خرید گوشی لمسی دخترانه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*مارال*

عضو جدید
سلام

دوستان میتونند در مورد خرید گوشی لمسی کاملا دخترانه راهنمایی کنند؟
قیمت حداکثر 600 هزار باشه.

دوستانی که الان استفاده میکنند و راضی هستند لطف کنند اسم گوشی و امکاناتش رو در اختیار بذارند

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
6600 سیب زمنی سابق ( سیب زمینی نه ها)
گوشی که دختر پسر نداره ,میتونی انواع گالکسی رو انتخاب کنی که به پولت هم میخوره!
البته HTC هم خیلی کلاس داره ( واسه پز دادن جلوی دخترای حسود عالیه تا چشماشون بیوفته کف پات )

najmeh_kolahkaj

عضو جدید
گوشي فقط iphon داري بخر نداري همون گوشيه خودتو نگه داره.گوشيه خوشكل داشتن هيچ كلاسي نداره مهم اينه كارايش خوب باشه كه گوشي هاي جديد اصلا به درد نميخورن.

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گوشي فقط iphon داري بخر نداري همون گوشيه خودتو نگه داره.گوشيه خوشكل داشتن هيچ كلاسي نداره مهم اينه كارايش خوب باشه كه گوشي هاي جديد اصلا به درد نميخورن.
گوشی خوشگل به درد این می خوره که یه روز که تو خیابون داری قدیم می زنی خرتو بگیرن و به زور گوشیتو ببرن.
همین.
والسلام.
نامه تمام.

*مارال*

عضو جدید
6600 سیب زمنی سابق ( سیب زمینی نه ها)
گوشی که دختر پسر نداره ,میتونی انواع گالکسی رو انتخاب کنی که به پولت هم میخوره!
البته HTC هم خیلی کلاس داره ( واسه پز دادن جلوی دخترای حسود عالیه تا چشماشون بیوفته کف پات )

منظورم از دخترانه بودن اینه که یغور نباشه. ظریف باشه....

*مارال*

عضو جدید

خانم کلاه کج اصلا بحث سر خشگلی گوشی نیست.بیشتر کاراییش برام مهمه.ممنون از راهنماییت

Elham.mir

عضو جدید
dokhtaro pesar nadare, man khodam galexy daram emkanaesham khobe,vali htc ham aliye faghat pole bishtari bayad barash bedi k khobesho bekhari

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . دوست عزیز لطف کنین انتظاراتتون رو بگین تا بهتر بشه راهنماییتون کرد !

دوستان اسم این پستاتونو گذاشتین مشاوره ؟!

لطف کنین اگه میخواین اسپم بدین به انجمن گفتگوی آزاد مراجعه کنید !

*مارال*

عضو جدید
سلام . دوست عزیز لطف کنین انتظاراتتون رو بگین تا بهتر بشه راهنماییتون کرد !

دوستان اسم این پستاتونو گذاشتین مشاوره ؟!

لطف کنین اگه میخواین اسپم بدین به انجمن گفتگوی آزاد مراجعه کنید !

سیستم عامل اندروید
سرعت پردازندش بالا باشه
دوربینش حداقل 5 باشه
صفحه نمایش خازنی
قیمت حداکثر 600
آنتن دهیش هم خوب باشه
والبته خوش دست

بسیار بسیار ممنون:smile:

آخرین ویرایش:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیستم عامل اندروید
سرعت پردازندش بالا باشه
دوربینش حداقل 5 باشه
صفحه نمایش خازنی
قیمت حداکثر 600
آنتن دهیش هم خوب باشه
والبته خوش دست

سلام این گوشی ها صفحه شون با این قیمت بزرگترینه دروبینشون هم 8 هست

sony ericsson xperia arc s
htc desire hd

این گوشی هم شیکه هم خیلی سریع هم اینکه جدیده و کیفیت ساختش بالاست قیمتش هم مناسبه

sony xperia u
sony xperia sola

اگه تونستی پولت رو به 800 با 900 تومن برسونی این گوشی خیلی شیکه

sony xperia p

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سیستم عامل اندروید
سرعت پردازندش بالا باشه
دوربینش حداقل 5 باشه
صفحه نمایش خازنی
قیمت حداکثر 600
آنتن دهیش هم خوب باشه
والبته خوش دست

سلام دوست گلم . خب شما با این بودجه گوشیهای بسیار خوبی میتونین بگیرین ! اگه میتونستین بودجه رو برسونین به 730 تومن بدون شک گلکسی نکسوس انتخاب بسیار خوبی بود .
این گوشی دیزاین فوق العاده زیبایی داره و از پردازنده TI OMAP 4460 دو هسته ای با هسته Cortex A9 بهره میبره . صفحه نمایشش هم 4.65 اینچه که رزولوشن اون 1280x720 هستش که تراکم پیکسلش 316ppi هست و این یعنی فوق العاده
بسیار بسیار خوش دسته و انحنای صفحه نمایشش زیباییش رو دو چندان میکنه !

