خدا حافظی با مواد مخدر سنتی!!!! و اینک وارد میشود : مواد مخدر دیجیتالی!!!

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله مواد مخدر دیجیتالی

مردم تا به دیرو.ز خیال میکردند مواد مخر موادی است که از طریق خون و.... وارد بدن شده و تاثیراتی را همراه دارند که به تدریج شخص به ان مواد اعتیاد پیدا کرده و امکان جدا شدن از ان مواد را از دست میدهد
اینک زنگ خطر برای کودکان و نوجوانان در اینترنت به صدا درآمده است زیرا از طریق MP3 میتوانند به حالت خلسه ای برسند که تلقین حالت نشئگی مواد مخدر را ایجاد میکند و این مورد میتواند سرآغازی برای نوجوانان جهت تجربه در دنیای واقعی مواد مخدر محسوب شود. این مسئله که توسط شبکه خبری 9 کانزاس اعلام شده در مورد پدیده ای به نام *********سخن میگوید، که شامل پیدا کردن فروشنده آنلاین است که می تواند شما را با قلاب "مواد مخدر دیجیتال" بدام اندازد و سپس از طریق هدفون ، شما را به حالت خلسه ببرد. در این رابطه باید گفت که مقامات آنرا جدی گرفته اند.
مارک وودوارد، سخنگوی دفتر اوکلاهمای مواد مخدر و مواد خطرناک در این رابطه میگوید:"بچه ها از روی کنجکاوی به این سایت ها سر میزنند تا فقط ببینند در آنجا چه میگذرد و این مسئله می تواند آنها را به جاهای دیگر هدایت کرده و ببرد."
"*****" شامل به سر گذاشتن هدفون و گوش دادن به "موسیقی" است --البته موسیقی که چه عرض کنم تا حد زیادی نویز-- که سایت های بنجل وعده میدهند با گوش کردن به آنها high میشوید یا حالت نشئه به شما دست میدهد. نوجوانان با گوش دادن به آهنگ هایی مانند "*******"، که به رایگان در یوتیوب هم وجود دارد کم وبیش چنین تجربیاتی را بدست می آورند.
آنهایی که میخواهند معتاد شوند باید برای این صداها پول پرداخت کنند. آهنگ هایی که میگویند اثراتی همانند ماری جوانا، کوکائین و تریاک و peyote دارد. در حالی که مواد مخدر خیابانی معمولا کتابچه های راهنمای مصرف ندارد، متاسفانه به مصرف کنندگان مواد مخدر دیجیتال، توصیه میشود تا راهنمای 40 صفحه ای بخرند که به آنها یاد میدهد چگونه به درستی به کمک MP3 نشئه شوند.
گزارشی در این باره میگوید که مدرسه ای در کانزاس با ارسال نامه ای به پدرها و مادران به آنها در ابن باره هشدار داده است و مربیان اقدام به ممنوعیت مصرف آی پاد در مدرسه کرده اند.

پی نوشت:
این در حالی است که تمامی مصرف کنندگان این مواد مخدر تاثیر این نوع مواد را به قطعیت تائید کرده اند و با LSD برابر دانسته اند و ویدئو های زیادی در این زمینه وجود دارد و حتی مصرف یکی از انها را به اندازه مصرف یک دوز هروئن خوانده و تائید کرده اند!!!!
بنده از روی کنجکاوی و نادانی به سایت های که ادعای وجود و تاثیر این نوع نئشه جات را میکردند رفتم و جالب اینجاست که که این سبک موزیک از قبل در موسیقی های خارجی و حتی کلاسیک جدید بوده است!!
برای ترک این عادت باید از همان روشهای ترک مواد مخدر صنعتی و روانگردان استفاده شود

نتیجه گیری :
مواضب هرچیزی که وارد روح شما میشود باشید چون ممکن است سم باشد و به قیمت از دست دادن زندگیتان تمام شود!!!

