حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز

سللام

تو تالار پسورد های دانشگاهی برو

واسه هر لینکی که گذاشتی یعنی واسه هر سایتی یه تاپیک گذاشته

معمولا یک روزه بهت مقالتو میدن

من سرعتم خیلی افت کرده وگرنه ساینش دایرکتو واست میگرفتم

snow berry

مدیر بازنشسته

کتاب اول:

http://ifile.it/b01l9cu/_gFsBwnTrDhA.7z
password: ebooksclub.org

مقاله اول: http://izip.ir/download.php?id=D313417D1
مقاله دوم: http://izip.ir/download.php?id=30E69D431

کتاب دوم شما در نت موجود نیست.
مقاله سوم شما: لینکی که قرار داده اید خراب است.اصلاح بفرمایید تا تقدیمتان شود.

برای پاسخگیری سریع می توانید درخواست کتاب و مقالات لاتین خود را در مقالات و پسورد های دانشگاهی که لینک آن در امضا من هست بیان نمایید.

reza2124

عضو جدید
سلام
نیاز فوری به مفاله و یا مطالبی درباره کوره های ذوب مجدد سرباره (ESR)
و یا
گاز زدایی در کوره های القایی تحت خلاء VID دارم.
اگر کسی مطالبی داره در اختیار اینجانب قرار بده.
ممنون.

setayesh 88

عضو جدید
من يه خرده اطلاعات راجع به نرم افزار zvu2 ميخواستم.. كسي باهاش كار كرده؟

abbasamir61

عضو جدید
1درخواست

1درخواست

سلام مهندسین عزیز و بروبچ فعال سایت

درخواست 1 دیکشنری مخصوص ترجمه زبان تخصصی رشته سرامیک رو دارم یا حد اقل مشخصاتی ازیک نرم افزار یا کتاب که برای ترجمه تخصصی سرامیک هستش رو ...

ممنون از توجهتون

آخرین ویرایش:

mohammadfarahani

عضو جدید
چدن هاي خاكستري

چدن هاي خاكستري

سلام دوستان يك سوال دارم اگر يك قطعه چدن خاكستري را به حالت استوانه در نظر بگيريد پس از انجام متالوگرافي در سطح قطعه گرافيت هاي رشته اي بصورت ريز و در مغز قطعه گرافيتها درشت مشاهده شده اند و قطعات ترد و شكننده هستند آيا اين حالت براي سرعت سرد شدن مي باشد ؟لطفا راهنماييم كنيد . ممنون:gol:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یک دیکشنری شیشه قرار دادم انگلیسی به انگلیسی که فک نکنم زیاد به کارت بیاد

تو قسمت دانلود گاه لینکش هست

mbm110

عضو جدید
زبان تخصصی رشته سرامیک دکتر مقیمی

زبان تخصصی رشته سرامیک دکتر مقیمی

سلام بچه ها کسی فایل pdf یا ebook زبان تخصصی رشته سرامیک دکتر مقیمی رو داره؟؟؟ اگه میتونید بهم کمک کنید محتاجشم!...
و همچنین اینکه میخواستم بدونم بهترین فرهنگ لغت (دیکشنری) برای رشته سرامیک چیه؟ میخوام بخرم.البته اگه ebook هم باشه خیلی خوبه.
ممنون

amin_cheguevara

عضو جدید
سلام دوستان
ممنون میشم هر چه سریعتر پیرامون این سوال راهنماییم کنید و اگه منبع پاسخ هاتون رو هم ذکر کنید خیلی خوب میشه D:

چرا هگزاگونال فشرده (اچ سی پی) جزو شبکه براوه (14 شبکه براوه) قرار نمی گیرد؟

hooman_the1

عضو جدید
سلام دوستان
ممنون میشم هر چه سریعتر پیرامون این سوال راهنماییم کنید و اگه منبع پاسخ هاتون رو هم ذکر کنید خیلی خوب میشه D:

چرا هگزاگونال فشرده (اچ سی پی) جزو شبکه براوه (14 شبکه براوه) قرار نمی گیرد؟
دوست من این سوال در همین تاپیک پاسخ داده شده صفحات قبل را مرور کنید
موفق باشید

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان يك سوال دارم اگر يك قطعه چدن خاكستري را به حالت استوانه در نظر بگيريد پس از انجام متالوگرافي در سطح قطعه گرافيت هاي رشته اي بصورت ريز و در مغز قطعه گرافيتها درشت مشاهده شده اند و قطعات ترد و شكننده هستند آيا اين حالت براي سرعت سرد شدن مي باشد ؟لطفا راهنماييم كنيد . ممنون:gol:

چون سرعت سرد شدن تو سطح نسبت به عمق بیشتره به همین خاطر گرافیت ها در سطح ریزتر هستند

hayper

عضو جدید
میخواستم بدونم حد مجاز استفاده از مواد غیر رسی مثل آلومینا در بدنه های چینی چقدره؟
سرامیکی ها بگن!!!
سلام من دانشجوي ترم آخر متالوژي هستم در مورد موضوع پروژه به مشكل خوردم اگه امكان داره موضوع خوب دارين منو راهنمايي كنيد.( رهنما )
من خيلي كم ميام اينجا اين شمارمه ممنون ميشم همكاري كنيد

hamidtofan321

عضو جدید
سلام به دوست های عزیز شیمیست من نیاز دارم به یه چرخه معین واسه تجزیه آلیاژی از طلا و نقره و مس پلاتین قلع و به بهترین چرخه کاربردی پیشنهادی هزینه هم پرداخت می کنم .:smile:

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
سلام به دوست های عزیز شیمیست من نیاز دارم به یه چرخه معین واسه تجزیه آلیاژی از طلا و نقره و مس پلاتین قلع و به بهترین چرخه کاربردی پیشنهادی هزینه هم پرداخت می کنم .:smile:

الان من متوجه نشدم؟
منظورتون بازیابیه ؟

zarif razavi

عضو جدید
كمك از بچه هاي سراميك

كمك از بچه هاي سراميك

باسلام
ببخشيد كسي از دوستان سراميكي مي تونند منابع مرجعي در مورد انواع سراميك هاي مهندسي بدهند؟

ترانه امید

اخراجی موقت
سلام هم رشته ای های عزیزم

سلام هم رشته ای های عزیزم

با سلام خدمت شما.ان شاالله که خوب هستین.من یک پروژه برای درس کارآفرینی دارم با عنوان بررسی تاثیر ایجاد محصولات جدید در حوزه اشتغال رشته مهندسی مواد (سرامیک و متالورژی). خواهشا اگر مطالبی دارین بنویسین.دمتون گرم

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
با سلام خدمت شما.ان شاالله که خوب هستین.من یک پروژه برای درس کارآفرینی دارم با عنوان بررسی تاثیر ایجاد محصولات جدید در حوزه اشتغال رشته مهندسی مواد (سرامیک و متالورژی). خواهشا اگر مطالبی دارین بنویسین.دمتون گرم

درس کارآفرینی چیه ؟
واحده جدیده ؟!!!!!!!!!!!

zarif razavi

عضو جدید
سراميك هاي مهندسي

سراميك هاي مهندسي

ممنون بخاطر راهنماييتون.ولي چون موضوع تحقيقم كلي است مي خواستم كتابي يا پي دي افي ارايه كنيد كه به صورت كلي انواع سراميك هاي مهندسي را توضيح بده.اگر كمك كنيد خيلي ممنون ميشم.

بالا