از یه دوربین 5 مگاپیکسل بسیار با کیفیت با فیلمبرداری 1080 بهره میبره . در کل گوشیه خوبیه . اگه خواستین بگین تا بیشتر در موردش توضیح بدم .

پیشنهادم اینه که بودجتون رو زیاد کنین . ولی اگه نمیتونین بودجه رو به اون مقدار برسونین با 620-30 تومن سامسونگ Galaxy S Advance رو بگیرین . سیستم عامل این گوشی اندروید هستش که تا چند وقت دیگه به ICS آپدیت میشه .

این گوشی 120 گرمی که از صفحه نمایش بسیار خوب Super Amoled بهره میبره که توسط شیشه مقاوم Gorilla Glass محافظت میشه . دارای یه پردازنده دو هسته ای STE U8500 با هسته کم مصرف و پرقدرت Cortex A9 هست . چیپ گرافیکی این گوشی Mali400 MP ( دقیقا همونی که توی گلکسی اس 2 و اس 3 استفاده شده ) هست با این تفاوت که تعداد فرگمنت ها از 4 تا به یکی رسیده ! رم این گوشی 768 مگابایت هستش و باعث میشه در بازی ها و مرور صفحات وب و ... مشکلی نداشته باشین .

بلوتوث این گوشی ورژن 3 اونم از نوع HS هستش که سرعت بسیار بالایی در انتقال فایل ها داره ! ( به شخصه تستش کردم )

این گوشی مجهز به یه دوربین 5 مگاپیکسل با کیفیت با فلش LED مجهز شده که میتونه فیلمبرداری HD رو به صورت 30 فریم در ثانیه بدن کوچکترین لگی انجام بده . دوربین دوم این گوشی هم 1.3 مگاپیکسل هست .

I9070 ( همین گوشی ) برخلاف رقباش دارای حسگر 6 جهته ژیروسکوپ هست که اونو از سایز رقباش متمایز میکنه !

باتری این گوشی هم 1500 میلی آمپر هست که کاملا جوابگوئه !

توضیحات بیشتری خواستین در خدمتم ! ;)

با تشکر
به گفتگوی آزاد توهین کردی؟؟
سلام دوست گلم . خیر توهین نکردم . گفتگوی آزاد ماهیتش اسپم هستش که من ماهیتش رو گفتم . همین ...

سلام این گوشی ها صفحه شون با این قیمت بزرگترینه دروبینشون هم 8 هست

sony ericsson xperia arc s
htc desire hd

این گوشی هم شیکه هم خیلی سریع هم اینکه جدیده و کیفیت ساختش بالاست قیمتش هم مناسبه

sony xperia u
sony xperia sola

اگه تونستی پولت رو به 800 با 900 تومن برسونی این گوشی خیلی شیکه

sony xperia p
رضا جان بابت راهنماییت ممنونم . این که در امر مشاوره کمک میکنی واقعا ارزشمنده . اما من یه سری توضیحات در مورد این گوشی ها که پیشنهاد دادین بدم .

دیزایر HD رو که کلا باید یه خط قرمز روش کشید . این گوشی بسیار گوشی مزخرف و بد قواره ای هستش . نه صفحه نمایش خوبی داره نه باتری خوبی و نه هیچ چیز دیگه ! کلا ارزش توضیح دادن نداره !

Arc S گوشیه خوبیه ولی مصرف باتریش به شدت بالاس . این گوشی باتریش دقیقا همونیه که روی Arc معمولی هستش با این تفاوت که پردازنده در این گوشی از 1 به 1.4 گیگاهرتز اورکلاک شده . اور شدن پردازنده و همچنین قابلیت USB OTG و صفحه نمایش LCD دست به دست هم دادن تا مصرف باتری رو در آرک اس به شدت بالا ببرن .

Xperia U گوشیه خوبیه ولی باتریش به شدت ضعیفه ! این گوشی پردازندش دو هسته ایه تازه صفحه نمایششم LCD هست بعد باتریش 1320 میلی آمپره !

Sola هم دقیقا همون U هست با این تفاوت صفحه نمایشش کوچیکتره و بلوتوث ورژن 3 داره تازه نه HS !

