کوچه ها و به تناسب بعضی از خانه ها بیشتر از منابع و امکانات محل استفاده می کنند
همیشه هم صداشون بلنده و می خوان که بیشتر از امکانات استفاده کنند و برای این کار مسلما به امکانات خونه ها هم نیاز دارند
.
برای اینکه بتونند صدای اهالی محل رو ببرند اومدند یک سری نوشته ها تو در و دیوار زدند به اسم قانون محل
و اهالی محل رو با تطمیع و تهدید و سخنان به ظاهر شیرین و هر وسیله ای که دستشون بود به اجرای این قانون مجبور کردند
و اهالی بدبخت و از همه جا بی خبر هم چون از همه جا ستم دیده اند و دارای صاحب خونه های بعضا معتاد و در بعضی مواقع وحشی
و همچنین دیده شده که از فک و فامیل همون از اونا بهترون هم هستند
نمی تونند خود کاری کنند و البته خود را هم گم کردند
دلیلش هم اینه که همه جا از این ورق پاره ها (قانون محل) هست و اینا فکر می کنند همه چی همینه
.
خلاصه توی یکی از بندهای این ورق پاره نوشته که اهالی خانه های مختلف می توانند کبوتری را هوا کنند تا از وضعیت محل و همچنین خانه های دیگر مطلع شوند و این بند رو در بخش سَرکراسی نوشتند و گفتند که کشتن و یا هرگونه صدمه زدن به این کبوتر ها مخالفت با سرکراسی می باشد و باید پلیس محل اهالی اون خونه رو بازداشت کنند
اهالی هم مثل همیشه نتونستند قبول نکنند
خلاصه رسید به جایی که کبوتر های کوچه ی بالا که از امکانات بیشتری برخوردار بودند همه جا رو فرا گرفتند و از همه جا خبر می اوردند
تا اینکه یکی از خونه های کوچه های پایین که به تازگی صاحب خونه جدید پیدا کرده بود و اهالی اون خونه تازه داشتند سروسامان می گرفتند هم قصد کرد که کبوترهایی رو به جای جای این محل طبق قانون محل ی که خودشون نوشته بودند و سر کوچه زدند بفرستد تا از وضعیت دیگران با خبر بشوند که ناگهان یکی از 5 (یادم رفت بگم که اون کوچه قشنگه باز خودش تقسیم می شه که از همه بهتره رو فقط 5 خونه گرفتند)خونه ای که در بهترین نقطه از کوچه قرار داشت با تیرکمون زد و بال این کبوتر این خونه رو زخمی کرد
حالا بین اهالی خونه های کوچه پایین اختلاف پیش اومده می خوان که مشکلشون رو حل کنیم
یه عده می گن بابا اون خونه ای که تو کوچه قشنگه هست خودش این قانون محل رو نوشت حالا اومده زده کبوتر خبررسون ما رو زخمی کرده
یه عده هم می گن که نه
از من خواهش کردند که داوری کنم من هم که بدون شما دوستان که نظر نمی دم برای همین هم گفتن
می رم تو نت(راستی یادم رفت یکی از چیزهایی که همون بالایی به ارمغان اوردند همین نت بود هنوز دقیقا نمی دونیم چیه ولی خیلی حال میده البته فکر کنم یه جور کبوتر فضایی باشه) از بچه های باشگاه مهندسان خبر می گیرم ببینم نظرشون چیه
هر چی اونا گفتند
اونا هم قبول کردند و گفتند که بچه های باشگاه مهندسان بچه های خوبین
حالا از شما خواهش می کنم که در مورد محله ما نظر بدید که
ایا اون خونه کوچه بالا نقض قانون محل کرده یا نه
.
دوستان خواهشا در مورد همین چند تا کوچه صحبت کنید و به خونه ها داخل نشوید:gol:
.
راستی یادم رفت که اسم اون کبوتر و اسم این دو تا خونه رو بگم اخه تو محلمون همه چی اسم داره
.
کبوتره رو ما بهش می گیم نجف زاده
ولی اون دو تا خونه اونی که تیر انداخت فرانستان
و اونی که کبوتر برای اون بود اریانستان

آخرین ویرایش:

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله دیگه قوانین سازمان ملل برا امریکایی ها و صهیونیسم نوشته میشه ..نه برای مظلومین عالم..بالاخره خود به خود مردم کوچه ها متوجه میشن و سر اون نویسنده ی قانون رو زیر اب میکنن ..کمکم هم که داره به این طرف پیش میره ..خبر کوچتون به کوچه ی ما هم رسیده ..:smile:

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول من یه سوالی دارم.
توی اون محل زورگویی هست یا نه ؟

مثل همیشه سوال های کلیدی
اینقدر محلمون مشکل داره که یادم رفت بنویسم
اره
یه سری سگ ول دادند تو محل هر کی بر خلاف خواستشون حرکت کنه سگ می گیرتشون
البته تو این خونه ای که کبوترشو زدند جرات نداره بیاد
هم خودشون هم سگاشون مثل سگ از صاحب خونه می ترسند

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
السلام جماعت آخرکلاس خوبید ؟نوروز پیروز ...
آقا تو محل منافق دارین؟؟؟؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زور دارن اقا، دارندگی و برازندگی، اون محله پایین هم تونستند زوردار بشند بعد بیان حرف بزنن، و
گرنه تیرکمونا همیشه به سمت کبوترهای کوچه پایینی نشانه گیری خواهد شد

یه سوال

اهالی محله پایین بعضا کشته مرده همون 5 تا خونه نیستند؟ خونه های خودشونو حاضرن بفروشن به بالایی ها؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
کاش این قانون محلتون....واقعا اجرا می شد..واگر اجرا میشه..از روی عدالت باشه....برای همه به طور مساوی

متاسفانه محلتون انگار خیلی مشکل داره:biggrin:

ولی اگر بالای ان قوانین هر کس میامد می نوشت اگر ناحقی بی عدالتی شد .......

از من نخواهید سکوت کنم...

حل بودالبته میدونید مشکل از کجاست از اینجاست که خیلی ها باقدرتی که دارند میتازند به خیالشون این قدرت ها موندگارند....

نکته ای که یادم رفت .....

این قانون بردارید از محلتون بهتره..

چون فقط شده مورد سوء استفاده یک سری افراد
این قانون بردارید .......مردم محلتون بهتراز این قانون میتونند از خودشون دفاع کنند:smile:

آخرین ویرایش:

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol::gol::gol::gol::gol:
زور دارن اقا، دارندگی و برازندگی، اون محله پایین هم تونستند زوردار بشند بعد بیان حرف بزنن، و
گرنه تیرکمونا همیشه به سمت کبوترهای کوچه پایینی نشانه گیری خواهد شد

یه سوال

اهالی محله پایین بعضا کشته مرده همون 5 تا خونه نیستند؟ خونه های خودشونو حاضرن بفروشن به بالایی ها؟

اره دیگه زور دارن ولی وقتی اهالی خونه ها فهمیدند مطمئنا نمی تونند کاریش کنند
.
دقیقا زدی تو خال
ببینم قبلا تو محلمون زندگی کردی یا نکنه محل شما هم از همین ها داره
علاوه بر اینکه بعضی از اهالی خونه ها کشته مرده ی اون اون اون کوچه هستند در بعضی از خونه ها هم بعضا دیده شده که صاحبان خونه از فک و فامیل های اون کوچه بالایی ها هستند
نمونه اش تو یکی از خونه اسم خونه اردنگاه

کاش این قانون محلتون....واقعا اجرا می شد..واگر اجرا میشه..از روی عدالت باشه....برای همه به طور مساوی

متاسفانه محلتون انگار خیلی مشکل داره:biggrin:

ولی اگر بالای ان قوانین هر کس میامد می نوشت اگر ناحقی بی عدالتی شد .......

از من نخواهید سکوت کنم...

