جمع صمیمی از کارشناسی تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faegheh_ar

عضو جدید
خيلي زرنگي ها!!! مي ياي در ارز يه اپسيلونه ثانيه 50 تا پست مي زاري مي ري، بعد مي گي چرا كسي اينجا نيس؟؟؟ هان هان هان؟؟!! راستي فائقه خوش به حالت رفتي تبريز!!! جو رجايي يه طوري بود!!! همه سناشون بالا بود!!! 15 نفر فرهنگي با رتبه هاي 6000 - 7000 همكلاسيمون هستن!!! ما فقط 5 نفر رتبه ي خوب داريم!!! تازه بدترش اينكه اونا روزانه ان و ما شبانه!!! يكي از آشناهامون (دكتراي معماري داره و سوره و جابربن حيان و... درس مي ده!!! (حتي رجايي هم درس داده)) گفت چرا زدي رجايي؟؟؟ تبريز از لحاظ علمي از دانشگاه تهران هم بهتره!!! بعد ديد من ناراحت شدم بحثو عوض كرد!!! كاش مي زدم تبريزا!!!!!!!!!!!!! آه!!!!!!!!!!!:(
یعنی من بیچاره که فرداام امتحان دارم و هیچیم نخوندم هنوز...تا کی باید بشینم اینجا،ببینم شماها میاین یا نه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!هاااااااااااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w10::w00:

faegheh_ar

عضو جدید
بچه هااااااااااااااا....من بالاخره عکسی رو که میخواستم پیدا کردم....
بعد از مدتها،آواتار دار شدم....دیدییییییییین..... خیلی دنبال یه عکسی بودم که به امضام بیاد.....
:w14::w40:

faegheh_ar

عضو جدید
دیگه بیشتر از این اینجا موندن صلاح نیست....
خیلی منتظرتون موندمااااااااااااااااااااا....حواستون باشه...خودتون نیومدید....

faegheh_ar

عضو جدید
nis labtapam tazeast!!!!!!!!!!!!!!!!! nadare!!!!!!!!!!!!!!!!!!! axe jaDdet mobarak!!!! emtehane chi dari farda!!!????
بابا لپ تاپ تازه.... خوش به حالتون...مال ما که دیگه از مد افتاد....
ممنون....قشنگه..مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واااااااااااااای .مازیار یادم نیار تورو خدا..... استاد عناصرمون میخواد دو تا فصل از مبحث 7 با دو تا فصل از آیین نامه 2800 رو امتحان بگیره.... هیچی نخوندیم هنوز....

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واااااااااااااای .مازیار یادم نیار تورو خدا..... استاد عناصرمون میخواد دو تا فصل از مبحث 7 با دو تا فصل از آیین نامه 2800 رو امتحان بگیره.... هیچی نخوندیم هنوز....
aliiiiiiiiiiiiiii'e!!!!!!!!!!!!! dele!!!!delam nemikhad daneshgah ha baz she!!! asan hoseleye dars nadaram!!!! rasT to toO mosabegheye tarahi sherkat nemikoni????

faegheh_ar

عضو جدید
aliiiiiiiiiiiiiii'e!!!!!!!!!!!!! dele!!!!delam nemikhad daneshgah ha baz she!!! asan hoseleye dars nadaram!!!! rasT to toO mosabegheye tarahi sherkat nemikoni????
من عکس خودمو گفتم قشنگه...نه لپ تاپ تو رو!!!!!!!!!!:biggrin:
منم اصلا حس درسو ندارم....
آخر این هفته میام تهران... نمیدونی چه ذوقی دارم....
نمیدونم....اگه طرح خوبی به ذهنم برسه شرکت میکنم...

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من عکس خودمو گفتم قشنگه...نه لپ تاپ تو رو!!!!!!!!!!:biggrin:
منم اصلا حس درسو ندارم....
آخر این هفته میام تهران... نمیدونی چه ذوقی دارم....
نمیدونم....اگه طرح خوبی به ذهنم برسه شرکت میکنم...
are kheyli goOgoOli'e!!! ama man asan Teh\o doOs nadaram kheyli havash kaCfe!!! kheyli ham teraffic'e!!! adam ghat mizane!!!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فائقه اين بچهه تو عكست خود معنويته؟؟؟ آخه با شعر امضات تناسب داره!!!

faegheh_ar

عضو جدید
are kheyli goOgoOli'e!!! ama man asan Teh\o doOs nadaram kheyli havash kaCfe!!! kheyli ham teraffic'e!!! adam ghat mizane!!!
سلااااااااااااااااااام......ببخشید تورو خدا دیشب نتمون قطع شد یهویی.....
خیلیم خوبه....عالیه تهران...حرف نداره....میخوای جاتو با من عوض کنی؟؟

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام دوستان عزیزم
لطفا قوانین را رعایت کنید مطالعه این قوانین قبل از شروع فعالیت در این تالار الزامیست
از ارسال موضوعات و مطالب غیر مرتبط با عناوین تاپیک ها مخصوصن در تاپیک های تخصصی جدا خودداری کنید در تاپیک های تخصصی سعی کنید معمارانه تر و تخصصی تر پست ارسال کنید
از صحبت های دو نفره و دوستانه در تاپیک های تخصصی و عمومی خودداری کنید
این تاپیک مخصوص موضوعات کلی مرتبط با معماری ( و کنکور ارشد ناپیوسته) میباشد و نه قلیان و سیگار و ....!!!!!!!
و دیگر اینکه لطفا حتمن از فونت فارسی استفاده کنید
پست های غیر مرتبط حذف میشوند

برای موضوعات و صحبت های کلی دوستانه که معمارانه هستند میتونید به تاپیک آشنایی و سلام و احوال پرسی و ...
بروید
و یا اگر صحبت های دوستانه و صمیمی که حالا تخلف از قوانین باشگاه هم نباشد میتوانید به گروپ http://www.www.www.iran-eng.ir/group.php?groupid=9 فضای پرت تالار معماری که به همین منظور ساخته شده بروید قول خواهم داد در اون گروپ سعی کنم آزادی بیشتری به صحبت ها داده بشه ! البته اگر تخلف از قوانین باشگاه هم نباشد
سپاسگزارم از توجه و احترام شما به قوانین تالار معماری و باشگاه مهندسان

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
فائقه و مازیار همکلاسی شدین؟؟
آخی چه با مزه....;)
من هنوز شیرینی میخواما...:razz:
ایشالا ترم دیگه تو دانشگاه گیرتون میندازم :D

faegheh_ar

عضو جدید
فائقه و مازیار همکلاسی شدین؟؟
آخی چه با مزه....;)
من هنوز شیرینی میخواما...:razz:
ایشالا ترم دیگه تو دانشگاه گیرتون میندازم :D
نه بابا.... صوفیااااا.....دلت خوشه ها... مازیار رجاییه...اما من تبریزم.... میتونی مازیارو گیر بندازی....

faegheh_ar

عضو جدید
دانشگاه تبریز چجوریه ؟ خوبه ؟؟؟؟ محیط دانشگاه و استادا ؟ راضی هستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
محیط دانشگاه و امکاناتش خوبه...
استادا هم بد نیستن...
وقتی داری معماری میخونی باید خودت خوب باشی.... دانشگاه کار زیادی واست نمیتونه بکنه...

SOSHAN

عضو جدید
سلام...
کسی نمیدونه کارشناسی معماری دانشگاه ایلام بهتره یا خلیج فارس بوشهر؟
از کجا میتونم تفاوت سطح آموزشی این دو دانشگاه رو پیدا کنم؟
آخه من خودم بوشهری ام و الان ایلام درس میخونم..به نظرتون خوبه مهمان بشم بوشهر؟​

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا