خدا حافظی با مواد مخدر سنتی!!!! و اینک وارد میشود : مواد مخدر دیجیتالی!!!

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد شدتش نمیتونم حرفی بزنم اما میتونین تو سایت یوتیوب ببینین چقدر براش ویدئو گذاشتند

از طرفی برای این که همه کجنجاو شدند و رفتند دنبالش که ازش استفاده کنند نخواستم لینک بدهم و از طرفی قابل اثبات برای شما نیست اگر واقعا میخواهید چیزهای بدست بیارین به من پیام خصوصی بدهین من بهتون چند تا لینک میدهم ببینین میزان تاثیراتش بر مغز تا چه اندازه ای هست

سرچ کردم و چیزی بدست نیاوردم . یوتیوب همکه شرمنده ! قیلترشکن ندارم ! البته من نمیگم شما دروغ میگید بلکه خیلی از چیزهایی که در یوتیوب و خیلی سایتهای دیگه هست حالت تبلیغاتی و اغراق هم داره .

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرچ کردم و چیزی بدست نیاوردم . یوتیوب همکه شرمنده ! قیلترشکن ندارم ! البته من نمیگم شما دروغ میگید بلکه خیلی از چیزهایی که در یوتیوب و خیلی سایتهای دیگه هست حالت تبلیغاتی و اغراق هم داره .
درسته
اما اگر خودت تست کرده باشی میفهمی چی به چیه

قوانین تالار ازاد:
قانون شمار 18 -11
18 . مطرح کردن هرگونه پیام خصوصی و مشکلات شخصی در تالار ممنوع بوده و با خاطی به شدت برخورد خواهد شد .
1 1.

• هر گونه ایراد به شخص حقوقی-حقیقی،زیر سؤال بردن باور و عقیده اکثریت-اقلیت، که توهین در آن مستتر باشد خلاف قوانین اخلاقی بوده و طبق این قانون با کاربران خاطی برخورد شدید خواهد شد.در صورتی که توهین آشکارا باشد،خاطی مستقیماً اخراج خواهد شد.

اگر قرار بود من به شما لینکی برنامشو بدهم کار درستی بود؟
اگر میگفتم برین دنبالش خوب بود؟ بنده دلیلشو بهتون واضح گفتم فکر نمیکنم نیازی به ادامه بحث با شما باشه

اگر قانع نشدید میتونم با دادن برنامه و دوز های بالا کمکتون کنم!!!!

ایا نیازی هست برای چیزی که باعث از بین بردن انسانیت میشه لینک گذاشت؟

دوست خوبم
من به شخصه موضوع تاپیک رو می پذیرم و امکان وجود چنین مسئله ای رو کاملا قبول دارم
یعنی در زمینه ی این تاپیک من در کنار شما و موافق شما محسوب میشم

اما در مورد برخورد شما با یک مخالف
به هیچ وجه
این رویه ی درستی نیست که آدم با مخالف و منتقدش برخورد کنه
ابتدا بگه بیا تو خصوصی، بعد که طرف رو برد و در خصوصی قانعش نکرد و اون شخص اومد این رو اعلام کرد، بیاد و به طور عجیبی قوانین رو بزنه توی صورتش
این کمی تا قسمتی نشان دهنده ی ضعف هست و پیچوندن
و البته که ایشون هم هیچ مسئله ی خصوصی ای رو از توی خصوصی نکشیدن به اینجا
در واقع همون قدری این تبصره از قوانین سایت رو نقض کردن که شما با دعوت ایشان به خصوصی نقضشون کردید !!

در ضمن
کاملا با شما موافقم، من هم اگر جای شما بودم، و حتی اگر به این طریق هم نشئه شده بودم و تا این حد مطمئن بودم، هیچگاه نمیومدم برای اثبات حقانیت خودم به دیگران کوچکترین آسیبی برسونم
این رفتار شما کاملا قابل احترام هست

بهتر بود به طور کلی خبر رو قرار میدادید، اگر منبعی داشت راست و دروغش گردن اون منبع
کسی خواست باور می کنه، کسی نخواست نمی کنه،
اگر شما هشدار دادید، هشدار شما کاملا در ناخودآگاه خواننده ها ثبت میشه و اونها رو از آسیب های آینده به دور خواهد داشت

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با شماست:gol:
من فقط خواستم بپیچونم که از من درخواست لینک و یا برنامشو نکنند که اون هم نشد امدند اصرار کردند و وقتی من ندادم شدم دروغگو و .....

