جمع صمیمی از کارشناسی تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سازمان سنجش آموزش كشور به اطلاع داوطلبان متقاضي استفاده از مزاياي آئين‌نامه نقل و انتقال ماده 3 (ميهمان مبنا) مي‌رساند داوطلبان متقاضي پس از ثبت‌نام در دانشگاه پذيرفته شده از روز يكشنبه 18/7/89 با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org نسبت به تكميل درخواست ميهماني به دانشگاه موردنظر را براساس ماده 3 اين آئين‌نامه اقدام نمايد. جهت استحضار بيشتر داوطلبان آئين‌نامه نقل و انتقال مصوب مورخ 10/7/89 در سايت وزارت علوم، تحقيقات و فناوري قابل دسترسي است.

براي مشاهده آئين نامه http://www.msrt.ir/sites/ddstu/asnad/naghl o enteghal.pdf را كليك نماييد.

شايان ذكر است پس از بررسي درخواست‌ها براساس آئين‌نامه، نتيجه به دانشگاه مبداء و مقصد جهت پيگيري داوطلب ارسال خواهد شد و داوطلبان از مراجعه حضوري به سازمان جداً خودداري نموده و نتيجه را از دانشگاه محل پذيرش پيگيري نمايند.

ragbarg

عضو جدید
سلام بچه ها
من اينجارو دوست ندارم :wallbash::wallbash: نميشه مثل اولش کنن ؟
يکي منو دلداري بده :cry:

سلام
من تصميم دارم دلداريت بدم
ببين به ظاهرش نگاه نكن بي ريخت شده وگرنه بچه خوبيه
عادت مي كني
منم قبل از اينكه جراحي پلاستيكيش كنن بيشتر دوسش داشتم:cry:

meddler

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من تصميم دارم دلداريت بدم
ببين به ظاهرش نگاه نكن بي ريخت شده وگرنه بچه خوبيه
عادت مي كني
منم قبل از اينكه جراحي پلاستيكيش كنن بيشتر دوسش داشتم:cry:

این مثل RD میمونه باهمان تغییرات شگرف

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه رنگ سايت دوست نداريد يا چشمتون اذيت مي كنه مي تونيد پايين صفحه سمت راست green style انتخاب كنيد.( تا وقتي كه گرافيك سايت درست بشه.)

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
دانشگاه رفتي سپيده جون؟؟
من واقعا خسته ميشم ميرم دانشگاه:D . كار خاصي هم انجام نميديم فعلا ولي وقتي مي يام خونه فقط دوست دارم برم بخوابم

واسه همين كمتر مي يام .

mahmood321

عضو جدید
من سعی میکنم تمام دروس طرح وسازه ای روباهاش بردارم چون خودم اهل کارهستم دوست دارم باهاش درس بردارم.

mahmood321

عضو جدید
یک ساختمان جدیدهم درست کردندکه یکسری ازآتلیه ها وکلاس ها تواونجا تشکیل میشه.

mahmood321

عضو جدید
من خیلی خسته هستم تازه ازهمدان آمدم امیدوارم همه دوستان موفق وپیروزباشندهمیشه
سپیده ممنونم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا