حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
امتحانای من به سلامتی تموم شد......
ولی چه جوریشو خدا عالمه.....................
دعا کنید
از يه طرف كلي خوشحال شدم كه امتحاناتون تمام شد، از طرفي هم ناراحت كه مگه ميشه فرهنگ خانم مگه ميشه امتحاناتشو بد بده!:whistle: بهر حال من كه ريشي براي گرو گذاشتن ندارم:redface:،‌ ولي از ته قلبم دعا ميكنم!:w16::w16::w16:
اللهم ارزق لآبجية فرهنگة نمرات عالية:lol:

m4material

مدیر تالار
حمیده جونم جای من بودی چه میگردی؟؟!!1
ولی بچه ها نمیدونم به کی بد کرده بودم که اینجوری خدا گذاشت تو کاسه ام.:redface:(امتحان دادن تو ماه رمضون)
من حتی 2 تا امتحان هم تو یه روز دادم.
روزای اخر میگفتم فقط تموم شه مهم نبود چه شکلی:biggrin:
قیافم شبیه نرم تنان شده:biggrin:(حسابی کم کردم این مدت)
پس يادت باشه روز ديدار حضوري يه عكس از قبل از امتحان هم بياريم تا مثل اين تبليغه مقايسه كنيم، فرهنگ خانم قبل از امتحان و فرهنگ خانم بعد از امتحان!!!:biggrin:
خوشحالم اينجايي، جدي ميگم!:redface::redface::redface:
راستي اين nimitzo كجاست؟ فعاليتش شده 54%؟ كجايي بابابزرگ؟:w00::w00::w00:

m4material

مدیر تالار
دیگه عید هم که تموم شد و ماه رمضون هم تموم شد ....

روز از نو روزی از نو
بله، هم ماه رمضان تمام شد هم عيد! هر چند كه امسال من به شخصه خيلي غافلگير شدم!
شنبه كه فهميديم يكشنبه عيده، ما هم از همه جا بيخبر يكشنبه زديم بيرون تا شب، بعد امروز فهميدم كه كلي از مراجع از جمله مرجع تقليد خودم دوشنبه رو عيد اعلام كرده اند! اينجوري شده بودم!:surprised:
بعد از اينكه به دفتر ايشان پيامك زدم ايشان فرمودند كه بنابر احتياط بايد يه روز قضا بگيري!
واقعا مملكت گل و بلبلي داره ميشه يا هست؟؟؟؟:confused:
بهر حال عيد رو تبريك ميگم دوباره! اميدوارم اين سال معنوي ( به نظر من دو عيد وجود داره، عيد مادي كه همون عيد نوروزه و عيد رمضان كه شروع سال معنويه) رو به خوبي و خوشي شروع كنيد!!!

m4material

مدیر تالار
سلام. من تازه توی این سایت و این تالار عضو شدم. امیدوارم که بتونیم واسه ی هم مفید واقع بشیم و اساسی از امکانات این سایت استفاده کنیم.
من تازه شدم دانشجوی مهندسی مواد-سرامیک و این که این رشته رو انتخاب کردم فقط به خاطر علاقم به مبحث نانوتکنولوژی (نانومواد) بوده. حالا سؤالم از دوستان و عزیزانی که اینجا هستن اینه:
به نظرتون من به عنوان یه دانشجوی نونهال واسه ی این که بتونم تو مبحث نانوتکنولوژی ادامه تحصیل بدم و موفق بشم از همین اول کاری چی کار باید بکنم و چه مسیری رو برم؟ و این که اصلاً این رشته تو ایران هست یا نه؟؟؟
پیشاپیش ممنون از همه به خاطر راهنمایی های خوشگلتون.:gol:
سلام عليكم! شما خوبيد؟ مي تونم بپرسم كدام دانشگاهيد؟ چون منم سراميك ميخونم، دانشگاه بين المللي امام خميني! همانطور كه خواهر گرامي گفتند احتياج به آنچنان كار شاقي نيست، چون نانو يه ميان رشته است، پس فعلا كاري نمي توني انجام بدي مگر اينكه عضو انجمن علمي نانو دانشگاه بشي يا پيگير كارهاي نانو از طريق سايت ستاد نانو بشي! اگر هم يكي از اساتيد فعال در زمينه نانو باشه كه ميتوني خيلي روش حساب كني!
فعلا يا حق

sosmar

کاربر بیش فعال
حرف سیاسی نزن خیلی هم کشور با حالی داریم
می ری کهریزک !!!!!!!!!
عید مبارک.

sosmar

کاربر بیش فعال
سلام.
چند تا اسم می زارم می خوام بدونم استادای کدوم دانشگاه هستم :
دکتر سرمدی - دکتر اعظمی - مهندس اصغر زاده - مهندس شاهدی - مهندس فروزان مهر - مهندس مهدی زاده تهرانی - مهندس پرویزی - خانم مهندس سید دراجی .
مولفین بسته آموزشی سنجش تکمیلی هستن ولی کدام دانشگاه نمی دونم ؟؟؟؟؟؟

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس يادت باشه روز ديدار حضوري يه عكس از قبل از امتحان هم بياريم تا مثل اين تبليغه مقايسه كنيم، فرهنگ خانم قبل از امتحان و فرهنگ خانم بعد از امتحان!!!:biggrin:
خوشحالم اينجايي، جدي ميگم!:redface::redface::redface:
راستي اين nimitzo كجاست؟ فعاليتش شده 54%؟ كجايي بابابزرگ؟:w00::w00::w00:

ما كه هميشه در خدمتيم . نگاه كني ميبيني ما رو :w16::w16::w16:

Activity هم كه اهميتي نداره :w18::w18:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نيميتزو . خوبي.
اين دو تا آدمكت كه هميشه دارن سيگار ميكشن منو كشته.

nano.gemini

عضو جدید
سلام عليكم! شما خوبيد؟ مي تونم بپرسم كدام دانشگاهيد؟ چون منم سراميك ميخونم، دانشگاه بين المللي امام خميني! همانطور كه خواهر گرامي گفتند احتياج به آنچنان كار شاقي نيست، چون نانو يه ميان رشته است، پس فعلا كاري نمي توني انجام بدي مگر اينكه عضو انجمن علمي نانو دانشگاه بشي يا پيگير كارهاي نانو از طريق سايت ستاد نانو بشي! اگر هم يكي از اساتيد فعال در زمينه نانو باشه كه ميتوني خيلي روش حساب كني!
فعلا يا حق

سلام. مرسی بابت راهنماییتون. من دانشگاه تبریز قبول شدم.(سراسریش)
می شه لطف کنید آدرس سایت ستاد نانو رو بهم بدید؟ اینقدر آدرس سایت نانو دارم که دیگه نمی دونم کدوم به کدومه! یه سؤال دیگه هم دارم، اونم اینه که می شه بگید کدوم دروس واسه کنکور ارشد، گرایش نانو بیشتر مهم و لازم که از همین اول بیشتر روشون وقت بذارم؟

nano.gemini

عضو جدید
توی دوران لیسانس هر کاری که در این زمینه انجام میدی کاملا خودجوشه و اختیاری .
مگر پروژه لیسانستو با استادایی برداری که تو زمینه نانو کار میکنن(دانشگاه ما که تو لیسانس هیچ استادی کار نمیکنه).
توی فوق میتونی این رشته رو انتخاب کنی.نیازی نیست کار شاقی الان انجام بدی...
یه کنکور دوار دردشه که باید درس خون باشی

سلام. مرسی بابت راهنماییتون. فقط یه سؤال دیگه هم دارم، اونم اینه که می شه بگید کدوم دروس واسه کنکور ارشد، گرایش نانو بیشتر مهم و لازم که از همین اول بیشتر روشون وقت بذارم؟

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم باید برای تغییر حال و هوای تالار برای بچه های ارشدمون(به به.چه مزه ای میده یکی دیگه بخونه تو پزش رو بدی) مثل کلاس اولیه جشن شکوفه ها بگیریم.
یادمه قدیما گل میدادن به بچه ها.ولی امسال به بچه های (2قلو هستن)خواهر من گفتن بادکنک.
من اینجا هم بادکنک به ارشدیا میدم هم گل.
بازم تبریک میگم به همه اونایی که امسال دانشجوی ارشد شدن. به thix. REZAB.MASOUD65.AYSUDA. و...........

یادمه پیش دانشگاهی بودیم پسر معلم فیزیکمون میرفت کلاس اول از جشن شکوفه ها می گفت ... من گفتم هیشکی برامون جشن نگرفت امسال!
گفت برای شما باید جشن کاکتوسا بگیرن:biggrin:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله، هم ماه رمضان تمام شد هم عيد! هر چند كه امسال من به شخصه خيلي غافلگير شدم!
شنبه كه فهميديم يكشنبه عيده، ما هم از همه جا بيخبر يكشنبه زديم بيرون تا شب، بعد امروز فهميدم كه كلي از مراجع از جمله مرجع تقليد خودم دوشنبه رو عيد اعلام كرده اند! اينجوري شده بودم!:surprised:
بعد از اينكه به دفتر ايشان پيامك زدم ايشان فرمودند كه بنابر احتياط بايد يه روز قضا بگيري!
واقعا مملكت گل و بلبلي داره ميشه يا هست؟؟؟؟:confused:
بهر حال عيد رو تبريك ميگم دوباره! اميدوارم اين سال معنوي ( به نظر من دو عيد وجود داره، عيد مادي كه همون عيد نوروزه و عيد رمضان كه شروع سال معنويه) رو به خوبي و خوشي شروع كنيد!!!

تشخیص عید با حاکمیته!
من قضاش رو هم نمی گیرم!!!
اینا همه اش بازیای سیاسیه:mad:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام mehtat .

ممنون . خودت خوبي ؟‌ چه خبر ؟ خوش ميگذره ؟

روحت شاد و يادت گرامي باد :w16::w16:

هميشه به يادت خواهيم بود :w18::w18:
ممنون. به لطف شما خيلي خوبيم. چاكرتم. روحمم شاد و يادم گرامي!!!!!!!!!!!!!!! مگه من مردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:w47::w47::w47::w47::w47::w47:

آخرین ویرایش:

eman_f

عضو جدید
من نمیدونم یعنی چه که درخواسته پسورد فایل های rar جزوه ها را کردم جواب دادن برای شما ممکن نیست.خوب اگه ممکن نیست گل بگیرین سردره این سایتا.جمع کنین مردمم علاف نکنین که با این اینترنتهذغالی بشینن 60 مگ فایل دانلود کنن.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز

setayesh 88

عضو جدید
یادمه پیش دانشگاهی بودیم پسر معلم فیزیکمون میرفت کلاس اول از جشن شکوفه ها می گفت ... من گفتم هیشکی برامون جشن نگرفت امسال!
گفت برای شما باید جشن کاکتوسا بگیرن:biggrin:

دانشگاه ما روز ثبت نام يه بسته هايي اماده كرده بود كه به وروديا ميداد. همراه با يه گل. از من بدجوري استقبال شد.وقتي من ثبت نام كردم گلاي ديگه تموم شده بود به من گلايل سفيد دادند. :w47::w47::w47::w47::w47::w47::w47:

m4material

مدیر تالار
تشخیص عید با حاکمیته!
من قضاش رو هم نمی گیرم!!!
اینا همه اش بازیای سیاسیه:mad:
نمی خوام حرف سیاسی بزنم یا ادامه بدم چون نه اینجا جای اینجور حرفهاست نه من علاقه ای به ادامه دادن دارم! ولی میتونم بگم این حرفها همانطور که شما هم گفتید بوی سیاست میده، بدجور( متاسفانه!!!:whistle:) ولی با وجود اینکه تشخیص با حاکمه ولی چون در تمام کشور همه از خود اقا تقلید نمی کنند پس به نظر من شاید نباید اینطور اوضاعی پیش می اومد!:redface: در هر حال طی مکاتباتم، مرجع تقلیدم گفتند که اگر از حرف حاکم تبعیت کرده اید و به خلاف ان اگاه نبودید لازم به قضای ان نیست!
به امید عزت روزافزون ایرانیان;)

m4material

مدیر تالار
من نمیدونم یعنی چه که درخواسته پسورد فایل های rar جزوه ها را کردم جواب دادن برای شما ممکن نیست.خوب اگه ممکن نیست گل بگیرین سردره این سایتا.جمع کنین مردمم علاف نکنین که با این اینترنتهذغالی بشینن 60 مگ فایل دانلود کنن.
دوباره شروع شد!:w00:
آقا رضا کجایی؟:redface:

m4material

مدیر تالار
سلام. مرسی بابت راهنماییتون. من دانشگاه تبریز قبول شدم.(سراسریش)
می شه لطف کنید آدرس سایت ستاد نانو رو بهم بدید؟ اینقدر آدرس سایت نانو دارم که دیگه نمی دونم کدوم به کدومه! یه سؤال دیگه هم دارم، اونم اینه که می شه بگید کدوم دروس واسه کنکور ارشد، گرایش نانو بیشتر مهم و لازم که از همین اول بیشتر روشون وقت بذارم؟
دوباره سلام! موفق باشید!
منظورم سایت اصلیه ستاد نانو بود یعنی: www.nano.ir
البته به سایت زیر هم میتونی یه سر بزنی که یه جوررایی مقدماتیه و مطمئنا با اون و قبلیه آشنا هستی: www.nanoclub.ir
البته یه سری سایتهای مفید دیگه هم هست که بعدا تو تالار ناننو میذارم، در ضمن میتونید از ارشیو ماهنامه فناوری نانو که در سایت ستاد هست مراجعه کنید(فکر کنم باهاش اشنا هستید)
برای کنکور هم دروس برای کنکور ارشد مشخصه ولی برای کنکور نانو موادشو نمی دونم! اینو دوستانی مثل آقا مسعود میدونند!
فعلا

m4material

مدیر تالار
دوباره شروع شد!:w00:
آقا رضا کجایی؟:redface:

aysuda

عضو جدید

جای تشکره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا برو کلاس کنکور ثبت نام کن دیگه هم لازم نیست با اینترنت ذغالیتون فایل دانلود کنی.

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه ما روز ثبت نام يه بسته هايي اماده كرده بود كه به وروديا ميداد. همراه با يه گل. از من بدجوري استقبال شد.وقتي من ثبت نام كردم گلاي ديگه تموم شده بود به من گلايل سفيد دادند. :w47::w47::w47::w47::w47::w47::w47:

گل قشنگیه که:biggrin:

magnet

عضو جدید
سلام. من تازه توی این سایت و این تالار عضو شدم. امیدوارم که بتونیم واسه ی هم مفید واقع بشیم و اساسی از امکانات این سایت استفاده کنیم.
من تازه شدم دانشجوی مهندسی مواد-سرامیک و این که این رشته رو انتخاب کردم فقط به خاطر علاقم به مبحث نانوتکنولوژی (نانومواد) بوده. حالا سؤالم از دوستان و عزیزانی که اینجا هستن اینه:
به نظرتون من به عنوان یه دانشجوی نونهال واسه ی این که بتونم تو مبحث نانوتکنولوژی ادامه تحصیل بدم و موفق بشم از همین اول کاری چی کار باید بکنم و چه مسیری رو برم؟ و این که اصلاً این رشته تو ایران هست یا نه؟؟؟
پیشاپیش ممنون از همه به خاطر راهنمایی های خوشگلتون.:gol:

سلام.
تبریک میگم بهتون.:)
از اونجایی که منم سرامیک تبریز تموم کردم ، عرض می کنم:
اگه خیلی علاقه مندید به نانومواد ، بهتره که مطالعه شخصی کنین اونم بیشتر نانوسرامیک که برا سمینارای درساتونم خوبه! (آخه سرامیک تبریز رسم شده همه ی درسای تخصصی سرامیک سمینار میدن ، خود من نزدیک 14تا سمینار دادم!:eek:!!)
بعدش اینکه اگه واقعآ میمیرین! واسه نانومواد و میخواین برین دنبالش ، برین دانشگاه سهند با استادا و دانشجوهای ارشدنانو مواد صحبت کنین ضمن اینکه همون دانشگاه تبریز ، دانشکده فیزیک هم روش کار میکنن ، حتی بسیج دانشجویی ، یه هسته علمی هم داره تو این موضوع ، فقط مبحثش خیلی گسترده هست.
حرف آخر:
ناراحت نشین ، ولی فکر کنم یه کوچولو فعلآ داغین!!!
یه کم بگذره میبینین زمان مث باد میگذره و آخر ترم میشه و استادا (مخصوصآ ....) با عرض پوزش چه پدری ازتون در میارن - ناراحت نشین ها -
واسه همین ناامید نشین و حتمآ حتمآ سعی کنین دجار روزمرگی هم نشین. خودتون بعد 2ترم میفهمین چی میگم و روزمرگی یعنی چی.
بازم به نظر بقیه دوستان احترام میذارم و مراجعه به سایتای تخصصی نانو رو پیشنهاد میدم. براتون آرزوی موفقیت میکنم.:smile:

eman_f

عضو جدید
جای تشکره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا برو کلاس کنکور ثبت نام کن دیگه هم لازم نیست با اینترنت ذغالیتون فایل دانلود کنی.
دوسته من گه شما م جای من بودید عصبانی میشیدید.یعنی چه امکان درخواست پسورد برای من نیست.

بالا