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب! اولین خبری که میشه گفت درسته...........;)

سرچ کردم و بهش میگن آی دوزر............

البته ادعا میکنن که تاثیرش مثل مواد هست! چند تا دانشگاه ها هنوز دارن میبینن که ادعا تا چه قدر راسته فعلا که به این نتیجه رسیدن امواج مغزی خاصی تولید نمیکنه! و صرفا برای پول در اوردن دست به این کار زدن............ مثله اینکه یک دستگاه پخش مجانی میگیرن ولی باید اهنگ هارو بخرن........... تا الان هم میلیون ها اهنگ دانلود شده............. (در یک سایت دیگه نوشته بود که میشه توی کامپوتر و ام پی تری نرمال پخشش کرد)

میتونین توی گوگل سرچ کنین...........:redface:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

هوم خوده سایتی که این رو میفروشه ننوشته میخواد جای مواد رو بگیره ادعا میکنه امواجی تولید میکنه برای رلکس کردن.............. فکر کنم بقیه مردم یه مقدار در موردش غلو کردن..............:huh:

نتیجه گیری کلی از سرچ: اهنگهایی از امواجه برای ریلکس کردن که خیلی ها ادعا میکنن کار میکنه خیلی ها نه و مردم بزرگش کردن.............:)

آخرین ویرایش:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمشو بردارین بهتره
چون اینجوری دسترسی بهش اسونتر میشه

آخرین ویرایش:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسمشو بردارین بهتره
چون اینجوری دسترسی بهش اسونتر میشه

دوست عزیز برو پستم رو بخون بهش اضافه و کم کردم............. اسمش اهمیتی نداره توی ایران مواد واقعی ریخته فکر نکنم کسی که اهلش باشه نیاز به نوع اکترونیکیش داشته باشه! تازه اگه اهلش باشن با سرچ سریع پیداش میکنن پس بودن اسم یا نبودنش تاثیری نداره.............

و نکته ی دیگه اینکه این که جای مواد رو میگیره دروغه............ توی آیفن و توی اندروید نرم افزارش رو دارن.............. اگه خطری داشتن هیچ وقت نمیتونستن از نظر قانونی نرم افزارشون رو توی مارک پلیس قرار بدن............

الان یادم افتاد یک نرم ازاری شبیه این بود به اسم Binaural beats therapy ولی به جز صدای امواج عجیب چیزی نداشت! خیلی ها نوشته بودن سردردشون خوب شده! ریلکس شدن اعتماد به نفس گرفتن خیلی ها هم ادعا کرده بودن که این فقط تلقین بقیه بوده چون فقط به نظرشون صدای عجیب میشنیدن و روشون تاثیری نداشته............

بنابراین خطر مواد مخدری نداره............. به هر حال فکر کنم جای تشکر داره که میخواستین هشدار بدین............

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز برو پستم رو بخون بهش اضافه و کم کردم............. اسمش اهمیتی نداره توی ایران مواد واقعی ریخته فکر نکنم کسی که اهلش باشه نیاز به نوع اکترونیکیش داشته باشه! تازه اگه اهلش باشن با سرچ سریع پیداش میکنن پس بودن اسم یا نبودنش تاثیری نداره.............

و نکته ی دیگه اینکه این که جای مواد رو میگیره دروغه............ توی آیفن و توی اندروید نرم افزارش رو دارن.............. اگه خطری داشتن هیچ وقت نمیتونستن از نظر قانونی نرم افزارشون رو توی مارک پلیس قرار بدن............

الان یادم افتاد یک نرم ازاری شبیه این بود به اسم Binaural beats therapy ولی به جز صدای امواج عجیب چیزی نداشت! خیلی ها نوشته بودن سردردشون خوب شده! ریلکس شدن اعتماد به نفس گرفتن خیلی ها هم ادعا کرده بودن که این فقط تلقین بقیه بوده چون فقط به نظرشون صدای عجیب میشنیدن و روشون تاثیری نداشته............

بنابراین خطر مواد مخدری نداره............. به هر حال فکر کنم جای تشکر داره که میخواستین هشدار بدین............
والا تا حالا هرکی خونده از من برنامشو و دوز هاشو خواسته!!!!
ضمیر نا خوداگاه چیز خطرناکیه و اصلا نمیشه گفت تاثیر اون چقدر میتونه باشه
یک مطلبی که هست و مهمترین قسمته اینه که تاثیری که این داره برابر با مواد مخدر نیست یعنی نمیتونه باشهچون مواد مخدر تو خون جریان پیدا میکنه
اما مساله مهم رو تو استارت گفته ام با این شروع میشه و به مواد فیزیکی کشیده میشه
دسترسی به این نوع چیزها برای همه اسونتر از مواد مخدر فیزیکی هست به همین خاطر اشخاص از روی کنجکاوی استارت اولیه رو میزنند و .......
همون طوری که خودتون هم بررسی کردین داره بین جونها بخصوص دانشجویان امریکا همه گیر میشه و افرادی هم برای این موضوع تحقیق میکنند
در ضمن نباید هم سایت سازنده بیاد بگه این ادمو نئشه میکنه از کسانی که مصرف کرده اند باید بپرسین

اگر کسی استعداد پذیرششو دشاته بشه مثل مدیوم ها فوری تاثیر میگذاره و الا تاثیرش در حد گیجی سردرد افزیش ضربان قلب مشکل تنفسی میتونه باشه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشترش تلقینه برای ادمهایی که سریع تحت تاثیر قرارمیگیرن و جوگیر میشن و خودشونو وا میدن.

به این نوع اهنگها با دقت گوش دادم نه تاثیری روی ادم میزاره و نه اتفاق خاصی می افته.یه جور پیاز داغشو زیاد کردن و بعد هم سوزوندن که همه جا بوی پیاز داغ گرفته.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا تا حالا هرکی خونده از من برنامشو و دوز هاشو خواسته!!!!
ضمیر نا خوداگاه چیز خطرناکیه و اصلا نمیشه گفت تاثیر اون چقدر میتونه باشه
یک مطلبی که هست و مهمترین قسمته اینه که تاثیری که این داره برابر با مواد مخدر نیست یعنی نمیتونه باشهچون مواد مخدر تو خون جریان پیدا میکنه
اما مساله مهم رو تو استارت گفته ام با این شروع میشه و به مواد فیزیکی کشیده میشه
دسترسی به این نوع چیزها برای همه اسونتر از مواد مخدر فیزیکی هست به همین خاطر اشخاص از روی کنجکاوی استارت اولیه رو میزنند و .......
همون طوری که خودتون هم بررسی کردین داره بین جونها بخصوص دانشجویان امریکا همه گیر میشه و افرادی هم برای این موضوع تحقیق میکنند
در ضمن نباید هم سایت سازنده بیاد بگه این ادمو نئشه میکنه از کسانی که مصرف کرده اند باید بپرسین

اگر کسی استعداد پذیرششو دشاته بشه مثل مدیوم ها فوری تاثیر میگذاره و الا تاثیرش در حد گیجی سردرد افزیش ضربان قلب مشکل تنفسی میتونه باشه

جدی؟!:biggrin: فکر کنم دیدن که شما حساسی روی این قضیه خواستن مزاح کنن............

اگه تاثری داشت البته اگه واقعا معتاد میکرد درسته شاید طرف میخواست واقعیش رو هم امتحان کنه ولی تاثیری نداره............
درسته ولی سایت های نظر دهنده و خود نظر ادمهایی که نرم افزار رو دانلود کردن و تجربه کردن شرطه............
و همین رو عرض کردم اگه واقعا تاثیری حتی جرئی مثل مواد داشت میتونست سایتی داشته باشه چون جلوش رو میگرفتن و نه ازادانه میتونست در مارکت پلیس اپل و اندروید محصولش رو عرضه کنه............ قوانین امریکا و جاهایی که میشه از این مارک پلیس ها حریداری کرد خیلی جدیه............ اصلا راهی وجود نداره که اجازه ی فروش محصولی رو بدن که امکان داره به ادم ضرری برسونه.............. اگه محصول چینی بود اره ولی داریم راجب شرکت امریکایی با قوانین بسیار سرسختشون صحبت میکنیم............

استعداد نه تلقین............ ادمی با تلقین حتی از اهنگ های شهرام ناظری هم میتونه احساس هایی شبیه سرگیجه و ... بکنه فقط باید فکر کنه که این تاثیرات رو داره............. جزو تاثیرات اون نرم افزار هم ریلکس, کمک به خوابیدن برای ادمهای بد خواب, رفع استرس, و زیاد کردن هوشیاری برای شب امتحان ذکر شده..............

