حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

121SHAHSAVAR

عضو جدید
با سلام
من نیاز به اطلاعاتی در خصوص فولاد سیاه دارم.اصولا اصطلاح فولاد سیاه به چه معنی است؟

setayesh 88

عضو جدید
سلام. ميشه لطفا كمكم كنيد. من به چند تا مقاله در زمينه ي سخت كردن القايي فولادها نياز دارم.:)

sosmar

کاربر بیش فعال
تبریک حمیده خانم بخاطر کاربر فعال ولی فکر کنم برای کنکور یکم فعالیتت کم شده یکم استراحت کن و دوباره با توکل به خدا شروع کن مهم نیست آخرش چی می شه مهم اینه که شما تمام تلاشتو کرده باشی که فردا روزی به خودت نگی که اگر یکم بیشتر خونده بودم بهتر بود.
شما امید ما هستین با مرضیه خانم و بقیه دوستان .
راستی فرهنگ خانم حمیده خانم یه دایره المعارف همراه هستن از همه چی سر در میارن فکر کنم می خوان پوز هر چی پسر هستو بزنن وهمین جا می گم من تسلیم هستم و کوچیک حمیده خانم هم هستیم .

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک حمیده خانم بخاطر کاربر فعال ولی فکر کنم برای کنکور یکم فعالیتت کم شده یکم استراحت کن و دوباره با توکل به خدا شروع کن مهم نیست آخرش چی می شه مهم اینه که شما تمام تلاشتو کرده باشی که فردا روزی به خودت نگی که اگر یکم بیشتر خونده بودم بهتر بود.
شما امید ما هستین با مرضیه خانم و بقیه دوستان .
راستی فرهنگ خانم حمیده خانم یه دایره المعارف همراه هستن از همه چی سر در میارن فکر کنم می خوان پوز هر چی پسر هستو بزنن وهمین جا می گم من تسلیم هستم و کوچیک حمیده خانم هم هستیم .

ممنون
شروع می کنم ...
من نمی خوام پوز کسی رو بزنم!
مرسی از لطفتون بازم:)

casper.0021

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهادت پنجمین اختر آسمان ولایت و امامت امام محمد باقر

علیه السلام را به همه دوستان تسلیت میگم

بالا