خلوتی با خدا

m@hy@r

عضو جدید
سلام
خدایا میدونم دلیل این مشکلاتی که برام بوجود اومده خودمم
خدایا میخوام 2 باره شروع کنم کمکم کن واقعا به کمکت نیاز دارم خیلی تنها شدم وقتی تو هم جوابمو نمیدی ناامید میشم.
من به انگیزه نیاز دارم خودت میدونی چی ازت میخوام پس از اون بالا هوام روداشته باش
مثل گذشته ها مشکلاتم رو حل کن بهم آرامش بده
تو میدونی من آرامش تو زندگیو به همه چی بیشتر ترجیح میدم اونو بهم برگردون
خدایا کمکم کن تا 2باره بلند شم ایندفعه ناامیدت نمیکنم.
خدایا نگو منو نمی بخشی یادته منو با همه گناهام بردی پیش خودت
چقدر اونجا خوب بود همش احساست میکردم همه چی خوب بود همه خوب بودن هر وقت یاد اون موقع ها میوفتم گریم میگیره:(
خدایا منو تنها نذار خواهش میکنم
من بلد نیستم قشنگ حرف بزنم ولی اینا حرفای دلمه منو دریاب

sara_hyperactive

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بعضي وقتا به مهربوني و عدالتت شك مي كنم
ولي از بچگي بهم گفتن شك نكنم....
نمي دونم چيزايي كه مي بينمو قبول كنم يا چيزايي كه از قبل تو كله ام كردن رو
ولي باشه بازم ملالي نيست... هر جور خودت صلاح مي دوني...
ما كه خيلي وقته كنديم ... هم دلمونو هم ذهنمونو!

mojtaba62

عضو جدید
جواب يكي از دوستان

جواب يكي از دوستان

يكي از اين دوستان گفته بودن كه چرا اومديم اين دنيا معني اين تكامل چيه
اما تا حالا از خودشون پرسيدن چرا اين سوال واسه بشر پيش مياد؟
يكي از سوالهايي كه واسه بشر پيش مياد همين سواله يعني واسه همه پيش مياد
و مطمئنا بدون جواب نيست
ز كجا آمده ام آمدنم آمدنم بهر چه بود
به كجا ميروم آخر ننمايي وطنم

اين سوال رو بايد با زندگي و بندگي خدا حل كرد
مطمئنا اين سوال هم مث تمام سوالات ديگه جواب داره

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداجون سلام . خوبی؟ این دفعه میخوام جلو چشمه یه عالمه آدم باهات حرف بزنم و بهت بگم :خدا جون چاکرتم با تموم وجود. هر کی ندونه خودم میدونم که دیگه چجور بنده ای هستم برات واقعا شرمندتم خدا.تو شیطان رو به خاطر اینکه به من سجده نکرد بیرون کردی اونوقت من احمق شبانه روز دارم اونو پرستش میکنم ولی تو اینقدر بزرگ هستی که بازم طرف منو میگیری و کمکم میکنی . خوشم میاد که هر چی ازت خواستم به موقعش یه جوری جواب رو دادی . اما خدا جون دلم امشب خیلی گرفته خودت هم میدونی چرا . امشب به خداییت قسمت میدم به من یه صبری بده تا بتونم منتظر بمونم ؛ خیلی دوست دارم اصرار کنم اما خوب خود تو خوب میدونی چی به صلاحمه منم که راضیم به رضای تو.خداجون التماست میکنم که من هر چقدر هم که بنده ی بدی هستم تو منو از لطف و رحمت خودت ناامید نکن که اگه تو یه روزی تو دلم نباشی .............

rasarayaneh

عضو جدید
فكر كنم نوبتي هم باشه نوبت منه كه باهات حرف بزنم.

اما حالا كه ميخوام حرف دلمو بزنم ميبينم نميتونم.
جرات بالا كردن سرمو ندارم.
پيشت سرافكنده ام. اما ميدونم كه
به بزرگي همه هستي تو بخشنده و مهربوني.
چون اگه نبودي واي به حال من.
اينه كه بازم اومدم سراغت.
تو خودت خوب ميدوني من چي ميخوام.
اين ديگه آخر خطه كه اگه جوابي نشنوم
راهم تموم ميشه.
پس نذار نا اميد شم...

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

سلام خدا به من كمك كن تا براي بشر بتونم كاري انجام بدم درك قوانين حياتت سخته منو تو فهميدنش ياري كن مارو ناقص افريدي تا بهت رو بياريم حالا كه اين همه سايل داري چرا نگاه نميكني ؟شايدم نگاه ميكني اما سنگينيشو حس نميكنم به همه ثابت كن كه هنوز به فكرموني

nilofarane

کاربر بیش فعال
خدا جون سلام.
میدونم که دوستم نداری .ولی مگه من حق ندارم ازت سوال کنم که چرا منو به این دنیا اوردی من که یادم نیست چند بار این سوالو ازت پرسیدم.اما تا به حال جوابی نشنیدم.یعنی من اینقدر بدم که تو حتی جوابم نمیدی .من که غیر از تو توی این دنیا کسی ندارم .باشه خدا تو هم منو تنها بذار من که به تنهایی عادت کردم ولی نمیتونم دوری تورو تحمل کنم .لا اقل بهم جواب بده.راستی میخوام ازت تشکر کنم .به خاطر اینکه واسه هر کی دعا کردم دعام مستجاب شد .همه اونایی که ازم خواسته بودن واسشون دعا کنم .ولی نمیدونستن که دعام واسه خودم نمیگیره.اشکالی نداره. اگه بدونم دوسم داری هر چی که بلا سرم بیاد هیچی نمیگم .اما مطمئنم که دوستم نداری.دیگه از این دنیا سیر شدم جهنمت از این دنیای جهنمی بهتره.کاش دوستم داشتی خدا:cry:

AZZA2004

عضو جدید
تنها یاورم با تمام وجود از درگاه با شکوهت خواستارم که مرا از وسوسه های شیطان رانده شده از درگاهت محافظ بفرما . ......

آخرین ویرایش:

AZZA2004

عضو جدید
خواهش

خواهش

دوست عزیز نیلوفرانه شما که میگید دعایتان برای دیگه مستجاب می شود . نه فقط به خاطر مستجاب شدن دعا بلکه برای نیاز به این امر از شما و تمام دوستان که این تاپیک را می خوانند خواهش می کنم من! بنده گناهکار اراز دعا های خودتان محروم نکنید ...........................

آخرین ویرایش:

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من.
اميدوارم هيچ ملالي نداشته باشي.
اندوه هر آدمي اندوه همه انسانهاست.
اما اي كاش ياراي آن را داشتيم تا غبار اندوه
از چهره همه بزدائيم.
دوست عزيز نزديكتر و دلسوز تر از هر انساني
براي شما همانا خداوند است.
از او آنچنان بخواه تا پاسخ خود را دريابي...

nilofarane

کاربر بیش فعال
دوست عزیز نیلوفرانه شما که میگید دعایتان برای دیگه مستجاب می شود . نه فقط به خاطر مستجاب شدن دعا بلکه برای نیاز به این امر از شما و تمام دوستان که این تاپیک را می خوانند خواهش می کنم من! بنده گناهکار اراز دعا های خودتان محروم نکنید ...........................
دوست عزیزم سلام .نمیدونم که چه سری بوده که تا به حال دعام واسه بقیه گرفته ولی همش که دعای من نبوده .حتما خودشون تلاش کردن خودشون هم دست به کار شدن.من که فکر نمیکنم به خاطر دعای من بوده .ولی مطمئنم که به خاطر رحمانیت خدا بوده.چون من نمیتونم مشکلات بقیه رو ببینم وبا خیال راحت به خودم فکر کنم اول از خدا میخوام مشکل اونارو حل کنه.تا به حال هم این لطفو بهم کرده من نه تنها برای شما که برای همه دعا میکنم .اگه ابرویی در درگاهش داشته باشم .دوست گرامی من هم از همه به دعا محتاج ترم شما هم دعا کنید .مخصوصا برای مشکلی که تازگی برام پیش اومده.امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن.:gol::gol::gol:

mahdi.mozaffari

عضو جدید
خدایا! مرا ثنا و دعایی رسا عطا کن که گر به کعبه روم، جز سنگی نیست و گر به مسجد آیم، جز دیواری نیست زین رو به آستان تو رو می آورم و بی هیچ واسطه ای با لطف بی زوال تو دست در آغوش می شوم

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدای خوبم سلام
می شه منم یه کم باهات حرف بزنم عزیزم؟
خدای خوبم همیشه کمکم کردی و من می دونم هیچوقت نتونستم اون بنده ای باشم که ازم انتظار داری
روم نمیشه بهت بگم دوستت دارم.
خدایا این دنیای پستت خیلی اسیرم کرده. اینقد که یادم میره واسه چی اینجا اومدم-کی هستم-و عاقبت به آغوش مهربونت بر می گردم.

خدایا از هفته پیش که رفتم بالا سر قبر پدربزرگ دوستم و دیدم چقدر وقتی آدم میمیره حقیر می شه همه غرورم از بین رفت. وقتی دیدم خاک سرد با یه قبر نیم متر (به اندازه عرض شونه هامون) در 2 متر (کلا 1 متر مربع!!) از این دنیای بزرگ جایگاه مردنمونه دیگه حالم از هرچی کینه و کلاه برداری و حق کشی و دشمنی های پوچ این دنیاییه به هم می خوره.
خدایا ممنونم . تلنگر قشنگی بهم زدی.
خدای مهربونم ...
آنچنانی که دوستت دارم.
آنچنانم کن که دوست می داری.
خدایا بگو که هنوز راهی واسه برگشتم گذاشتی.
دوستت دارم عزیزم.:gol:

آخرین ویرایش:

AZZA2004

عضو جدید
دوست عزیزم سلام .نمیدونم که چه سری بوده که تا به حال دعام واسه بقیه گرفته ولی همش که دعای من نبوده .حتما خودشون تلاش کردن خودشون هم دست به کار شدن.من که فکر نمیکنم به خاطر دعای من بوده .ولی مطمئنم که به خاطر رحمانیت خدا بوده.چون من نمیتونم مشکلات بقیه رو ببینم وبا خیال راحت به خودم فکر کنم اول از خدا میخوام مشکل اونارو حل کنه.تا به حال هم این لطفو بهم کرده من نه تنها برای شما که برای همه دعا میکنم .اگه ابرویی در درگاهش داشته باشم .دوست گرامی من هم از همه به دعا محتاج ترم شما هم دعا کنید .مخصوصا برای مشکلی که تازگی برام پیش اومده.امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن.:gol::gol::gol:

با سلام خدمت دوست گرامی . بنده نیز دقیقا با نظرات شما مولفق می باشم و این نکته را در نظر دارم که مومنان در حق یکدیگر دعا کنند ..........
بازهم از راهنمایی های شما متشکرم ....
التماس دعا ................

m@hy@r

عضو جدید
سلام خدا جونم
فقط میخواستم بگم ممنونم
بازم مثل همیشه منو شرمنده خودت کردی
میدونم نماز های اول وقت مخصوصا دعاهای نماز صبح خیلی کمکم کردن
دوست دارم خدا:smile:
از اون بالا هوامو داشته باش:smile:

AZZA2004

عضو جدید
التماس دعا

التماس دعا

دوستان عزیز روز عرفه نزدیک است . همان طور که میدانید یکی از اعمالی که در این روز بزرگ مسلمانان انجام می دهند دعا در حق مومنان است پس بیاید باهم در حق تمام مومنان به ویژه دوستانی که در گروه عضو هستند دعا کنیم ....:gol:

pesare_bawafa

عضو جدید
خدایا از هفته پیش که رفتم بالا سر قبر پدربزرگ دوستم و دیدم چقدر وقتی آدم میمیره حقیر می شه همه غرورم از بین رفت. وقتی دیدم خاک سرد با یه قبر نیم متر (به اندازه عرض شونه هامون) در 2 متر (کلا 1 متر مربع!!) از این دنیای بزرگ جایگاه مردنمونه دیگه حالم از هرچی کینه و کلاه برداری و حق کشی و دشمنی های پوچ این دنیاییه به هم می خوره.
خدایا ممنونم . تلنگر قشنگی بهم زدی.
واسه همینه که این همه حدیث و روایت داریم که به یاد مرگ باشیم اما دوست خوبم سعی کن این احساس خوبت رو زنده نگه داری و دنبالش کنی چون انسان همیشه اینها رو دیده و فراموش کرده موفق باشی

pesare_bawafa

عضو جدید
الهي! اي صاحب رحمت لايتناهي! چه گويم از محبت و رحمتت،تو آني كه فقط خود داني، وصف صفاتت خود تواني.
وقتي صحبت از بي كرانه ها به ميان آيد، اين ذهن محدود چه تراود و اين زبان كوچك چه گويد؟ فرشتگاني كه تو را شناسند و شمّه اي از رحمت تو دانند، ((ربّنا وسعت كل شيء رحمة )) گويند و محبوبين درگاهت ومعرّفين صفاتت چون زكريا از رحمت بي علتت در شگفت مانند و تو در مقابل چشمان شگفت زده ايشان گويي ((هو عليّ هيّن كذالك الله يفعل ما يشاء)).
الهي! تو آن خدايي كه به جناب زكريا در سن و سال بالا از همسري نازا ، يحيي را عطا كردي چرا كه او اميدوار رحمت تو بود.
حضرت زكريا پير گشته و همسرش عقيم ولي هنوز از خدايش نوميد نگشته و چشم طمع از رحمتش نبسته؛ به خدايش عرض مي كند: الهي! بدنم سست شد و مويم سپيد، عليرغم اين دارم از تو اميد، من چيزي از تو ميدانم كه مرا به خواستن چيزي هر چند غير طبيعي وا مي دارد.
الهي! اي كه در قيامت ابليس هم به رحمتت اميدوار شود! اي خداي رحمان!
همسر حضرت زكريا كه عاقر بود و استعداد باروري نداشت فرزند بخشيدي، آيا شود ما را كه استعداد وصالت دادي، توفيق لقايت نبخشي؟ اگر آن اجابت غير عادي و غير طبيعي بود، اين دعا كه امري طبيعي است؛ كسي كه امري غير عادي را جريان بخشد آيا امكان ندارد امري طبيعي، بلكه هدف خلقت را جريان بخشد؟
يا من اذا سئله عبده اعطاه !
پس در كمال اميد وصالت را خواهانيم

AZZA2004

عضو جدید
حضرت علی (ع)

حضرت علی (ع)

بگذارید و بگذرید / ببینید و دل نبندید / چشم بیاندازید و دل نبازید
که دیر یا زود باید گذاشت وگذشت.
حضرت علی (ع)
التماس دعا

tavakoli_nm

عضو جدید
ارتباط با خدا

ارتباط با خدا

آيه: (آل عمران/194)‏
-------------------------------------------------------------

متن قرآن
رَبَّنا وَ آتِنا ما وَعَدْتَنا عَلى رُسُلِكَ وَ لا تُخْزِنا يَوْمَ الْقِيامَةِ إِنَّكَ لا تُخْلِفُ الْمِيعادَ

پروردگارا! آنچه را به وسيله پيامبرانت به ما وعده فرمودى، به ما عطا كن! و ما را در روز رستاخيز، رسوا مگردان! زيرا تو هيچ‏گاه از وعده خود، تخلف نمى‏كنى.

tavakoli_nm

عضو جدید
ارتباط با خدا

ارتباط با خدا

آيه: (آل عمران/193)‏

متن قرآن
رَبَّنا إِنَّنا سَمِعْنا مُنادِياً يُنادِي لِلْإِيمانِ أَنْ آمِنُوا بِرَبِّكُمْ فَآمَنَّا رَبَّنا فَاغْفِرْ لَنا ذُنُوبَنا وَ كَفِّرْ عَنَّا سَيِّئاتِنا وَ تَوَفَّنا مَعَ الْأَبْرارِ

پروردگارا! ما صداى منادى [تو] را شنيديم كه به ايمان دعوت مى‏كرد كه: (به پروردگار خود، ايمان بياوريد!) و ما ايمان آورديم؛ پروردگارا! گناهان ما را ببخش! و بديهاى ما را بپوشان! و ما را با نيكان [و در مسير آنها] بميران!

tavakoli_nm

عضو جدید
ارتباط با خدا

ارتباط با خدا

آيه: (البقرة/201)‏

متن قرآن
وَ مِنْهُمْ مَنْ يَقُولُ رَبَّنا آتِنا فِي الدُّنْيا حَسَنَةً وَ فِي الْآخِرَةِ حَسَنَةً وَ قِنا عَذابَ النَّارِ

و بعضى مى‏گويند: (پروردگارا! به ما در دنيا [نيكى] عطا كن! و در آخرت نيز [نيكى] مرحمت فرما! و ما را از عذابِ آتش نگاه دار!)

tavakoli_nm

عضو جدید
ارتباط با خدا

ارتباط با خدا

سوره بقره
آیه 286
... رَبَّنَا لاَ تُؤَاخِذْنَا إِن نَّسِينَا أَوْ أَخْطَأْنَا رَبَّنَا وَلاَ تَحْمِلْ عَلَيْنَا إِصْرًا كَمَا حَمَلْتَهُ عَلَى الَّذِينَ مِن قَبْلِنَا رَبَّنَا وَلاَ تُحَمِّلْنَا مَا لاَ طَاقَةَ لَنَا بِهِ وَاعْفُ عَنَّا وَاغْفِرْ لَنَا وَارْحَمْنَآ أَنتَ مَوْلاَنَا فَانصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْكَافِرِينَ

... پروردگارا اگر ما فراموش يا خطا كرديم، ما را مؤاخذه مكن. پروردگارا تكليف سنگينى بر ما قرار مده، آن چنان كه (به خاطر گناه و طغيان،) بر كسانى كه پيش از مابودند، قرار دادى پروردگارا آنچه طاقت تحمل آن را نداريم، بر ما مقرر مدار و آثار گناه را از ما بشوی. ما را ببخش ودر رحمت خود قرار ده تو مولا وسرپرست مايى، پس ما را بر جمعيت كافران، پيروز گردان

tavakoli_nm

عضو جدید
ارتباط با خدا

ارتباط با خدا

آل عمران
آیه 8
رَبَّنَا لاَ تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَيْتَنَا وَهَبْ لَنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً إِنَّكَ أَنتَ الْوَهَّابُ

پروردگارا دلهايمان را، بعد از آنكه ما را هدايت كردى، (از راه حق) منحرف مگردان و از سوى خود، رحمتى بر ما ببخش، زيرا تو بخشنده ‏اى

tavakoli_nm

عضو جدید
ارتباط با خدا

ارتباط با خدا

آل عمران آیه 16

الَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا إِنَّنَا آمَنَّا فَاغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَقِنَا عَذَابَ النَّارِ

...خداوندا ما ايمان آورده ‏ايم; پس گناهان ما را بيامرز، و ما را از عذاب آتش،نگاهدار

tavakoli_nm

عضو جدید
ارتباط با خدا

ارتباط با خدا

آل عمران (53)

رَبَّنَا آمَنَّا بِمَا أَنزَلَتْ وَاتَّبَعْنَا الرَّسُولَ فَاكْتُبْنَا مَعَ الشَّاهِدِينَ
پروردگارا به آنچه نازل كرده ‏اى، ايمان آورديم و از فرستاده (تو) پيروى نموديم; ما را در زمره گواهان بنويس

tavakoli_nm

عضو جدید
ارتباط با خدا

ارتباط با خدا

آل عمران (191)
... رَبَّنَا مَا خَلَقْتَ هَذا بَاطِلاً سُبْحَانَكَ فَقِنَا عَذَابَ النَّارِ

...بارالها (کائنات) را بيهوده نيافريده ‏اى منزهى تو ما را از عذاب آتش، نگاه دار