Xperia P هم که به نظر من ارزش پرداخت اونقدر رو نداره ! اگه دوستمون بخواد اونقدر هزینه کنه ( 720 تومن ) خوب میره به جاش گلکسی نکسوس میگیره که :

1 - صفحه نمایشش فوق العاده تره ( رزولوشن HD و از همه مهمتره Super Amoled بودن )
2 - پردازنده قویتری داره
3 - چیپ گرافیکیش قویتره
4 - شیشه محافظ گوریلا گلس داره
5 - بلوتوثش ورژن 3 هستش !
6 - Wifi Direct داره ! ( انتقال فایل با سرعت فوق العاده بالاتر از بلوتوث )
7 - باتریش بسیار بسیار بهتره
8 - دیوایس خود گوگل هستش و اولین آپدیت های اندروید واسش میاد و همچنین تا سال های سال آپدیت میشه !
9 - فیلمبرداریش بهتره
10 - اینترفیس زیبا تری داره
11 - اندروید خام روشه و سرعتش فوق العاده زیاده
و ...

موفق باشین ... ;)

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست گلم . خب شما با این بودجه گوشیهای بسیار خوبی میتونین بگیرین ! اگه میتونستین بودجه رو برسونین به 730 تومن بدون شک گلکسی نکسوس انتخاب بسیار خوبی بود .
این گوشی دیزاین فوق العاده زیبایی داره و از پردازنده TI OMAP 4460 دو هسته ای با هسته Cortex A9 بهره میبره . صفحه نمایشش هم 4.65 اینچه که رزولوشن اون 1280x720 هستش که تراکم پیکسلش 316ppi هست و این یعنی فوق العاده

از یه دوربین 5 مگاپیکسل بسیار با کیفیت با فیلمبرداری 1080 بهره میبره . در کل گوشیه خوبیه . اگه خواستین بگین تا بیشتر در موردش توضیح بدم .

پیشنهادم اینه که بودجتون رو زیاد کنین . ولی اگه نمیتونین بودجه رو به اون مقدار برسونین با 620-30 تومن سامسونگ Galaxy S Advance رو بگیرین . سیستم عامل این گوشی اندروید هستش که تا چند وقت دیگه به ICS آپدیت میشه .

این گوشی 120 گرمی که از صفحه نمایش بسیار خوب Super Amoled بهره میبره که توسط شیشه مقاوم Gorilla Glass محافظت میشه . دارای یه پردازنده دو هسته ای STE U8500 با هسته کم مصرف و پرقدرت Cortex A9 هست . چیپ گرافیکی این گوشی Mali400 MP ( دقیقا همونی که توی گلکسی اس 2 و اس 3 استفاده شده ) هست با این تفاوت که تعداد فرگمنت ها از 4 تا به یکی رسیده ! رم این گوشی 768 مگابایت هستش و باعث میشه در بازی ها و مرور صفحات وب و ... مشکلی نداشته باشین .

بلوتوث این گوشی ورژن 3 اونم از نوع HS هستش که سرعت بسیار بالایی در انتقال فایل ها داره ! ( به شخصه تستش کردم )

این گوشی مجهز به یه دوربین 5 مگاپیکسل با کیفیت با فلش LED مجهز شده که میتونه فیلمبرداری HD رو به صورت 30 فریم در ثانیه بدن کوچکترین لگی انجام بده . دوربین دوم این گوشی هم 1.3 مگاپیکسل هست .

I9070 ( همین گوشی ) برخلاف رقباش دارای حسگر 6 جهته ژیروسکوپ هست که اونو از سایز رقباش متمایز میکنه !

سلام دوست گلم . خیر توهین نکردم . گفتگوی آزاد ماهیتش اسپم هستش که من ماهیتش رو گفتم . همین ...

رضا جان بابت راهنماییت ممنونم . این که در امر مشاوره کمک میکنی واقعا ارزشمنده . اما من یه سری توضیحات در مورد این گوشی ها که پیشنهاد دادین بدم .

دیزایر HD رو که کلا باید یه خط قرمز روش کشید . این گوشی بسیار گوشی مزخرف و بد قواره ای هستش . نه صفحه نمایش خوبی داره نه باتری خوبی و نه هیچ چیز دیگه ! کلا ارزش توضیح دادن نداره !

Arc S گوشیه خوبیه ولی مصرف باتریش به شدت بالاس . این گوشی باتریش دقیقا همونیه که روی Arc معمولی هستش با این تفاوت که پردازنده در این گوشی از 1 به 1.4 گیگاهرتز اورکلاک شده . اور شدن پردازنده و همچنین قابلیت USB OTG و صفحه نمایش LCD دست به دست هم دادن تا مصرف باتری رو در آرک اس به شدت بالا ببرن .

Xperia U گوشیه خوبیه ولی باتریش به شدت ضعیفه ! این گوشی پردازندش دو هسته ایه تازه صفحه نمایششم LCD هست بعد باتریش 1320 میلی آمپره !

Sola هم دقیقا همون U هست با این تفاوت صفحه نمایشش کوچیکتره و بلوتوث ورژن 3 داره تازه نه HS !

Xperia P هم که به نظر من ارزش پرداخت اونقدر رو نداره ! اگه دوستمون بخواد اونقدر هزینه کنه ( 720 تومن ) خوب میره به جاش گلکسی نکسوس میگیره که :

2 - پردازنده قویتری داره
3 - چیپ گرافیکیش قویتره
8 - دیوایس خود گوگل هستش و اولین آپدیت های اندروید واسش میاد و همچنین تا سال های سال آپدیت میشه !
9 - فیلمبرداریش بهتره
و ...

موفق باشین ... ;)

آقا تو واقعا در این زمینه مطلع و به روز هستی... اطلاعات خوبی دادی استفاده کردیم.
در مورد htc حق با توه, خودم هم به شخصه از htc خوشم نمیاد, همه چی گوشیه htc کامل باشه بازم فک میکنم یه چی کم داره. حالا این desire hd که واقعا چرته اما خب بعضیا دوستش دارن.
اما اون xperia u اگه ویژگی های مثبت و منفیش رو در کنار ظاهر قشنگش و اینکه مارک سونی روش خورده در نظر بگیریم واقعا گوشی خوبیه و قیمت مناسبی داره.

اما همونطور که توضیح دادی گالاکسی نکسوس گوشی خیلی خوبیه مخصوصا صفحه اش که هم سایزش خیلی خوبه و هم اینکه واقعا کیفیت و تاچ فوق العاده ای داره

sony ericsson arc s هم همونطور که گفتی گوشی خوبیه که ویژگی های وسوسه برانگیزی داره و بنظرم نباید به سادگی از کنارش گذشت. دوستان که دارند از باطریش راضیند اما خب معمولا نمیشه به حرف صاحب گوشی اعتماد کرد. یعنی باطریش خیلی ضعیفه؟

با توجه به صحبتهای انجام شده من پیشنهادم اینه واسه استارتر:
اگه بتونی بودجه رو بیشتر کنی بدون شک سامسونگ گالاکسی نکسوس
در غیر اینصورت sony ericsson arc s
و سوم sony xperia u

آخرین ویرایش:

*مارال*

عضو جدید

2 - پردازنده قویتری داره
3 - چیپ گرافیکیش قویتره
9 - فیلمبرداریش بهتره
و ...

موفق باشین ... ;)

سلام. خیلی ممنونم بابت راهنماییهاتون.خیلی مفید بود.راستش خودم هم بین انتخاب سونی و سامسونگ موندم

به نظرتون آنتن دهی سامسونگ نست به گوشیای دیگه خوبه؟؟؟راستش این ذهنیت از قبل هست که سامسونگ آنتنش ضعیفه.

حالا 20-30 تومن بالا پایین زیاد مهم نیست اگه امکان داره بیشتر توضیح بدید در مورد کیفیت عکساش و ......

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
آقا تو واقعا در این زمینه مطلع و به روز هستی... اطلاعات خوبی دادی استفاده کردیم.
در مورد htc حق با توه, خودم هم به شخصه از htc خوشم نمیاد, همه چی گوشیه htc کامل باشه بازم فک میکنم یه چی کم داره. حالا این desire hd که واقعا چرته اما خب بعضیا دوستش دارن.
اما اون xperia u اگه ویژگی های مثبت و منفیش رو در کنار ظاهر قشنگش و اینکه مارک سونی روش خورده در نظر بگیریم واقعا گوشی خوبیه و قیمت مناسبی داره.

اما همونطور که توضیح دادی گالاکسی نکسوس گوشی خیلی خوبیه مخصوصا صفحه اش که هم سایزش خیلی خوبه و هم اینکه واقعا کیفیت و تاچ فوق العاده ای داره

sony ericsson arc s هم همونطور که گفتی گوشی خوبیه که ویژگی های وسوسه برانگیزی داره و بنظرم نباید به سادگی از کنارش گذشت. دوستان که دارند از باطریش راضیند اما خب معمولا نمیشه به حرف صاحب گوشی اعتماد کرد. یعنی باطریش خیلی ضعیفه؟

با توجه به صحبتهای انجام شده من پیشنهادم اینه واسه استارتر:
اگه بتونی بودجه رو بیشتر کنی بدون شک سامسونگ گالاکسی نکسوس
در غیر اینصورت sony ericsson arc s
و سوم sony xperia u
خواهش میکنم دوست گلم . کلا تاچ گلکسی های های اند سامسونگ فوق العادست . سامسونگ در این گوشی از تاچ Atmel استفاده میکنه که حساسیتش فوق العاده بالاس و میتونه زمان ده تا نقطه رو ساپورت کنه !
آرک اس هم بازم میگم گوشیه خوبیه ولی چیز به خصوصی نداره ! الان یه توضیح در مورد باتریش میدم تا متوجه بشین که باتریش در حالت Load چطوری مصرف میکنه !
ببینین آرک پردازندش 1 گیگاهرتز هست و ولتاژش روی 1275 تا 1300 میکروولت هست . حالا شما برای اینکه پردازنده رو اورکلاک کنین باید به پردازنده ولتاژ بدین در غیر اینصورت گوشی ریست میشه ! خب آرک اس پردازش 1.4 گیگاهرتز هستش و این فرکانس نیازمند ولتاژ 1450 میکروولت هست . یعنی 150 تا 175 میکروولت بیشتر . از طرفی این پردازنده جزء خانواده Snapdragon S2 هستش که از تکنولوژی 45 نانومتری استفاده میکنه و هسته بسیار پرمصرفی هم داره !
حالا فکر کنین موقعی که پردازنده در کلاک 1.4 قرار میگیره چطوری مصرف میکنه !!!
سلام. خیلی ممنونم بابت راهنماییهاتون.خیلی مفید بود.راستش خودم هم بین انتخاب سونی و سامسونگ موندم

به نظرتون آنتن دهی سامسونگ نست به گوشیای دیگه خوبه؟؟؟راستش این ذهنیت از قبل هست که سامسونگ آنتنش ضعیفه.

حالا 20-30 تومن بالا پایین زیاد مهم نیست اگه امکان داره بیشتر توضیح بدید در مورد کیفیت عکساش و ......
خواهش میکنم . ببینید کلا سامسونگ گذشته رو فراموش کنید . الان سامسونگ داره فوق العاده کار میکنه . بذارین چند مورد واستون بگم :
1 - 25 درصد آیفون 4 رو سامسونگ تولید میکنه
2 - دوتا از دیوایس های گوگل رو سامسونگ میزنه
3 - صفحه نمایش های AMOLED نوکیا رو سامسونگ تولید میکنه
4 - صفحه نمایش Super Amoled موتورولا رو سامسونگ تولید میکنه
5 - صفحه نمایش Super Amoled رو اچ تی سی وان اس رو سامسونگ تولید میکنه !
و ...

خوب در مورد ادونس :
این کلیپ نحوه کارکردن باهاش :
http://www.uploadbaz.com/xf7w04tvdfsi

اینم نمونه عکسهاش :
http://up.vatandownload.com/images/a6zduldmac11ntjr5.jpg
http://up.vatandownload.com/images/u3r3mjxh898troz99vgi.jpg
البته سایز عکسا 12 برابر کم شده !

راستی کیفیت و بلندی صداش واقعا عالیه و به نظر من از GS2 بهتر بود . دیگه چه توضیحی !؟ :D
شما مورد به مورد بگین تا من زیر و بمش رو براتون در بیارم ! ;)

*مارال*

عضو جدید
ممنون
:gol:
واقعا راهنماییهاتون خیلی تو انتخابم تاثیر گذاشته. در واقع من محدوده قیمتم حداکثر 600 هست.البته یکم بالا ایرادی نداره ولی بیشتر از 700 واسم مقدور نیست.حالا به نظر شما که اطلاعاتتون در مورد گوشیا خوبه تو این رنج کدوم مدل سامسونگ انتخاب اصلح میتونه باشه؟؟؟؟

کیفیت عکسایی که ضمیمه کرده بودید خیلی خوبه.یعنی اگر بخواد ظاهر هم بشه کیفیت در همین حده؟؟

بازم تشکر ویژه دارم ازتون که جامع و باحوصله جواب میدید.خدا خیرتون بده;)

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
ممنون
:gol:
واقعا راهنماییهاتون خیلی تو انتخابم تاثیر گذاشته. در واقع من محدوده قیمتم حداکثر 600 هست.البته یکم بالا ایرادی نداره ولی بیشتر از 700 واسم مقدور نیست.حالا به نظر شما که اطلاعاتتون در مورد گوشیا خوبه تو این رنج کدوم مدل سامسونگ انتخاب اصلح میتونه باشه؟؟؟؟

کیفیت عکسایی که ضمیمه کرده بودید خیلی خوبه.یعنی اگر بخواد ظاهر هم بشه کیفیت در همین حده؟؟

بازم تشکر ویژه دارم ازتون که جامع و باحوصله جواب میدید.خدا خیرتون بده;)
خب اگه میتونید تا 700 هزینه کنید صبر کنین تا وضعیت این مذاکره 5+1 مشخص بشه . اگه توافق کنن احتمالا قیمت دلار یه مقدار پایین نمیاد . حیف که زودتر تصمیم نگرفتین بخرین . وگرنه اون موقع گلکسی نکسوس 700 تومن بود .
پیشنهاد میکنم صبر کنین ببینم نتیجه که مذاکرات چی میشه ! اگه هم تغییر نکرد همون ادونس رو بگیرین !

ببینید کیفیت چاپ کردن عکسها بستگی به پرینتر داره . ولی خوب اگه بخواین به رزولوشن اصلی پرینت بگیرین کیفیت عکسا بهترم میشه !

خواهش میکنم دوست گلم . وظیفمه ! سوال دیگه ای بود در خدمتم !!! ;)

*مارال*

عضو جدید
خب اگه میتونید تا 700 هزینه کنید صبر کنین تا وضعیت این مذاکره 5+1 مشخص بشه . اگه توافق کنن احتمالا قیمت دلار یه مقدار پایین نمیاد . حیف که زودتر تصمیم نگرفتین بخرین . وگرنه اون موقع گلکسی نکسوس 700 تومن بود .
پیشنهاد میکنم صبر کنین ببینم نتیجه که مذاکرات چی میشه ! اگه هم تغییر نکرد همون ادونس رو بگیرین !

ببینید کیفیت چاپ کردن عکسها بستگی به پرینتر داره . ولی خوب اگه بخواین به رزولوشن اصلی پرینت بگیرین کیفیت عکسا بهترم میشه !

خواهش میکنم دوست گلم . وظیفمه ! سوال دیگه ای بود در خدمتم !!! ;)

پس الویت اول به نظر شما نکسوس و دوم ادونس هست. دعا میکنیم به توافق برسن که منم ین وسط تو تردید انتخاب نمونم:smile:

راستی هنگ که نمیکن این سامسونگا؟ HTC یا نوکیا چی؟ نسبت به سامسونگ خوب نیستن؟
وظیفه که نیست وقت میذارین و شایسته تشکر هستید.
پس یه مدت صبر میکنم بعد تا ببینیم خدا چی میخواد. بازم ممنون

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
پس الویت اول به نظر شما نکسوس و دوم ادونس هست. دعا میکنیم به توافق برسن که منم ین وسط تو تردید انتخاب نمونم:smile:

راستی هنگ که نمیکن این سامسونگا؟ HTC یا نوکیا چی؟ نسبت به سامسونگ خوب نیستن؟
وظیفه که نیست وقت میذارین و شایسته تشکر هستید.
پس یه مدت صبر میکنم بعد تا ببینیم خدا چی میخواد. بازم ممنون
بله ! نظر من همینه !

ببینید هنگ که توی هر دیوایسی که فکر کنین هست . که کامپیوتر های شخصی و ...
ولی امکان هنگ توی گوشیهای دو هسته ای جدید 5 درصد هست ! البته اگه مشکل کرنل و رام و آپدیت نباشه !
ببینید به نظر من HTC دوتا گوشی خوب و به درد بخور داره که یکیش وان ایکس هست با قیمت 1 میلیون 70 هزار تومن و دیگری هم وان اس با قیمت 980 هزار تومن . بقیه رو بریز سطل زباله ( با نهایت احترام ) :D
نوکیا هم که توی این رنج قیمت حرفی برای گفتن نداره !

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . خب دوستمون خواستن یه مقایسه اجمالی بین نوکیا N9 و N8 و HTC سنسیشن و Amaze و چیزایی که بهشون پیشنهاد دادم انجام بدم .

اول از همه میریم سراغ نوکیا N8 :
ببین دوست گلم نوکیا N8 دیگه به نظر من ارزش خرید نداره . گوشیه خوبیه ها ولی سیستم عاملش واقعا اذیت میکنه . من خودم الان نوکیا N8 هم دارم . دوربین بسیار بسیار خوبی داره ( نمونه عکس خواستین بگین تا بهتون بدم ) . امکانات جانبی بسیار زیادی از جمله قابلیت USB OTG و HDMIO و FM transmiter و ... داره !
صفحه نمایشش AMOLED هست که کیفیتش معمولیه . چیپ گرافیکیش نسبت به گوشیهایی که بهتون پیشنهاد دادم ضعیفه . فیلمبرداری خوبی داره ! کیفیت صداش چه توی هندزفری و چه توی اسپیکر قابل قبوله ! سیستم عاملش اذیت میکنه و جای مانور دادن نداره ! سرعتش نسبت به گوشیهای اندرویدی تعریفی نداره ! باتریش هم به نظر من تعریفی نیست ( البته از آرک اس و ... بهتره )
متاسفانه به خاطر اینکه کرنل سیستم عاملش نسبت به سیمبین های قبلی تفاوتی نداشته پس توانایی پشتیبانی از رزلوشن بیشتر nHD نیست و همین عوض نشدن کرنل باعث شده که این سیستم عامل نتونه اونجور که باید و شاید از سخت افزار استفاده !
پردازنده این گوشی هم در حقیقت یه پردازنده 800 مگاهرتزی هستش که نوکیا برای مصرف کمتر اونو رو 680 آندر کلاک کرده !

Nokia N9 :
این گوشی اولین دیوایس با سیستم عامل میگو نوکیا بود . بنده به خاطر اینکه بلاگر نوکیا هستم تجربه کار کردن با این گوشی ها و بقیه گوشیهای نوکیا رو داشتم . این گوشی دیزاین واقعا خوبی داره و جنس بدنش پلی کربنات هستش . به خاطر اینکه دکمه ای در پنل جلویی این گوشی استفاده نشده زیباییش دو چندان شده . ولی چطوری باید به منوهای قبلی برگردیم !؟
خوب نوکیا فکر اینو کرده و به این گوشی قابلیت سوایپ رو اضافه کرده . شما در این گوشی از چهار جهت میتونین صفحه نمایش رو سوایپ کنین . وقتی که از چپ و راست روی صفحه نمایش سوایپ میکنین برنامه ای که باز هست مینیمایز میشه و شما به صفحه اصلی برمیگردین . حالا شاید بخواین برنامه رو کاملا ببندین . برای این کار شما کافیه از بالا به پایین سوایپ کنین . اینجوری برنامه کلا بسته میشه !
این سیستم عامل فوق العاده اپن سورس هستش و توش هیچ کاری غیر ممکن نیست . این سیستم عامل دیگه مثل سیمبین اون محدودیت هارو نداره و بسیار سریع هستش . من هرکاری کردم که این گوشی هنگ کنه هنگ نکرد . این گوشی سرعت فوق العادش رو مدیون رم 1 گیگابایتیش هستی .
از یه دوربین 8 مگاپیکسل با فیلمبرداری HD بهره میبره که کیفیت خوبی داره ! پردازنده این گوشی TI OMAP 3630 هستش که در حقیقتش تک هسته ای هستش و از هسته Cortex A8 استفاده میکنه . چیپ گرافیکی این گوشی هم PowerVR SGX530 هست که قدرت چندان زیادی نداره . البته نیازی هم به چیپ قویتر نیست . چون بازیها رو با کیفیت بسیار خوبی اجرا میکنه . اما ...
اما به نظر من خرید این گوشی عاقلانه نیست . این گوشی از طرف نوکیا تقریبا رها شده و ساپورتی ازش نمیشه . برنامه نویسان و ... هم تمایلی برای ساختن برنامه و بازی برای این پلتفرم ندارن . کلا خرید N9 رو پیشنهاد نمیکنم !

HTC ها :
ببینید HTC چندین مدل سنسیشن که داره که شامل سنسیشن معمولی ( کلا اینو بنداز دور که سراسر مشکله ) ، سنسیشن XE و سنسیشن XL هستش . این یه گوشی توی سخت افزار تفاوت چندانی با هم ندارن . تنها تفاوتشون توی هدست بیتس هستش که روی XE و XL قرار داره که اونم باعث شده قیمت گوشی 150 تومن بیشتر از مدل معمولی بشه . مصرف باتریشون به نظر من زیاده . کیفیت صفحه نمایششون نسبت به Super AMoled های سامسونگ پایینه ! سخت افزارشون بسیار پرمصرف با پرفورمنس پایین هستش . کلا میگم که HTC توی سری وان واقعا تغییر کرد . گوشیهای قبل از این سری واقعا ارزش خرید ندارن . مگه اینکه طرف از قیافشون خوشش بیاد !

HTC Amaze :
این گوشی 172.9 گرمی مشخصاتش دقیقا مثل همون XE هستش با این تفاوت که سنسور 6 محوره ژیروسکوپ از روش حذف شده . در کل این گوشی هم به نظر من ارزش خرید نداره ! اگه میخواین HTC بگیرین بهتره که به سری وان ها فکر کنین اونم فقط وان ایکس و وان اس . چون این دو گوشی واقعا عالی هستن . البته قیمتشونم بالاست .

سوالی بود در خدمتم !

موفق باشین ;)

*مارال*

عضو جدید
با سلام و تشکر فراوان

گر امکان داشت انواع گالاکسی رو هم مقایسه کنید....مثلا فرق گالاکسی اس پلاس و ادونس یا نکسوس
ویه چیز دیگه اینکه گارانتی هم دارن اینا؟

:w27:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
با سلام و تشکر فراوان

گر امکان داشت انواع گالاکسی رو هم مقایسه کنید....مثلا فرق گالاکسی اس پلاس و ادونس یا نکسوس
ویه چیز دیگه اینکه گارانتی هم دارن اینا؟

:w27:
سلام دوست گلم . ببینید ما الان بالای 20 مدل گلکسی داریم ! بهترینشون گلکسی اس 3 - گلکسی اس 2 - گلکسی نکسوس - گلکسی اس ادونس - گلکسی اس هستن
بقیه تعریف چندانی ندارن :

گلکسی اس پلاس : این گوشی دقیقا همون گلکسی اس هستش با این تفاوت که از Soc به درد نخور Arc S درش استفاده شده . این گوشی از طرف کوکر ها پشتیبانی خوبی ازش نمیشه و به نظر من اصلا ارزش خرید نداره ! اگه اس معمولی بخرین بهتر از این هست

گلکسی اس ادونس : این گوشی رو خدمتتون معرفی کردم . یه پردازنده دو هسته ای داره که خیلی خیلی بهتر از اس پلاس هستش و در صورتی که بودجتون به گلکسی نکسوس نرسه بهترین انتخابه

گلکسی نکسوس : این گوشی هم بهتون توضیح دادم که مشخصاتش چیه . اگه بودجتون به نکسوس رسید میتونین به گلکسی اس 2 هم فکر کنین !

گارانتی هم دارن ولی پول دادن به جای گارانتی مساویه با ریختن پول توی جوب آب ...

*مارال*

عضو جدید
سلام دوست عزیز

خیلی ممنون از راهنمایی کاملتون، قانع کننده بود توضیحاتون.فعلا تا تنیجه اون موضوع صبر میکنم;)
واقعا گارانتی خوب نیست؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
خواهش میکنم دوست گلم .
خیر گارانتی خوب نیست . میدونین چرا ؟! من وقتی گلکسی اس رو خریدم پیش خودم گفتم عجب کار اشتباهی کردم با گارانتی نگرفتم . چون گوشیم قاچاقیه و نمایندگی پارس مایکروتل کلی بابت این ضرر میکنه و ...

ولی چند وقت پیش یه خبر بهم رسید که واقعا همه شرکت های گارانتی کننده متنفر شدم . این شرکت ها با دلار دولتی خرید هاشون رو انجام میدادن و با دلار آزاد مینداختن به مردم . اونموقع فهمیدم که چقدر کار خوبی کردم که با گارانتی نگرفتم .

کلا شرکت گارانتی کننده هم هیچ کاری واستون نمیکنه !

*مارال*

عضو جدید
خواهش میکنم دوست گلم .
خیر گارانتی خوب نیست . میدونین چرا ؟! من وقتی گلکسی اس رو خریدم پیش خودم گفتم عجب کار اشتباهی کردم با گارانتی نگرفتم . چون گوشیم قاچاقیه و نمایندگی پارس مایکروتل کلی بابت این ضرر میکنه و ...

ولی چند وقت پیش یه خبر بهم رسید که واقعا همه شرکت های گارانتی کننده متنفر شدم . این شرکت ها با دلار دولتی خرید هاشون رو انجام میدادن و با دلار آزاد مینداختن به مردم . اونموقع فهمیدم که چقدر کار خوبی کردم که با گارانتی نگرفتم .

کلا شرکت گارانتی کننده هم هیچ کاری واستون نمیکنه !

سلام دوس عزیز

آهان که اینطور. ولی مزیت گارانتی حداقل میتونه این باشه که اگر جنس خراب از آب درومد پسش بدی....

راستی قضیه این داغ کردن گوشی ها چیه؟؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست گلم قید اینکه گوشی رو پس بدید و یه گوشی جدید بگیرید رو کلا بزنید !
واسه همینه میگم گارانتی تو ایران معنی نداره !!!
این دیگه میشه بیمه که علاوه براینکه شما نزدیک 70 تومن پول به جای گارانتی میدین نزدیک به 80 تومن هم باید بابت بیمه بدین ! به نظر خودتون چنین چیزی عاقلانس !؟
من بهتون ضمانت میدم که اگه شما از گوشی مراقبت کنین و به اون ضربه شدید وارد نکنین هیچ مشکلی واسش پیش نمیاد !

درضمن شما میتونین وقتی گوشی رو میگیرین 48 ساعت از فروشنده مهلت تست بگیرین و گوشی رو کامل تست کنین !

و اما داغی ...

ببینید الان گوشیهایی که بنده به شما پیشنهاد دادم همگی دو هسته ای بودن . مسلما وقتی شما گوشیتون در حالت Load صد درصد قرار میگیره گوشی داغ میشه . دلیلش هم اینه که پردازنده داره در آخرین فرکانس کاریش کار میکنه ! پس طبیعیه ! خیالتون راحت !

وضعیت
موضوع بسته شده است.