مدیریت محترم:
به دلیل بوجود امدن مشکلات اتی از گذاشتن لینک و حتی نام خودداری میکنم

آخرین ویرایش:

fatimma

عضو جدید
باز هم توهمات یک ذهن بیمار .(منظورم استارتر نیستا)
دوباره همون قضیه فاحشه های مغزیه

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
لینکشو بزار ببینیم چجوریاست با حرف که نمیشه
بهتره ادم بعضی چیزها رو ندونه!!
چه وحشتناک
همه باید مواظب خودشون باشن
بله دیگه قدیم نیست الان باید همه جوره مواضب خودمون باشیم
باز هم توهمات یک ذهن بیمار .(منظورم استارتر نیستا)
دوباره همون قضیه فاحشه های مغزیه
اگر از خودتون مطمئن هستین به من پیام خصوصی بدهین تا بهتون بگم جریان چیه

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااه چه حرفاااااااااااااا!!!میشه مگه؟؟؟؟؟به نظرم این حرفا رو خوداشون میگن که یه جور تلقین شه!!!!

fatimma

عضو جدید
استارتر گفت پیام خصوصی بده منم دادم
گفتم لینک یا منبعی بده تا تستش کنم
گفت به من ربطی نداره خودت برو بگرد
دیدین اینا توهمات یک ذهن بیماره
البته فکر کنم خود استارتر هم یه جورایی........
کلا دروغه استارتر هیچ منبعی نداره

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من یه چیزی شبیه اینو درمورد بعضی اهنگای مادونا شنیده بودم ولی در این حد نبودن.پیازداغ خبر زیاد شده احتمالا

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم میرم دنبالش ببینم چی میگن

خود دانی دوست عزیز

وااااااااااااااااه چه حرفاااااااااااااا!!!میشه مگه؟؟؟؟؟به نظرم این حرفا رو خوداشون میگن که یه جور تلقین شه!!!!
شاید
همه چیز از ضمیر نا خود اگاه شروع میشه!!

قوانین تالار ازاد:
قانون شمار 18 -11
18 . مطرح کردن هرگونه پیام خصوصی و مشکلات شخصی در تالار ممنوع بوده و با خاطی به شدت برخورد خواهد شد .
1 1.

• هر گونه ایراد به شخص حقوقی-حقیقی،زیر سؤال بردن باور و عقیده اکثریت-اقلیت، که توهین در آن مستتر باشد خلاف قوانین اخلاقی بوده و طبق این قانون با کاربران خاطی برخورد شدید خواهد شد.در صورتی که توهین آشکارا باشد،خاطی مستقیماً اخراج خواهد شد.

اگر قرار بود من به شما لینکی برنامشو بدهم کار درستی بود؟
اگر میگفتم برین دنبالش خوب بود؟ بنده دلیلشو بهتون واضح گفتم فکر نمیکنم نیازی به ادامه بحث با شما باشه

اگر قانع نشدید میتونم با دادن برنامه و دوز های بالا کمکتون کنم!!!!

ایا نیازی هست برای چیزی که باعث از بین بردن انسانیت میشه لینک گذاشت؟

fatimma

عضو جدید
من یه چیزی شبیه اینو درمورد بعضی اهنگای مادونا شنیده بودم ولی در این حد نبودن.پیازداغ خبر زیاد شده احتمالا
کافیه سرچ کنید تا ببینید هیچی در این باره وجود نداره
بسیاری اهنگ های راک یکم با اعصابت بازی میکنه فقط همین

fatimma

عضو جدید
خود دانی دوست عزیز

شاید
همه چیز از ضمیر نا خود اگاه شروع میشه!!

قوانین تالار ازاد:
قانون شمار 18 -11
18 . مطرح کردن هرگونه پیام خصوصی و مشکلات شخصی در تالار ممنوع بوده و با خاطی به شدت برخورد خواهد شد .
1 1.

• هر گونه ایراد به شخص حقوقی-حقیقی،زیر سؤال بردن باور و عقیده اکثریت-اقلیت، که توهین در آن مستتر باشد خلاف قوانین اخلاقی بوده و طبق این قانون با کاربران خاطی برخورد شدید خواهد شد.در صورتی که توهین آشکارا باشد،خاطی مستقیماً اخراج خواهد شد.

اگر قرار بود من به شما لینکی برنامشو بدهم کار درستی بود؟
اگر میگفتم برین دنبالش خوب بود؟ بنده دلیلشو بهتون واضح گفتم فکر نمیکنم نیازی به ادامه بحث با شما باشه

اگر قانع نشدید میتونم با دادن برنامه و دوز های بالا کمکتون کنم!!!!

ایا نیازی هست برای چیزی که باعث از بین بردن انسانیت میشه لینک گذاشت؟

یه چیزه دیگه هم اضهفه کن
نشر اکاذیب و شایعه پراکنی و گذاشتن اخبار دروغ هم خلافه

مثه اینه که من بیام بگم فلانیو دیروز کشتن ولی چون از دیدن عکساش حالتون به هم میخوره هیچ منبعی نمیدم برین خودتون پیدا منید

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
کافیه سرچ کنید تا ببینید هیچی در این باره وجود نداره
بسیاری اهنگ های راک یکم با اعصابت بازی میکنه فقط همین

خدا رو شکر که سرچ شما چیزی پیدا نکرده!!

یه چیزه دیگه هم اضهفه کن
نشر اکاذیب و شایعه پراکنی و گذاشتن اخبار دروغ هم خلافه

مثه اینه که من بیام بگم فلانیو دیروز کشتن ولی چون از دیدن عکساش حالتون به هم میخوره هیچ منبعی نمیدم برین خودتون پیدا منید

هر وقت مدیری به من حرفی زد من جوابشو با لینک اخبار و گزارشات تصویری سایت سازنده و ... میدهم

شما در صدد هستین یا منو دروغ گو جلوه بدهین یا واقعا از ماهیت این موضوع اشنا بشین

fatimma

عضو جدید
خدا رو شکر که سرچ شما چیزی پیدا نکرده!!

هر وقت مدیری به من حرفی زد من جوابشو با لینک اخبار و گزارشات تصویری سایت سازنده و ... میدهم

شما در صدد هستین یا منو دروغ گو جلوه بدهین یا واقعا از ماهیت این موضوع اشنا بشین
من چرا باید شما رو دروغ گو جلوه بدم
چه اهمیتی داره که دروغ گو هستی یا نه
شما اومدی یه چیزی گفتی که توش موندی هی داری طفره میری

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چرا باید شما رو دروغ گو جلوه بدم
چه اهمیتی داره که دروغ گو هستی یا نه
شما اومدی یه چیزی گفتی که توش موندی هی داری طفره میری
دوست عزیز دلیل طفره رفتن من اینه که به شما ادرسی ندهم که برین دنبالش تا ببینین چیه!
متوجه میشین؟

میدونین بیشتر دلیل این که یکی میره دنبال مواد توهم زا فقط کنجکاویه

اگر این حقیقت داشته باشه و یکی بره دنبالش چی میشه؟

fatimma

عضو جدید
دوست عزیز دلیل طفره رفتن من اینه که به شما ادرسی ندهم که برین دنبالش تا ببینین چیه!
متوجه میشین؟

میدونین بیشتر دلیل این که یکی میره دنبال مواد توهم زا فقط کنجکاویه

اگر این حقیقت داشته باشه و یکی بره دنبالش چی میشه؟
اگر ینی چی؟

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم همه متوجه شدن قضیه چیه
دیگه بحث کردن فایده نداره

بله شما راست میگین

قضیه اونی که فکر میکنی نیست من بهش حق میدم

تو به من جواب دادی یا به ایشون؟؟

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
طریق MP3 میتوانند به حالت خلسه ای برسند که تلقین حالت نشئگی مواد مخدر را ایجاد میکند

موافقم دوست عزيز

من تجربه كردم اينم خاطرش :

چندي پيش توي يك عروسي بوديم ، بعد نميدونم اين آهنگي كه ميزد چي بود ، همش هم چرت و پرت ميخوند

آقا جات خالي ، انگار مست بودي ، جون تو راست ميگم ، نميدونم اين آهنگه چي بود

اصلا اين آهنگه تمركز و هوشياري رو از آدم ميگرفت

من كه مثل اين نئشه ها بودم

بعد شروع كردن به رقص نور

ديگه داشتم ديوانه ميشدم ، كلا انگار رفته بودم يك دنياي ديگه

انگار x تركونده بودم

سريع از محفل و مجلس فرار كرده و به خانه پناه بردم

دوستان عزيز از تجربه بنده استفاده كنيد ، واقعيت داره

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا واقعیت نداره!!!!چرتو پرته و توهم:biggrin:
حتی جمهوری اسلامی مثل کلمات س ک س تو گوگل *****ش کرده
بعضی ها میان میگن ......

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا واقعیت نداره!!!!چرتو پرته و توهم:biggrin:
حتی جمهوری اسلامی مثل کلمات س ک س تو گوگل *****ش کرده
بعضی ها میان میگن ......

نه بابا چرت و پرت چيه

به جون خودم راست ميگم

10 ديقه ديگه مونده بودم تو مجلس ، بيهوش شده بودم

داشتم ديوانه ميشدم

شب اول رفتم عروسي ، شب دوم ديگه نرفتم

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا چرت و پرت چيه

به جون خودم راست ميگم

10 ديقه ديگه مونده بودم تو مجلس ، بيهوش شده بودم

داشتم ديوانه ميشدم

شب اول رفتم عروسي ، شب دوم ديگه نرفتم
جوابم به شما نبود
به کسانی بود که قبول ندارند

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
چنین موضوعی به این شدت که استارتر مطرح کردند وجود نداره .

استارتر محترم این تاپیک از یه طرف در مورد چنین چیزی هشدار میدند از طرف دیگه به بهانه محذورات اخلاقی از دادن لینک به دیگران خودداری میکنند .

اینجوری که صحت یا عدم صحت موضوع مشخص نمیشه و هر کس میتونه هر ادعائی کنه .

اگه اینطوره خب من هم میتونم بگم دیروز موجودات فضائی رو دیدم و کلی هم باهاشون گپ زدم ولی بخاطر جلوگیری از تبعات اون از گذاشتن عکس و کلیپ معذروم . همینجوری باور کنید دیگه !! :surprised:

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز

استارتر محترم این تاپیک از یه طرف در مورد چنین چیزی هشدار میدند از طرف دیگه به بهانه محذورات اخلاقی از دادن لینک به دیگران خودداری میکنند .

اگه اینطوره خب من هم میتونم بگم دیروز موجودات فضائی رو دیدم و کلی هم باهاشون گپ زدم ولی بخاطر جلوگیری از تبعات اون از گذاشتن عکس و کلیپ معذروم . همینجوری باور کنید دیگه !! :surprised:

چه شکلین فضایی ها منم موخوام ببینم!

استارتر بحث کردن راجع به این موضوع فایده ای نداره

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز

در مورد شدتش نمیتونم حرفی بزنم اما میتونین تو سایت یوتیوب ببینین چقدر براش ویدئو گذاشتند

از طرفی برای این که همه کجنجاو شدند و رفتند دنبالش که ازش استفاده کنند نخواستم لینک بدهم و از طرفی قابل اثبات برای شما نیست اگر واقعا میخواهید چیزهای بدست بیارین به من پیام خصوصی بدهین من بهتون چند تا لینک میدهم ببینین میزان تاثیراتش بر مغز تا چه اندازه ای هست

چه شکلین فضایی ها منم موخوام ببینم!

استارتر بحث کردن راجع به این موضوع فایده ای نداره
والا منم نگفتم بحث کنیم فقط خواستم بگم همچین چیزی وجود داره مواضب باشین