**جزوه های آزمون ارشد معماری**

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جون اگه کسی یه جزوه خوب از تحلیل خرپا به روش مقطع و مفصل داره میشه آپ کنه؟؟؟ یا اگه تو سایت هست و من پیداش نکردم لطفا لینکشو بذارین....واقعا به این جزوه نیازمندم :cry::cry::cry:

artin68

عضو جدید
سلام وقتتون بخیر
ممنون از زحمتی که کشیدین و لینک سوالارو گذاشتین
خواستم بگم فسمت دوم که همون دانلود پاسخنامس فکر کنم ویروسیه پیغام میده ممنون میشم اصلاح کنید
بازم از لطفتون تشکر میکنم

سلام بچه ها ،
ممنون ستاره جون
دوستان منم نمی تونم قسمت دومشو دانلود کنم!!! چیکار کنم ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام وقتتون بخیر
ممنون از زحمتی که کشیدین و لینک سوالارو گذاشتین
خواستم بگم فسمت دوم که همون دانلود پاسخنامس فکر کنم ویروسیه پیغام میده ممنون میشم اصلاح کنید
بازم از لطفتون تشکر میکنم

سلام بچه ها ،
ممنون ستاره جون
دوستان منم نمی تونم قسمت دومشو دانلود کنم!!! چیکار کنم ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوباره براتون آپلود کردم ،

http://s6.picofile.com/file/8243679292/Replysheet_of_str_syst_test_آپلود_مجدد.pdf.html

ببینید سیستم که تغییر نمیکنه ، اگریکیشو تونستید دانلود کنید ، دومی هم نباید ارور بده؛ از یه سیستم فایل ها آپلود شده ..

دوستان عزیز ، ویروس کش من چیزی نشون نمیده که سیستمم آلودس ، بیشتر ویروس های خطرناک رو هم میشناسه ،ولی اگر ارور میده من نمیتونم کاری کنم ، مجبورم اصلا فایلی نذارم .. استنباط من از فایل هایی که گذاشتم ، باتوجه به تعداد دانلود ها این بوده که فایل سالمه ، وقتی 125 بار فایل درک دانلود میشه و از این تعداد افراد لااقل ده نفرشون هم چیزی نمیگن، یعنی فایل سالمه ، به هرحال برای من تعهد ایجاد میکنه ، دوست هم ندارم سیستم کسی ویروسی بشه ، مجبور میشم تنها برای چند نفری که بارها بهم پیام دادن فایل ها رو بفرستم..

ومورد بعدی اینکه باتوجه به تایم کوتاهی که مونده ، من نمیتونم فایلها رو تک تک برای بچه ها بفرستم ، پس به صورت عمومی لینک قرار دادم ..اگر تعداد افرادی که این مشکل رو دارن زیاد بشن واقعا من نمیتونم کاری کنم، و همینطور که گفتم فایلی به اشتراک نمیذارم.

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوباره براتون آپلود کردم ،

http://s6.picofile.com/file/8243679292/Replysheet_of_str_syst_test_آپلود_مجدد.pdf.html

ببینید سیستم که تغییر نمیکنه ، اگریکیشو تونستید دانلود کنید ، دومی هم نباید ارور بده؛ از یه سیستم فایل ها آپلود شده ..

دوستان عزیز ، ویروس کش من چیزی نشون نمیده که سیستمم آلودس ، بیشتر ویروس های خطرناک رو هم میشناسه ،ولی اگر ارور میده من نمیتونم کاری کنم ، مجبورم اصلا فایلی نذارم .. استنباط من از فایل هایی که گذاشتم ، باتوجه به تعداد دانلود ها این بوده که فایل سالمه ، وقتی 125 بار فایل درک دانلود میشه و از این تعداد افراد لااقل ده نفرشون هم چیزی نمیگن، یعنی فایل سالمه ، به هرحال برای من تعهد ایجاد میکنه ، دوست هم ندارم سیستم کسی ویروسی بشه ، مجبور میشم تنها برای چند نفری که بارها بهم پیام دادن فایل ها رو بفرستم..

ومورد بعدی اینکه باتوجه به تایم کوتاهی که مونده ، من نمیتونم فایلها رو تک تک برای بچه ها بفرستم ، پس به صورت عمومی لینک قرار دادم ..اگر تعداد افرادی که این مشکل رو دارن زیاد بشن واقعا من نمیتونم کاری کنم، و همینطور که گفتم فایلی به اشتراک نمیذارم.
دوستان فایلها کاملا سالمه و هیچ مشکلی نداره ،خواهشا تا مطمئن نیستین نگید ویروسیه و این حرفا !!
ستاره جان لطف میکنن فایلهایی رو اینجا میزارن که واقعا نایابه،کلا جزوات پر شده مخصوصا جزوه های جدید اقای سروش نیا و شریفی واقعا پیدا نمیشه،
خواستم تو این پست تشکر کنم بازم از ستاره خانم واسه لطفی که میکنه

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی عصر کنکاش هنرای ساخت چاپ امسالو داره؟ اگه دارین لطف میکنین کنکور 94 رو اینجا بذارین؟
ممنونم

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
سلام.دوستان عزیز با آرزوی بهترینها براتون تو سال جدید. مطمئنا رتبه های امسال هیچکدوم فرصت عید رو از دست نمیدن. بهترین زمان برای مطالعه و رفع عقب افتادگی ها همین چند روز عیده. ما هم تصمیم گرفتیم به یاد دوران مدرسه براتون یه پیک شادی آماده کنیم که یه موقع تو عید وقت مسافرت و عید دیدنی نداشه باشین:d. پیک شادی ما از 7 سین تشکیل شده که هر سین شامل 50 سوال خواهد بود. این سوالات شامل مباحث فن ساختمان ( سیستم، ایستایی و عناصر) میشه . هر سین مربوط به 2 روزه عیده که تا انتهای عید هفت سینتون کامل شه. با ارزی عیدی پر از سیستم و ایستایی و عناصر و اردیبهشتی پر از درصدای خوب...:smile:

سوالات سین اول

پاسخ نامه سین اول

atrali

کاربر ممتاز
درخواست دکتر مرتضی خرسند

درخواست دکتر مرتضی خرسند

دوستان خوبم امیدوارم که سال ۹۵ رو به شادی شروع کرده باشین و تا اخرش هم شاد باشین و موفق. دوستان ما در سال گذشته دو تاقلک داشتیم در کلاسمون و رسمی داشتیم که هر کس دیر میومد سر کلاس یا گوشیش زنگ میخورد باید علاوه بر اینکه روی اسپیکر صحبت میکرد مقدا ی پول رو هم توی قلک ها مینداخت' این قلک ها مربوط به محک و سمر بودن. توی کانال از اونجایی که غیر از دانشجوهای خودم افراد دیگری هم هستند و دسترسی ندارم که ازشون به زور پول بگیرم 😄 . بنابراین فکر کردم کسایی که از اول ترم از جزوه های من استفاده کردن اگر دوست داشتن تاکید میکنم اگر تمایل داشتن هر مبلغی رو که دوست دارید (مثل قوانین کلاسمون) به حساب موسسه سمر و یا محک واریز کنن. اگر هم امکانش رو ندارین تو دلتون برای سلامتی همشون دعا کنین. موفق باشین و سلامت:gol::gol::gol:

و اما طبق وعده ای که داده بودیم سین دوم رو براتون میزارم

سوالات سین دوم

پاسخ نامه سین دوم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:عیدتون مبارک باشه...
بچه ها کتاب فن شناسی دکتر گلابچی خلاصه نداره؟

atp2

عضو جدید
آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خواهش میکنم اگه کسی دسترسی به جزوه سیستم ساختمانی استاد سروش نیا داره لطف کنه اینجا قرار بده واقعا ممنون میشم
خیلی استرس این جزوه رو دارم قطعا سوالات زیادی ازش میاد، دیگه برای خوندن جزوه های جدید داره دیر میشه و اگه دیرتر بشه شاید اصلا نتونم بخونمش و به خاطر همین یه جزوه ، ممکنه کلی اتفاقات بدی بیافته:((
خواهش میکنم از دوستانی که دسترسی به این جزوه دارن ،اگه امکانش هست اینجا قرارش بدن،نمیدونم چجوری ولی ایشالله بشه که جبران کنیم این محبتو

atrali

کاربر ممتاز
امیدوارم روزهاتون پر از شادی و انرژی نوروزی باشه و با تلاش بیشتر تو این روزها به هدفتون نزدیک و نزدیکتر بشید
امروزم سین سوم رو براتون آماده کردم طبق برنامه

سوالات سین سوم

پاسخ نامه سین سوم

neda...

عضو جدید

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون مژده جان ولی این خلاصه ساختمانهای بلند نه سیستم ساختمانی،ولی بازم خیلی زیاد ممنون ;)
راستش خیلی ذوق کردم اولش فک کردم مال سیستم ساختمانیه:((پارسال جزوه کتاب های جدید رو بچه ها لطف کردن خیلی زود به اشتراک گزاشتن،متاسفانه امسال فک نکنم جزوه سیستم ساختمانی استاد سروش نیا به اشتراک گزاشته شه :(

معماربرتر

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون مژده جان ولی این خلاصه ساختمانهای بلند نه سیستم ساختمانی،ولی بازم خیلی زیاد ممنون ;)
راستش خیلی ذوق کردم اولش فک کردم مال سیستم ساختمانیه:((پارسال جزوه کتاب های جدید رو بچه ها لطف کردن خیلی زود به اشتراک گزاشتن،متاسفانه امسال فک نکنم جزوه سیستم ساختمانی استاد سروش نیا به اشتراک گزاشته شه :(

خواهش میکنم ببخشید من اشتباه نوشتم این ساختمان های بلنده ادامه جزوه ایستایی استاد سروش نیا
من درمورد سیستم ساختمانی تنها کاری که میتونم بکنم اینه که هرکس میتونه 21فروردین تهران باشه بمن پیام خصوصی بده باهاش هماهنگ کنم بیاد از جزوه کپی بگیره

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

خواهش میکنم ببخشید من اشتباه نوشتم این ساختمان های بلنده ادامه جزوه ایستایی استاد سروش نیا
من درمورد سیستم ساختمانی تنها کاری که میتونم بکنم اینه که هرکس میتونه 21فروردین تهران باشه بمن پیام خصوصی بده باهاش هماهنگ کنم بیاد از جزوه کپی بگیره
ممنون مژده جان،اگه امکانش باشه حتی با گوشی موبایل مثلا با برنامه camscannerاز جزوه سیستم عکس میگرفتین و همینجا قرار میدادین عالی میشد

fantastic-boy

عضو جدید
:cry:سلام بچه ها . تو کانآل هرچی گشتم جزوه منظر غزال روحانی نبود کسی نداره این جزوه رو ؟

Sepide.arch87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خواهش میکنم اگه کسی دسترسی به جزوه سیستم ساختمانی استاد سروش نیا داره لطف کنه اینجا قرار بده واقعا ممنون میشم
خیلی استرس این جزوه رو دارم قطعا سوالات زیادی ازش میاد، دیگه برای خوندن جزوه های جدید داره دیر میشه و اگه دیرتر بشه شاید اصلا نتونم بخونمش و به خاطر همین یه جزوه ، ممکنه کلی اتفاقات بدی بیافته:((
خواهش میکنم از دوستانی که دسترسی به این جزوه دارن ،اگه امکانش هست اینجا قرارش بدن،نمیدونم چجوری ولی ایشالله بشه که جبران کنیم این محبتو
جزوه سیستم دکتر خرسند به زودی منتشر میشه...
یعنی جزوه سروش نیا خیلی کامل تره؟؟ جزوه خرسند همون کارو نمیکنه حتما باید مال سروش نیا رو بخونیم؟؟

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

جزوه سیستم دکتر خرسند به زودی منتشر میشه...
یعنی جزوه سروش نیا خیلی کامل تره؟؟ جزوه خرسند همون کارو نمیکنه حتما باید مال سروش نیا رو بخونیم؟؟
واقعا استاد خرسند خیلی بزرگوارن که جزوه هاشونو در اختیار همه میزارن ،من واقعا ممنونشونم ولی من شخصا با جزوه های استاد سروش نیا راحت تر ارتباط برقرار میکنم و برام قابل فهم تره،و جدای این مساله،جزوه استاد خرسند خیلیی دیر حاضر میشه 23 فروردین دیگه من شخصا وقت خوندن مطلب جدید ندارم ولی استاد سروش نیا خیلی وقته جزوه سیستم رو دادن،متاسفانه فعلا کسی اینجا قرارش نداده اما مژده خانم لطف کردن گفتن میزارن اینجا

happy_girl

کاربر فعال
دوست عزیز اصلا استرس نگیرید چون جزوه سیستم سروش نیا هیچ چیز جدیدی نداره تقریبا و خیلی قر و قاطیه ...از هر جزوه فبلیشون یکی دو صفحه رو گذاشتن تو این جزوه
یعنی همون جزوه های قبلیشونه یه چند جاش دو سه خط نوشته اضافه شده خیلی محدود و برای همین هم واقعا در یکساعت میشه نگاه کرد
البته برای کسایی که اصلا جزوه های سروش نیا رو ندیدن که اصلا فایده نداره چون خیلی قاطی پاطی هست برای بقیه هم همینطور
و اینکه صبر کنین جزوه استاد خرسند بیاد
و البته اول جزوه سیستم سروش نیا تستهایی گذاشتن که گفتن بیشتر کتاب رو تست کردن ...و دیدم یکی از دوستان اینجا قرار داده
شما همونو بخونین بیشتر کتابو خوندین
2-3 تا نمونه موردی ااضافه شده و چند تا نامگذاری در جزوه
واقعا با یک ساعت هم میتونین جمع کنین
پیشنهاد میکنم صبر کنین جزوه استاد خرسند هم بیاد
من خودم سر کلاس سروش نیا رقتم ولی باید استاد خرسند رو هم برم چون واقعا استاد سروش نیا هیچی نگفت و انگار سر کلاس مرور جزوه بودیم و باید ببینم سر کلاس استاد خرسند که واقعا هیچی نداره این کتاب یا استاد سروش نیا نگفتن و در همون تستها گنجوندند

آخرین ویرایش:

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز اصلا استرس نگیرید چون جزوه سیستم سروش نیا هیچ چیز جدیدی نداره تقریبا و خیلی قر و قاطیه ...از هر جزوه فبلیشون یکی دو صفحه رو گذاشتن تو این جزوه
یعنی همون جزوه های قبلیشونه یه چند جاش دو سه خط نوشته اضافه شده خیلی محدود و برای همین هم واقعا در یکساعت میشه نگاه کرد
البته برای کسایی که اصلا جزوه های سروش نیا رو ندیدن که اصلا فایده نداره چون خیلی قاطی پاطی هست برای بقیه هم همینطور
و اینکه صبر کنین جزوه استاد خرسند بیاد
و البته اول جزوه سیستم سروش نیا تستهایی گذاشتن که گفتن بیشتر کتاب رو تست کردن ...و دیدم یکی از دوستان اینجا قرار داده
شما همونو بخونین بیشتر کتابو خوندین
2-3 تا نمونه موردی ااضافه شده و چند تا نامگذاری در جزوه
واقعا با یک ساعت هم میتونین جمع کنین
پیشنهاد میکنم صبر کنین جزوه استاد خرسند هم بیاد
من خودم سر کلاس سروش نیا رقتم ولی باید استاد خرسند رو هم برم چون واقعا استاد سروش نیا هیچی نگفت و انگار سر کلاس مرور جزوه بودیم و باید ببینم سر کلاس استاد خرسند که واقعا هیچی نداره این کتاب یا استاد سروش نیا نگفتن و در همون تستها گنجوندند
ممنون
میشه خواهش کنم جزوه استاد سروش نیا رو اینجا قرار بدین،چون ممکنه برای هر کسی یه جزوه ای قابل فهم تر باشه کلا اگه هم جزوه استاد سروش نیا و هم جزوه استاد. خرسند خونده شه بهتره تا اینکه فقط یکیش خونده
اگه این لطف رو کنید ممنون میشم

happy_girl

کاربر فعال
ممنون
میشه خواهش کنم جزوه استاد سروش نیا رو اینجا قرار بدین،چون ممکنه برای هر کسی یه جزوه ای قابل فهم تر باشه کلا اگه هم جزوه استاد سروش نیا و هم جزوه استاد. خرسند خونده شه بهتره تا اینکه فقط یکیش خونده
اگه این لطف رو کنید ممنون میشم
دوست عزیز نصفشو که دوستان گذاشتن
شما اونو خوندین؟
من اگه بتونم بقیه صفحاتشم میزارم

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست عزیز نصفشو که دوستان گذاشتن
شما اونو خوندین؟
من اگه بتونم بقیه صفحاتشم میزارم
فقط تستهاشو یکی از بچه های با معرفت لطف کردن گزاشتن بله تستارو خوندم
کلا خود جزوه رو هنوز کسی نزاشته
پس منتظر هستیم:) ممنون از محبتتون

suki

عضو جدید
سلام همگی.. بچه ها جزوه و یا خلاصه نکات مهم کتاب معماری معاصر کامل نیا رو به شدت لازم دارم....کتابشو نتونستم گیر بیارم...لطفا هر کی داره کتابشو فایلشو اینجا بزاره تا ماهایی که تو شهرمون کتابش پیدا نمیشه هم بتونیم مطالعه اش کنیم... جزوه ای که تو انجمن هست فور شرد هست که متاسفانه من نمیتونم دانلودش کنم لطفا فایل جدیدشو قرار بدید.... خیلی ممنونم:gol::gol::gol:

بالا