**جزوه های آزمون ارشد معماری**

samar_eng

عضو جدید
دوستان عزیز 2 نکته:
1-سعی کنید مانند آزمون واقعی به سوالات پاسخ دهید و در نهایت پاسخ های خود را با پاسخنامه چک کنید.
2- مسلما سوالات غلط هم در این بین وجود دارد که کم هم نیستند.از مشاوره دوستان و افراد آگاه استفاده کنید.

آزمون شماره 10

پیوست ها

• 46.pdf
    645.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 46.zip
    5.4 مگایابت · بازدیدها: 0

leila.90

عضو جدید
برنامه ریزی درسی پارسه و تجزیه سوالات بر اساس میزان تعداد در سالهای قبل کنکور

برنامه ریزی درسی پارسه و تجزیه سوالات بر اساس میزان تعداد در سالهای قبل کنکور

برنامه ریزی درسی پارسه و تجزیه سوالات بر اساس میزان تعداد در سالهای قبل کنکور:D

پیوست ها

• merge.pdf
    761 کیلوبایت · بازدیدها: 23

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها اين فايل لغت 504 هست كه به نظر من بعد از خوندن كتاب و فلش 504 به مرور خيلي كمك ميكنه
ميتونين پرينتش كنين و تا بزنين ، واژه رو بخونين و معنيش رو از حفظ بگين
اگه هر شب سه صفحه بخونين انگار دارين هفته اي 1 بار 504 رو مرور ميكنين

پیوست ها

• 504aewords.pdf
    590.5 کیلوبایت · بازدیدها: 13

raz1367

کاربر فعال
دفترچه سوالات آزمون خودسنجي مركز معماري 90/7/22

نكته جالب اينه كه از فرهنگ تصويري 5 تا سوال اومده.دوستان من پاسخ نامه رو ندارم اگه كسي داره لطفا در سايت قرار بده.

پیوست ها

• 01QANE0FB9a.zip
    406.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
روش مطالعه ي صحيح

روش مطالعه ي صحيح

اين يه PDF هست كه به شما كمك ميكنه بهتر مطالعه كنين
در واقع روش مطالعه ي صحيح رو آموزش داده
خوندنش بي ضرره

پیوست ها

• motalee movafagh ba tamarkoz_www.arianaebook.com.pdf
    491.6 کیلوبایت · بازدیدها: 26

n!mv

عضو جدید
کسی تا حالا کلاس درک معماری عسگری را رفته؟
به نظر شما رفتنش ارزش داره؟
با توجه به اینکه ضریب 3 هم هست.....:eek:
جزوش که انگار گیر نمیاد....

من پارسال کنکور داشتم ،یه کلاس جمع بندیشم رفتم ، جزوشم تا دو ماه پیش دستم بود اگه داشتم واستون آپ می کردم ، چیز خاصی توش نیست ، فک نکنید اگه بخونیدش درکتون بالا میره ، کل جزوش مجموع کتابای تاریخ جهان زارعی ، زیبایی شناختی گروتر ، یکمی از جزوه حجت با کل کتاب درآمدی بر شناخت روستا زرگر هستش ، یه سری از اصول سایه ، پرسپکتیو رو هم داره ، اینا منابع ارشد هستن ، اگه اینا رو بخونید واقعا نیازی به خوندن جزوه ندارید،
در ضمن سوالای درک بر مبنای درک طراح سواله، اصلا قابل پیش بینی نیست ، بعد کنکور پارسال مهندس علی عسگری قبل از سازمان سنجش یه پاسخنامه تشریحی واسه سوالای درک داد بیرون ، وقتی پاسخنامه سنجش اومد ، درصد ایشون بر اساس پاسخنامه بین 30 تا 40 بود !!! بعدش گفتن دانشگاه تهران واسه سنجش نامه داده ، اعتراض کرده قرار پاسخنامه عوض شه ، کارنامه که اومد خیلی تغیر خاصی ندیدیم ، من نمی خوام بگم که ایشون کارشون خوب نیست ، یا خدای نا کرده ایشون رو زیر سوال ببرم ،ایشون بسیار استاد با معلومات ودلسوزی هستن ، کارشون هم خوب بلدن ، ولی تبلیغات خیلی توی کنکور داره تاثیر میذاره و این واسه کسایی که به استاد یا جزوه خاصی دسترسی ندارن استرس زاست ، که این درست نیست ، و واسه منی که یکبار تو این شرایط قرار گرفتم مهمه که از این قبیل اطلاعات به شما دوستان بگم ، پس اگه جزوشه گیر آوردین که بسیار عالی ، اگر نه واقعا هیچ اتفاق خاصی نمی افته ، تاپیک هم بسار تاپیک خوبیه، پارسال از این مهربانی ها خبری نبود!!!
امیدوارم همتون موفق باشید .

بالا