حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

eaval

عضو جدید
اگه کسی مقاله راجع به آلیاژهای حافظه دار داره بگه آخه من کارم تو این زمینه است مقاله هم دادم(با کمک استادم خیلی کمک کردش)
موفق باشین

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
رضا اسم این لعنتی رو نیار جفت پا میام تو شکمتااااااااااااااااااااااااااا!!!!
:((

s.sharoor

عضو جدید
کسی در مورد خروج از ایران برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد همین رشته در کانادا اطلاعات دقیقی داره؟ یا سایتی چیزی؟ متشکرم
:);)

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
کسی در مورد خروج از ایران برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد همین رشته در کانادا اطلاعات دقیقی داره؟ یا سایتی چیزی؟ متشکرم
يادمه تو باشگاه يه جايي در مورد اين موضوع خونده بودم، ولي الان هر چي گشتم پيدا نكردم! پيشنهاد ميكنم تو صفحه اصلي باشگاه يه سرچي در مورد "مهاجرت" يا هر كليد واژه مربوطه بكنيد!
ببخشيد نتونستم كمكي كنم! در ضمن ميتونيد بريد با تالار گفتگوي آزاد و اونجا اين سوال رو مطرح كنيد! اونجا دوستان مطلع هست!
موفق باشيد:)

YALE

عضو جدید
به سایت زیر مراجعه کنید
این سایت جامع ترین سایت فارسی در زمینه ی پذیرش تحصیلی در دنیاست
www.applyabroad.org

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
يادمه تو باشگاه يه جايي در مورد اين موضوع خونده بودم، ولي الان هر چي گشتم پيدا نكردم! پيشنهاد ميكنم تو صفحه اصلي باشگاه يه سرچي در مورد "مهاجرت" يا هر كليد واژه مربوطه بكنيد!
ببخشيد نتونستم كمكي كنم! در ضمن ميتونيد بريد با تالار گفتگوي آزاد و اونجا اين سوال رو مطرح كنيد! اونجا دوستان مطلع هست!
موفق باشيد:)
فکر کنم تو همین تالار مواد یه تاپیکی با عنوان مهاجران بود . منظورت اونه آقا مهدی؟؟؟

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی میدونه پتانسیل خوردگی فولاد ck45 توی محلول آب دریا چنده؟ (حدودش)

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . میشه در مورد درسای اختیاری یا انتخابی یه کم توضیح بدید.......

Neverhood

عضو جدید
طراحی کوره
شکل دادن فلزات 2
مواد دیرگداز
فرآیند ساخت سرامیک
اقتصاد مهندسی
ترمودینامیک 2
مواد مرکب، پیشرفنه
دیگه یادم نمیاد !!!

فرهنگ

مدیر بازنشسته