حل بودالبته میدونید مشکل از کجاست از اینجاست که خیلی ها باقدرتی که دارند میتازند به خیالشون این قدرت ها موندگارند....

نکته ای که یادم رفت .....

این قانون بردارید از محلتون بهتره..

چون فقط شده مورد سوء استفاده یک سری افراد
این قانون بردارید .......مردم محلتون بهتراز این قانون میتونند از خودشون دفاع کنند:smile:

به قول شما کاش همین هم اجرا می شد ولی حیف که
اره در پی این هستیم که این ورق پاره ها رو جمع کنیم ولی قبلش باید اهالی خونه ها بیدار بشوند
جدیدا هم چند تاییشون بیدار شدند
اسمشو گزاشتیم
بیداری خونه ای;);)

انصارالمهدی

عضو جدید
ان شاالله تا هفته بعد شاید از قضیه محله تون سر در بیارم از بس که ... :D
ولی مطمئنا نقض قانون محل کرده و اگه قانونی گذاشته می شه باید یکسان پیاده بشه.
و بهتر از همه پیشنهاد دوستمونه که شما هم باهاش موافقید اینکه این قانون کلا برداشته بشه یا عوض شه.

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امروز ظهر کبوتره برگشته بود خونه و داشت درد و دل میکرد...
میگفت از همون 18 ماه پیش که رفته بود اونجا، هر بار که میپرید، اونا میگرفتن و یکی از پرهای بالهاش رو میکندن...
تا این دفعه آخری که دیگه با تیروکمان زدن و زخمیش کردن...

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز ظهر کبوتره برگشته بود خونه و داشت درد و دل میکرد...
میگفت از همون 18 ماه پیش که رفته بود اونجا، هر بار که میپرید، اونا میگرفتن و یکی از پرهای بالهاش رو میکندن...
تا این دفعه آخری که دیگه با تیروکمان زدن و زخمیش کردن...

آره بنده خدا
خداییش خیلی زور داره
اون دفعه قبلی که تو ایتالیستان اون کبوتر رو گرفته بودند این هم از این دفعه
احتمالا بعدی تو برتانستان صغیره و اون یکی کبوتر

tatu_lover1366

عضو جدید
البته یادتون رفته که محله پایین خرداد 88 , تمام کبوتر های محله بالایی رو توسط گربه هایی که رو پشت بومها ول کرده بود , تارو مار کرد
اینم بگزیریم
محله پایینی ها یادشون رفته اول باید ادم بود , بعد کبوتر داشت
وگرنه نیازی نبود که کبوتر نگهبان رو نذارن حتی وارد هوای خونه هاشون بشه اونم با هزار تا رشوه و امتیاز به همون از ما بهترین (5تا خونه محله شما)

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته یادتون رفته که محله پایین خرداد 88 , تمام کبوتر های محله بالایی رو توسط گربه هایی که رو پشت بومها ول کرده بود , تارو مار کرد
اینم بگزیریم
وگرنه نیازی نبود که کبوتر نگهبان رو نذارن حتی وارد هوای خونه هاشون بشه اونم با هزار تا رشوه و امتیاز به همون از ما بهترین (5تا خونه محله شما)

بر فرض محال که حرف شما درست باشه
بنده هدفم از این تاپیک این نبود که ازادی رو در ..... بررسی کنیم
.
هدف قانونی بود که خود نوشتند و خود زیر پا گزاشتند و روشن کنیم برای دوستان تا اینقدر این خونه های بالایی رو نپرستند و بدانند که
انجا که مهد سرک کشی است خود ناقض قوانین خود هستند
.
دو صورت پیش میاد
یک اینکه در مقابل کار ما این کار رو کردند که یاز هم مخالف قوانین خودشون هست
دو اینکه همینطوری سر خود که باز هم
.
مسئله اینه که گنجایش هر خونه ای حدی داره و این حدود رو ماها باید ببینیم
بعضی گنجایش انها را صد می بینند در صورتیکه واقعا اینطور نیست
در صحبت های این کبوتر اگر دقت کنید می بینید که هر چه بیشتر می گذشت بیشتر محدودش می کردند
این نشانه ی آزادی بیانه
در خونه ی ما اون کبوتر ها بیشترین خبر رسانی دارند می کنند و می کردند و مطمئن باش و مطمئن باش و مطمئن باش
که اگر چنین کاری ما با انها می کردیم تا حالا گوشمان از فریادشان کر می شد

