حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

cxe_boy

عضو جدید
سلام من میخوام پاسخ توی انجمن Applyabroad.org بذارم ولی هرجا هر پیامی میذارم میگه :
  • "پیامی که شما ارسال کردین خیلی کوتاه است. لطفا" اندازه 10 کارکتر پیامتان را بیشتر کنید."
با هر browser امتحان کردم همین بود....با موبایل هم همینو میگه...با اکانت های مختلف هم همینه! دو هفتس همینه اصلا...هرچیم پیام میدم کسی جوابگو نیست...
کسی نظری چیزی داره؟

aliamiri6

عضو جدید
باسلام
لطفا در مورد مواد و روش ساخت مجسمه های پلی استری توضیح بدید
خیلی فوریه
ممنون

Mr.dastbaz

عضو جدید
سلام دوستان.
من رتبم تو جوش 17
خوردگی 15
شناسایی 11 شدم
کارشناسیم از دانشگاه صنعت نفت بوده بنابراین نمیتونم دقیقا بگم علاقم به کدوم رشتس.!!
خواهشا اگه میتونین راهنماییم کنید که کدوم رشته آینده بهتری داره بعدش کدوم دانشگاه؟
ممنون

asheil

عضو جدید
سلام بچه ها کسی اینجا میدونه چطور میتونم ترجمه استانداردهای مخرب و غیر مخرب را ترجیحا اروپایی را پیدا کنم.ایا کسی داره؟

Minaeiam

عضو جدید
سلام ارائه دارم در مورد مکانیزم های ریز کردن دانه ها کسی مطلب داره کمکم کنه

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان یه چدنی میخوام که مقاوم به خوردگی و شکنندگی باشه کسی آنالیزشو میدونه؟

2276417

کاربر فعال
نورد سرد یا گرم مشخص کنید در صورت کلی در نورد شمش و تیدیل به ورق؟

2276417

کاربر فعال
سلام بچه ها کسی اینجا میدونه چطور میتونم ترجمه استانداردهای مخرب و غیر مخرب را ترجیحا اروپایی را پیدا کنم.ایا کسی داره؟
برای این ها باید بدانید مورد روی لوله است یا قظعات به استاندارد API 5L 2013 مثلا برای لوله از بخش تست ها

2276417

کاربر فعال
سلام دوستان.
من رتبم تو جوش 17
خوردگی 15
شناسایی 11 شدم
کارشناسیم از دانشگاه صنعت نفت بوده بنابراین نمیتونم دقیقا بگم علاقم به کدوم رشتس.!!
خواهشا اگه میتونین راهنماییم کنید که کدوم رشته آینده بهتری داره بعدش کدوم دانشگاه؟
ممنون
آ؟ینده پارتی

amirali_r

کاربر فعال
کسی پاسخ تشریحی سوالات کنکور قبل از ۸۷ رو که تخصصی استخراجی داشتند داره؟ میشه از پاسخ سوالات بخش تخصصی استخراجی ۸۷، ۸۶، ۸۵، ۸۴، ۸۳ و ۸۲ عکس بگذارید؟
فقط تخصصی استخراجی رو میخام

masoud-3377

عضو جدید
من نیاز به اطلاعاتی در مورد
1-تاثیر دما و
2-تاثیر سرعت لغزش و
3-تاثیر فشار
بر روی ضریب اصطکاک ماده تفلون دارم.(خود تفلون خالص و یا آلیاژهایی از آن مثل تفلون گرافیت، تفلون کربن، تفلون برنز و ....).
میخواستم بپرسم کسی در این مورد اطلاعاتی داره که در اختیار بنده قرار بده و یا منبعی که معرفی کنه تا با مطالعه اون بتونم به جواب سوالم برسم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Ho3ein2da

عضو جدید
سلام تو یه ساختار fcc اگه تمام اکتاهدرال و تتراهدارال های u.c پر باشه p.f چه جوری حساب میشه لطفا کمک کنید

porriya

عضو جدید
مهندسا سلام , روزتون بخیر
کسی یا جایی رو نمشناسید برای یادگیری ساخت کوره ی زمینی ؟
ممنون میشم اگر معرفی کنید

بالا