همونطور که گفتین هیچ چیز فقط از طریق خونه که میشه ادم از با مواد از حالت عادی خارج بشه پس نباید نگران این امواج بود که فقط عده ای باور دارن که براشون نتیجه داشته که اون رو هم من تلقین میدونم..............

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که کنجکاو تشریف دارن و راه میرن رو اعصاب استارتر محترم و هی ادرس میخوان

برای راهنمایی بگم که اینجور اهنگها دقیقا شبیه اون رینگتونی هست که یه سوت دلخراش داره که راه میره رو اعصاب یا اون صدای موتور هواپیما که اروم اروم تیز میشه و گوش رو اذیت میکنه.زیاد جدی نگیرید.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
chi shod? belakhare motad beshim ya nashim?

خب اگه میخوای معتاد بشی بهت توصیه میکنم بری معتاد اهنگهای قشنگ معین و سیاوش قمیشی و رضا صادقی و ... شی.
برای اعصاب هم خوبه.وگرنه اینایی که بحثش شد اعتیاد نداره.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ba arze poozesh, iiishshsh!!ahang ya bayad bi kalam bashe ya be zabooni bashe ke nafahmam chi mikhoone;-)

بیشترش تلقینه برای ادمهایی که سریع تحت تاثیر قرارمیگیرن و جوگیر میشن و خودشونو وا میدن.

به این نوع اهنگها با دقت گوش دادم نه تاثیری روی ادم میزاره و نه اتفاق خاصی می افته.یه جور پیاز داغشو زیاد کردن و بعد هم سوزوندن که همه جا بوی پیاز داغ گرفته.

آخه رضا جان اگر اصل تاپیک و ماجر ا رو بپذیریم، اونوقت دیگه باید بپذیریم که گوش دادن به این آهنگ ها "با دقت" فرق خاصی نداره
آره
بخش زیادیش، کلا بخش زیادی از خیلی از این مسائل و همچنین صحبت های مخالفین این مسائل همه و همه جو و سر و صداست، اتفاقا سر و صدایی که مخالفین راه میندازن به اینا حال میده، یه هاله ای از مهم بودن و قدرت و باورپذیری میاد دورشون
اما همونطور که silver lightه عزیز گفتن
و من دوست دارم یه خورده نظر خودم رو هم روی جمله ی ایشون اعمال کنم :دی
گفتن ناخودآگاه خطرناکه،
و من میگم ناخودآگاه زیادی قدرتمنده، قدرتی ورای تصور ما، و روش هایی هست که روی ناخودآگاه اثر میگذارند، این روش ها هم ماورای تصورهای ماست
یعنی با دقت خیلی بالا هم شاید نشه چیزی از تو این آهنگ ها بیرون کشید، اما اثرشون رو می ذارن
من کارشناس این مسائل نیستم
فقط به قدرت ناخودآگاه، و تاثیرپذیری غریبش اعتقاد دارم
بهتره راه های مثبت تاثیرگذاری بر ناخودآگاه خودمون رو یاد بگیریم :دی

اهمیتی نداره توی ایران مواد واقعی ریخته فکر نکنم کسی که اهلش باشه نیاز به نوع اکترونیکیش داشته باشه!QUOTE]

اینو قشنگ گفتی :دی

راستی
بابت امضات ممنون
واقعا لطف قشنگیه، یعنی ساده بگم، اگر من خودم یه چیزی مثل این بازی رو بشناسم کم پیش میاد به دیگران هم اجازه بدم راه من برای قدرتمند شدن به دستشون بیفته :دی))
البته الان زدم دانلود شده، میرم ببینم چیه
ممنون

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو قشنگ گفتی :دی

راستی
بابت امضات ممنون
واقعا لطف قشنگیه، یعنی ساده بگم، اگر من خودم یه چیزی مثل این بازی رو بشناسم کم پیش میاد به دیگران هم اجازه بدم راه من برای قدرتمند شدن به دستشون بیفته :دی))
البته الان زدم دانلود شده، میرم ببینم چیه
ممنون

قابلی نداشت............:sweatdrop: خوشحالم که دانلودش کردین..............:w16::gol:

من خودم این بازی رو خیلی دوست دارم گفتم بقیه دوستان هم ازش بهره ببرند.............:love: اگر بازی رو دوست داشتین و در مرحله ای مشکل داشتین به من بگین..............:gol:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان این مبحث خیلی قدیمیه شاید دو سه سال پیش بود که مجله کلیک ضمیمه روزنامه جام جم مقاله اش رو چاپ کرده بود اگه پیدا کنم مقاله اش رو میذارم براتون. اسم نرم افزارش BrainWave Generator بود که میشد براحتی از سایت سازنده نسخه رایگان و البته محدودش رو گرفت. الان هم من رفتم سر زدم بود. این هم سایت اش هست. این نرم افزار هم تمام این ادعا ها رو داره، تمرکز حواس و بالابردن قدرت خلاقیت بعد ریلکسیشن و مدیتیشن و هیپنوتیزم و چه میدونم سردرد خوب می کنه و آب حوض میکشه و پیرزن خفه می کنه و هزارتا داستان دیگه.
من خودم با این نرم افزار کار کردم به هیچ کدوم از ادعاهایی که داشت نرسیدم اگرچه خودم معتقد هستم این صدای رادیو شکسته و مرموز بی تاثیر نیست. البته تمام این کارهایی که نرم افزار می کنه بشردوستانه است.:D ولی این سیستمی که این دوست عزیزم معرفی کرده می تونه وجود داشته باشه. کما اینکه یه آهنگ گوش میدی تاثیرش رو روی احوالات ات میگذاره. اصلا از غربی ها تو این دوره و زمونه هیچ چیزی بعید نیست اینا همه حال و هول ها رو کرده اند به قول اون یارو عرق و کباب و قمارشون رو انجام دادن دیگه با هرچی دم دستشونه اعم از MP3 هم می خوان حال کنن. من بعید می دونم روی فرد سالم تاثیر داشته باشه مگر اینکه کرم از خود درخت باشه چون کسی جو زده باشه میتونه با این سر و صداها متوهم بشه. حالا خودتون برید گوش کنید هر کس نتونست دانلود کنه بیاد من بذارم واسه دانلود شما هم نظرتون رو بگید شاید ره به جایی بردیم.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان این مبحث خیلی قدیمیه شاید دو سه سال پیش بود که مجله کلیک ضمیمه روزنامه جام جم مقاله اش رو چاپ کرده بود اگه پیدا کنم مقاله اش رو میذارم براتون. اسم نرم افزارش BrainWave Generator بود که میشد براحتی از سایت سازنده نسخه رایگان و البته محدودش رو گرفت. الان هم من رفتم سر زدم بود. این هم سایت اش هست. این نرم افزار هم تمام این ادعا ها رو داره، تمرکز حواس و بالابردن قدرت خلاقیت بعد ریلکسیشن و مدیتیشن و هیپنوتیزم و چه میدونم سردرد خوب می کنه و آب حوض میکشه و پیرزن خفه می کنه و هزارتا داستان دیگه.
من خودم با این نرم افزار کار کردم به هیچ کدوم از ادعاهایی که داشت نرسیدم اگرچه خودم معتقد هستم این صدای رادیو شکسته و مرموز بی تاثیر نیست. البته تمام این کارهایی که نرم افزار می کنه بشردوستانه است.:D ولی این سیستمی که این دوست عزیزم معرفی کرده می تونه وجود داشته باشه. کما اینکه یه آهنگ گوش میدی تاثیرش رو روی احوالات ات میگذاره. اصلا از غربی ها تو این دوره و زمونه هیچ چیزی بعید نیست اینا همه حال و هول ها رو کرده اند به قول اون یارو عرق و کباب و قمارشون رو انجام دادن دیگه با هرچی دم دستشونه اعم از MP3 هم می خوان حال کنن. من بعید می دونم روی فرد سالم تاثیر داشته باشه مگر اینکه کرم از خود درخت باشه چون کسی جو زده باشه میتونه با این سر و صداها متوهم بشه. حالا خودتون برید گوش کنید هر کس نتونست دانلود کنه بیاد من بذارم واسه دانلود شما هم نظرتون رو بگید شاید ره به جایی بردیم.
سلام
نرم افزار فوق فاقد کارائی لازمه است و نرمافزارها و شرکت های دیگه ای با مرغوبیت بهتری خدمات ارائه میدهند

کلا چیز عجیبی هست
اگر تونستین فیلمهاشو تو یوتیوب ببینین