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
اینم بگزیریم

میگما شما هم محلی ایشونید..دی:

چقدر تاریخ دقیقی دارید

بعد میشه یک سوال بپرسم...مطمئنید این گربه ها از طرف انها بوده....شاید ان محله بالایی ها گر به داشتند...اخه مگر قدرتشون بیشتر نیست..خوب هر ترفندی میتونند بزنند با امکاناتشون

واینکه شاید ان محله بالایی ها بازیچه دست یک محله دیگه شده باشند...بعید نیست توی این دنیا هرکاری میشه کرد

بهد جریان امتیاز رشوه که گفتین..خوب خیلی از ان محله بالایی هاشاید امتاز رشوه گرفتن کبوترهای پائینی بزنند...یا توی محلشون...غوغا نارامی به پا کنند

البته بماند که نباید این محله ان محله کرد مهم اینه که همشون در یک جا هستند مردم یک جا...پس باید چشماشون باز کنند

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینم. تو کوچه ها ی محلتون رییس هر کوچه با اهالی کوچه چطور رفتار میکنه؟نکنه اون گزک میده دست اون یه عده زوزمند.راستی شنیدم تو کوچه شما یکی رییس شده که حسابی خالی بنده نه؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ببینم. تو کوچه ها ی محلتون رییس هر کوچه با اهالی کوچه چطور رفتار میکنه؟نکنه اون گزک میده دست اون یه عده زوزمند.راستی شنیدم تو کوچه شما یکی رییس شده که حسابی خالی بنده نه؟

ببخشیدمطمئنید......:surprised:

ولی منم فکر میکردم یکی هست این وسط داره از اب گل الود ماهی میگیره..با استفاده از صداقت پاکی ان محله بالایی ها

یعنی ان باعث شده جو محله این طوری بشه...یک سری از ان محله بالایی ها را سرشون کلاه گذاشته

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من فکر کنم از خونه اریانستان یکی به کبوتر فرانستان گفته تو(به اسب شاه گفتن یابو) اونا هم تصمیم گرفتن کبوتر خونه کوچه پایینی رو کله پا کنن!!!!

tatu_lover1366

عضو جدید
s
بر فرض محال که حرف شما درست باشه
بنده هدفم از این تاپیک این نبود که ازادی رو در ..... بررسی کنیم
.
هدف قانونی بود که خود نوشتند و خود زیر پا گزاشتند و روشن کنیم برای دوستان تا اینقدر این خونه های بالایی رو نپرستند و بدانند که
انجا که مهد سرک کشی است خود ناقض قوانین خود هستند
.
دو صورت پیش میاد
یک اینکه در مقابل کار ما این کار رو کردند که یاز هم مخالف قوانین خودشون هست
دو اینکه همینطوری سر خود که باز هم
.
مسئله اینه که گنجایش هر خونه ای حدی داره و این حدود رو ماها باید ببینیم
بعضی گنجایش انها را صد می بینند در صورتیکه واقعا اینطور نیست
در صحبت های این کبوتر اگر دقت کنید می بینید که هر چه بیشتر می گذشت بیشتر محدودش می کردند
این نشانه ی آزادی بیانه
در خونه ی ما اون کبوتر ها بیشترین خبر رسانی دارند می کنند و می کردند و مطمئن باش و مطمئن باش و مطمئن باش
که اگر چنین کاری ما با انها می کردیم تا حالا گوشمان از فریادشان کر می شد

