خوراکی های طراحی شده

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقد سخته آدم نتونه تشکر کنه.:(از بس دستو دل بازم تشکرام ت شد.از اون یارو ستاره هه ک اون گوشس هم دیشب استفاده کردم.ینی الان ب هیچ طریقی نمیشه تشکرکنم.
اما خوشحالم کردین درنبود من نذاشتین این رستوران بسته باشه.حنانه جون مرسی

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اینم آب هویجت عزیزم

اینم ی لیوان آب قبل از خواب

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
من برا تفلتم 2 روز دیگه اس :D یه کیک گنده موخوام.....پاستیل +شیرپسته+موز انار سیب شیرینی پای سیب +اب پرتقال +منتها قبلش یه ته چین حسابی با نوشابه میخوام....دست گلن درد نکنه نمیخواد عجله کنی تا شب وقت هست...هوا گرم شد اگه تونستی یخمکم درست کنی خوبه....فقط همش طراحی شده باشه...قرببببببونت خواهر گل

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من برا تفلتم 2 روز دیگه اس :D یه کیک گنده موخوام.....پاستیل +شیرپسته+موز انار سیب شیرینی پای سیب +اب پرتقال +منتها قبلش یه ته چین حسابی با نوشابه میخوام....دست گلن درد نکنه نمیخواد عجله کنی تا شب وقت هست...هوا گرم شد اگه تونستی یخمکم درست کنی خوبه....فقط همش طراحی شده باشه...قرببببببونت خواهر گل

واقعننننننننننننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد سخته آدم نتونه تشکر کنه.:(از بس دستو دل بازم تشکرام ت شد.از اون یارو ستاره هه ک اون گوشس هم دیشب استفاده کردم.ینی الان ب هیچ طریقی نمیشه تشکرکنم.
اما خوشحالم کردین درنبود من نذاشتین این رستوران بسته باشه.حنانه جون مرسی

دست ودلبازی خانداداشم کم نیستا ...............جاش من ازت تشکر میکنم...

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگم داداش پس فردا درست کنم دیگه؟؟؟؟؟؟؟بچه ها پسفردا بیاین اینجا تولد داداشه براتون تدارک غذا رو داده.خودشم حساب میکنه:whistle:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم داداش پس فردا درست کنم دیگه؟؟؟؟؟؟؟بچه ها پسفردا بیاین اینجا تولد داداشه براتون تدارک غذا رو داده.خودشم حساب میکنه:whistle:

از خدا پنهون نیستت ازشما چه پنهون به محظه اینکه یارانه هارو بریزن حساب میکنم...نظر لطفتونه......دیگه شوما خودتون استادی....همه اجرا هم تهیه غذا وسرویس با شما ...فقط اسلا می باشه ابروم بعدن نره....پارتی مارتی هم منتفیه نداریم..قربونتی من برم کار دارم شب دوباره میام... بای

مهندس خرده پا

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
از خدا پنهون نیستت ازشما چه پنهون به محظه اینکه یارانه هارو بریزن حساب میکنم...نظر لطفتونه......دیگه شوما خودتون استادی....همه اجرا هم تهیه غذا وسرویس با شما ...فقط اسلا می باشه ابروم بعدن نره....پارتی مارتی هم منتفیه نداریم..قربونتی من برم کار دارم شب دوباره میام... بای

تولدتون مبارک بابک خان.مام دعوتیم؟

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بای داداش.چی میگی بابا تازه من میخواستم یه آیس پک درست کنم جای اسمارتیزاش قرصxبندازم توش.دیگه گفتی اسلامی باشه کاسه کوزمونو زدی بهم ها.

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اه دمت گرم رفیق,بفرما:smoke:
توراه ک داشتم برات میاوردم فرمودم:whistle:
بهلههههه....متعلق به خودتونه ...اصلا تولد بهانه است برااینکه خواهر محدثه خرج کنه ما م بخوریم......

من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ببخشید شما؟؟؟؟؟؟؟؟کی گفته من داداش داشتم؟؟؟؟اصن من همچین چیزی یادم نمیاد.
خخخخخخخخخخخ.پولشو میدم خانداداش.ما لارجیم این چیزا برامون مسیله ای نیس:cool: