حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

toxicshadow

عضو جدید
درخواست ورق آلومینیوم 7075

درخواست ورق آلومینیوم 7075

سلام
مهندسین عزیز به دادم برسید
کسی ورق آلومینوم 7075 داره برا فروش؟ ضخامت 1 یا دو میلی متر
اگه این ورقو دارین یا میتونین برام جور کنین (ضخامت 1 میل) با این شماره تماس بگیرین. 09351545160
شیرینیتون هم محفوظه!!!!

آخرین ویرایش:

A.B.C

عضو جدید
نیازمند کممممک

نیازمند کممممک

با سلام خدمت دوستان
کسی اطلاعاتی در ارتباط با کاربرد نسوزهای مصرفی در صنعت پتروشیمی داره در اختیارم بزاره؟
ممنون میشم کمکم کنید:(:(:(:(:(

hamid_metallic

عضو جدید
منظورت کدوم نسوزها هست؟ جرم یا متال
اگه درمورد نسوزهایی مثه 4837 وامثال اون بخوای کمک کنم؟

سوال در مورد پوشش طلا

سوال در مورد پوشش طلا

سلام

من میخواستم بدونم این پوشش تزیینی طلا که بر روی وسایلی مثل لوسترها آبکاری شده، چه نوع پوششی است و چرا به آن ابکاری ظلا می گویند (چون قیمت این وسایل ارزانتر از قیمت طلا می باشد)

ممنون می شوم راهنمایی کنید

hamid_metallic

عضو جدید
فکر میکنم ابکاری برنج یا همون اب زرد باشه.واسه همین قیمتش پایینه نسبت به آبکاری طلا.سرچ کنی مطالب خوبی پیدا میکنی.

A.B.C

عضو جدید
منظور تمام محصولات نسوز مورد مصرف در نسوزگاری تجهیزاتشون هست اعم از آجر و ملات و جرم و انواع عایق ها

ahmad amiri

عضو جدید
سلام دوستان
من یه پوشش به وسیله پودر نیکل و چسب و زینترینگ و با استفاده از یه paste ایجاد کردم حالا میخوام تخلخلشو افزایش بدم یعنی تو paste ماده ای اضافه کنم که باعث شه تخلخل بعد زینترینگ زیاد شه کسی ماده ای میشناسه؟
ممنون میشم کمک کنید.

amirali_r

کاربر فعال
چطور میشه کنفرانس های بین المللی معتبر رشته مواد رو بشناسم و بیابم؟

چطور میشه کنفرانس های بین المللی معتبر رشته مواد رو بشناسم و بیابم؟

لطفا راهنماییم کنید که چطور میشه کنفرانس های بین المللی معتبر رشته مواد رو بشناسم و بیابم؟
خیلی ضروریه

متشکرم

fadaza

عضو جدید
سلام
از طریق سایت کتابخانه هر دانشگاه میتونین به عناوین و 30 صفحه اول پایان نامه ها دسترسی داشته باشین
راه حل دیگه استفاده از سیستم سیمرغ هست که همه سرورها بهش متصل هستن: http://simorgh.nosa.com/
در مورد سوال دومتون هم هر زمینه مربوط کامپوزیت و یا اجزای مختلف یک قطعه که در کنار هم قرار میگیرن میتونه موضوع مشترک بین متالورژی و سرامیک باشه
ممنون

leila60

عضو جدید
درخواست کتاب

درخواست کتاب

دوستان کسی کتاب فارسی مقدمه ای بر نابجایی هال رو داره؟

melica

عضو جدید
لطفا کمک

لطفا کمک

سلام
میخواستم ببینم کسی یه معادله مشتقات جزیی که در مهندسی مواد کاربرد داشته باشه با حلش داره ؟!
:)cry:صرفا جهت ارایه به استاد)

najii

عضو جدید
سلام
میخواستم ببینم کسی یه معادله مشتقات جزیی که در مهندسی مواد کاربرد داشته باشه با حلش داره ؟!
:)cry:صرفا جهت ارایه به استاد)

زیاده که...
یکیش شما میتونی اثبات رابطه دوم فیک برای شرایط غیر همگن از کتاب شومن پیدا کنید. یا معادلات انتقال حرارت. یا شیمی تجزیه و ...

باز سوال داشتین بپرسین: najivhd@gmail.com

metallurgy99

عضو جدید
سلام دوستان
کسی اطلاعاتی درباره *انتخاب مواد برای خواص خزشی * ( فلزات -سرامیک0 کامپوزیت ..) دارد؟
ممنون میشم کتاب-مقاله ویا....به اشتراک بگذارید
با تشکر

با سلام به همه
من پایان نامم سر این مسئله مونده لطفا کمک کنید...:(

من میخوام کلسیم بروماید جامد رو (CaBr2) در 34 لیتر آب حل کنم به طوری ک 60 درصد وزنی محلول کلسیم بروماید بشه
کسی میتونه بهم کمک کنه و بگه که چه عاملی توی انحلال پذیریش سهم زیادی داره و چگونه میتونم به این درصد برسم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟� �؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MMontazar

عضو جدید
با سلام
دوستان اگر ممکنه در مورد دو فرآیند Mechanical twinning, Kinking کمی توضیح بدید؟؟؟

با تشکر

amirali_r

کاربر فعال
کسی هست عین من الاف و بیکار تو خونه نشسته باشه، بعد خودش بره دنبال ی مقاله در مورد شبیه سازی انجام بده.

دوستم رشته ش مکانیکه چند روز پیش پایان نامه ارشدش رو تموم کرد و خیلی ساده الان میتونه از توش دوتا مقاله در بیاره، ی کم وقت بزاره یک آی اس آی هم میتونه در بیاره، فقط مشکلش یادگیری نرم افزار بوده، اونم از دوستاش یاد گرفت،

الان من نمیدونم برای رشته خودم چه نرم افزاری یاد بگیرم، ی چند تا مقاله دیدم از procast انجام شده، یا اباکوس هم دیدم، ولی آموزشش بیرون هزینه زیادی داره و تا کار نداشته باشی به دردت نمیخوره، آموز رایگان هم نیافتم

به نظرتون با کتیا میشه مقاله در زمینه مواد تعریف کرد و انجام داد؟

نرم افزار شبیه سازی که به درد مواد بخوره میشناسید؟ مثلا برای حیطه جوشکاری بشه کار کرد

erafon

عضو جدید
سلام دوستان
کسی تاثیر نورد روی عیوب حجمی مثل پروسیتی و آخال ها رو میدونه؟

بالا