خلوتی با خدا

lilium.y

عضو جدید
کاربر ممتاز

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدا؟
خوبی؟
من که اصلا خوب نیستم
بخدا خسته شدم.دلم طاقت اینهمه دردو نداره ها
گفته باشم نگی نگفتی
خدایا بخدا دلم گرفته
دلم گرفته از این که می خواهم بخندم
اما نمی توانم:cry:

reza_19933

عضو جدید
حس میکنم این نوشته ها، جملاتیه که دارین به یه جسم بی روح میگین! مثل سنگ! بدون هیچ پاسخ و فقط تخیلات و امید به هیچ! زندگی میاد و میره چه مثل من باشی چه مثل یه بنده ی خدا! این وسط فقط تخیلاتته که بت امید میده و امید میگیره

قدیما آدما بت میپرستیدن! چرا نا امید نمیشدند از اون بت که سنگ بود؟؟؟؟ چون اونو همه کاره میدونستن! چون هر اتفاقی که میفتاد، اونو باعثش میدونستن.. اگه کسی اهانت میکرد به اون بت، میکشتنش! دقیقا کاری که الان بعضی از ما میکنیم!!

فقط خودتی و وجدانت و "گروهی سوئ استفاده گر" از این وجدان..
=======================================================================
++ اینم خلوتی با خدای درون خودم

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
حس میکنم این نوشته ها، جملاتیه که دارین به یه جسم بی روح میگین! مثل سنگ! بدون هیچ پاسخ و فقط تخیلات و امید به هیچ! زندگی میاد و میره چه مثل من باشی چه مثل یه بنده ی خدا! این وسط فقط تخیلاتته که بت امید میده و امید میگیره

قدیما آدما بت میپرستیدن! چرا نا امید نمیشدند از اون بت که سنگ بود؟؟؟؟ چون اونو همه کاره میدونستن! چون هر اتفاقی که میفتاد، اونو باعثش میدونستن.. اگه کسی اهانت میکرد به اون بت، میکشتنش! دقیقا کاری که الان بعضی از ما میکنیم!!

فقط خودتی و وجدانت و "گروهی سوئ استفاده گر" از این وجدان..
=======================================================================
++ اینم خلوتی با خدای درون خودم
سلام
این که این جملات رو ما به کی میگیم و برای کی میگیم فکر نکنم به کسی آزاری برسونه یا مانع پبشرفت شخصی بشه خوبه یکم حواسمون به ابراز عقایدمون باشه
داشتن یه خدا با هر شناختی و به هر صورتی بهتر از نداشتن خدا و معبود است ودادن امید به آدم ها بهتر از نا مید کردن اوناست همه ما خوب می دونیم بینش انسان چقدر می تونه معجزه گر باشه پس خوبه که حواسمون باشه بینشمون برای دیگران آزار دهنده نباشه و بینش دیگران رو تخریب نکنیم
و اما برخورد ما باتوهیین کننده بر می گرده به فرهنگ و شخصیت ما من بشخصه به نظر و عقیده همه آدم ها تا زمانی که برای دیگران آزار دهنده نباشه احترام میگذارم و عقیده ام اینه که مواظب رفتار و گفتارمون باشیم تا به دیگران صدمه روحی و فکری و روانی وارد نکنیم

آخرین ویرایش:

reza_19933

عضو جدید
با خدای خودم بودم!!!!
اولا کسی اگه خدای دیگه ای داشته باشه (چه سنگ چه خالق مرئی یا نامرئی چه هر چیز دیگه ای) قطعا دلیل محکم و مسلطی داره که با عقیده ی یکی دیگه بخواد معبودشو عوض کنه!!!! پس من با کسی کاری ندارم!

دوما من نگفتم نا امید شیم!!!!!!! چرا نا امید شیم؟ شما نظرتو گفتی پس نظر منم بخون، داشتن خدا به نظر من چیز جز گول زدن خود نیس! چیزی جز فرار از واقعیت! تو خودتو داری! چرا باس الکی همه چیو نسبت بدیم به کس دیگه؟ مثلا اگه بمب تو حرم منقجر بشه یا مردم در حال طواف خانه ای منسوب به خدایشان تیکه پاره بشن با جرثقیل علتش خشم خداست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا علتش نقض فنی بر اثر بی کفایتی مسئولین بوده ؟؟و یا اون خواسته خیلیا یتیم و بی سرپرست شن و عده ای برده و بدبخت و عده ای پول دار و ...؟؟؟ اگه تو توی مسابقه موفق میشی علتشو کمک خدا میدونی و اگه شکست بخوری حکمت!! یعنی چی؟!!! من اگه شکست بخورم علتشو ضعف خودم و اگه پیروز بشم علتشو میزارم تلاش خودم (شانس رو هم در نظر بگیرید) مهم ترین مغوله ی ریاضی در حال حاضر. شانس..

پس من دلیلی نمیبینم خودمو گول بزنم و چیزایی که داره اتفاق میفته رو به کسی نسبت بدیم! فقط خودمونیم و وجدان خودمون

"نظر من بود" انتظار ندارم قبول کنی چون تو حتما دلیل قانع کننده ای پیش خودت داری که خداتو میپرستی و خودتو بنده ی اون میدونی.. و من هم دلیلی محکم برای عقایدم و آزاد بودن و تابع وجدان..نه حرف بعضیا

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
با خدای خودم بودم!!!!
اولا کسی اگه خدای دیگه ای داشته باشه (چه سنگ چه خالق مرئی یا نامرئی چه هر چیز دیگه ای) قطعا دلیل محکم و مسلطی داره که با عقیده ی یکی دیگه بخواد معبودشو عوض کنه!!!! پس من با کسی کاری ندارم!

دوما من نگفتم نا امید شیم!!!!!!! چرا نا امید شیم؟ شما نظرتو گفتی پس نظر منم بخون، داشتن خدا به نظر من چیز جز گول زدن خود نیس! چیزی جز فرار از واقعیت! تو خودتو داری! چرا باس الکی همه چیو نسبت بدیم به کس دیگه؟ مثلا اگه بمب تو حرم منقجر بشه یا مردم در حال طواف خانه ای منسوب به خدایشان تیکه پاره بشن با جرثقیل علتش خشم خداست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا علتش نقض فنی بر اثر بی کفایتی مسئولین بوده ؟؟و یا اون خواسته خیلیا یتیم و بی سرپرست شن و عده ای برده و بدبخت و عده ای پول دار و ...؟؟؟ اگه تو توی مسابقه موفق میشی علتشو کمک خدا میدونی و اگه شکست بخوری حکمت!! یعنی چی؟!!! من اگه شکست بخورم علتشو ضعف خودم و اگه پیروز بشم علتشو میزارم تلاش خودم (شانس رو هم در نظر بگیرید) مهم ترین مغوله ی ریاضی در حال حاضر. شانس..

پس من دلیلی نمیبینم خودمو گول بزنم و چیزایی که داره اتفاق میفته رو به کسی نسبت بدیم! فقط خودمونیم و وجدان خودمون

"نظر من بود" انتظار ندارم قبول کنی چون تو حتما دلیل قانع کننده ای پیش خودت داری که خداتو میپرستی و خودتو بنده ی اون میدونی.. و من هم دلیلی محکم برای عقایدم و آزاد بودن و تابع وجدان..نه حرف بعضیا
مثلا اگه بمب تو حرم منقجر بشه یا مردم در حال طواف خانه ای منسوب به خدایشان تیکه پاره بشن با جرثقیل علتش خشم خداست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا علتش نقض فنی بر اثر بی کفایتی مسئولین بوده ؟؟و یا اون خواسته خیلیا یتیم و بی سرپرست شن و عده ای برده و بدبخت و عده ای پول دار و ...؟؟؟
مطمئن باشید کسی که خدا رو قبول داره هرگز چنین عقایدی نخواهد داشت و هرگز این جور مسائل رو بخدا نسبت نمیده پس این یه قضاوته سطحی و با عرض پوزش توام با بد بینی و تر و خشک با هم سوزوندنه
من هم قصد ندارم نظر و عقیده شما رو به داشتن یا نداشتن خدا تغییر بدهم ولی شما دارید همه رو یجور قضاوت می کنید قضاوت کلمه سنگینی و پر از راز و رمز و پیچیده ترین و سخت ترین کار ه ولی متاسفانه ما آدم ها روزانه داریم قضاوت می کنیم و غافل از اینکه با قضاوتامون چه تاثیرات مخربی رو بر جای میگزاریم