البته اگر از دیدگاه شما به قضیه نگاه کنیم , حرف منطقیه و حقوق رو نقض کردند , چون خودشون قانون گذارند پس باید پایبند باشند و توی این قضیه حرفی نیست
اما به نظر من قانون باید برای محله هایی پیاده بشه که نسبت به اون قانون پایبندند وگرنه اگر قرار باشه, قانون رو فقط برای کبوترهای خودشون بنویسن که یکم ... است
من نمیگم خبر رسانی ندارند اما خبررسانی با بالهای چیده و از توی قفس
وگرنه خبررسانی 25 زمستون سرد امسال ما باید شاهدش میبودیم,نه اینکه مردم بشن کبوتر
در هر حال روی کبوتر دیدبان بیشتر تاکید دارم که حتی ورودش رو به آسمانمون مختل کردن

tatu_lover1366

عضو جدید
میگما شما هم محلی ایشونید..دی:

چقدر تاریخ دقیقی دارید

بعد میشه یک سوال بپرسم...مطمئنید این گربه ها از طرف انها بوده....شاید ان محله بالایی ها گر به داشتند...اخه مگر قدرتشون بیشتر نیست..خوب هر ترفندی میتونند بزنند با امکاناتشون

واینکه شاید ان محله بالایی ها بازیچه دست یک محله دیگه شده باشند...بعید نیست توی این دنیا هرکاری میشه کرد

بهد جریان امتیاز رشوه که گفتین..خوب خیلی از ان محله بالایی هاشاید امتاز رشوه گرفتن کبوترهای پائینی بزنند...یا توی محلشون...غوغا نارامی به پا کنند

البته بماند که نباید این محله ان محله کرد مهم اینه که همشون در یک جا هستند مردم یک جا...پس باید چشماشون باز کنند

هم محله که خیر
اما برای بدست آوردن خواسته های شخصی خودم , حاضر به فروختن شرافتم نیستم
اگر حرفهاتون درست بود و امیدوارم هم که درست باشه , در آینده نزدیک باید شاهد حضور کبوتر دیدبان تو این مملکت باشیم دیگه

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی فکر کنم شما فقط پایه صحبتهای خونه کوچه پایینی نشستی؟
اینم مطمئنم صاحب خانه خونه کوچه پایینی بهت نگفته سالی دو سه بار همه کبوترای خونه های کوچه بالایی رو دعوت میکنه بهشون دون میده بقیه سال رو هوا میزنه شون تا یه وقت طرفای کوچه پایینی نیان!!!!
راستی چند وقت پیش من از یکی از اقوام مون که کوچه پایینی سری تو سرا داره شنیدم یه کبوتر از کوچه بالایی رو کوچه پایینی ها به اشتباه زدن.

آخرین ویرایش:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پشت نقاب این تاپیک سیاسیه درسته؟
بحث سیاسی هم که تو باشگاه ممنوعه درسته؟
بیایید یه سایت گفتگوی صرفا سیاسی بهتون معرفی کنم اینقدر دولا دولا شتر سواری نکننین .برا کمرتون خوب نیست

آخرین ویرایش توسط مدیر:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
بیایید یه سایت گفتگوی صرفا سیاسی بهتون معرفی کنم اینقدر دولا دولا شتر سواری نکننین .برا کمرتون خوب نیست
میدونستید تبلیغ سایت دیگه خلاف قانونه....

ماشالله شما توی بحث که که دریغ نکردید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
هم محله که خیر
اما برای بدست آوردن خواسته های شخصی خودم , حاضر به فروختن شرافتم نیستم
اگر حرفهاتون درست بود و امیدوارم هم که درست باشه , در آینده نزدیک باید شاهد حضور کبوتر دیدبان تو این مملکت باشیم دیگه

شرافت....
از یک جا از خواسته های شخصی صحبت میکیند از یک جا از شرافت...شرافت داشتن هم یک خواسته شخصی هست

شرافت یک انسان وقتی از بین میره که به تعهدات خود عمل نکنه...چشم بسته دنیا روببینه

.ما که ازخدامونه همه چیز خوب باشه

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این سایت هم مثل همون آزاد اندیشان مال ساندیس خوراست
مراقب آی پیت باش:cool:

آخرین ویرایش توسط مدیر: