خوراکی های طراحی شده

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ دهنم آب افتاد دلم به تاپ تاپ افتاد!!!
اگه دهنت آب افتاد دلت ب تاپ تاپ افتاد..........چرا امتیاز ندادی خب؟:razz:
خییییییییییییییییلی با حالن اجی.هنرمندانس.

دست درد نکنه عزیزم

:redface:ای بابا خواهش میشه آجی ام.عرق روپیشونیم نشست

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
گشنم شد خواهر ازون غذا ابتکاری خودت نداری بدی بخوریم....راستی امتحانام تموم شد..خخخخخخخخ

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گشنم شد خواهر ازون غذا ابتکاری خودت نداری بدی بخوریم....راستی امتحانام تموم شد..خخخخخخخخ

ا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خدارو هزاران بار شکر.
تازه درست کردم چون ضرر داره دیگه فوقش ماهی یبار میخورم. میگم این دفعه ک درس کردم عکسشو بذارم اینجا؟؟؟؟راستش همین امروز خوردم.البته تو مهمونی.یکم با غذای مدل من فرق داشت ولی مزش عالی بود.جاتون خالی نمیگم چون مهمونی زنونه بود:D

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خدارو هزاران بار شکر.
تازه درست کردم چون ضرر داره دیگه فوقش ماهی یبار میخورم. میگم این دفعه ک درس کردم عکسشو بذارم اینجا؟؟؟؟راستش همین امروز خوردم.البته تو مهمونی.یکم با غذای مدل من فرق داشت ولی مزش عالی بود.جاتون خالی نمیگم چون مهمونی زنونه بود:D

خخخخخخخخخ نمیدونم چرا الکی خوشحالم...راستی تولدم 3 روز مونده ها توفلد تو کیه؟ نمیخوام برام تولد بگیرینا زحمت میوفتین.:redface: خخخخخخخخخخ...فقط کادوهتون نقدی باشه

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
بابا این چیزا که ته دل آدمم نمیگیره ...

همون دو پرس کوبیده خودمون به همه ی اینا می ارزه ... :D

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خخخخخخخخخ نمیدونم چرا الکی خوشحالم...راستی تولدم 3 روز مونده ها توفلد تو کیه؟ نمیخوام برام تولد بگیرینا زحمت میوفتین.:redface: خخخخخخخخخخ...فقط کادوهتون نقدی باشه

:surprised:اول تو ب ما کیک و شیرینی بده بعد کادو بگیر.
اوووووووووووووووووووو مال من خیلی مونده .آبانم

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:اول تو ب ما کیک و شیرینی بده بعد کادو بگیر.
اوووووووووووووووووووو مال من خیلی مونده .آبانم

اول اینکه رفتم دیدم مامان ببزرگم برام کوکو سبزی زده برم بخورمش ....راجبه ابان ماهی بودنت هم...من یه دوست اجتماعی داشتم ابانی بود :w38: الان داره دکترا میخونه چقدر این دختر محکم و در عین حال لطیف بود...همه ابانی ها مدیرن؟ و حرف حرف خودشونه؟

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول اینکه رفتم دیدم مامان ببزرگم برام کوکو سبزی زده برم بخورمش ....راجبه ابان ماهی بودنت هم...من یه دوست اجتماعی داشتم ابانی بود :w38: الان داره دکترا میخونه چقدر این دختر محکم و در عین حال لطیف بود...همه ابانی ها مدیرن؟ و حرف حرف خودشونه؟

نه بابا.خخخخخخخخخخخ